profile-pic

Kai klausia manęs po įvairių mokymų refleksijos, įvertinti nelengva, bet ne šį kartą, nes transformacija mano pačios įvyko labai ryški. Ateidama į programą rizikavau – taip tada mano protas galvojo. Bet problema buvo ta, kad aš negebalėjau tverti savo darbe, o po 3 dienų Astos intesyvo supratau, jei nieko nesiimsiu, tai taip ir liksiu užstrigusi savo sprendimuose.

Visi sunkumai buvo mano pačios mąstyme ir
nuostatose, kurios vedė mane į baimes, blogiausių tikimybių scenraijus, o kas bus, jei… Gyvenau vidiniame chaose, žemose vibracijose, o norėjau būti laisva, kurti, jausti, kad prasmingai gyvenu. Norėjau finansinės nepriklausomybės, turėti pinigų tiek, kad jų užtektų gyventi gyvenimą, kokio noriu.

Gyventi laisvai man reiškia visų pirma gyventi savo ritmu, nepriklausyti nuo aplinkinių negatyvo, norų. O valstybiniame darbe kuriame dirbau patyriau mobingą. Tik vėliau aš supratau, kad mobinguoju visų pirma aš save pačią. Kai pradėjau suprasti, kad svarbiausia šiame gyvenime esu aš pati sau – atsirado ir sprendimai, dingo visi mobingai.

Negaliu pasakyti, kiek ilgai manęs netenkino tokia mano situacija. Ji ėjo su metais vis prastyn, Manęs netenkino visa sistema, kurioje dirbau, jaučiau kad ji tampa kaip Prokrusto lova – turiu nusikirsti arba galvą arba kojas. Bet šitai žaloti savęs aš nenorėjau.

Nuolatinis nepasitenkinimas, užslopintas pyktis, kančia, kaltės jausmas ir baimės – taip jaučiausi kasdien, nors išorėje dar kažkaip bandžiau atrodyti graži, veikli ir sakydavau, kad man “viskas gerai”.

Į programą ateiti buvo tikrai nelengva, nes turėjau pakovoti su savimi, nes loginis protas sake, kad tai kvailystė, apgavystė, akių dūmimas, smegenų plovimas, pasipelninimas iš naivuolių ir pan. Dar man buvo barjeras ir mano religiniai įsitikinimai.

Jau po pirmosios konsultacijos, dar neprasidėjus programai aš išėjau iš darbo. Ir tai man jau buvo pasiektas rezultatas. Niekada negalvojau, kad tuomet, kai visi aplinkui kalba, kad bus antra krizė ir kokia aš atseit laiminga, kad dirbu valstybiniame darbe…, drąsiai pasakysiu – “išeinu iš darbo į niekur”. Leidžiu sau būti.

Programoje gavau daug vertingų savikoučingo praktikų, o svarbiausia – supratau, kad viskas ateina ne per išorinius veiksnius ir protą. Pasikeitė mano rakursas, ėmiau eiti į gylį, nors ir atip galvojau, kad jame esu. Deja, savo proto “gylyje”, o ne dvasiniame lygmenyje.

Naudinga buvo išgirsti apie tai, kaip veikia pinigų energija, koks turi tapti, kad galėtum tą energiją valdyti, joje gyventi. Tai, kas vyko programos metu galėčiau pavadinti mažais stebuklais – sąskaitoje pinigų, o aš su jachtomis plaukioju,manikiūrus darausi, į kelionę važiuoju, sukneles naujas gaunu, mokymus gaunu. Iš kur? Pati Visata ar Dievas pasirūpina per kitus žmones.

Čia trumpai – tapau pati sau svarbiausia, tai keičia viską. Atsirado kita energija, ėmiau pritraukti kitus žmones. Labiausiai pasikeitė santykis su vyru, atsirado daugiau tiesos ir tikrumo santykiuose.

Dabar jaučiuosi taip, lyg būčiau įgijusi kryptį, apsivaliusi nuo klaidinančių įsitikinimų ir įgalinta veikti. Matau save kaip turtingą ir išmintingą moterį, nes viskas ko man reikia jau yra. Esu motyvuota kryptingai ir toliau veikti, dirbti su savimi, man drąsu svajoti su įsitikinimu, kad šias svajones aš galiu įgyvendinti augindama save.

Šios programos metu supratau, kad imu mąstyti kitaip, imu matyti save ir kitus aiškiau ir ateityje matau save kaip moterį, kuri gyvena taip, kaip liepia širdis, pagal savo sielos planą. O apie Astą pasakyti galiu tai, kad ji yra moteris, kuri per savo patyrimą ir gyvenimo praktiką sukūrė sistemą, kuri padeda kitoms moterims tapti savimi, ji padeda atskliesti moteryse glūdinčią kuriančią energiją, turi įžvalgų, kartais būna ir griežtoka, nes žino, kur mus gali nuvesti klaidingi įsitikinimai.

Tai žmogus, kuris myli save ir pinigus gerąja to žodžio prasme, nes turi sveiką požiūrį į gyvenimą.
Programa intensyvi, nes jos metu tenka daug padirbėti su savimi. Be šio darbo niekas neveiks. Programoje duodamos žinios ir praktikos yra tarsi aiškios ir paprastos, bet jų poveikis viską keičiantis.

Indre Globe
profile-pic

Iki atėjimo šį kursą jau daug buvau nuveikusi savo asmeninių pokyčių kelyje, pabaigusi savo 5metų asmeninę terapiją ir pakankamai sėkmingai dirbanti psichologo psichoterapeuto darbą. Tačiau santykis su pinigais ir su materialiom vertybėm ir toliau buvo sutrikęs. Tiksliau pasakius, aš buvau nuvertinusi materialų pasaulį ir be galo pavargusi ir išsekusi.

Buvau labai daug investavusi į mokymus, konsultacijas, supervizijas, tačiau reikiamo mokesčio iš klientų neimdavau, pagailėdavau. Mokiausi šių dalykų po truputį, kažkiek tobulėjau. Tačiau pabendravus su Asta Nowo savo vidinius resursus pati priimiau kaip begalinį turtą, kuris dykai ar už ačiū niekam kitam nepriklauso.

Aš patikėjau Astos mokymais vien iš jos laikysenos, puikiai suprasdama, apie ką ji kalba ir sutarėm dėl individualių konsultacijų. Jų metu pavyko perdirbti ne vieną savo įsitikinimą ir pradėti gyventi darnoje ir su dvasiniu pasauliu ir su materialiu. Dalyvaudama grupėje sėmiausi iš kitų dalyvių ir fokuso į pokyčius, ir palaikymo atliekant praktikas ir namų darbus. Pamilau tas moteris su jų begaliniu potencialu pažinti savo klodus ir jais naudotis.

Sustiprėjo mano meilė mano pačios lobynui, aš mokiausi išsakyti savo norus ir pasaulis mano nuostabai tai girdėjo: namuose prasidėjo remontas (kurio laukiau 10metų), aš turėjau nuostabias atostogas, kai niekuo nereikia rūpintis, gali tik mėgautis ir daryti, ką nori.

Aš nustojau nerimauti dėl kitų ir drąsiai priimti gyvenimo įvykius. Jei anksčiau tik konsultacijų metu išgyvendavau "čia ir dabar" momentus, nes fokusuodavausi ties darbu, naudodama save, kaip instrumentą. Tai jau šio kurso eigoje pradėjau gyventi "čia ir dabar" būsenoje. Ir supratau, kad taip ir veriasi gausa ir begalinis džiaugsmas išgyvenamo momento.

Man labai padėjo Astos mokymas laikyti fokusą ties teigiamais dalykais ir konkretizavimas savo norų, atsakomybės prisiėmimas už jų įgyvendinimą. Tam labai padėjo konkrečios praktikos, užduotys ir tos nuostabios moterys, kurios dalyvavo šiame kurse, dalinosi savo atradimais, įžvalgomis, patirtimis, svajonėmis. Begalo joms dėkinga už atvirumą ir pasitikėjimą.

Jaučiuosi tvirtai stovinti ant kojų ir priimdama gyvenimo dovaną su visais lobiais ir staigmenomis. Aš tikėjausi proveržio, man jo labai reikėjo, aš jį turiu, jį jaučiu, jį išgyvenu. Jau žinau, kad sekantis etapas yra savo produkto kūrimas, todel su Asta neatsisveikinu, o tesiu toliau. Tikiuosi draugystės testinumo ir su kurso dalyvėmis.

Ramune Žumbakienė Psichologe Psichoterapeute
profile-pic

Atsiliepimas apie programa AMGF

Kelia į Save per samoninguma pradėjau pries 4metus metais, pradėjusi mokytis Psichologijos akademijoje.

Po studijų supratau, kad teoriškai žinau savo mąstymo šablonus ar klaidas, bet praktiškai neišeina pakeisti mąstymo taip kaip norėčiau, nes atrodo vis grįždavau į tą pačią košę.

Tuo pat metu blogėjo santykiai su vyru, mes issiskyreme. Kitose sferose irgi pas mane vis dar vyko kažkoks jovalas.

Svajojau palikti esama darba ir uzsiimti konsultacine veikla, nes tuo metu jau turejau savo klienciu didejanti Norejau nebesiplėšyti per kelias veiklas. ? norėjau namo sau ir vaikams, kartu gyventi su draugu, daug keliauti ir t.t.

Susidomejimas Asto veikla ir noras ateiti į programa „Auksine Materialines Gausos Formule“ 2019m pavasari, bet ant nosies buvo vasara, norejosi daugiau laiko praleisti su draugu, paatostogauti, todel nejau į programa. Ai, tipo man ir taip viskas neblogai

Ir ką – viskas a pradėjo ristis žemyn vasaros pabaigoje, nes visą vasarą mažai dirbau, daugiau laisvalaikis, koncertai, laikas su draugu.

Liepa pajamos eme mazeti, naujam projektui neturejau ikvepimo, stengiausi padeti draugui versle, bet jis nerode susidomejimo.

Rugseji skridau su draugu į Londona, (buvau jam padovanojus tą kelionę gimtadieniui) bet kažkokio faino jausmo būti kartu net nebuvo, nei dėmesio kažkokio iš jo, nei švelnumo, visada pavargęs. Aplamai nuo vasaros jis pradėjęs daug lošti ir vos ne aš dėl to kalta. Ir kai man praėjusią savaitę, jis pareiškė, kad nėra iki galo laimingas su manim, kad jis nustojo stengtis dėl manęs, aš buvau tiesiog šokiruota.

Tuo metu kai vyko šitos peripetijos, aš jau buvau išklausius jūsų 5 dienų kursą. Pavasarį irgi klausiau jus, ir buvau jau paprašius nuorodos individualiam darbui, bet tada nusprendžiau, kad nenoriu vasarą dirbti, noriu poilsiauti, leisti daugiau laiko su draugu, betnieko panašaus nevyko ☹ jis ištisai sėdėjo žaidimuose, o aš derinausi prie jo laisvalaikio. Pas tėvus 2 sav. važiavau viena su vaikais, jis žadėjo užvažiuoti, bet taip ir neturėjo kada – kaip pats įvardino – darbai.

Žodžiu esmė, kad mano nusivylimas po vasaros išaugo, jaučiausi labai pavargusi fiziškai ir emociškai. Po ko vyko dar didesnis atšalimas ir atsiribojimas, bet man asmeniškai įvyko lūžis ir aš supratau, kad daugiau taip vegetuoti aš nenoriu, ir jeigu dabar kažko nepadarysiu, tai atrodo niekada nieko nebepadarysiu. Tai išsiverkusi labai džiaugiuosi, kad priėmiau sprendimą kreiptis į Asta kaip į asmeninę koučerę ir leistis vedama tas 12 savaičių.

Kas vyko dalyvaujant programoje.

Pasikeitė fokusas – nuo išorinių veiksmų ir minčių į vidų – suvokiu, kaip svarbu suvokti priežastis.

Po 2menesiu programoje esu zymiai ramesne, atsirodo aiskus supratimai ir isjautimai ko as noriu, kas man svarbu toliau. Atsirado daugiau energijos ir dziaugsmo.

Labiau pasitikiu savimi, kad tikrai viskas vyksta ir vyks gerai.

Santykiuose su draugu esu rami, nebesirupinu jo verslu, Ivyko perversmas – jis pats netiketai eme uzsiimti verlu, prasidejo pardavimai.

Tapo demesingesnis ir svelnesnis man, daugiau laiko praleidziame kartu. Bendravimas igyja kitokia kokybe.

Neliko nerimo kaip rituliosis musu santykiai toliau.

Atsisukau I Save. Apsisprendžiant dėl mano tolimesnio kelio, dėl to, ką norėčiau pasiekti ir kaip jausdamasi norėčiau gyventi.

Astos programoje radau Savo Misija!

Esu nusiteikusi Sukurti savo Autorine transformacine programa

Jauciuosi daug stipresne, ramesne, pasitikinti ir pasikliaujanti Savimi. Labiau Save vertinanti, zinau, ko noriu ir tikiu, kad galiu tai pasiekt

Vel pradejo ateiti didesnes pinigu sumos, netiketos dovanos, premijos darbe.

Dziugus dalykai atsitiko su mano sunumi.

Kas vyksta mano viduje, kokioje būsenoje esu – tai atsispindi išorėje.

Su manimi viskas tvarkoje.

Kai perkeičiu fokusą – nuimu įtampą toje situacijoje, ir viskas visiškai persikeičia, vyksta stebuklai.

Kai nepriimu sprendimo – pradeda dėtis keisti dalykai, trūksta energijos, nieko nenoriu ir pan.

Priėmus – kaip akmuo nusimeta, įtampa atslūgsta ir tarsi vėl išlenda saulė po ilgo lietaus.

Esu tikra, kad atejimas I Asta Nowo buvo puikus sorendimas. Kadien dekoju, kad Asta yra mano Gyvenime.

Dekinga!

Girda Valiulyte Mentore, Koucere. Autorines programos "Menas buti kartu" autore
profile-pic

Atsiliepimas apie programa AMGF

Pries ateidama I Asta Nowo programa "Auksine Materialines Gausos Formule" buvau situacijoje - turejau prikaupusi daug ivairios informacijos, nes perskaityta daug knygu, dalyvauta daugelyje mokymu, seminaruose, stovyklose. Vykdziau keleta veiklu-verslu, taciau nesijauciau pilnai apsirupinusia finansiskai – viskas iseidavo kasdieninems gyvenimo reikmems ir saviugdai.

Aktyviai gyvenant ir vykdant savo veiklas rinkosi visakeriopos patirtys.

Savyje tiek visko daug - tarytum daugybe karoliuku, bet suverti ju I grazu verini nesigauna.

Supratau, kad man reikia zmogaus, kuris padetu su tuo susitvarkyti.

Finanai buvo aktuali tema, anksciau esu dalyvavusi ivairiuose mokymuose, dirbusi su ivairiomis praktikomis, taciau finansu tema tai paliete pavirsutininiskai, neuzteko gylio ir testinumo, todel neturejau norimo rezultato.

O Astos programoje “Auksine Materialines Geroves Formule” viskas vyko tokiu kosminiu greiciu – vos speju naujas zinias praktikas ikvepti ir jau akivaizdys rezultatai. Per menesi pasikeite kardinaliai absoliuciaiu viskas visose gyvenimo srityse – pinigai, santykiai, as pati!

Ar buvo paprasta ateiti I programa? - isryskejo vidiniai blokai - nerimo mintis, isijunge logika stabdydama: o kas jei tai ne tai, ko ieskau? Priestaravimai suko galvoje, taciau vidinis pajautimas ir rezonansas buvo toks stiprus, kad aiskiai pajutau – man cia, butent I sia programa, butent Dabar!

Labai dziaugiuosi, kad ryztingai priemiau sprendima, kad buvau priimta I programa ir ja nuosekliai vykdziau, kas dave Superinius Zaibiskus Rezultatus

Teisingai integravus Astos zinias ir pasinaudojant irankiais, ivyksta neapsakomi pokyciai visame kame ir visuose lygmenyse – finansai ( kardinaliai pasikeite gausos srautas pasipyle nauju darbu, nauja veikla, asmeninio gyvenimo pokyciais visur dar gausesni tiesiog nenutrukstamai gausa liejasi, o as palaimingai naturaliai priimu ir megaujuosi tais rezultatais, kartu su savo artimaisiais, draugais, kolegomis, klientais ir visu pasauliu.

Net sunku prisiminti savijauta, kuria gyvenau pries programa, nes viskas taip pasikeite – ivyko didziulis pokytis manyje – nes susigrazinau save perpratusi kas mano, o kas primesta ir idiegta per gyvenimo nesuvokimus.

Taip, tai nelengvas darbas po save kapstytis, pertikrinant ir ivedinejant sau tarnaujancias programas.

Bet tai Verta! Nes as tapau pasitikinti, drasi, ismokau ir leidziu sau Priimti! Ko nemokejau visa savo Gyvenima.

Asta nuostabi asmenybe, dziaugiuosi, kad tarp musu atsirado ypatingai artimas rysys. Geriuosi tokiu zmogaus asidavimu kitiems ir sugebejimu kartu laikyti save pirmoje vietoje, ko as taip pat is jos mokausi.

Programa tikrai ne kiekiekvienam smalsaujanciam, o nusiteikusiu tikriems pokyciams ir rezultu savo darbu siekiantiems zmonems.

Su meile ir pagarba is sirdies i sirdi dekoju Asta uz tavo tikejima ir pasitikejima manimi.

Daiva Bagvilaite Koucere
profile-pic

Atsiliepimas apie programa AMGF

Pries ateidama I Asta Nowo programa “Auksine Materialines Geroves Formule”

Jauciau vidini pasimetima, ieskojimas paramos ir patvirtinimo,kad viska darau teisingai, nes as norejau Gyvenime daug patirti, taciau jauciau baimes ir abejones – ar tai normalu.

Jauciau finansines lubas, tarytum uzstrigima finansuose, neziurint, kad mano veikla yra labai intensyvi.

Nemokejau saves priimti liudnos, nekantrios, visad norejau buti gera mergaite visiems, nors protu suvokiau, kad tai neimanoma.Norejau giliau pazinti save ir suvokti ir isSIvalyti praeities isitikinimus, kurie atgyveno ir man trukdo.

Jauciausi pasimetusi ir kartu nesuvokiamu noru suzinoti daugiau apie save, apie gyvenimo galimybes. Intuityviai jauciau - yra dar kazkas, ko nezinau apie Save, Gyvenima, be galo norejau tai paliesti ir naudoti.

Deka darbo su Asta Nowo tai suzinojau ir pritaikiau savo gyvenime.

Kas pasikeite po 2 menesiu dalyvavimo programoje?

Isaugo dar labaiu pasitikejimas savimi ir gyvenimu, Visata. Ismokau dar labiau klausytis intuicijos, girdeti Save, tikruosius norus, klausau savo pajutimu.

Beabejo patinku sau labiau, nes tvirciau zinau, kad as normali su visais savo norais ir isekojimais.

Suvokiau,kad jeigu mane traukia kazkur, visai nesvarbu kaina, turiu ten eiti, nes ten atsiveria naujos zinios,suvokimai,pasitikejimas savimi. Seniau visada tik maksimalizmu galvojau pasieksiu ko noriu, dabar suvokiu,kad tik sustojus ir isiklausius i save surasiu greiciausia ir teisingiausia sekanti ejima.

Kaip vertinu savo pasikeitimus, transformacija?

Man tai be galo patinka - pasitikejimo savimi tiek, kad galiu drasiai imtis nauju issukiu, judeti toliau, ko neleidau sau iki programos AMGF. Dziaugiuosi, nes dabar be sazines grauzaties galiu patarti ir parodyti kelia kitiems.

Tai, ka pasiimu transf. Prrogramo AMGF - tai zinos vertos milijono, nes cia labai aiskai suvokiau, kad netekus visko ka turi, prasimanysi veiklos ir pinigu, nes visi turtai – manyje.

Tai suteikia ramybe, pasitikejima ir suvokima, kad visur kur turiu buti, as spesiu. Ismokau maksimaliai atsipalaiduoti, pasitikiu Visata ir gyvenimu.

Ka dabar galvoju apie save palyginus ka galvojau prie AMGF Programoje pas Asta Pazinau Save gyliau, kas suteikia didziuli pasitikejima savimi, O kai tiki savimi, nebeleika neimanomu dalyku. Dingo vidine tustuos jausmas, kasdien megaujuosi saavo pacios draugija. Jauciuosi pilna ir turinti ka duoti kitiems, kam tikrai reikes mano pagalbos.

Saves nebedalinu bet kam, renkuosi kur ir su kuo noriu buti. Tai iprasmina kiekviena mano diena. Pradedu save statyti i pirma vieta seimoje ir darbe. Viskas sukasi apie tai kaip as jauciu ir noriu, tada sekasi ir mane supantiems zmonems - tai fantastiskas jausmas!

Kaip pasikeite Tavo Saves vertinimas?

Daug labiau vertinu pati Save! Tai ramybe, suvokimas, kad as valdau savo gyvenima ir tik nuo manes priklauso kaip gyvensiu toliau ir ko pasieksiu.

Kaip galvoji KAIP tai, ka Pradirbi programoje Itakos Tavo Ateiti?

Manau, kad tai kardinalaii keicia mano suvokimus ir saviverte, kad dabar su esamom ziniom, praktikom as galiu viska savo gyvenime itakoti pagal save irsavo norus.

Atsipalaidavimas kasdieninis,tai man labiausiai patinka,saves nebetesti uz kazkokiu rezultatu nebuvima cia ir dabar,suvokiu,kad viskas nutinka tada kada teisingiausia ir palankiausia man.As laimes kudikis ir esu verta visko,ko noriu.

Ar manai kad eiti i programa buvo teisingas pasirinkimas?

Be abejo,ejau klausydama nuojautos,intuicijos,ir eilini karta ji man nemelavo.

Kokia Tavo nuomone apie Kainos ir Vertes sau, naudos santyki? Ar programa verta tu pinigu?

As manau, kad dabar mokeciau tiek ir dar daugiau be jokios baimes, nes tai keicia visa mano ateiti,

Turiu tvirtus pagrindus. Tai neikainuojama.

Kristina Jukne Mentore, Mary Kay Direktore, Alijanso partneriai projekto dalyve, Grozio Konsultante
profile-pic

Posakis: “Kai mokinys pasiruošęs, pasirodo mokytojas“ tinka mano situacijai. Suzinojusi I galimybe I Kursa AMGF, nedvejodama supratau, kad tai – ko man būtent reikia ir ko ilgai ieškojau.

Kurso reikalingumą jaučiau viduje, nes nuolat susidurdavau su finansiniu ir laiko trūkumu, net dirbdama dvejose darbovietėse.

Mano situacija buvo tokia, kad kiek besistengčiau, nei finansai, nei džiaugsmas nedidėjo, jaučiau tik nuovargį, vidinę įtampą. Matydavau, kad kitiems sekASI. . Norėjosi „nulaužti” savo nesekmes kodą.

Norėjau pažadinti svajones ir sekti jas, norėjau įgauti drąsos, daugiau pasitikėti vidiniu balsu, kurį girdėjau, taciau bijojau pasitiketi. Norėjau vidinės laisvės - būti ne samdine, o kūrėja savo gyvenime. Aiškiai suvokiau, kad “išaugau” gyvenimo, kurį gyvenau iki tol, marškinėlius, jie man buvo jau per maži, spaudė, buvo nepatogūs. Tai rodė mano nuolatinė savijauta.

Bandymai keisti situaciją užtruko ilgai, apie 10 metų - keičiau darbovietes, be pagrindinio darbo dar išbandžiau gal 6 tinklinio marketingo kompanijas. Nesuprasdavau, kodėl vieniems sekasi, o man - ne.

Abejonių dalyvauti kurse buvo mažiausiai, norėjau , kad būčiau priimta, nes mano susidomėjimas buvo didelis.

Vertingiausia programoje buvo suvokimas, kad gyvename pagal mums įkaltas gyvenimo programas, kurios netarnuja musu norams ir tai supranti, nuėjus nemažą gyvenimo kelią. Svarbus ir vertingas uvokimas, kad tik mes patys atsakingi už savo gyvenimą, kas jame vyksta, kokie žmonės, įvykiai pasirodo ir atsitinka.

Po 3 mėn. kurso pasijaučiau savo gyvenimo šeimininke, kai iki tol buvau totali auka. Pradėjau mylėti save, draugauti su savimi, dingo kaltės ir gėdos jausmas, atsirado pasitikėjimas savimi, didelės svajonės, o kasdieninis palydovas – baimė, stresas – nulipo nuo pirmos vietos laiptelio. Pradėjau gauti įvairiausias pinigines, materialias bei nematerialias dovanas, keliones, sutikti įdomių žmonių, gauti ivairiu pasiulymu naujai veiklai. Taip, Finansine Sekme - tai ilgas procesas, bet gera pradžia padaryta, belieka eiti pirmyn.

Asta Nowo puikiai išmano tai, ko moko ir nuolat paremia konkrečiomis praktikomis, kurios veikia. Kursas intensyvus ir labai naudingas – keiciantis poziuri, savijauta, mastyma, veiksmus ir gyvensena.

Laima Mickuviene Dirbo anglu kalbos mokytoja. Drasiai keicia veiklos krypti I Mentoryste ir Koucingas. Kuria savo autorine transformacine programa Moterims
profile-pic

Atsiliepimas apie programa AMGF

Iki ateidama I Asta Nowo programa “Auksine Materialines Gausos Formule” jauciau labai daug baimiu, savivertes trukuma, begima nuo realiu veiksmu darymo, finansines atsakomybes nebuvima.

Norejosi daryti pokyti gyvenime, prisiimti atsakomybe sau uz daug situaciju, kurias buvau perleidusi kitiems, daugiausia Savo vyrui, taciau jauciausi labai nesaugi, truko ryzto, viduje buvo daug tustumos.

Kamavo dviprasmiski jausmai – norejosi Savirealizacijos, veiksmo, o pradeti nauja buvo labai baisu – kas bus, jei nepavyks kaip noriu?

Tai tesesi apie 7 metus - turejau daug minciu i ideju, bet pasiduodavau kitu slopinimams, netikejau savimi, vis laukdavau pritarimo is aplinkos. Kai jo sulaukdavau, vistiek rasdavau priezasciu nieko nedaryti. Gyvenau tikedamasi, kad kazkas ateis ir pasakys ka daryti paraidziui, kad viska uz mane padarys.

Didziausia baime eiti I programa buvo pinigai, nes ju neturiu tiek, kiek reikalinga susimoketi. Baisu buvo ka pasakys vyras, kad mane pasmerks, kad sito niekas nepriims ir nesupras. Taciau radau ir pinigu, ir vyras prieme mane su siuo sprendimu, nes man eiti I programa buvo svarbu.

O galiausiai pamaciau kaip nusprendus investuoti i programa, is kazkur atsirado pinigu ir ju nepritruko visiems kitiems mano gyvenimui reikalingiems dalykams.

Programos deka supratau, kada ir kaip prisikuriu daug istoriju ir baimiu. Susitikau su daug savo vaikystes nuoskaudu ir isgyvenimu, kas labai smarkiai itakojo mano gyvenima ir trukde judeti pirmyn.

Supratau, kodel ivykiai, kuriuos laukiau nesusijusiais, vis kartojosi, o dalykai, atrode nelabai reiksmingais, didedavo mano gyvenime ir kure nesekmes.

Pradejau matyti seklas is kuriu issaugdavo didziausi problemu medziai. Radus nesekmiu seklas - pavyko daug ka transformuoti.

Po programos pradejau suprasti daug esminiu dalyku. Pavyzdziui, kad neimanoma is karto padaryti esminiu permainu. Jos ivyksta veikiant po zingsneli. Svarbu apgalvoti ir planuoti. Atsirado didelis noras daryti finansini plana, skaiciuoti pajamas, islaidas.

I savo situacijas pradejau zvelgti ne pavirsutiniskai, o giliai - atrasti saknis, priezastis kodel taip gyvenu, del ko man patogu netureti dalyku, kuriu as noriu.

Atejo visai kitas poziuris, kad ne kazkas, o tik as atsakinga uz savo gyvenima. Dabar zinau, kad viska susikuriu pati ir viska galiu keisti I taip, kaip noriu.

Atsirado daugiau saugumo jausmo. Nebelaukiu, kad kazkas kitas man tai sukurs. Tas saugumas jau yra manyje.

Atsirado drasos veikti ir daryti pokycius, daugiau suprantu, ko as is tikro noriu pati del saves. Man nebereikia kitu patarimu ir pritarimo. Jauciu, kad prisiimu atsakomybe uz savo gyvenima.

Pasikeite mano pasaulio matymas, nes programos deka suvokiau - nera prasmes skirtyti nei i gera, nei i bloga; kad gyvenimas yra ir ji reikia priimti be vertinimo.

Kurso itaka padare pokyti. Buvau dideliuose saves apribojimuose, lukesciuise kaip turi buti, kokia turiu buti kitiems, kaip mane vertins. Dabar zinau, kad galiu veikti pasikliaudama savo sirdimi, ir priimdama save bet kokioje situacijoje. Kad pralaimejimo nera, yra tik patirtys ir kelione.

Asta visuomet ikvepe savo istorija, kuri stipriai rezonavo su manaja. Asta palaike, prieme mane ir buvo atvira. Ji gilinosi ir isgyveno kartu mano istorijas vesdama mane vis gilyn, buvo labai atidi dalykams, kuriu as nemaciau, o daznai ir nenorejau matyti. Pastebedavo mano klaidas, taise, leido buti kaip esu, ir kreipe eiti i savo kelia, stabdydavo, kai mate, kad vel einu atgal.

Buvo gera eiti kartu, jauciu dideli pokyti. Esu labai dekinga. Kursas dar tesiasi, bet jauciu, kad pabaiga tai bus mano nauja pradzia. Aciu Asta

Erika po programos "Auksine Materialines Geroves Formule" pradejo Savo Nauja Versla Lietuvoje ir Jungtineje Karalysteje

Erika Mikova "Sielos Sventes" Organizatore, Renginiu vedeja
profile-pic

Turėjau viduje pajautimą, kad sena veikla man jau baigta, kad nebegaliu jos tęsti. Nors viskas gerai tarsi, įsitvirtinus ten, tačiau viduj labai sunku prisiversti tą tęsti, vidinis pojūtis, kad turiu baigt tai,ką darau, nes ten jau viskas išsemta.

Esu pereinamajame laikotarpyje, kai keičiu veiklą ir viduje buvo didelė baimė ir nepasitikėjimas, kad nepragyvensiu iš naujos veiklos. Noras buvo, kad nauja veikla nežlugtų vien dėl to,kad negalėsiu iš to pragyventi.

Ejau mažais žingsniais iš senos veiklos - įstojau mokytis naujos specialybės, prieš tai pabaigiau instruktorių kursus ir pradėjau vesti mankštas, susimažinau darbo laiką ir krūvį esamame darbe. Tačiau nauja veikla dar tik daigeliai ir jaučiu tarsi nebaigtas dar “produktas”, dar iki galo nesuformuota, neišdirbta, neapgalvota.

Ateit į programą tikrai buvo abejonių, nes daug saviugdos praktikų praėjau, nemažai įrankų turiu kaip dirbt su savimi, galvojau, kam dar vieni? Tačiau praeiti ankstesni mokymai visi nesispecializavo finansiniuose dalykuose. Tai proto burbėjimus padėjo “nulaužti” šita korta, kad gausių žinių kaip viską sujungti su finansiniais dalykais.

Vertingiausia, naudingiausia ką gavau – kad aiškiai sustatė logiką, kaip gyvenime atsiranda finansinė sėkmė. Ir kad pamačiau, suvokiau, kaip svarbu išlipti iš savęs susimažinimo “rėžimo”, eiti į globalumą – programai einant į pabaigą, suvokiu,kad man ir reikėjo šito atsakymo, tai mano pagrindinė tema.

Galų gale praktiškai suvokiau, kaip svarbu būti dėmesingai sau kasdien, nuo to priklauso, koks gyvenimas aplink mane bus ir kokią vertę duosiu pasauliui. Ir kad kasdieninis darbas turi būti bent 70 proc – vidinis.

Daugiau dėmesio skiriu sau, savo būsenoms, laikau tai dabar labai svarbiu, baziniu dalyku. Seniau irgi tą praktikavau, bet, kaip dabar atrodo, tarsi nerimtai, daugiau ‘žaisdama”.

O dabar suprantu visa to svorį ir savo atsakomybę už tai. Suvokiu dabar kad mano realybė kuriama tik per mano vidų, o išorė tik to atspindys ir be ryšio reikšti pretenzijas išoriniam pasauliui.

Keliauju kasdien į vis didesnį saves pajautimą, matymą, išgirdimą ir paisymą kiekvienoje dienoje. Praktiškai pradedu pajausti, ką reiškia būti sau prioritetu.

Tik labai norėčiau “nesusimauti” ir toliau praktikuoti. Ir padaryti tuos namų darbus, kurie liko neatlikti. Bet žinant savo užimtumą, man iš viso stebuklas atrodo,kad vis tiek sugebėjau praeiti programą praktiškai nepraleidusi nieko, Ir manau praktikuojant tikrai turėtų duoti milžinišką įtaką mano gyvenimo kokybei.

Ačiū už tai,ką perdavėt.

Rūta G
profile-pic

Atėjau į programą nes norėjau pakeisti savo gyvenimą. Apie tai mąsčiau ir to troškau jau senai. Pamačiusi Astos Nowo pasidalinimą Facebooke, intuityviai pajutau, kad noriu praeiti programą AMGF. Nors Asta kviete moteris užsiimancias konsultacine veikla ,o Aš šiuo metu to nepraktikuoju, visgi giliai viduje jaučiau, kad man reikia šios programos.

Tuo metu buvau ką tik praradusi darbą kuriame pradirbau labai daug metų ir pradėjusi dirbti sau, naujoje veikloje, jaučiausi įsitempusi, pastrigusi, turėjau visokių baimių.

Bijojau savo naujos veiklos, visiškai nauja sritis, pirmą kartą išdrįsau dirbti sau, nepasitikėjau savimi, nežinojau kaip tiksliai ją auginti ir plėtoti, pajamos buvo labai mažos, bijojau ar iš viso pavyks jas susikurti.

Norėjau sužinoti kas mane stabdo, iš kur tos baimės ir nepasitikėjimas, kodėl nėra klientų. Norėjau dirbti sau, drąsiai, sėkmingai ir su pasitikėjimu vystyti savo veiklą ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Pokyčius daryti buvo labai svarbu, nes niekas nejudėjo į priekį, o laikas ėjo. Tokiam sąstingyje išbuvau apie 9 mėnesius, vienu metu reikalai lyg ir pajudėjo į priekį, tačiau labai trumpam ir vėl viskas pastrigo. Jaučiausi finansiškai nesaugi, pergyvenau dėl ateities.

Jokių abejonių dėl programos AMGF nebuvo, nes visa esybė prašėsi pokyčio.

Praėjusi programą atsakiau sau į daugelį klausimų, supratau kad visos priežastys slypi manyje. Suvokiau, jog turiu keisti savo mąstymą ir transformuoti praeities patirtis ir įsitikinimus, gavau tam įrankius ir daug atgalinio ryšio iš Astos. Supratusi priežastis pradėjau dirbti su savimi.

Programoje atsipalaidavau, sumažėjo nerimas ir baimės, išaugo pasitikėjimas savimi, pradėjau labiau fokusuotis į teigiamus dalykus, į viską žiūrėti paprasčiau, labiau vadovautis savo intuicija. Pradėjau naršyti po savo vidų, kelti į viršų prieš daug metų ten susikaupusius ir giliai nusėdusius įsitikinimus, transformuoti tuos, kurie nebetarnauja man. Tarsi tapau lengvesne. Pavyko peržengti per save ir padaryti tokių dalykų, kokių prieš pradėdama programą tikrai nebūčiau išdrįsusi.

Jaučiu esu pasiruošusi toliau žengti daug lengviau ir tvirčiau, su pasitikėjimu, nes AŠ esu savo gyvenimo kūrėja.

Nuoširdžiai dėkoju Astai už labai naudingas pamokas, dėmesį ir skirtą laiką. Buvo intensyvu, bet labai naudinga. Sutikau nuostabių moterų, užmezgiau draugysčių. Aš norėjau pakeisti savo gyvenimą – Aš jau pradėjau jį keisti. Pasiilgsiu mūsų užsiėmimų.

Erika Kaminskaitė Liubertienė
profile-pic

“Į programą atėjau po to, kai keletą kartų paklausiau Astos Nowo įrašų Facebooke.

Jau kuris laikas ieškojau, kaip iššokti iš " voverės rato". Dirbi, stengiesi, lyg turėtų būti gerai, bet pinigai, santykiai ir kitos gyvenimo sritys riedėjo žemyn. Problemų buvo daug, bet jų sprendimo - nei vieno. Norėjau laisvės. Buvau taip užstrigus, kad nebesinorėjo gyvent.

Pagalbos ieškojau pas psichologus, psichiatrus, pirkau saviugdos knygas, klausiausi įvairiausių programų. Tai truko apie 3 metus. Visko pradžia rodydavosi viltinga, bet tuo viskas ir baigdavosi. Jaučiausi lyg pati save įkalinus ir spynos raktą pametus.

Ateiti į programą abejonių nebuvo, bet buvo kiek nesmagu, lyg ir gėda.

Vertingiausia ir Naudingiausia programoje Įgytos žinios ir jų taikymo būdai.

Dabar Pasitikiu savimi labiau, moku išvesti save iš trūkumo būsenos, moku save stebėti, darau, bet nesijaudinu, mažiau atidėlioju, esu paslaugi, atsidavusi savo klientams, gerbiu savo darbuotojus, bet tai turi atitikti mano ramią savijautą. Jeigu man tinka, judame toliau, jei ne- atsisveikinam: give them roses and leave.

Pradejau klausytis savęs ir pasitikėti savim. Suprantu, ką pasėsiu, tą ir pjausiu. Gal ir piktžolių mano derliuje bus, bet kur jų nebūna.Esu atsakinga už save ir savo sprendimus.
Jaučiuosi puikiai, nebesmerkiu savęs, klystu, bet to nesureikšminu.

Tai - mano naujo gyvenimo pamatas. Mano atspirties taškas plėsti verslą, pasirinkti klientą ir darbuotoją, gyventi pagal Visatos dėsnius, juos pritaikius mano asmeniniam gerbūviui. Tai- pinigai, draugiška aplinka, vidinė ramybė, daug darbo ir daug įspūdžių.

Keičiasi viskas, nes keičiasi mano vidus. Ten atsiranda erdvė, energija. Jau nebėra būdo sustoti. Tik tęsti.

Siekis gyventi laisvai atnešė rezultatus: atsisakiau įdarbinimo, nes tai apribojo mano valymo įmonės veiklą, trukdė įmonei plėstis. Įvyko nepaaiškinami dalykai: mano įdarbinimas perėjo į mano įmonę, taigi liko stambus klientas. Ir ne tik tai. Dar gavome vieną klientą, kuris sutiko su įkainiais ir darbų atlikimo schema. Spėjome įrodyti, kaip dirbame ir jau sulaukėme dar vieno, jau trečio, stambaus projekto.
Aš visa tai darau su tokia meile ir džiaugsmu, kad kasryt vaikščioju aikštėje tarp tų restoranų ir vis netikiu, kad tai aš. Dovanų reikia, bet dabar kiekviena diena - lyg dovana. Pajūriu tame gerume 🙂

Dar yra labai svarbus momentas.

Susireguliavo miegas ir mityba. Tai didžiausias pasiekimas iš visų!!!”

Snieguolė Butrimė
profile-pic

Yra toks posakis : gyvenime niekas neatsitinka atsitiktinai, viskas turi vidinį ryšį, vidinius visatos dėsnius. Taigi matyt dėl šios priežasties aš ir sužinojau apie Astos kursą AMGF , facebooke. Ji mane sudomino, kadangi kalbėjo apie man aktualius klausimus, kurių sprendimo ieškojau jau daug metų. Buvau priėjusi lūžio tašką, jaučiausi susipainiojusi, uzsistovejusi situacijose ir nežinojau kur ieškoti tų eisingu atsakymų. Naudojausi senomis strategijomis, ieškodama atsakymų kituose žmonėse, kitoje šalyje, galvodama kad jie man gali suteikti laimę, supratimą, meilę, padės man realizuoti save. Jaučiausi bejėgė, kai pakeitusi aplinkybes vėl iškilo tas pats scenarijus, t.y. vėl jaučiausi nelaiminga ir nerealizavusi savęs.

Tiesa sakant prieš pradedant kursa turėjau šiek tiek abejonių: ar tai man bus pozityvu, ar rasiu atsakymus į man kylančius klausimus ir pan..
Dabar, kai jau kursas eina į pabaigą, galiu drąsiai teigti, kad visi dalykai išgirsti programoje buvo ir bus labai naudingi: tai ir gausos praktikos, linzes pakeitimas, fokusai, paternu atradimai iš vaikystės, insaitai, vidiniai pinigai, vidinis balansas, vizijos išjautimas, magnetinės asmenybes sąvoka..

Pagrindinė ir svarbiausia mano transformacijos dalis: tai mano vidinės būsenos kitimas, supratau kad, galima gyventi gausos būsenoje, nepriklausomai nuo pinigų kiekio, išėjau iš kaltintojos ir aukos pozicijos, stengiuosi pati priimti atskomybę už mano vidine būsena ir veiksmus. Sudidraugavau su savimi, man gera būti vienatvėje, tyloje su savimi, seniau tai mane traukdavo į nerimą, baimę. Džiaugiuosi, dėkoju ir priimu tai kas yra dabar, vėl pradėjau svajoti, įsijausti mano gyvenimo misija, kelti tikslus ir sprendimus jų įgyvendinimui.

Šie pasikeitimai atsispindi ir santykiuose su aplinkiniais. Tą pasikeitima pastebėjo ir mano vyras, vel pradejo dovanoti dovanas, pradėjom kartu svajoti ir kurti projektus dėl ateities, atsiranda nuolaidos ,kai reikia įsigyti reikiamus daiktus pvz. Telefonas, skalbimo mašina, motociklas... Sugebu matyti save globaliau, kaip dalį visatos, nesijaučiu vieniša ir išskirtinė. Šioje grupėje teko pažinti be galo įdomių ir nuostabių asmenybių, kuriose radau daug panašumų. Kurso dėka aš sugebejau išjausti mano vidine jėga, vidinį žinojimą, kuriais vadovaudamasi galiu priimti teisingus sprendimus, einančius iš širdies.

Asta sugebėjo labai giliai ir profesionaliai pateikti visus jos programoje pristatomas dalykus, kurie suteikė daug informacijos darbui su savimi. Kursas tikrai labai intensyvus ir gilus.

Tai didelė investicija į ateitį, kuri teisingai ja naudojantis, gali suteikti didelę vertę.

Nuosirdziai dėkoju Astai Nowo ir mano bendrakursems !

Inga Baronaite
profile-pic

Pries ateinant i Kursa, zinojau jog turiu vidiniu bloku kurie man neleidzia atrasti saves ir judeti i prieki. Vis ieskodavau saves ivairiuose kursuose net nezinodama ar ta kryptis man patinka taip stipriai jog noreciau joje dirbti. Nusibodo dirbti kitiems ir norejosi pradeti dirbti sau, taciau nezinojau kas tai galetu buti.

Man buvo svarbu eiti i sia programa nes zinojau jog nebenoriu ilgiau laukti ir blaksytis. Jau dabar norejau pokyciu ir buvau pasiruosusi keistis.

Pries programa jauciausi beviltiskai. Dirbau nemylima darba, vis atideliojau pabaigti senus kursus kurie vis tempesi kuri laika. Galvojau kad kazkas su manimi negerai ir jog mane supa negeri zmones, sunku atrasti bendramincius ir vis dazniau atsisukdavau nuo zmoniu.

Dabar jauciuosi tvirtesne, pasitikiu jog vedama savo jegu ateisiu i uzsibrezta tiksla. Jauciuosi drasesne, labiau pasitikiu savimi. Turiu vidinio ryzto atlikti neuzbaigtus darbus, nebelaukti, ir toliau dirbti ties savimi.

Savo transformacija vertinu labia pozityviai. Programa parode tai ko pati nemaciau savyje, padejo rasti blokus, paternus ko pati niekada nebuciau padariusi, ypac su dvasiniais susitarimais. Jauciu daugiau drasos ir ryzto savyje. As ismokau pazvelgti I savo vidu ir issiklausyti saves.

Supratau jog tai ka apie save galvoju tera mano senos istorijos. As ismokau jas pamatyti ir suprasti kad keistis reikia viduje tam kad tos istorijos nebesikartotu. Anksciau galvojau jog esu tiesiog uzdara, kitokia. Dabar moku pamatyti savo teigiamas ir neigiamas puses per ivairias prizmes. Supratau jog tokios savybes kaip perfekcionizmas nebutinai yra geros. Dabar jauciuosi stipresne kaip moteris kuri nesitiki pagalbos is kitu, bet leidziu sau ja priimti.

Po kurso jauciuoi lyg buciau isgerusi stiprios espresso. Kitaip Save vertinu.

Norisi eiti ir daryti. Jauciu jog priimu save uz tai kokia esu bet tuo paciu metu galiu pazvelgti I savo atideliojimus, baimes ir uzdraudimus sau daug drausmingiau, nesijauciu tokia tingi, suprantu savo atsakomybe savo tikslams ir svajonems.

Manau jog si programa dave daug praktiku kurias labia lengva pritaikyti gyvenime, todel zinau jog jei jausiuosi ‘uzstrigusi’ turesiu iranki ir zinosi kaip prasibrauti i prieki, kaip pasitempti energetiskai ir kaip islikti ramiai.

Eiti I programa buvo teisingas pasirinkimas kadangi gavau begale ivairios informacijos ir visa ji buvo naudinga, daznai save pagaudavau ‘aha’ momentuose. Atrodo mano blokai visi atsivyniojo jyg siulu kamuoliukas, leidosi buti pamatytais. suprastais, pradirbtais. Viskas atrodo daug aiskiau, pati viena niekada nebuciau to pasiekusi.

Kaina tikrai atitinka nauda, informacija yra tokia kokios nesu kitur girdejusi. Investivcija I save yra neikainojama, ja pritaikyti dar reikia laiko.

Programa verta pinigu, ir tu zmoniu kurie sugeba pripazinti jog jie verti sitos investicijos.

Labai noreciau padekoti uz tai kad labia daznai pralinksmindavote, tiesiog pakeldavote nuotaika, uz sypsenas ir juokus, uz informacijos gerove. Anglai cia essex rajone kartais sako ‘you give me life’ tai kartais taip noredavosi pritaikyti ir jums, jus tiesiog nuostabi stipri moteris bet tuo paciu ir labia svelni draugiska paprasta bet nepaprasta.

Aciu jums!

Irina Cliffe
profile-pic

Atsiliepimas apie programa AMGF

Iki programos sunkiai sekėsi pačiai susivokti gyvenime, kas vyksta, kodėl vyksta, kur gilesnės visų tų įvykių priežastys.

Situacija sudėtingiausia finansų srityje, jaučiausi tarsi gyvenčiau elgetos gyvenimą, nes atlyginimo vos užteko padengti įsipareigojimus, kreditai augo, jaučiau, kad rituosi žemyn ir nesuvokiau kaip sau padėti. Savirealizacijos tema taip buvo labai svarbi.

Norėjosi naujų suvokimų, norėjau išeiti iš to rato.

Apie metus laiko sprendžiau ką daryto toliau. Ką keisti išorėje, net nežinodama, kad atsakymas yra viduje.

Pirmoji abejonė einant į programą buvo ar pajėgsiu susimokėti už kursą, anksčiau dar niekad neesu tiek investavus į save.

Programos metu pasikeitė iš esmės požiūris į save, įgytos labai vertingos technikos, atrasti dalykai, kurie veikė automatiškai, kurių anksčiau nepastebėjau ir kuriuos žinant dabar lengviau gyventi.

Po programos jaučiuosi geriau, matau save ir pasaulį kitokiu žvilgsniu.

Ėmiau daugiau laiko skirti būsenų išjautimui, be to savistabai.

Pasikeitė požiūris į pinigus, į savo gyvenimą ir kitus žmones.

Savijauta pagerėjo, sumažėjo "sunkių" būsenų.

Vertingiausia buvo aiškumas ir savęs gydymas nuo iškripto pasaulio matymo.

Šie pasikeitimai padeda man rinktis tai kas iš tiesų svarbu.

Asta išsamiai išsaiškino naujas žinias, kantriai pravedė per skaudžius prisiminimus, galiausiai išmokė atskirti proto ir širdies balsus.

Programa efktyvi, keičianti gyvenimo kokybę.

Namų darbų užduočių atlikimas, nuolatinis dalyvavimas procese, ne tik kas savaitinio susitikimo online metu, davė nuostabius rezultatus šiame etape.

Inga Verseckaite
profile-pic

Vertinant savo transformaciją, pirma pradėsiu nuo atėjimo į kursą. Pasiklausiusi Astos, supratau, kad viskas, ką ji sako, mane liečia ir dar kaip liečia. Jos klausytis buvo "neskanu", nes tai lietė mano pačios visas posąmonines programas. Supratau, kad tai yra būtent tai, ko man reikia.

Po pirmo asmeninio pokalbio su Asta, kad ji absoliučiai teisi, o padariusi sprendimą, kad tikrai einu į kursą, tuo, kad Asta teisi, įsitikinau dar kartą, nes pinigai tikrai ateina į sprendimą.

Pats kursas nuostabus, ta bendrystė tarp visų, tas nuoširdumas, tas palaikymas yra didžiulė jėga. Vienu sakiniu apibūdinant Astos kursą, tai tiesiog ji parodo mums mūsų pačių vidų. Tas vidus tikrai ne visada džiugina, bet mūsų pačių pastangomis jis ima džiuginti.

Astos padedama suvokiau, ko noriu, kokia kryptimi eiti ir kaip susitvarkyti su tuo, kas trukdo eiti toliau. Patikėkite, kas ateisite į šį kursą, norėsite šito ar ne, bet tikrai po kurso Jūs nebebūsite tas, kas pradėjote kursą!!!

Džiaugiuosi pažintimi su Asta ir savo sprendimu mokytis iš Jos! Asta Nowo, nuoširdžiai dėkoju.

Jomante Umbrasaite
profile-pic

Savo transformacija jau buvau pradejus pries keleta metu ir ziurint atgal siandien, tai nebuvo lengva, bet uzteko stiprybes iveikti nuopolius, netekimus ir pradeti is naujo.

Taciau tai buvo tik veiksmai, kurie man nenese vidines laimes. Tai buvo egzistavimas be dziaugsmo. Taip isisiubavau jog tapau auka sau, ir aplinkiniu atzvilgiu. Norejos bedavotis ir nieko nedaryt, norejos, kad paguostu, bet visam tam yra ribos. Gyliai, viduje jauciau, jei sau nepadesiu dabar, tai tesis ilgam.

As norejau tapti vel laiminga, vel pasitikinti ir veiklia, svytincia mama. Tad pamazu pradejau rinktis medziaga, konspektuotis, taciau is atskiru vedliu. Po kiek laiko pasijutau issekusi , nes daug isskaidytos informacijos, pasigedau konkretumo, sistemos, pagrindu, pasimeciau ir sustojau.

Bet vidinis pagalbos sauksmas , nerimas , plius tuometine viruso padetis kele dar didesne baime. Butent tuo metu FB atsirado keletas Astos Nowo video, juos perziurejus, pajutau, kad noriu suzinoti daugiau ir gal tai yra atspirtis tam, ko ieskojau. Ieskojau ne vien tik kelio i save, bet kaip susikurti savo materialine gerove, kas visa tai lemia.

Ilgai nelaukus susisiekiau su Asta. Pirmiausia ivyko individualus pokalbis, kurio metu , jutau pasitikejima. Is karto padareme gylu isjautima, kad esu pasiruosus pasikeitimams, praktikos pagalba.

Taip uszsirasiau i Astos Nowo autentiska kursa AMGF. Jau nuo pirmos paskaitos Isijungiau su didziuliu noru kuo daugiau suzinoti, isnagrineti isbandyti. Si programa apima lb stiprius aspektus, tokius kaip Gausos supratima/isjautima, musu blokus, paternus, isitikinimus ( apie tai isgirdau pirma karta cia) , kiek daug itakos turi musu vaikystes patyrimai, musu prisitaikymai, mintys, baimes. Pakeiciau savo poziuri i Pinigus, kas yra turtinga globali asmenybe, kad be veiksmu nebus rezultatu. Sis kursas ypatingai sistemingas, intensyvus, su lb vertingom praktikom.

Asta mus visad nuosirdziai priziurejo, skatino ir dirbo su kiekviena. Po kurso as ismokau fokusuotis ne i isore, bet transformacija daryti savo viduje. Jos praktika Meile ir Dekingumas, man isliks visa Gyvenima. Esu pakeliui i savo konkrecia veikla ir misija, tad zengiu mazais zingsniais, megaujuosi savo augimu ir sulaukta ramybe.

Klientai dabar sutinka moketi daugiau, ir as igyjau drasos pakelti kaina uz savo kurybini kokybiska darba.

Gavau pirma karta vertinga suma pinigu nuo vaiku tevo, kaip padeka uz vaikus, isigyjau su nuolaida keleta daiktu. Gavau malonu siurpriza nuo mamos - dovanu pinigais.

Kurso metu, sunus gavo auksciausia ivertinima uz savo portfolio, taip pat pagerejo musu santykiai ( seniau jie man kele nuoskauda). Buto savininkas nepakele nuomos visiems ateinantiems metams.

Sutikau nauju nuostabiu bendrakeleiviu kurso metu, pradejau skirti laiko sau, sveikatai., Ir tai tik pradzia, nes as nusprendziau keistis, girdeti save ir nebijoti siekti savo svajoniu - "eiti i Zmones su Meile", kaip moko Asta.

Dabar tikiu, kad sioje busenoje viskas imanoma ir Visata dziaugias kartu su manim. Gyvenimas - tai nuolatinis pazinimas ir stebejimas saves ir pasaulio. Patyrimai kokie jie bebutu yra neatsiejami. Laime nera galutinis taskas , visa tai yra procesas, kelione.

Virginija Gailiunaite
profile-pic

Atejau I kursa Auksine Materialines Gausos Formule, nes nezinojau kaip galiu pasiekti to kas atrode nepasiekiama.

Man actualus dalykai yra namai seima ir mylima veikla, i kuriuos
man Asta padejo pazvelgti kitaip. Ir Tada atejo kitoks suvokimas, apie vertybes. Ir is po audros atejo ramybe
Taigi sis kursas, visu pirma padejo man suprasti kas as esu. Pazvelgti giliau I savo vidu ir atrasti tai, kas yra musu skausmo priezastys.
Ir kaip su visu situ tvarkytis. Supratau kad mano nemegiamas darbas yra tik laikinai.

Asta padejo atkapsyti sena troskima, padeti kitiems, keisti ju gyvenimus. Troskimo kurio niekad taip ir neisdrysau igyvendinti, del baimes kad nesugebesiu, ir baimes kad esu nepakankamai gera.

Dabar as visiskai savimi pasitikiu, esu rami ir jauciuosi kaip niekad ismintinga.

Igavau begale ziniu ir irankiu, atradau savo pasaukima.

Drasiai galiu teigti jog gautomis ziniomis ir praktikomis galesiu padeti ir kitoms moterimis, kurios jauciausi atsidurusios beviltiskoje situacijoje. Taigi sis kursas tikrai mane labai ikvepe.

Ir uz visa sita esu begalo dekinga Astai ir Jo's Auksines materialines gausos kursui.

Evelina Buzelyte
profile-pic

Pries ateidama I Astos programa buvau tokia laukianti stebuklo, isisvaizdavau, kad as neuzkraunu atsakomybes uz Save nei vyrui, nei valdziai, nei dar kam nors.

Gyvenau tikejimu, kad ivyks stebuklas ir mano gyvenimas pageres.

Dabar atejo supratimas, Kaip istikro as turiu buti atsakinga uz savo gyvenima, kad stebuklo nebus, turiu pati kazka daryti. O tas kazkas - tai pasidaryti tikslu sarasa, ji suskaidyti uzduotimis, kad ir smulkiausiomis ir jas vykdyti.

Daryti pinigu balansa - ziureti I faktus, o ne plaukti pasroviui.

Atsirado atsakomybe - nesiteisinti, nekritikuoti, maziau gedytis. Jauciuosi tarsi mano stuburas issitiesino, mano nosis auksciau pakelta.

Atsirado pasitikejimas Visata, kad visko visiems yra ...

Dirbau daug metu samdoma darbuotoja, kurso metu pasiryzau paraleliai daryti masazus ir apie tai skelbtis Online.

Ruta Velioniskiene
profile-pic

Atsiliepimas apie programa AMGF

Ateidama į programa "Auksine Materialines Gausos Formule" jauciausi labai nedrasi, su daugybe baimiu, pykau ant saves uz tinguma. Visi kiti buvo svarbesni nei as pati.

Taip pat norejosi pagerinti finansine sritį, vede smalsumas, noras kad ir su baime, bet keistis. Taip pat jauciau, kad negaliu valdyti pykcio.

Dabartinė aš statau save pirma, pyktį valdau technikų pagalba, taip pat žinau kaip su baimėmis tvarkytis. Pasikeitė mastymas reikia tik panorėti ir aš viską galiu.

Po 3menesiu programos esu zymiai ramesnė, labiau savi pasitikiu, stengiuosi neužsiciklinti su pinigais, atsirado daugiau teigiamų minčių, Dabar aš labiau sau patinku nes jauciuosi laisvesnė ir pasitikinti labiau, nesigėdiju - dabar yra taip, bet aš galiu tai pakeisti ir pasidaryti geriau.

Suradau drauge, su kuria nebijau kalbėtis bet kokia tema, Nereikia galvoti ar sakyti ar ne – atsirado vidines laisves jausmas.

Pradejau rimtai galvoti apie nauja veikla, savarankiskai uzsidirbti online – iki programos net negalejau daleisti sau tokios minties.

Eiti i programa buvo teisingas pasirinkimas, nes Asta mane sukrėtė ir išjudino, nes anksciau maciau labai siaurai.

Jauciu aiskius pasikeitimus, transformacija ivercinciau 8. Suprantu, kad tai neilgas laikas, kad tai pradzia, truksta nauju igudziu, nes anksciau nesu dirbusi su vidumi. Tai mano pirmieji žingsniai , dar noriu daugiau išmokti, sužinoti ir patirti.

Bet as jau leidziu sau noreti ir tikiu, kad tai imanoma.

Atsivere akys, kad masciau labai siaurai. Dabar poziuris pasikeite į labai daug dalyku – viskas priklauso nuo manes. Dabar turiu naujas zinias, tinkamus irankius, kuriais pasinaudodama ir praktikuodama galiu sekmingai judeti pirmyn.

Kristina Janusaitiene
>