Klienčių patirtysGirda Valiulytė
Asmenybės transformacijos mentorė, 
Sisteminio metodo 'Menas būti kartu' autorė

Taškas A  Prieš programą

Samdomas darbas ir pirmieji žingsniai konsultaciniame. Nėra produkto, marketingo plano,  gėda iš klientų imti daugiau, neįsivaizduoju, kaip užsidirbti, kad galėčiau pragyventi monetizuodama patirtį Online.  

Taškas B  Po programos

Po pirmo pokalbio  pakėlė paslaugų kainą 5 kartus
Programoje išmoko parodyti vertę, pasiėmė sisteminį modelį, pagal kurį pardavė  3mėn. tęstinumo programą pirmiesiems klientams, išėjo iš darbo visiems laikams.

 Taškas
Individualus darbas su Asta Nowo

Užaugo kaip ekspertė - darbas su grupėmis,  
Vip klientai pagal atranką. Pati užsidirba gyvenimui, apie kurį svajojo - prabangus laikas sau ir šeimai,   atostogauti ir keliauti kelis kartus metuose, atsidėti ateičiai.

Modesta Bu
MLM lyderė ir verslo mentorė/ trenerė

Taškas A  Prieš programą

Dirba internetu nuo 2020 metų, uždarbis reguliarus, kitų akimis atrodo labai sėkminga lyderė, bet Modesta nori naujo lygio, generuoti didesnes sumas.
Nuolat dalyvauja kompanijos mokymuose, metinėje mokomoje programoje, dirba su mentoriumi individualiai,  bet pajamos neauga.
Turi ambicijų pasiekti 100k eurų metinių, nori sąmoningesnių klientų ir stipresnių lyderių komandoje, dažniau keliauti kur širdis geidžia,  leisti daugiau prabangos, jaustis finansiškai laisviau.

Taškas B
Individualus darbas su Asta Nowo

Po 6 mėn individualaus darbo su Asta Nowo  padarė pirmąjį savo autorinės programos “Klientų generavimo mechanizmas” paleidimą,  pasiūliusi klientams darbą individualiai 3mėnesiams, uždirbo pirmuosius 12k eurų papildomai prie savo uždarbio iš mlm. Išsikėlė finansinį tikslą  100k eurų pasiekti jau  2023. Tai - realu su vedimu! 

Lina Lasi 
Vidinės transformacijos mentorė

Taškas A  Prieš programą

Iki programos 2 metus žaidė “verslą” - žinių ir asmeninės patirties daug, turi žmonių aplink save grupėje FB, youtube kanalą, Instagram paskyrą, bet nepažįsta kliento, nežino  veiklos nišos, mokių klientų mažai, uždarbis menkas ir retas - 50 - 170eur. už pusdienio renginius.
Finansinio proveržio nėra.  Jautėsi tarytum nematoma. 

Taškas B Po programos

Programoje išsigrynino  klientą, veiklos temą, susidėliojo paslaugų paketo turinį, pradėjo reguliariai daryti Live. Programos metu Išėjo iš samdomo darbo.  Įgyvendino svajonę - suorganizavo Moterų Stovyklą Ispanijoje. Pajuto savo vertę ir gyvybinę jėgą. 
Monetizavimo Kvadratas pabaigoje pardavė pirmąjį  paslaugų paketą už 300€. Vėliau sukūrė autorinę programą, paslaugų kainos auga,  1000€ x3  klientės,  1400€ už 2 mėn x 5 klientai. 
Kainą įvardina ramiai, sesijos - produktyvios, klientės patenkintos, nori tęstinumo. Išėjusi iš samdomo darbo sugeba sugeneruoti tas pačias pajamas dirbdama tik 3 dienas per savaitę,visą vasarą atostogavo.
"Ačiū, Asta, labai. Jūs davėte man gerą pendelį ir padirbėjote  su manimi tikrai labai rezultatyviai Ačiū. Tokio rezultato po jokių kursų aš dar neturėjau."

Aurelija Kacelavičiūtė
Probleminės odos ekspertė

Taškas A  Prieš programą

4-5metai griebiasi kelių projektų, naujų idėjų, mokslų. Uždarbis nekintantis, jaučiasi užstrigusi pradiniame taške. Kartojasi finansinių praradimų situacijos, lydi nepilnavertiškumo jausmas. Konsultacijos vienkartinės, kaina 20-30 eurų už sesiją. Apmokėjimas atlikus darbą. Daro daug marketinginių klaidų konsultacinėje veikloje 

Taškas B  Po programos

Stipriai pakilo savivertė ir drąsos lygis,  išlaisvėjo savyje. 
Drąsiai ir noriai dalijasi patirtimi, neliko vilkinimo.
Dirbdama jaučia malonumą, viskas  dėliojasi lengvai, veikla  darosi tarytum savaime. Sukūrė paslaugų paketą, ženkliai pakėlė  paslaugų kainą ir su tuo jaučiasi patogiai. Įpusėjus programai Monetizavimo Kvadratas, Aurelija pardavė  pirmąjį paslaugų paketą už 900eur! Po programos MK Aurelija pakėlė savo paslaugų paketo kainą iki 1500 eurų, yra klientai!

Indrė Globė
Savirealizacijos aktyvavimo sistemos autorė

Taškas A  Prieš programą

Vidinis chaosas, daugybė metų negali palikti samdomo darbo. Situacija ėjo su metais vis prastyn - nuolatinis nepasitenkinimas, užslopintas pyktis, kančia, kaltės jausmas ir baimės – taip jaučiausi kasdien, nors išorėje  stengiasi rodyti “man viskas gerai”.

Taškas B Po programos

 Jau po 1 konsultacijos, dar neprasidėjus programai išėjo iš darbo. Tai įvertino proveržiu.
“Darbe su Asta Nowo mano transformacija labai ryški. Programoje atsirado kita energija, ėmiau pritraukti naujus žmones. Labai pasikeitė santykis su vyru, atsirado daugiau tiesos ir tikrumo santykiuose.”
Įgavo aiškią veiklos kryptį ir matymą, motyvaciją veikti. Dirbdama su Asta Nowo individualiai sukūrė savo autorinį praktinį metodą Savirealizacijos aktyvavimo sistema ir pagal jį sėkmingai dirba.

Kristina Juknė

Mentorė, Grožio Konsultantė 

Mary Kay Direktorė

Taškas A  Prieš programą

Veikla intensyvi, mokosi įvairių dalykų, varo po maksimum, bet finansinio augimo nėra. Intuityviai jaučia - egzistuoja kažkas, ko nežinau apie Save ir Gyvenimą, neišnaudoju  finansinio potencialo.

Taškas B  Po programos

Dingo vidinė tuštuma ir jausmas “manęs tarytum nėra”.
Išmoko maksimaliai atsipalaiduoti ir eiti sau patogiu greičiu.
Sumažėjo “geros mergaitės” sindromas,

išmoko statyti ribas kitiems ir  vertinti Save!
Padarė žymų asmeninį finansinį proveržį ir kartu su komanda rekordinę apyvartą, nustebindama visą  UK Mary Kay departamentą.


>