profile-pic
Jolita

Dėkoju Jums už man skirta laika, už toki nuoširdų draugišką pokalbį.

Buvo be galo naudinga išlausyti Jūsų patarimų

Pajutau didžiulį ikvėpimą!

Sulaukus 40 metų supratau, kad taip, kaip gyvenau anksciau daugiau nebegaliu, nebeturiu jėgų...

Daug dirbau, labai stengiausi, bet finansinės laisvės nei pasitenkinimo gyvenimu nėra.

Negaliu sau leisti net kokybiško poilsio ilgesnį laiką, vis sukasi aplink neužbaigti reikalai, įsipareigojimai.

Tas jausmas, kad kažkas ne taip, kad kažko trūksta ir ką aš darau ne taip????

Supratau, kad reikia pokyčių ir tuoj pat...

Pokalbio su Asta metu supratau, norint, kad situacija keistųsi reikia keistis mums patiems , mūsų mąstymas , seni įsitikinimai stabdo progresą

Atrodo daug žinau, tiek patirčių, tiek žinių bet gyvenimas nesikeičia

Kaip Asta sak , svarbu ne tik žinoti, svarbu suvokti tai ir nesėdėti rankų sudėjus, o veikti.

Po konsultacijos jaučiuosi įkvėpta gyvenimui, pokyčiams, atsirado viltis, kad Aš GALIU!!!!

Asta, Jūsų profesionalumas nepalieka abejonių.

Esu be galo dėkinga, kad dalinatės iš širdies!!!!

profile-pic
Indre J

"Iki konsultacijos jau kurį laiką sprendžiau klausimą, ką aš darau netaip? Kodėl tiek finansinėje, tiek kitose gyvenimo srityse jaučiasi trūkumas? Pirmas dalykas suzinojau - daugybė atgyvenusių programų, kurias atsinešiau iš vaikystės.


Didelis atradimas pokalbio metu man buvo suvokimas, kad tiek į pinigus, tiek į visą kitą savo gyvenime reikia žiūrėti sistemiškai. Iki tol daug gilinausi, bet niekada nekilo mintis į pinigus pažiūrėti kaip į materiją, energiją, emocijas ir dvasinį aspektą, visą kartu sudėjus.
Supratau, kad fragmentinis požiūris į visus man kilusius klausimus ir buvo viena pagrindinių priežasčių, kodėl žinios, knygos, seminarai neduoda norimų rezultatų.

Didžiausias pokytis suvokime atėjo, kai Asta paklausė, ar aš noriu keisti ir ar esu pasirengusi keisti dabar? Supratau, kad visą laiką norėjau keisti, bet ryžto nebuvo, nes pokytis reiklauja išsižadėti visko, kas sena ir nebenaudinga ir priimti tai, kas dar nežinoma ir nepatirta.

Vien sau tvirtai apsisprendus pradeda vykti pokyčiai.


Dabar toks laikas, kai senos priemonės nebeveikia ir pokyčiai nebesidaro senais metodais.

Todėl Astos žinios, patirtis ir sistema, esu tikra,
pakeis dar ne vienos moters gyvenimą."

profile-pic
Neringa K

Dėkoju Jums už man skirtą laiką, nuoširdų ir motyvuojantį pokalbį.

Pastaruoju metu ypač daug galvojau kaip gyvenu, ką užgyvenau per pusę amžiaus ir kaip noriu gyventi toliau.

Suprantu, kad viskas gimsta galvoje, mintyse, bet nesuvokiau ką darau ne taip, kad vis dar nesu finansiškai saugi, vis dar parduodu savo laiką už nedidelius pinigus, o mėgstamą veiklą atidėlioju...

Jūsų, Asta, patirties ir profesionalumo dėka mano pasiteisinimai ir atidėliojimai pokalbio metu buvo “demaskuoti”.

Patiko konkretus, įžvalgus, su aiškiais patarimais pokalbis.

Gavau naujų žinių, akcentuoti ir priminti jau žinomi dalykai.
Užduoti esminiai klausimai privertė po pokalbio griebti rašiklį, poieriaus lapą ir analizuoti savo mintis, jausmus ir veiksmus.

Labai aiškiai supratau, kad sandėlys žinių yra bevertis be konkrečių veiksmų.

Šita minčių “revizija” ir pertvarka įkvėpė, davė impulsą veikti, judėti svajonių gyvenimo kryptimi, įvardinant ir nuginkluojant savo baimes ir nerimą.

Dar kartą dėkoju už malonų moterišką pokalbį - buvo lengva pasitikėti ir tikėti, kad viskas įmanoma norint, mokantis ir drąsiai naudojant žinias veikloje.

Supratau ir kitoms moterims patariu – jei gyvenime trypčiojam vietoje ir nerandam kelio, tiesiog klauskim patarimo žmogaus, kuris tą kelią žino, praėjo ir sėkmingai keliauja pirmyn.

profile-pic
Irma Mat

Mano problema buvo sumažėję finansiniai srautai praktiškai iki nulio. Norėjau išsiaiškinti, kodėl taip nutiko.

Asta privertė ištraukti iš vidaus giliai tūnančius jausmus, į kuriuos net nekreipiau dėmesio. Įdomu buvo sužinoti, kad mums iš tikrųjų svarbiausi yra ne pinigai, o jausmai.

Suvokiau, kad esu labai įsitempusi ir galvojau, kad esu nepilnavertė, jei neuždirbu tiek pinigų, kiek uždirbdavau anksčiau. Aš supratau, kad net ir dirbdama, įdėdama pastangas, aš negalvoju apie pinigų gavimą. Tiesiog darau, dalinuosi, bet negalvoju apie gavimą ir nėra rezultato.


Iš Astos
sužinojau, kad pinigų kekis tiesiogiai susijęs su žmogaus pasitikėjimu savimi. O man būtent to ir trūksta. Vadinasi, turiu padirbėti šioje srityje. Kaip sakoma: “Vienas lauke ne karys”, taigi man reikės pagalbos žmonių, iš kurių aš galėsiu mokytis. Turtingi žmonės turi visiškai kitokią mąstyseną, jie moka darbus deleguoti kitiems. O aš net namuose nemoku deleguoti darbų artimiesiems, nes galvoju, kad tik pati viską galiu geriausiai padaryti, bet tada man pačiai nelieka laiko net knygos paskaityti ar išeiti į šokių studiją pasimokyti šokti latino šokių. Aš sau neleidžiu pati džiaugtis gyvenimu!
Asta patvirtino man jau žinomą tiesą, kad visą gyvenimą turime investuoti į save ir nuolat mokytis. Labai patiko Astos pasakojimas apie naujas neuronų jungtis, kai daug kartų kartodamas tas pats veiksmas pereina į automatizmą. Asta pateikė pavyzdį apie mokymąsi vairuoti automobilį. Taip turime keisti ir mąstyseną. Ir išdrįsti sau leisti dar neturint pinigų! Pirma priimti sprendimą, o pinigai ateina į mūsų sprendimą! Dažniausiai žmonės įpratę priimti sprendimą tada, kai jau turi pinigų - tai nėra turtingo žmogaus mąstymas!


Po konsultacijos turiu aiškų suvokimą, kad turiu keisti savo ubago mąstymą į turtingo žmogaus mąstymą ir to turiu mokytis iš turtingų žmonių pavyzdžio.

Konsultacija man buvo vertinga, nes privertė susimąstyti ir veikti!


Dėkoju Astai iš visos širdies už skirtą individualų laiką tik man. Man ji labai patinka, jau senokai ją seku.
Ji visada pateikia aktualią informaciją paprastai ir suprantamai. Man patinka jos erudicija, pasitikejimas savimi, elegancija ir moteriškumas. Viso pokalbio metu jaučiau jos įsipareigojimą padėti man, ji uždavė labai daug klausimų, privertė mane kapstytis labai giliai. Todėl ir aš jaučiuosi įsipareigojusi keisti savo gyvenimą

Esu dėkinga Astai už konsultaciją, kuri padėjo pažvelgti į save iš šalies!

profile-pic
Elena Bielova

Brangi Asta! Noriu padekoti uz konsultacijos sesija. Atrodytu iprastas draugiskas pokalbis lengvoje neipareigojancioje formoje... Taciau taip atrode tik is pirmo zvilgsnio. Is tikro tai buvo sumaniai pateikta psichologine sesija. Per palyginus neilga laika 60-90 min. musu bendravimo as keleta kartu pasijutai insito busenose. Dekoju tau uz tai, kad tavo tiksliai suformuluoti klausimai leido man ne tik pamatyti mano klaidingus isitikinimus, bet ir suvokti juos. Pamaciau, kaip as pati sukuriau situacijas savo gyvenime, kurios seke is mano neteisingo mastymo.

Dekoju tau uz nuostabias izvalgas ir metodus, kuriais tu dosniai pasidalinai ir kas suteike man mano problemu isjautima giliasniam lygmenyje!!! Mano ribojantys isitikinimai subyrejo lyg kortu namelis.

As pati esu korekciju psichologe, todel man buvo idomu, kaip tu glaustai ir tiksliai – BE PILSTYMO IS TUSCIO I KIAURO VISKA NUSTATEI – TAI IS TIKRO DAUG KAINUOJA.

Iki taves man taip pat daugelis bande padeti, naudodami sudetingus metodus. O tu labai PAPRASTAI viska isnarpliojai

As pamaciau profesionalu kognityvini psichologa, kuris sunaikino mano melagingas kognicijas – mastyma, isitikinimus ir tai leido man susikurti naujus sveikus mastymo modelius ir is to sekanti elgesi.

Naujas mastymo budas – tai naujos neuronu jungtys, kurios ir padeda sukurti savo grazu likima be klaidingu stereotipu, kuriuos kazkada kazkas man primete.

Tai praktikoje ir yra tai, apie ka raso mokslininkai, kad kognityvine psichologija eina koja i koja su neurobiologija. Pati savo akimis pamaciau tai realybeje))))! Jokios mistikos ir fantazijos. Svarbiausia situacija pamatyti profesionalo akimis. Tai, ko klientas ''nemato'', ismoningai privesti iki suvokimo paciu trumpiausiu keliu, panaudojus reikalinga metoda.

Po musu pokalbio as dar ilgai traukiau is saves, kaip is matrioskos...naujas ir naujas ''matrioskas''))) Dekoju tau, brangioji, uz nuostabia bendravimo patirti, kuri padovanojo NAUJA MANE!!! Apkabinu!!!

profile-pic
Nemira Bileviciene

Atsiliepimas apie MasterClass "5Materialines Gausos Paslaptys"

Esu dėkinga Astai Nowo už padovanotus 5 dienų kursus.

Savo emocijų valdymo ir savęs pažinimo keliu einu jau 2 metus. Buvo sunku sau pripažinti, kad investuoju į save, o ne į vaikus ir ,,pasaulį,, bet žengus pirmus žingsnius viskas ėmė keistis ir lengvėti. Išmoktos pamokos padėjo lengviau suprasti ir suvokti apie ką kalba Asta.

Nuoroda, kad mes turim būti lengvos, padėjo suvokti, kad dar turiu užsigulėjusių įsitikinimų kurių sunkumą jaučiu ir jie mane , kaip tos plytos stabdo ir laiko nuo judėjimo į priekį.

Klausydama šių 5 paskaitų supratau, kad visiškai nedėkoju sau už savo nugyventą dieną, kad tikrai nevertinu darbų, kuriuos aš atlieku( juk tai savaime suprantama) ir kad bandymas įrodyti, kad myliu visus ir pasaulį, o save kada nors vėliau, yra visiška tuštybė ir melas sau. O kai meluoji sau, tai meluoji ir kitiems. Tuomet ir jautiesi taip, tarsi kiti tau meluotų.

Klausiausi ir kitų Astos paskaitų įrašų, kuriuos atradau. Kaikurias mintis užsirašynėjau ir stabdydama įrašus pamačiau, kiek daug Asta sugeba pasakyti per 3 minutes. Mano tuščia mintis, kodėl jos kursai tokie trumpi subliuško. Nes po tų 35 minučių jausmas būdavo, kad klausiausi pusę dienos.

Ir aš suprantu kodėl paskutinėje pamokoje Asta pasakė, kad norint pakeisti savo požiūrį į gyvenimą net žinant ir mokant praktikas reikia dar ir mokytojo vedimo. Tai tarsi kelias per kalnus, tu eini ir tam tikroje vitoje staiga pasakai, kad aš pavargau, jūs eikite, o man ir čia gerai. Tu turi būti apsisprendęs , kad ir kas benutiktų, eiti iki viršūnės ir suvokti, jog tu stovi viršūnėje virš debesų ir tai yra tiesa.

Aš dar turiu ką veikti su savo baimėm pokyčiams. Nuoširdžiai dėkoju už dovaną ir pamokas. Mokausi dėkoti sau ir save pamilti, kad tapusi lengvesnė, galėčiau priimti gasą iš gyvenimo.

profile-pic
Raimonda S

4d Intensyvas Labai informatyvus. Asta labai paprasta, sava, lengva klausyt. Taip pat labai brandi ir grazi. Realiai patiko viskas.

"Nevynioja" zodziu i vata. Gerbia savo laika, atsirenka klientus, nedirba su visais, o tik su tais, kurie tikrai pasiryze keistis.

Ir tai parodo, kad zmogus dirba ne tam, kad kuo daugiau parduotu, bet tam, kad kuo daugiau padetu.

profile-pic
Greta G

Ačiū labai už jūsų suteiktą galimybę konsultacijai. Labai nekantriai laukiau pokalbio su jumis.

Bendrauti buvo lengva, paprasta ir malonu, jokios įtampos nejaučiau.


Jaučiasi, kad jūs žinote daug ir suprantate, ką kalbate, maloniai dalinatės savo žiniomis, norite padėti, esate atvira, paprasta, patyrusi, nuoširdi.

Viena valanda, pasirodė, prabėgo labai greitai. Supratau, kad esu teisingame kelyje, sukūrėte daugiau pozityvumo ir tikėjimo.
Šiek tiek suglumino tai, kad pakartojote, kad šis kelias ir procesas ilgas, nereikia norėti pokyčių iš karto, ką aš pati suprantu ir dėl to noriu bendrauti su tais, kurie jau tai praėjo.

Tas truputį sumažino įkvėpimą ir ryžtą. Bet paskui pamaniau, kad ko gero girdžiu jumyse savo pačios programas ir taip sureagavus pasidarė lengviau, atsirado daugiau vietos keisti mąstyseną, ką manau darysiu ir toliau, kaip pirmą ir esminį žingsnį pokyčių link.

Ačiū jums labai dar kartą už jūsų laiką, žinias ir dovanas!

profile-pic
Edita

Po seminaro pasikeite mano suvokimas ir mano situacijos matymas. O tolimesni pokyciai tik mano pacios pastangu deka.
Mano išvada yra ta, kad tik aš esu atsakinga už savo finansus ir tik aš galiu keisti savo padėti, savo suvokimą, savo rezultatus. Aš turiu pagaliau prisiimti atsakomybę, o ne ieškoti pasiteisinimų.
Jūs esate tikrai žavinga moteris, tikiu jumis ir jūsų patirtimi ir atradimais.
Informacija labai paprastai pateikiate ir labai gyvai, aiškiai per pavyzdžius, per vizualizacijos technikas. Tai padeda susivokti, padeda panirti kiek giliau, kiek kitaip.
Dėkoju už tai kad dalinatės, už intenciją padėti moterims.

profile-pic
Virginija

Jūs man padėjo te pažvelgti į savo situaciją, davėte ne tik pavyzdžius, bet ir įrankius jai paanalizuoti. Suvokiu, kad bandau save apgaudinėti nuolat, kad bandau, išsisukti iš atsakomybės, kad randu kažkokius vis pateisinimus kvailus, ne dabar, vėliau, dar pasimokysiu, neturiu laiko, visko nespėju gi ir pan. Suvokiau, kad turiu daug klaidingų nuostatų susijusių su pinigais ir finansine gerove. Ir aišku niekas kitas negali šios situacijos pakeisti, tik aš pati.
Turiu turėti savo viziją, savo planą ir imtis realių veiksmų. Kažkurią dieną buvo labai gili painiava prote, bet taip jis maištauja.

Atsirado viltis, kad visa esama situacija gali keistis. Ir viskas priklauso tik nuo mūsų pačių, tad tam būtina žinoti kokius žingsnius daryti. Va čia labai pagelbėjote, Asta, ačiū Jums. Sudėliojote visus taškus kur reikia atkreipti dėmesį, kaip judėti į priekį.
Tikiu, kad po sio seminaro daug kas pasikeis.


Svarbiausia, atsirado viltis, kad ir MAN įmanoma būti laimingai ir gyventi gausoje, nebūtina gimti po sėkminga žvaigžde, viską galime daryti patys.
Tik, aišku, tam reikia teisingo kelio nurodymo, kurį ir sužinojau per šiuos mokymus.
Dar kartą didelis ačiū Jums Asta!

profile-pic
Lina S

Jau kuris laikas turiu sunkumų finansų sferoje, šiuo metu esu nedirbanti ir išlaikoma antros pusės. Nors viduje jau buvo atsiradęs suvokimas, kad laikas eiti iš savo komforto zonos, bet nemačiau kelio, kuriuo reikėtų pasukti.

Butent šiame etape į akiratį pakliuvo Asta ir jos pamokymai, video ir akis atveriantys įrašai. Stebėdama visą tą medžiagą po truputį pradėjau savyje matyti klaidingus įsitikinimus ir programas.

Labai apsidžiaugiau laimėjusi konsultaciją, bet tuo pačiu ir labai jaudinausi, kadangi jaučiau, kad nebus lengva akis į akį susidurti su savo vidiniais įsitikinimais.

Konsultacijos metu priverkiau kibirus.

Asta labai tikslingai ir jautriai užkabino skaudžiausius taškus manyje. Juos rado mano registracijos anketoje ir trumpam mano pasakojime konsultacijos pradžioje.

Išmintingi, tikslūs ir švelnūs Astos žodžiai per tą valandą laiko mane išvedė į naujus horizontus. Kiekvienas mano pasakytas žodis buvo išgirstas ir teisingai nukreiptas.

Astos gilus problemos ir jos sprendimo būdų suvokimas padėjo man rasti tas sienas, kurias perlipus aš galiu judėti pirmyn.

Pries konsultaciją stovėjau prieš aukštą sieną ir nežinojau kaip ją perlipti. Asta padėjo man pastatyti kopėčias ir pasiryžti lipti į viršų. Jos dėka supratau, kad laukia ilgas kelias, bet jis veda į mano svajonių gyvenimą.

Dar giliame susimąstyme vaikščiojau dar geras dvi dienas. Jaučiausi kaip po gero spektaklio, kur taip sudrebina mintis ir širdį, kad reikia iš naujo viską susirinkti, išrūšiuoti ir susidėlioti į lentynėles tik tai, ko labiausiai reikia ir kas padės keliauti pirmyn.

Tvarkymasis vis dar vyksta, bet pokyčius jau jaučiu.

Praejus porai dienų po konsultacijos gavau net keletą darbo pasiūlymų. Pirmą kartą per daugiau nei pusę metų!

Kaip Asta ir sakė, svarbiausia priimti savo viduje sprendimą pakeisti gyvenimą ir tada viskas prašviesėja.

Miela Asta, labai Jums dėkoju ir linkiu kuo didžiausios sėkmės!

profile-pic
Virginija J

Tai buvo tas lūžio momentas, kada suvokiau, kodėl gi tie turtai mane ratu aplenkia? Atrodo stengiesi, dirbi, mokaisi, truputį atsidedi pinigų, bet… Jų kaip trūksta taip trūksta.

Taigi bekalbant tiesiogiai su Asta man tiesiog atsivėrė akys, ji puikiai sudėliojo visus taškus ant „i“

Labai patiko nuoširdus ir šiltas pokalbis, atrodo lyg būtume bendravę ne kartą.
Ji labai šilta, empatiškas, nuoširdi Moteris.

Pirmiausiai mane paklausinėjo, išsiaiškino mano pagrindinę problemą, kas man labai patiko. Nes gi būna, kad koks konsultantas konkrečiai neišsiaiškina ko reikia žmogui, o tiesiog išdėsto savo teoriją ir viskas. O čia viskas kitaip, ji asmeniškai pasižiūri į individualia situaciją.

Aišku dauguma, aš taip pat, turime daug senų įsitikinimų, kurie mus labiausiai ir stabdo nuo gausos. Ji nuosekliai viską išaiškino, patarė kur konkrečiai atkreipti dėmesį ir su kuria sritimi dirbti.

Po šio pokalbio buvau tari ant sparnų! Suvokiau, kur dariau klaidas, ir pasižadėjau sau, kad nestovėsiu vietoje o darysiu visus reikalingus žingsnius, tam, kad pasiekti gausą savo gyvenime.

Juk būti turtingam reiškia labai daug: laisvė, ramybė, saugumas, sveikata, grožis ir dar daug kitų dalykų!

Taigi dar kartą noriu padėkoti Jums, Asta, už šią nuostabią galimybę pasisemti žinių iš Jūsų!

Dabar man atrodo, jog yra gyvenimas prieš ir po. Aišku, niekas greitai nevyksta, viskas reikia laiko, bet svarbu nusiteikimas ir pats svarbiausias dalykas – žinojimas kaip to siekti.

Va čia Asta yra nuostabi savo srities specialistė!

Taigi nuo šiol sau pasižadėjau: pirmoje vietoje aš būsiu pats svarbiausias žmogus; mesiu abejones šalin ir drąsiai imsiuosi naujų sumanymų; tikėsiu savimi; nebeklausysiu ką šneka pavyduoliai ar šiaip viskuo nepatenkinti žmonės; neskubinsiu įvykių - viskam savas laikas; nebesistengsiu būti tobula – tokių nebūna, ir dar keletą man svarbių dalykų.

Strateginis planas finansiniam proveržiui – unikalus ir nuostabus dalykas, pasirodo mes visi galime būti turtingi ir laimingi!

profile-pic
Ina D

Atsirado ikvepimas nemuleisti ranku eiti eiti toliau grazinti savo soda raveti pikzoles ir dziaugtis gyvenimu, ikvepimo gavau, pasitikejimas atsirado
Noriu matyt savo soda grazu - toki, koki pamaciau ateities vizijoje ir pajutau - ji reikia pradeti daryti pasiimant ka duoda gyvenimas, o ne bandyti kazkada daryti.
Intensyvas patiko labai, nes toks jausmas, kad kalbejote apie mane ir parodet man i ka turiu atkreipti demesi; ko nenorejau sau pripazinti. Noreciau eiti i gylesnius procesus, kad issivaduociau; atrasti save, savo pasaukima - dziaugsma gyvemo. Suprantu kad viskas yra manyje. Einu i visa tai - bet arba drasos neuztenka, ar baimes sukyla, nepasitikejimo ir uztikrintumo truksta.

Noreciau jums labai padekoti uz viska, ka jus darot, kad padedat mums atrasti save. Labai noreciau susipazinti su Jusu programa "Auksine Materialines Geroves Formule" Aciu jums

>