Klientų Proveržiai

profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic

Lina Lasi

Vidinės transformacijos mentorė/ hipnoterapeutė.

Atsiliepimo Papildymas

"Po jūsų mokymų patyriau realų proveržį, nes iki jų dirbau samdomame darbe ir dariau retus pavienius pusdienio renginius, už kuriuos surinkdavau iki 170eurų.

Monetizavimo Kvadratas metu išėjau iš samdomo darbo. Programos pabaigoje pardaviau pirmąjį paslaugų paketą už 300eurų.
Esu sukūrusi autorinę programą “Perrašyk savo DNR ląstelių lygmenyje”. Šiuo metu ją paleidinėju jau trečią kartą.

Mano programos kaina palaipsniui kilo. Rugsėjį jie kainavo 1000eurų, atėjo 3 klientės. Toliau reguliariai darau klientų ėmimą į individualų. Kainą pasikėliau iki 1400 eurų už 2 mėn. Viena klientė katik apmokėjo visą sumą, 5 laukia aiškumo sesijos. Kainą įvardiju ramiai ir žinau, kad su kiekvienu kurso paleidimu ji augs. Noriu pasidžiaugti, kad mano aiškumo sesijos-produktyvios. Pardavimus darau pagal jūsų struktūrą.

Dirbu su klientais 3 dienas per savaitę. Kitas laikas skirtas programos ir įgūdžių tobulinimui. Vasarą leidau sau nedirbti . Šį laiką skyriau žinių gilinimui. Dabar esu sertifikuota hipnoterapeutė. Tai papildo mano turimas žinias.

Puikūs klienčių rezultatai. Pvz. baimės vairuoti klientė atsikrato per vieną sesiją. Padedu moterims susigrąžinti pasitikėjimą ir savivertę. Tai neišvengiamai keičia likusias gyvenimo sferas. Kurso pabaigoje jos pradeda svajoti apie savo veiklas. Tai bus mano kurso tęstinumas,nes jos pačios apie tai man jau kalba.

Taip, suprantu, Asta, kad mano pasiekimai dar maži palyginus su tuo, kur jūs vedate klientes. Bet man jie dideli, nes išėjusi iš darbo sugebėjau sugeneruoti ir išlaikyti tas pačias pajamas kaip ir dirbdama samdomame darbe. Dirbdama minimaliai 3 dienas per savaitę, vasarą visai nedirbau.

Ir svarbiausia - nuostabu matyti moterų akis, kai jos man sako: negaila nei vieno išleisto euro šiems mokymams.

Asta, man kaip ir mano klientėms... tikrai negaila nei vieno euro cento, kuriuos investavau į jūsų mokymus.
Nes dar ir dabar jaučiu energetinį ryšį su jumis.

Pirmasis atsiliepimas

2 metus soc.tinkluose žaidžiau, o ne dariau veiklą/verslą. Uždarbis menkas ir retas…

50-170eur. už pusdienio renginius. O ir dariau juos retai.

Atėjau į Astos programą su tikslu pradėti gauti pradžioje stabilias pajamas, ir artimoje ateityje augančias. Siekiau jausenos - pilnas pasitikėjimas savo vertingumu ir gebėjimais. Norėjosi proveržio ir išėjimo į savo verslą, kad netektų likti samdomame darbe.

Pradžioje kilo abejonių - už ką tokie pinigai? Ar čia patikima? O gal apgaus? 2/3 programos kainos sugrįžo iš neplanuotų šaltinių dar programos metu. Prasidėjus programai net kilo pasipriešinimas - aš jau visa tai žinau ir t.t. Bet žingsnelis po žingsnelio - atėjo suvokimas, kad žinoti neužtenka - reikia tai dar mokėti integruoti. Ir integruoti tinkamu momentu ir tinkamoje vietoje.

Naudingiausia buvo tai, kad buvau priversta dirbti. Žinių jau kaip ir turėjau, bet jos tik gulėjo manyje ir nebuvo naudojamos. Gavau tą trūkstamą info, be kurios šiame versle - nei iš vietos. Asta duoda schemas kaip eiti į klientą, kad jis tave išgirstų. Tai labai nuramina neramų protą. Ir pradedantiesiems tikrai neįkainojama parama. Po to jau galbūt gali kurti ir savo strategijas. Bet pradžioje ABC...duoda pasitikėjimo ir aiškumo. Ypač kai tai pradedi taikyti ir matai - kad tikrai veikia.

Per tuos 3 mėn. Iš 'lengvos', geros, paslaugios mergaitės perėjau į 'svorį' ir vertę savyje turinčią ir jaučiančią moterį. Pradėjau ne 'žaisti' veiklą, bet rimtai į tai žiūrėti ir kurti verslą. Pradėjau dar tiksliau ir globaliau planuoti pajamas ir išlaidas. Mano santykiai su vyru buvo geri.Bet dabar jie nuostabūs !

Nustojau blaškytis po visas gyvenimo sferas ieškodama savo nišos. Programos metu Asta man pasiūlė pabandyti konkrečias sritis, kurios, jos manymu, man tiktų. Jos akyla akis ir intuicija tikrai neapgavo. Dabar aš kaifuoju nuo to ką darau!

Dabar racionaliau planuoju laiką ir susitikimus. Pritraukiu ženkliai daugiau žmoniu į savo live. Moterys rašosi asmeninėms sesijoms. Pertvarkiau savo asmeninį FB profilį . Pradėjau atsirinkti klientes. Pardaviau sesijų paketą.

Besimokindama programoje - suplanavau ir įgyvendinau 4 d.moterų stovyklą Ispanijoje!

Ir iki programos man atrodė , kad daug ką sau leidau materialiame plane . Bet dabar mano norų kartelė ženkliai pakilo. Pvz.,anksčiau retkarčiais pasvajodavau,kad būtų visai neblogai įsigyti namą Lietuvos pajūryje...Dabar jau galvoju ir net stebiu skelbimus apie parduodamus namus Ispanijoje. Nes dabar tvirtai žinau, kad man tai realu.

Esu dėkinga visiems mano kelyje atsiradusiems mokytojams. Ir lenkiu jiems galvą už suteiktas žinias. Tuo laiku man matyt reikėjo švelnių, atjaučiančių, suprantančių.

Bet atėjo Asta Novo su savo 'tvirta' ranka ir davė tokį 'pendelį'... Kad kito pasirinkimo ir neturėjau - kaip tik 'šauti' į savo svajonę ir ją pradėti realizuoti.

Ačiū, Asta, jums labai už gebėjimą 'priversti/sumotyvuoti' daryti namų darbus ir ne tik siekti, bet ir pasiekti rezultatų!

Lina Lasi - Vidinės transformacijos mentorė

Girda Valiulytė

Asmenybės transformacijos mentorė,
Sisteminio metodo “Menas būti kartu” autorė

Pas Astą į programą pasiryžau todėl, kad jau kurį laiką konsultuodama mačiau, kad niekaip nepavyksta pasiekti tokio pajamų lygio, kad užtektų vienos veiklos, todėl blaškiaus tarp samdomo darbo ir konsultavimo laisvu laiku.

Negalėjau pragyventi iš veiklos, kurioje mačiau prasmę. Nemokėjau įvardinti savo paslaugų kainos, gėdijausi paprašyti daugiau, sutikdavau dirbti tokiom sąlygom, kurios pačiai buvo nepriimtinos, nemokėjau išsigryninti savo stiprybių. Ši veikla mane labai traukė, mačiau didelę prasmę ir vertę, bet tuo pačiu labai abejojau savim, nepasitikėjau, nemokėjau parodyti, ką vertingo galiu duoti klientui.

Jau kurį laiką jaučiau, kad nebenoriu lakstyti per seminarus, webinarus, grupinius mokymus, o noriu žmogaus, kuris padėtų man sistemiškai ir konkrečiai mano asmeninėjė situacijoje.

Absoliučiai viskas programose buvo labai naudinga ir vertinga, labiausiai matyt giluminių įsitikinimų keitimas, požiūrio kampo keitimas, ne problemų matymas, o galimybių. Pagalba išeinant į viešumą, išdrįstant pristatyti savo paslaugas, suvokimas kokią vertę duodu klientams ir visi žingsniai, ką konkrečiai ir kada reikia daryti konsultacinėje veikloje Online, kad judėti greitai ir užtikrintai.

Sunkiausia buvo pamatyti savo unikalumą, patikėti, kad tikrai galiu, išsigryninti savo stiprybes, sudėlioti savo programą geriausiu mano klientams būdu, pasirinkti man patogų marketinginų modelų, išmokti savo žinias perduoti kitiems suprantamu ir suvokiamu būdu.

Mano požiūris į tai, ką aš dariau įsivaizduodama, kad tai - teisinga ir ką daro Asta ir kiti tokio gylio mentoriai, pasikeitė kardinaliai. Pradėjau suvokti koks tai unikalus, ypatingas, sakralinis procesas. Kaip keičiasi Gyvenimas, Finansai kai eini palaikoma Visatos, Kūrėjo, kai išdrįsti sekti savo Misija, kalbėti savo tiesas.

Tam, kad galėčiau sukurti savo autorinę programą “Menas būti kartu”, padedančia atkurti santykiuose pilnatvę ir darną, išsaugoti šeimas nuo bereikalingo išsidrąskymo, aš turėjau ne tik sujungti savo daug metų kauptas žinias, susisteminti visas praktikas, savo kailiu išbandytas savo pačios santykiuose, bet sugebėti visa tai ir perteikti, pritaikyti kitoms moterims, vesti jas transformacijos keliu, kad ir jos galėtų mėgautis šiltais santykiais. Tam prireikė daug ir gilaus vidinio darbo, kuriame man padėjo Asta.

Pradėjau kitaip suvokti vidinio darbo prasmę, kai kurias praktikas taikyti sąmoningai, visai naujai žiūrėti į situacijas Gyvenime. Pradėjau gyventi visai kitokį gyvenimą - mėgautis, leisti sau viską, ką draudžiau ir neigiau daug metų. Pagaliau atsipalaidavau, supratau, ką iš tiesų reiškia gyventi pasitikint Visata.

Tai, ką darau, kaip padedu žmonėms man teikia visapusišką pasitenkinimą - aš pagaliau supratau, kodėl būtent gyvenau tokį gyvenimą, kodėl tiek daug žinių sukaupiau, kodėl tiek visko patyriau savo gyvenime. Astos programoje viskas susidėliojo kaip puzzle dėlionė, ir tai atnešė ramybę į širdį ir gyvenimą.

Dabar pragyvenu tik iš savo veiklos, ne tik užtenka sau ir 2 vaikams, bet galiu leisti sau veikloje pasisamdyti pagalbininkų.

Pagaliau gyvenu kaip visada svajojau - pati planuojuosi savo dieną, atostogas, pakankamai laiko šeimai ir sau, savo poreikiams. Galiu atostogauti kada noriu ir rinkis ka noriu, o ne ką išgaliu.

Džiaugiuosi, kad kažkada Asta pateko tarp mano FB draugų, kad joje radau tai, ko ieškojau, išdrįsau, pasitikėjau savimi, ja, Kūrėju. Asta sugebėjo manyje įžvelgti tai, ko pati apie save dar nemačiau ir nežinojau.

Džiaugiuosi, kad tada net nesvarsčiau varianto, kad gali būti brangu, kažkas man gali nepavykti, nepasisekti - tai ir vedė mane į priekį.

Girda Valiulytė - Asmenybės transformacijos mentorė, sisteminio metodo “Menas būti kartu” autorė.

Raminta Ramos

Vidinės transformacijos ekspertė

Iki Programos Monetizavimo Kvadratas Aš 2-3 metus dirbau su žmonėm už dyką,
visiškai negebėdama savęs įsivertinti, imti pinigų už savo darbą.

Norėjau pradėti sistemingai dirbti su tikslu gauti realią grąžą pinigine forma, o ne plojimus, įvertinimą, prestižą.
Norėjau sistemos ir pagalbos kuriant savo transformacinę programą.

Pakeisti to kas netenkino nebandžiau, buvau pasimovusi ant dvasingumo kortos, kad savaime viskas įvyks.

Buvo svarbu daryti pokyčius, nes dėl per didelės atiduodamos energijos kiekio be grąžos atgal aš labai susirgau,
ir aiškiai supratau, kad būtent dėlto, kad pamatyčiau, kad gana arti už dyką.

Nuolat jaučiausi pavargusi, įtampoje dėl verslo ir konsultacinės veiklos,
kai iš vienos neuždirbi, nes net negebi įsivardinti kainos, o kitame jautiesi nematanti prasmės.

Dvejojau ateiti į Programą ar apskritai bus naudinga, vertinga.

Vertingiausias įvykęs pokytis manau yra apskritai išėjimas į online, kad pagaliau išdrįsau, nes aš galvojau viską maždaug “slaptai” darysianti. Aiškiai supratau, kad slaptai nesidaro. Atsirado matymas, gimė programa, suvokimas kokiu principu dirbti. Labai naudinga buvo pačios savo programas perrašyti: kad dėl didelių pinigų reikia arti, kad pinigų nėra pakeisti į yra, pamatyti, kad realiai iš konsultacinės veiklos galima uždirbti.

Dabar Aš nebekonsultuoju už dyką. Pradėjau vertinti, kad tai ką galiu duoti klientui nėra pigu, nes tai turi didelę vertę. Pradėjau tikėti, kad ir būdama viena moteris galiu uždirbti didelius pinigus.

Programos Monetizavimo Kvadratas dėka pradėjau vesti savo paskyrą Instagrame, planuoti turinį, keltis tikslus. Įsivertinau savo paslaugų kainą, nustojau save mažinti. Padariau pirmą Live, išmokau daryti storius, video, turėjau pirmą pokalbį dėl paslaugų kainos. Nusprendžiau nevesti pavienių konsultacijų, susidariau autorinę programą.

Dabar jaučiuosi įdomiai, bet užtikrintai.
Neabejoju, kad mano priimtas sprendimas eiti į online konsultacinį verslą yra teisingas, prasmingas ir vertingas.
Neabejoju, kad pokyčiai jau buvo labai reikalingi ir viskas vyksta geriausiu man būdu.

Programos MK metu drąsiai išėjau ir pasakiau, kas aš esu. Nustojau slėptis, bijoti, ką pasakys draugai, artimieji. Padariau sprendimą eiti dirbti online konsultaciniame darbe su savo autorine programa, nustoti dalinti savo energiją ir žinias už dyką. Manau, kad tai turės reikšmingą įtaką mano tolimesniame gyvenime, nes matau save dirbančią su malonumu, o ne ariančią iki ligų.

Raminta Ramos - Vidinės transformacijos ekspertė

Aurelija Kacelavičiūtė

Probleminės odos ekspertė

"Nuo pat konsultacinės veiklos pradžios (4-5 m.) visada ieškojau kaip pagerinti verslą ir pardavimus, tačiau blaškiausi tarp kelių skirtingų veiklų, projektų, idėjų, mokslų, nebuvau patenkinta finansiniu rezultatu - jaučiausi užstrigusi pradiniame taške, netenkino jau kelis metus nekintantis uždarbis.


Užkniso pasikartojančios nemalonios situacijos ir nepilnavertiškumo jausmas: esu nevykėlė ir neišmanėlė.

Jaučiau,kad kažko svarbaus nematau ir apimdavo silpnumas, noras pasiduoti.
Bet galiausiai užsispirdavau toliau ieškoti – taip atradau Astą Nowo.

Nusprendžiau, kad reikia programos MK, nes nemokėjau imti už paslaugas tiek, kad jausčiausi verta, nedrįsau ir nemokėjau, kaip pasirinkti norimus klientus, nesupratau savo nišos, kas mano klientai.

Norėjau suvokti, kas būtina verslui online + jaustis, kad išpildau savo galią ir potencialą veikloje bei uždarbyje.
Norėjau aiškumo savyje, drąsos, gilesnių žinių apie pinigus ir verslą, nes Širdis ir Siela jautė, kad gali ir nori daugiau, geriau, giliau, tiksliau - kad dabartinis momentas tėra pereinama stotelė.

Nors vidus sakė, kad reikia Astos programos ir sumokėjus už ją išmoksiu uždirbti kiek norėsiu, tačiau baiminausi, kad nerasiu laiko programai ir ką apie mane artimieji pagalvos + MK kaina šiek tiek gąsdino, nes nebuvau niekada investavusi į save tokios sumos.

Programoje MK pamačiau, kiek daug klaidų dariau versle ir vis dar darau, tačiau dabar jau žinau, kur jos, kokios, kaip taisyti ir kodėl.
Svarbiausia, kad pakilo savivertė ir drąsos lygis, kad išlaisvėjau savyje, priimiau savo unikalumą.


Tai leidžia man aktyviau ir atviriau dalintis su klientais savo realybe ir matymu. Išdrįsau koncentruotis veikloje, kuri mane kviete jau daauuug metų. Ir darau tai su smalsumu, susidomėjimu ir 100 % atsidavimu. Neliko vilkinimo, viskas taip lengvai dėliojasi, veikla darosi tarytum savaime.


Begalinai patiko išsigryninti savo darbo specifiką, temos konkretinimas buvo vienas reikalingiausių iššūkių, kurį jau taikau ir taikysiu veikloje. Žinoma, marketingas man yra netyrinėta sfera, todėl visa info, kuri sudėta programoje sistemiškai, išties praktiškai naudinga. Begalinai vertingas ir darbas porose !!! Labai užkabino visos savivokos praktikos, nes pamačiau, kiek daug viduje brudo, kuris dengia realų vaizdą apie pinigus, verslą, save.


Po programos MK kitaip mąstau apie save, matau ir jaučiu laisvesnę viduje, dėl to kinta požiūris į artimus žmones, partnerį, klientus…Išdrasėjau vidumi: beveik dingęs noras prisitaikyti ir visiems patikti.

Išdrįsau daryti IG live viena, be palydovių + filmuoti save ir rodyti storyje

Iš naujo įsimylėjau pinigus ir turtingumą, gausą – jau dabar jaučiuosi turtinga ir vertinga ten, kur esu. Matau ir jaučiu save jau dabar turtingesnę viduje, todėl ir aplinkoje.

Programoje pradėjau uždirbti realius pinigus iš savo veiklos, matau, kaip veikia sistema, todėl suprantu, kad išsvajota realybė – darbas namuose, laikas tapybai ir sau, buvimui su mylinčiu partneriu yra tik laiko klausimas.

Programos metu padariau daug praktiškų žingsnių: sukonkretinau savo veiklos, verslo, paslaugų specifiką, susitvarkiau IG profilį pagal veiklos kryptį (odos sveikata), Įsivardinau, kokį pokytį + rezultatą parduodu. Visai kitaip rašau post‘us, su malonumu darau video ir dalinuosi jais.

Kitaip elgiuosi su savo finansais. Kelis kartus pakėliau paslaugos kainas ir dėl to jaučiuosi patogiai, imu užmokestį prieš užsiėmimą, o ne po sesijos, kaip darydavau seniau.


Priėmiau sprendimą palikti patogų darbą gimtajame mieste ir persikelti į kitą miestą kartu gyventi su partneriu keliauti į savarankiško darbo online platybes, į išsvajotą ateitį su nuolat didėjančiomis finansinėmis, kelionių, savęs tobulinimo, pažinimo ir kūrybos galimybėmis.


Programos MK metu padėjau vairavimo pažymėjimo laikymąsi, kam anksčiau labai priešinausi..."

Aurelija Kacelavičiūtė - Probleminės odos ekspertė

Ramunė Žumbakienė

Psichologė Psichoterapeutė

Iki atėjimo į šią programą jau daug buvau nuveikusi savo asmeninių pokyčių kelyje, pabaigusi savo 5 metų asmeninę terapiją ir pakankamai sėkmingai dirbanti psichologo psichoterapeuto darbą. Tačiau santykis su pinigais ir su materialiom vertybėm ir toliau buvo sutrikęs. Tiksliau pasakius, aš buvau nuvertinusi materialų pasaulį ir be galo pavargusi ir išsekusi.

Buvau labai daug investavusi į mokymus, konsultacijas, supervizijas, tačiau reikiamo mokesčio iš klientų neimdavau, pagailėdavau. Mokiausi šių dalykų po truputį, kažkiek tobulėjau. Tačiau pabendravus su Asta Nowo savo vidinius resursus pati priimiau kaip begalinį turtą, kuris dykai ar už ačiū niekam kitam nepriklauso.

Aš patikėjau Astos mokymais vien iš jos laikysenos, puikiai suprasdama, apie ką ji kalba ir sutarėm dėl individualių konsultacijų. Jų metu pavyko perdirbti ne vieną savo įsitikinimą ir pradėti gyventi darnoje ir su dvasiniu pasauliu ir su materialiu. Dalyvaudama grupėje sėmiausi iš kitų dalyvių ir fokuso į pokyčius, ir palaikymo atliekant praktikas ir namų darbus. Pamilau tas moteris su jų begaliniu potencialu pažinti savo klodus ir jais naudotis.

Sustiprėjo mano meilė mano pačios lobynui, aš mokiausi išsakyti savo norus ir pasaulis mano nuostabai tai girdėjo: namuose prasidėjo remontas (kurio laukiau 10 metų), aš turėjau nuostabias atostogas, kai niekuo nereikia rūpintis, gali tik mėgautis ir daryti, ką nori.

Aš nustojau nerimauti dėl kitų ir drąsiai priimti gyvenimo įvykius. Jei anksčiau tik konsultacijų metu išgyvendavau "čia ir dabar" momentus, nes fokusuodavausi ties darbu, naudodama save, kaip instrumentą. Tai jau šios programos eigoje pradėjau gyventi "čia ir dabar" būsenoje. Ir supratau, kad taip ir veriasi gausa ir begalinis džiaugsmas išgyvenamo momento.

Man labai padėjo Astos mokymas laikyti fokusą ties teigiamais dalykais ir konkretizavimas savo norų, atsakomybės prisiėmimas už jų įgyvendinimą. Tam labai padėjo konkrečios praktikos, užduotys ir tos nuostabios moterys, kurios dalyvavo šioje transformacinėje programoje, dalinosi savo atradimais, įžvalgomis, patirtimis, svajonėmis. Begalo joms dėkinga už atvirumą ir pasitikėjimą.

Jaučiuosi tvirtai stovinti ant kojų ir priimdama gyvenimo dovaną su visais lobiais ir staigmenomis. Aš tikėjausi proveržio, man jo labai reikėjo, aš jį turiu, jį jaučiu, jį išgyvenu. Jau žinau, kad sekantis etapas yra savo produkto kūrimas, todėl su Asta neatsisveikinu, o tęsiu toliau. Tikiuosi draugystės tęstinumo ir su programos dalyvėmis.

Ramunė Žumbakienė - Psichologė Psichoterapeutė

Jolita Barsienė

Santykio su savimi transformacijos mentorė

Iki Programos Monetizavimo Kvadratas Konsultacinėje veikloje buvo daug neaiškumų, nuo ko ir kaip pradėti. Neturėjau konkretaus suvokimo kas mano potencialus klientas, neturėjau savo programos matymo.

Buvo svarbu susivokti savo situacijoje, savo stipriose ir silpnose pusėse, išsispręsti vidinius blokus, kurie įtakojo mano veiklos nebūvimą. Taip pat išspręsti savo vidinius trigerius ir vidines baimes, kurios neleido judėti į priekį.

Nusprendžiau, kad reikia Programos MK, todėl kad supratau. Jog per tiek laiko kiek jau bandau išjudėti iš mirties taško viena, ten ir liksiu, nes be išorinės pagalbos ir vedimo, bei aiškaus suvokimo nieko nebus.

Bandžiau savarankiškai mokytis ir toliau nepaliaujamai tobulinti save, savo žinias ir vis trypčiojau vietoje, kadangi nesupratau kas ir kodėl mane stabdo.

Pokyčius daryti buvo svarbu todėl, kad neprašant pagalbos žmogaus kuris jau praėjo visą tą kelią, būčiau ir toliau likusi toje situacijoje kur buvau, taip ir toliau rinkusi sausas žinias.

Negalėdama pasiekti ko noriu Jaučiausi beviltiškai

Ateiti į programą buvo abejonė kad tai nebūtų vėl tiesiog sausa teorija, kuri tik dar labiau apsunkins mintis ir niekur nenuves.

Naudingiausia programoje buvo darbas su savo vidiniais demonais. Su vaikystėje priimtais sprendimais, elgesio ir strategijos modeliais, kuriuos suvokus rasti atsakymai, kuria kryptimi judėti toliau.

Per 4 Programos mėnesius pirmiausia atsirado sąmoningas savęs stebėjimas, kiekvienoje gyvenimiškoje situacijoje kylantis klausimas: o kokį žaidimą aš dabar su savim žaidžiu. suvokimas , kad prisiimti atsakomybę už savo jauseną ir matymas bei analizė savo pačios veiksmų. Suvokiau kad tik aš pati sau kenkiu rasdama krūvą pasiteisinimų ir baimių nedaryti veiksmų kurie mane ves verslo statymo link.

Dabar nebeieškau atsakymų išorėje o kreipiuosi į savo vidų.
Matau situaciją tarsi iš kitos pozicijos, nuolat linkstu į vidines analizes.

Programos metu pradėjau reguliariai daryti ir kelti video į savo fb grupę. Pasikeičiau profilio aprašymą, išsivaliau “netinkamus” draugus, pašalinau toksišką aplinką iš savo gyvenimo. Atsakingai renkuosi su kuo bendrauti, kad kuo mažiau tai darytų man neigiamą įtaką. Išdrįsau padaryti savo pirmąjį live grupėje. Reguliariai rašyti postus. Išanalizavau savo potencialaus kliento avatarą. Suvokiau ir išsigryninau ką galiu jau dabar duoti savo klientui.

Jaučiuosi tvirta savo apsisprendimuose, matau save konsultacinėje veikloje, žinau kam skirtas mano produktas.

Programos Monetizavimo Kvadratas metu priėmiau sprendimą savo finansus susikurti pati,
niekam neperkeliant atsakomybės už savo ir savo vaikų išlaikyma,

Pokyčiai stipriai įtakos mano ir mano vaikų gyvenimą, kadangi prisiėmiau atsakomybę už save pati.
Taip pat atsirado pasitikėjimas ir vidinis stuburas.

Jolita Barsienė

Vaida Lux

Buvo ilgas laikas, kad žinojau savo misiją, kad turiu padėti kitiems žmonėms savo daugiamete patirtimi ir įgytomis žiniomis, tačiau pati niekaip nedrįsau to pradėti, nežinojau net nuo ko pradėti, nuolat kamavo baimės ir nepasitikėjimas.

Iki susitikimo su Asta Nowo, mano verslas labai sunkiai ėjosi, nuolat bandžiau ieškoti kitų veiklų, tačiau mano finansinė padėtis negerėjo.

Astos programos metu, radau daug atsakymų ir gavau aiškų suvokimą ir priemones, kurių naudojimas, labai stipriai pakeitė mano gyvenimą – atsirado pirkėjai objektui, kurio niekaip negalėjau parduoti 3 metus, susitvarkė finansinė padėtis, padėjau planuotis net atostogas, ko iki šiol negalėjau sau leisti. Dabar jau laukia suplanuota kelionė į Afriką.

Pas Astą Nowo besibaigiant 3 mėnesių AMGF programai ir vos tik sužinojusi, kad Asta turi dar ir konsultacinio verslo 6 mėnesių programą, kurioje ji padeda išvystyti konsultacinę veiklą ir lydi visos programos kūrimo ir pasiruošimo metu, todėl net nemąstydama rezervavau sau vietą ir ten, nes puikiai žinojau, kad pati viena neišsiversiu ir man reikia tikro profesionalo pagalbos.

Ir nei minutei nebuvau suabejojusi, kad būčiau padariusi netinkamą sprendimą. Mano investicija labai pasiteisino!!! Nes visam kelyje buvo momentų, kai strigau, pradėjo lįsti baimės, nepasitikėjimas. Ir jei tuo metu, būčiau buvusi viena, be Astos, manau, kad mano programa taip ir būtų likusi nepabaigta, neišdirbta, o rankos nuleistos ir ta misija būtų taip ir toliau nevykdoma.

Tikrai galvojau, kad bus lengviau.... Darbas prie savo autorinės programos yra nuolat reikalaujantis žvelgti į savo vidų, susidurti su savo vidinėmis baimėmis ir lipimu iš savo komforto zonos. Todėl be mentoriaus nuolatinės pagalbos, priežiūros ir paskatinimo, visa tai būtų buvę labai sudėtinga padaryti.

Bendravimas su Asta labai lengvas ir paprastas. Jaučiamas profesionalumas, užtikrintumas ir kiekvienas jos pasakytas žodis, yra visuomet svarus ir pagrįstas, todėl net nekyla minčių kažkuo abejoti.

Dabar esu be galo laiminga ir džiaugiuosi, kad mano autorinės programos sukūrimas įgyvendintas, jaučiuosi daug ramiau ir labiau savimi pasitikinti, nes matau, kaip mano patarimai kitoms moterims, leidžia joms atgauti balansą tarp jų verslo, santykių ir finansų. Esu tikra tuo, ką darau! Ir savo ateitį susieju būtent su šia veikla.

Labai rekomenduoju Astą Nowo ir jos autorines programas, kadangi jos iš tiesų keičia mūsų gyvenimus į gerąją pusę, prieš tai slėgę rūpesčiai, tarsi išnyksta, viskas vyksta lengviau, paprasčiau, be streso, kuris būdavo anksčiau, o pats darbas vyksta sklandžiau ir vienareikšmiškai greičiau.

Ačiū, Asta, kad esi, kad neleidi sustoti, padedi sparčiai siekti savo tikslų, padedi man augti ir tobulėti!

Vaida Rimašauskienė

Kristina Juknė

Mentorė, Mary Kay Direktorė,
Alijanso partneriai projekto dalyvė, Grožio Konsultantė

Prieš ateidama į Asta Nowo transformacinę programą “Auksinė Materialinės Gausos Formulė”

Jaučiau vidinį pasimetimą, ieškojimas paramos ir patvirtinimo, kad viską darau teisingai, nes aš norėjau Gyvenime daug patirti, tačiau jaučiau baimes ir abejones – ar tai normalu.

Jaučiau finansines lubas, tarytum užstrigimą finansuose, nežiūrint, kad mano veikla yra labai intensyvi.

Nemokėjau savęs priimti liūdnos, nekantrios, visad norėjau būti gera mergaite visiems, nors protu suvokiau, kad tai neįmanoma. Norėjau giliau pažinti save ir suvokti ir išsivalyti praeities įsitikinimus, kurie atgyveno ir man trukdė.

Jaučiausi pasimetusi ir kartu nesuvokiamu noru sužinoti daugiau apie save, apie gyvenimo galimybes. Intuityviai jaučiau - yra dar kažkas, ko nežinau apie Save, Gyvenimą, be galo norėjau tai paliesti ir naudoti.

Dėka darbo su Asta Nowo tai sužinojau ir pritaikiau savo gyvenime.

Kas pasikeitė po dalyvavimo programoje?

Išaugo dar labaiu pasitikėjimas savimi ir gyvenimu, Visata. Išmokau dar labiau klausytis intuicijos, girdėti Save, tikruosius norus, klausau savo pajutimu.

Beabejo patinku sau labiau, nes tvirčiau žinau, kad aš normali su visais savo norais ir ieškojimais.

Suvokiau, kad jeigu mane traukia kažkur, visai nesvarbu kaina, turiu ten eiti, nes ten atsiveria naujos žinios, suvokimai, pasitikėjimas savimi. Seniau visada tik maksimalizmu galvojau pasieksiu ko noriu, dabar suvokiu, kad tik sustojus ir įsiklausius į save surasiu greičiausią ir teisingiausią sekantį ėjimą.

Kaip vertinu savo pasikeitimus, transformaciją?

Man tai be galo patinka - pasitikėjimo savimi tiek, kad galiu drąsiai imtis naujų iššūkių, judėti toliau, ko neleidau sau iki programos AMGF. Džiaugiuosi, nes dabar be sąžinės griaužaties galiu patarti ir parodyti kelią kitiems.

Tai, ką pasiimu transformacinėje Programoje AMGF - tai žinios vertos milijono, nes čia labai aiškai suvokiau, kad netekus visko, ką turi, prasimanysi veiklos ir pinigų, nes visi turtai – manyje.

Tai suteikia ramybę, pasitikėjimą ir suvokimą, kad visur kur turiu būti, aš spėsiu. Išmokau maksimaliai atsipalaiduoti, pasitikiu Visata ir gyvenimu.

Ką dabar galvoju apie save, palyginus ką galvojau prieš AMGF - Programoje pas Astą Pažinau Save giliau, kas suteikia didžiulį pasitikėjimą savimi, O kai tiki savimi, nebelieka neįmanomų dalykų. Dingo vidinės tuštumos jausmas, kasdien mėgaujuosi savo pačios draugija. Jaučiuosi pilna ir turinti ką duoti kitiems, kam tikrai reikės mano pagalbos.

Savęs nebedalinu bet kam, renkuosi kur ir su kuo noriu būti. Tai įprasmina kiekvieną mano dieną. Pradedu save statyti į pirmą vietą šeimoje ir darbe. Viskas sukasi apie tai, kaip aš jaučiu ir noriu, tada sekasi ir mane supantiems žmonėms - tai fantastiškas jausmas!

Kaip pasikeitė Tavo Savęs vertinimas?

Daug labiau vertinu pati Save! Tai ramybė, suvokimas, kad aš valdau savo gyvenimą ir tik nuo manęs priklauso kaip gyvensiu toliau ir ko pasieksiu.

Kaip galvoji KAIP tai, ką Pradirbi programoje Įtakos Tavo Ateitį?

Manau, kad tai kardinaliai keičia mano suvokimus ir savivertę, kad dabar su esamom žiniom, praktikom aš galiu viską savo gyvenime įtakoti pagal save ir savo norus.

Atsipalaidavimas kasdieninis, tai man labiausiai patinka, savęs nebetesti už kažkokių rezultatų nebuvimą čia ir dabar, suvokiu, kad viskas nutinka tada kada teisingiausia ir palankiausia man. Aš laimės kūdikis ir esu verta visko, ko noriu.

Ar manai kad eiti į programą buvo teisingas pasirinkimas?

Be abejo, ėjau klausydama nuojautos, intuicijos ir eilinį kartą ji man nemelavo.

Kokia Tavo nuomone apie Kainos ir Vertės sau, naudos santykį? Ar programa verta tų pinigų?

Aš manau, kad dabar mokėčiau tiek ir dar daugiau be jokios baimės, nes tai keičia visą mano ateitį,

Turiu tvirtus pagrindus. Tai neįkainojama.

Kristina Juknė - Mentorė, Mary Kay Direktorė, Alijanso partneriai projekto dalyvė, Grožio Konsultantė

Laima Mickuvienė

Posakis: “Kai mokinys pasiruošęs, pasirodo mokytojas“ tinka mano situacijai. Sužinojusi apie galimybę į programą AMGF, nedvejodama supratau, kad tai – ko man būtent reikia ir ko ilgai ieškojau.

Programos reikalingumą jaučiau viduje, nes nuolat susidurdavau su finansiniu ir laiko trūkumu, net dirbdama dvejose darbovietėse.

Mano situacija buvo tokia, kad kiek besistengčiau, nei finansai, nei džiaugsmas nedidėjo, jaučiau tik nuovargį, vidinę įtampą. Matydavau, kad kitiems sekasi. . Norėjosi „nulaužti” savo nesėkmės kodą.

Norėjau pažadinti svajones ir sekti jas, norėjau įgauti drąsos, daugiau pasitikėti vidiniu balsu, kurį girdėjau, tačiau bijojau pasitikėti. Norėjau vidinės laisvės - būti ne samdine, o kūrėja savo gyvenime. Aiškiai suvokiau, kad “išaugau” gyvenimo, kurį gyvenau iki tol, marškinėlius, jie man buvo jau per maži, spaudė, buvo nepatogūs. Tai rodė mano nuolatinė savijauta.

Bandymai keisti situaciją užtruko ilgai, apie 10 metų - keičiau darbovietes, be pagrindinio darbo dar išbandžiau gal 6 tinklinio marketingo kompanijas. Nesuprasdavau, kodėl vieniems sekasi, o man - ne.

Abejonių dalyvauti programoje AMGF buvo mažiausiai, norėjau , kad būčiau priimta, nes mano susidomėjimas buvo didelis.

Vertingiausia programoje buvo suvokimas, kad gyvename pagal mums įkaltas gyvenimo programas, kurios netarnuja mūsų norams ir tai supranti, nuėjus nemažą gyvenimo kelią. Svarbus ir vertingas suvokimas, kad tik mes patys atsakingi už savo gyvenimą, kas jame vyksta, kokie žmonės, įvykiai pasirodo ir atsitinka.

Po 3 mėn. programos pasijaučiau savo gyvenimo šeimininke, kai iki tol buvau totali auka. Pradėjau mylėti save, draugauti su savimi, dingo kaltės ir gėdos jausmas, atsirado pasitikėjimas savimi, didelės svajonės, o kasdieninis palydovas – baimė, stresas – nulipo nuo pirmos vietos laiptelio. Pradėjau gauti įvairiausias pinigines, materialias bei nematerialias dovanas, keliones, sutikti įdomių žmonių, gauti įvairių pasiūlymų naujai veiklai. Taip, Finansine Sėkmė - tai ilgas procesas, bet gera pradžia padaryta, belieka eiti pirmyn.

Asta Nowo puikiai išmano tai, ko moko ir nuolat paremia konkrečiomis praktikomis, kurios veikia. Programa intensyvi ir labai naudinga – keičianti požiūrį, savijautą, mąstymą, veiksmus ir gyvenseną.

Laima Mickuvienė - Dirbo anglų kalbos mokytoja. Drąsiai keičia veiklos kryptį į Mentorystę ir Koučingą. Kuria savo autorinę transformacinę programą Moterims

Irma Matulevičė

Dirbu tinklinės rinkodaros sistemoje jau treti metai ir neturėjau tokių rezultatų, kokių norėjosi. Kurį laiką veikla augo, bet paskutiniu metu jaučiausi tarsi įstrigusi, nes augimo nebuvo ir finansai iš veiklos visiškai netenkino.

Norėjau, kad veikla augtų, užtektų pinigų ne tik pragyvenimui, bet ir atidėjimui senatvei, investavimui, norėjau pati išlaisvėti, jaustis gerai, pasitikėti savimi, nes jausdavausi visur kalta, galvodavau, kad su manimi kažkas negerai, norėjau būti visiems gera.

Mano poreikiai būdavo paskutinėje vietoje, pirmiau viskas vaikams, o man kas liks.
Visiems viską padaryti, padėti, o mano veiklai – jau kiek liks laiko.

Pati net nelabai supratau, ko norėjau, tik jaučiau, kad kažkas ne taip ir darau turbūt ne taip.

Aš turiu suvokimą, kad atsitiktinumų nebūna ir kai pamačiau Astos skelbimą, dar iškart neprisijungiau, bet svarsčiau ir prisimenu, susitikusi su draugėmis pakalbėjome apie tai, kad jeigu man tai rūpi, vadinasi, man to reikia, ir aš suspėjau į programą papildomame etape. Jaučiau užstrigimą ir man tikrai reikėjo pagalbos.

Aš supratau, kad esu įstrigusi ir turiu kažką daryti. Atgal eiti nesinorėjo, o pirmyn – didelė baimė, nežinomybė ir nenorėjimas išeiti iš komforto zonos. Bet ir toj komforto zonoj buvo sunku būti, suvokiau, kad reikia daryti pokyčius.

Skaičiau knygas, klausiausi paskaitų, bet motyvacija būdavo trumpalaikė.
Jaučiausi beviltiškai, kaltinau save, smerkiau ir galvojau, kad su manimi kažkas negerai.

Labiausiai abejojau, ar turėsiu daugiau laiko sau, kad pilnai galėčiau dalyvauti programoje, nežinojau, ko iš programos tikėtis.

Taip pat supratau, kad daug turėsiu daryti pati, programa nekainuos pigiai, todėl buvo sunku priimti sprendimą į save daug investuoti, kai nesijaučiau to verta!

Pradžioje kol aktyviai veikė protas, galvojau, kad viską aš žinau. Bet kai pradėjau klausytis intuicijos, supratau, kad aš nieko nemoku ir man reikia daug dirbti su savo vidumi, o ne tik kažką žinoti.

Patiko visos praktikos, tikrai daugumos net ir nežinojau, patiko visa informacija ir kaip ji buvo pateikiama, visada jaučiau stiprų Astos energetinį palaikymą. Išmokau dalykų, kuriuos naudosiu visą gyvenimą ir galėsiu pasidalinti su kitais. Man turbūt naudingiausia buvo sužinoti, kad turtingi žmonės nebijo gyventi be pinigų. Man taip palengvėjo, kad aš neturiu būti ideali ir tobula. Kad galiu paleisti savo perfekcionizmą! Aš sužinojau, kad būsenas mes patys renkamės, būti nelaimingai, nusivylusiai ar būti laimingai ir viskuo patenkintai. Anksčiau galvojau, kad visa tai įtakoja tik aplinka.

Aš pagaliau supratau, kodėl su manimi viskas gerai! Pakilo mano savivertė, aš pradėjau statyti save į pirmą vietą, brėžti ribas kitiems. Aš išmokau susitvarkyti su savo baimėmis, išjausti savo jausmus, pakeisti savo elgesio strategijas.

Aš supratau, kiek manyje vidinių konfliktų ir kad turiu antiturto programą, bet ją tik savo darbu galiu pakeisti. Supratau, kad užtenka vienos veiklos, kad geri pinigai ateitų. Suvokiu, kad turiu visą gyvenimą skirti laiko mokytis, keistis ir augti, taip kaip ir gamta, kas neauga, numiršta.

Pradėjau drąsiai kalbinti žmones ir dalintis tuo, ką darau.

Live transliacijas seniai norėjau daryti, bet tik programoje man pavyko pradėti daryti! Pertvarkiau savo FB profilį. Pradėjau kasdien daryti story, anksčiau bijodavau, kad bus per dažnai ir žmonės pradės mane ignoruoti, bet dabar pati pakeičiau požiūrį, kad skelbdama informaciją noriu kuo daugiau suteikti žinių ir padėti žmonėms.

Pradėjau aktyviau dirbti instagram ir pas mane labai padaugėjo sekėjų. Apskritai atsirado naujų klientų. Pradėjau aktyviau bendrauti su klientais, kuriuos jau turiu, suteikiu jiems daugiau informacijos, daugiau jais domiuosi. Kasdien vis kyla naujų idėjų ir aš daugiau laiko skiriu savo veiklai. Susidėliojau reikalus su šeima taip, kad man niekas netrukdytų.

Dabar jaučiuosi savimi pasitikinti, nebijau būti matoma, nors dar reikia tvarkytis su žmonių kritika, bet aš juk tik pradėjau išreikšti save viešai. Suvokiu, kad negaliu visiems patikti. Ir šitas pokytis atėjo tik šios programos dėka. Dabar jau matau save ateityje lydere, padedančia kitiems žmonėms taip pat tapti lyderiais savo veikloje ir pasiekti finansinių tikslų. Matau save kuriančią vertę žmonėms ir Pasauliui, realizuojančią save ir išpildančią savo svajones. Kažkada anksčiau laukiau, kad už mane kažkas padarys, man duos.

Visų pirma, ateidama į programą, priėmiau sprendimą daryti pokyčius savo gyvenime. Man tai nėra lengva, galėčiau apibūdinti tai, kaip gimdymą. Kai žinai, kad negali pabėgti ir turi iškentėti tą skausmą, bet tada ateina nauja gyvybė. O iš tikrųjų, atrodo, kad viskas paprasta, tiesiog reikia keisti mąstymą. Nes turtingi žmonės mąsto visiškai kitaip negu vargšai, ir aišku, elgiasi kitaip, su savimi, su žmonėmis, su savo pinigais.

Labai džiaugiuosi, kad neliko manyje kaltės jausmo, gėdos, kas ką pasakys, pagalvos apie mane. Taip pat priėmiau sprendimą atsisakyti savęs nuvertinimo. Daug sprendimų priėmiau nubrėždama ribas kitiems žmonėms.

Manęs nebestabdys baimės eiti pirmyn, mokėsiu išanalizuoti savo jausmus, pasižiūrėti antrinę naudą, turėsiu daug daugiau pasitikėjimo savimi kurti ir išreikšti save.

Žinau, kad esu unikali ir man nebereikia su niekuo lygintis ar daryti, kaip kiti. Žinau, kad tik aš pati galiu aktyvuoti savo vidinę jėgą arba ją uždrausti.

Tai tikrai unikali programa, sudėliota nuo A iki Z.

Ir čia kalba eina ne tik apie pinigus, nes jie yra susieti su mumis. Reikia daug vidinio darbo ir išorinių veiksmų padaryti, kad pamatytum rezultatus.

Asta yra labai stipri asmenybė, gebanti pritraukti moteris ir padėti joms padaryti transformaciją. Ji remiasi savo praeitimi ir savo gyvenimo pamokomis. Ji – tiesus žmogus, niekada nieko nevynioja į vatą. Ir man tas labai patiko, nors kartais ir nelabai malonu būdavo, bet tiesa juk ne visada maloni ir aš visada bijodavau kritikos.

Tai šioje vietoje ji man irgi labai padėjo tos baimės atsikratyti!

Aš jai labai dėkinga, kad padėjo išeiti iš perfekcionizmo ir kartais pasielgti ar pasižiūrėti į situaciją šaltakraujiškai.

Dabar aš esu jau kitas žmogus Astos dėka!

Nuoširdžiai dėkoju, Asta, ir linkiu sėkmės!

Irma Matulevičė

Lina Čerkasova

Pagrindinė priežastis, dėl kurios atėjau į šią programą, buvo noras išsivaduoti nuo kompleksų, baimių, nepasitikėjimo, savęs nuvertinimo. Norėjau pakeisti nuomonę apie pinigus ir apie turtingus žmones, nes supratau, kad gyvenu tikroje anti turto programoje. Pati blokuoju, ir atstumiu pinigus, nes įsivaizduoju, kad tik taip, aš galiu būti geras ir doras žmogus, o pinigai mane tik sugadins.

Astą stebėjau kurį laiką, ir man iš pradžių atrodė, kad jos vertybės visiškai nesutampa su manosiomis, kad jai rūpi tik pinigai, nesvarbu kokia kaina jie gauti.

Tačiau klausydama ir stebėdama ją suvokiau, kad problema yra tikrai ne Asta Nowo, kad problema yra manyje, kad aš turiu be galo daug neteisingų nuostatų apie pačius pinigus, kurios, visiškai niekaip neįtakoja mano vertybių. Ir kad pinigai, bei žmogaus gerumas ir/ar blogumas, niekaip nėra tiesiogiai susiję.

Tai galiu drąsiai tvirtinti, kad mano lūkestis dėl dalyvavimo programoje pasiteisino. Šiandieną aš drąsiai žiūriu į pasaulį, nebijau pasakyti savo nuomonės, jau ženkliai mažiau sureikšminu tai, ką apie mane pagalvos ir pasakys kiti. Suprantu, kad šitas darbas dar nebaigtas, bet startas duotas 100 proc.

Jaučiu gana stiprų pokytį savo viduje, ir matau, kaip keičiasi visa aplinka apie mane. Darbe pradėjo labiau kreipti į mane dėmesį, klausti mano nuomonės, tapau svarbi ir matoma. Visiškai netikėtai, gavau pasiūlymą Jaunimo linijoje, kur savanoriauju metus, tapti mentore, nors rodos kažkokių didelių pastangų ir nedėjau.

Pakeičiau požiūrį į pinigus, supratau, kad mūsų pinigų kiekis priklauso ne nuo jų skaičiaus banko sąskaitose ar piniginėje, o pirmiausia nuo to, kiek aš pati save vertinu. Sutvarkius šitą trigerį, galima judėti toliau, link pinigų auginimo.

Mokausi astrologijos-psichologijos. Pradėjau daryti individualias konsultacijas, ir kas svarbiausia, pradėjau imti už tai simbolinį mokestį. Nors prieš ateidama pas Astą, sakiau, kad tam, jog sukaupčiau patirties, turiu pakonsultuoti 100 klientų nemokamai.

Programoje supratau, kad tai yra visiška netiesa ir kvailas požiūris. Nes jau šiai dienai esu pakankamai investavusi į save, ir sukaupusi žinių, ir man ta investicija turi pradėti atsipirkti. Galiausiai pati energijų apsikeitimo praktika, aš duodu savo žinias - Tu man duoti atlygį pinigais, ji yra teisinga visomis prasmėmis. Nes priešingu atveju būtų visiškas disbalansas. Tai ir čia jau pirmieji žingsniai padaryti, ir dėl to labai savimi didžiuojuosi.

Programoje gautos žinios apie konsultavimo verslą, apie tai, kaip galima kurti programas, kurioje gali dalyvauti grupė žmonių, visi patarimai ir daugumos daromų klaidų analizės, manau tikrai padės man ateity jų nekartoti.

Gavusi žinių iš Astos, supratau, ir tikrai panaudosiu gyvenime, kaip efektyviai planuoti savo pinigus, juos skaičiuoti, atidėti, ir po to auginti. Tai yra vertinga informacija, kuri tikrai pravers ateičiai.

Išmokau planuoti savo laiką, užsirašyti visas užduotis, tikslus. Pagaliau išdrįsau padaryti savo pirmąjį video. Išdrįsau konsultuoti, nors vis sau sakiau, kad dar per mažai žinau. Visi šitie maži žingsniai yra pati pradžia į mano ilgą kelionę, į darbą su savimi, į astrologijos pasaulį, į konsultavimą, ir į pagalbą žmonėms. Ir didžiulį suvokimą, kad dvi energijos turi keistis: žinios ir materialus atlygis.

Asta Nowo yra labai stipri, įdomi ir tikrai nemažai patirties turinti asmenybė. Tikrai nėra lengva ir paprasta atlaikyti jos galingą energetiką, juolab, kad ji nukreipta į darbą su savimi, su savo vidumi. O ten giliai, dažnai randame ne visai malonių dalykų. Tačiau tikrai verta ten pasikapstyti, nes tuomet mes tampame kur kas sąmoningesni, atlaisviname vietos savo talentų augimui ir vystymui.

Jokia kaina pinigaine išraiška negalima įvertinti savo vidinės transformacijos vertės, nes tai atsipirks 200 procentų ateityje.

Linkiu sėkmės Astai, jos būsimiems klientams, tas kelias, kuriuo ji eina, padeda ir kitiems atrasti save, išpakuoti save, pasiimti tai, kas yra svarbiausia, naudingiausia, vertingiausia ir keliauti toliau.

Ačiū už žinias, už pažintį, buvo tikrai įdomu į save pažvelgti iš kitos pusės. Tikiu, kad mūsų keliai dar susikirs ne kartą.

Lina Čerkasova

Lina Stačkauskienė

Nors iš prigimties esu veikli, lengvai nepasiduodu jeigu nepasiseka ko imuosi, buvau nepatenkinta savimi, nes laikui bėgant atėjo negeras jausmas, kad aš niekam tikusi, namų atmosferoje vis didėjo įtampa, bandžiau atrasti save ir vis nesisekė suprasti tai ką gi aš darau ne taip kad nėra finansinio proveržio ar bent stabilumo ir komforto mano vidinėje būsenoje, šeimoje ir darbe. Tuo metu Šeimoje atsirado ir nesutarimų dėl finansų. Darbe nebuvo finansinio pakilimo kiek besistengčiau.

Atrodo viskas stovi vietoje ir niekas nevyksta taip kaip noriu. Tai kas ne taip, kodėl man taip nesiseka?. Vis dažniau apsilankė stresas, savęs nuvertinimas, peikimas ir savęs menkinimas, nepasitikėjimas viskuom ką dariau.

Seniai ieškojau ir norėjau to vieno ir stabilaus darbo kuris būtų ne tik mielas širdžiai bet ir nereikalautų tiek fizinės jėgos.

Sužinojusi apie glimybę į Asta Nowo programą AMGF, pasakiau sau kad man reikia šito! Dabar arba niekada. Jeigu aš nenueisiu dabar, tai neišdrįsiu padaryti pokyčio niekada.

Labai džiaugiuosi, kad man pasisekė dalyvauti AMGF programoje. Nes man tai atvėrė duris ir parodė kad jokio rakto nereikia norint atrakinti duris į savo sėkmę. Šioje programoje aš Supratau kad tas raktas esu aš pati, tik nemokėjau juo naudotis. Programa man parodė kad mano veiksmai slypėjo mano užstrigusioje pasąmonėje kuri veikė vienodai kaip įprastas konvejeris.

Dabar į save žvelgiu su pagarba sau ir myliu save tokią kokia aš esu. Išmokau valdyti savo stresą, kad neišmušti mane iš vėžių einant į tikslą.

Mano veikla pajudėjo kaip tirpstantis ledas pavasarį. Išdrįsau pakelti paslaugų kainą net du kartus, sumažėjo fizinis krūvis. Pradėjus praktikuoti ir dirbti su savo vidiniu gyliu, Šeimoje reikalai pagerėjo ir nebėra žodžiu ,,nėra pinigų,.dabar negaliu sau to leisti”.

Prieš perkant ką nors dabar gerai apsvarstau ar tikrai reikia šio pirkinio ar tai tik užgaida kurį paskui stovės neaišku kokį laiką nenaudojamas. Nebe išmetu daiktų kurie dar papildo biudžetą juos parduodant.

Anksčiau į tokius siūlomus kursus ar mokymo programas aš žiūrėdavau skeptiškai. Bet pasitikėdama Asta ir savo vidinio balso vedama į šią programą AMGF, sukurtą Astos Nowo, nė truputėlio nesigailiu sudalyvavusi, nes man ji parodė daug daugiau negu maniau žinanti. Tokioje šaunioje grupėje su tokia miela , šilta, draugiška nuoširdžiai atsidavusia mums, kiekvienai dalyvei negailinti savo laiko atskirai mokytojos ir draugės dar nebuvau sutikusi. Ne kiekvienas mokytojas nuoširdžiai paims tave už rankos ir padės tau suprasti kad tu esi unikalus tik tu pasitikėk savimi..

Ačiū Asta už nuostabų laiką praleistą kartu kuris man ne tik buvo savęs pažinimo ,bet su jūsų pagalba išmokau suprasti metodus, kurie man leidžia kvėpuoti lengvai ir pasitikinčiai.

Rekomenduoju visiems praeiti šią programą ,,AMGF,, kad surastu save ir savo kelią į finansinę sėkmę. Ačiū Asta Nowo.”

Lina pradėjo vesti individualias programas šeimoms auginančioms vaikus su autizmu.

Lina Stačkauskienė

Snieguolė Butrimė

“Į programą atėjau po to, kai keletą kartų paklausiau Astos Nowo įrašų Facebooke.

Jau kuris laikas ieškojau, kaip iššokti iš " voverės rato". Dirbi, stengiesi, lyg turėtų būti gerai, bet pinigai, santykiai ir kitos gyvenimo sritys riedėjo žemyn. Problemų buvo daug, bet jų sprendimo - nei vieno. Norėjau laisvės. Buvau taip užstrigus, kad nebesinorėjo gyvent.

Pagalbos ieškojau pas psichologus, psichiatrus, pirkau saviugdos knygas, klausiausi įvairiausių programų. Tai truko apie 3 metus. Visko pradžia rodydavosi viltinga, bet tuo viskas ir baigdavosi. Jaučiausi lyg pati save įkalinus ir spynos raktą pametus.

Ateiti į programą abejonių nebuvo, bet buvo kiek nesmagu, lyg ir gėda.

Vertingiausia ir Naudingiausia programoje Įgytos žinios ir jų taikymo būdai.

Dabar Pasitikiu savimi labiau, moku išvesti save iš trūkumo būsenos, moku save stebėti, darau, bet nesijaudinu, mažiau atidėlioju, esu paslaugi, atsidavusi savo klientams, gerbiu savo darbuotojus, bet tai turi atitikti mano ramią savijautą. Jeigu man tinka, judame toliau, jei ne- atsisveikinam: give them roses and leave.

Pradėjau klausytis savęs ir pasitikėti savim. Suprantu, ką pasėsiu, tą ir pjausiu. Gal ir piktžolių mano derliuje bus, bet kur jų nebūna.Esu atsakinga už save ir savo sprendimus.
Jaučiuosi puikiai, nebesmerkiu savęs, klystu, bet to nesureikšminu.

Tai - mano naujo gyvenimo pamatas. Mano atspirties taškas plėsti verslą, pasirinkti klientą ir darbuotoją, gyventi pagal Visatos dėsnius, juos pritaikius mano asmeniniam gerbūviui. Tai- pinigai, draugiška aplinka, vidinė ramybė, daug darbo ir daug įspūdžių.

Keičiasi viskas, nes keičiasi mano vidus. Ten atsiranda erdvė, energija. Jau nebėra būdo sustoti. Tik tęsti.

Siekis gyventi laisvai atnešė rezultatus: atsisakiau įdarbinimo, nes tai apribojo mano valymo įmonės veiklą, trukdė įmonei plėstis. Įvyko nepaaiškinami dalykai: mano įdarbinimas perėjo į mano įmonę, taigi liko stambus klientas. Ir ne tik tai. Dar gavome vieną klientą, kuris sutiko su įkainiais ir darbų atlikimo schema. Spėjome įrodyti, kaip dirbame ir jau sulaukėme dar vieno, jau trečio, stambaus projekto.
Aš visa tai darau su tokia meile ir džiaugsmu, kad kasryt vaikščioju aikštėje tarp tų restoranų ir vis netikiu, kad tai aš. Dovanų reikia, bet dabar kiekviena diena - lyg dovana. Pajūriu tame gerume 🙂

Dar yra labai svarbus momentas. Susireguliavo miegas ir mityba. Tai didžiausias pasiekimas iš visų!!!”

Snieguolė Butrimė

Girda Valiulytė

Asmenybės transformacijos mentorė,
Sisteminio metodo “Menas būti kartu” autorė

Kelią į Save per sąmoningumą pradėjau prieš 4 metus, pradėjusi mokytis Psichologijos akademijoje. Po studijų supratau, kad teoriškai žinau savo mąstymo šablonus ar klaidas, bet praktiškai neišeina pakeisti gyvenimo kaip norėčiau, vis grįžtu į tą pačią košę - blogėjo santykiai su vyru, mes išsiskyrėme. Kitose sferose irgi vis dar vyko kažkoks jovalas.

Svajojau palikti esamą darbą ir užsiimti konsultacine veikla, nes tuo metu jau turejau savo klienčių didėjantį ratą, nrs dar dirbau neimdama pinigų. Norėjau nebesiplėšyti per kelias veiklas. Norėjau namo sau ir vaikams, kartu gyventi su draugu, daug keliauti ir t.t.

Susidomėjimas Astos veikla ir noras ateiti į programą kilo 2019 m. pavasarį, bet ant nosies buvo vasara, norėjosi daugiau laiko praleisti su draugu, paatostogauti, todėl nėjau į programą. Ai, tipo man ir taip viskas neblogai. Ir ką – viskas pradėjo ristis žemyn vasaros pabaigoje. Liepą pajamos ėmė mažėti, naujam projektui neturėjau įkvėpimo, stengiausi padėti draugui versle, bet jis nerodė susidomėjimo.

Jau pavasarį buvau užpildžiusi paraišką į darbą su Asta, bet persigalvojau, nes vasarą norėjosi praleisti kartu su draugu, kartu poilsiauti, bet nieko panašaus nevyko, nes jis buvo užsiėmęs savais reikalais. Rugsėji skridome kartu į Londoną, bet kažkokio faino jausmo būti kartu nebuvo, nei dėmesio kažkokio iš jo, nei švelnumo, visada pavargęs. Mano nusivylimas santykiais po vasaros išaugo, jaučiausi labai pavargusi fiziškai ir emociškai. Po to vyko dar didesnis atšalimas ir atsiribojimas vienas nuo kito ir kartu man asmeniškai įvyko lūžis. Aš supratau - daugiau vegetuoti aš nenoriu ir jeigu dabar nepadarysiu svarbaus žingsnio dėl savęs, tai atrodo niekada nieko nebepadarysiu. Labai džiaugiuosi, kad gerai išsiverkusi priėmiau sprendimą kreiptis į Asta ir sudalyvavau 12 savaičių transformacinėje programoje.

Kas vyko dalyvaujant programoje.

Po 2 mėnesių programoje esu žymiai ramesnė, atsirado aiškus supratimai ir išjautimai ko aš noriu, kas man svarbu toliau. Atsirado daugiau energijos ir džiaugsmo. Jaučiuosi daug stipresnė, ramesnė, pasitikinti ir pasikliaujanti Savimi. Labiau Save vertinanti, žinau, ko noriu ir tikiu, kad galiu tai pasiekti.

Atsisukau į Save. Apsisprendžiant dėl mano tolimesnio kelio, dėl to, ką norėčiau pasiekti ir kaip jausdamasi norėčiau gyventi.

Iki programos konsultuodavu po darbo klientes nemokamai, derindavausi prie jų. Jau po pirmo pokalbio su Asta pradėjau imti nemažus pinigus už savo konsultacijas. Vėl pradejo ateiti didesnės pinigų sumos, netikėtos dovanos, premijos darbe.

Astos programoje radau Savo Misiją! Esu nusiteikusi Sukurti savo Autorinę transformacinę programą

Santykiuose su draugu esu rami, nebesirūpinu jo verslu, Įvyko perversmas – jis pats netikėtai ėmė užsiimti verslu, prasidėjo pardavimai.

Tapo dėmesingesnis ir švelnesnis man, daugiau laiko praleidžiame kartu. Bendravimas įgyja kitokią kokybę.

Neliko nerimo kaip rituliosis mūsų santykiai toliau. Džiugūs dalykai atsitiko su mano sūnumi.

Esu tikra, kad atejimas į Asta Nowo programą buvo puikus sprendimas. Kasdien dėkoju, kad Asta yra mano Gyvenime.

Dėkinga!

Girda Valiulytė - Mentorė, Koučerė. Autorinės programos "Menas būti kartu" autorė

Lina Čakienė

Situacija prieš programą Monetizavimo Kvadratas gegužės mėnesį buvo tokia, kad grupė beveik stovėjo vietoje ir neaugo nei grupė, nei pajamos.

Trūko pasitikėjimo savimi, buvo žemas savęs vertinimas. Galvodavau pas kitus gražiau, kitiems geriau sekasi, kiti protingesni, darbe direktorė sakydavo, kad aš viena nieko nespėju, vėluoju su darbais, gailėdavau sau ko nors nusipirkti, norėjau pradėti dirbti internetu, bet vis galvojau ką žmonės pasakys, kad aš nemoku, nežinau nuo ko pradėti. Vyras išėjo į kitą kambarį miegot ir nustojo bendravęs ir t.t. Tokia savijauta tęsėsi jau pora metų.

Buvau išsipirkus mokymų, skaičiau knygas, bandžiau mąstyti pozityviai ir t.t. Tačiau situacija negerėjo.
Norėjau išmokti pasitikėti savo jėgomis ir pritraukti į savo komandą daugiau žmonių ir savaime suprantama uždirbti daugiau pinigų.
Kadangi jau dalyvavau ne vienuose mokymuose, seminaruose ir galiu pasakyti tik nedaugelis iš jų buvo naudingi, tai ir čia ėjau ir turėjau abejonių, o be to ir kaina nemaža.
Atėjo suvokimas, kad svarbiausiai priimti sprendimą, pradėti keisti savo gyvenimą, laikytis plano ir jį vykdyti.

Daug kas programoje buvo vertinga ir naudinga. Man asmeniškai labai buvo naudinga pripažinti sau, kad aš niekam nieko nesu skolinga, kad aš pati sau esu svarbiausia. Kad turiu ieškoti ne tūkstančių žmonių laikinimo, ar peržiūrų, bet savo avataro, kad neturiu visiems patikti, o tik tiems, kuriems iš tikrųjų reikia mano pagalbos.

Programoje Monetizavimo Kvadratas Atėjo supratimas (jeigu galima, taip pasakyti), kad sau nereikia gailėtis, kad aš neprivalau visiems patikti, ar įtikti, kad pinigų visada yra tiek, kiek man reikia ir dar daugiau.
Norint kažko pasiekti, reikia tiesiog daryti, o ne laukti tinkamo momento, ar vis atidėlioti.

Dalyvavimo Programoje Monetizavimo Kvadratas metu Pradėjau daryti Live transliacijas.
Atsisakiau nemokių klientų, Kuriu paslaugų paketą, parašiau keletą postų.

Dabar tikrai žinau, kad mano žmonių grupė tikrai auga ir kuo toliau, tuo didesniu greičiu, kaip tas sniego kamuolys nuo kalno vis greityn ir didyn.
Apsisprendžiau realizuoti save konsultacinėje veikloje profesionaliai, sudėliojau paslaugų paketo temas.

Nusprendžiau po devynių mėnesių išeinu iš darbo ir pradedu dirbti tiktai sau.
Dingo abejonės, kad man gali pritrūkti pinigų, jei sau ką nors nusiperku, būtinai ateina nauji, netikėti pardavimai ir pinigų vėl yra. Vis galvojau, kaip čia pasikeitus automobilį, tačiau mano automobilis sugedo ir dabar yra galimybė jį pakeisti į naują.

Priimu sprendimą ir toliau daryti Live transliacijas, rašyti postus drąsiai iš širdies, kurti programas ir dalintis su žmonėmis apie tai, kas gero mane ištiko šiame gyvenime ir kad tas gėris gali būti mūsų kiekvieno, jei tik žinoma to panorėsime patys.

Asta Nowo pavyzdys, kaip nereikia pasiduoti jokioje gyvenimo situacijoje. Tai paprasta ir kartu nepaprasta moteris, nuoširdi, atvira, kurianti ir mokanti kitus kurti savo gyvenimą. Kitaip tariant būti savo gyvenimo kalviais. Ji moko patį žmogų mąstyti įduodama jam į rankas meškerę, bet ne žuvį.

Nuoširdžiai dėkoju už praleistą kartu laiką ir gailiuosi tik vieno, kad jis labai greitai baigėsi, o norėtųsi pabendrauti ilgiau.

Lina Čakienė

Jurgita Prišmantaitė

Pradedant programą konsultacinės veiklos dar nevykdžiau, tik norėjau pradėti, bet tiksliai nežinojau nei kaip nei nuo ko pradėti. Apskritai asmeniniai finansai manęs netenkino, arba pinigų buvo pastoviai per mažai, o jei pavykdavo daugiau uždirbti, kildavo daug sunkumų, nesėkmių, atsirasdavo skolų ir vėl likdavau be nieko.

Nebenorėjau dirbti samdomam darbe, atlikinėti kažkieno sugalvotas beprasmes užduotis. Norėjau savo verslo ir išeiti iš nesėkmių ir finansinio nepritekliaus rato.

Kai sužinojau apie programą, supratau, kad man jos reikia. Ir kai galutinai apsisprendžiau, tada atsirado ir galimybė dalyvauti joje.

Suvokiau, kad noriu taupyti savo laiką ir pasinaudoti kitų patirtimi, kad nereikėtų su nesėkmėm išradinėti jau išrastą dviratį pačiai.

Vertinga ir naudinga buvo dirbti su vidiniais dalykais, fokusuotis į tai kas svarbu, atlikti verslo užduotis, gauti asmeninį dėmesį.

Per tuos tris mėnesius pati sau tapau svarbiausia, supratau ir pamačiau savo vidinius trigerius ir pradėjau su jais tvarkytis, pajaučiau meilę pinigams ir auksui, susigrąžinau prieš daugiau nei 10 metų atiduotą, iš prosenelės paveldėtą, auksinę monetą. Gavau žinių ir marketingo pamokų apie online verslą, labai patiko Astos požiūris į verslą, pardavimus, klientus.

Pradėjau efektyviau planuoti savo laiką, padariau pirmą savo video, parašiau postą, vedžiau pokalbius su potencialiom klientėm, išsigryninau savo programą, nusistačiau sau rezonuojančią programos kainą, pradėjau vesti konsultacijas.

Pačią programą, jos apmokėjimą, gavau dovanų iš artimo žmogaus, kaip atsidėkojimą, pati tik prisidėjau kelis šimtus už ją. Jos metu dar gavau keletą netikėtų dovanų ar įplaukų kurių vertė bendrai paėmus apie tūkstantis eurų. Ir žinoma, pasikartosiu, atgavau savo paveldėtą senovinę auksinę monetą, kurios vertė man neįkainojama.

Programos pabaigoje priėmiau sprendimą dirbti savarankiškai parduodant savo programą online.

Asta Nowo dalykiška, nuoširdi, patyrusi, tvirta ir išmintinga asmenybė. Jos programa gili, visapusiškai atspindinti tai ko reikia žmogui norinčiam išeiti į verslą online ir susikurti teisingą vidinį santykį su pinigais ir turtu.

Jurgita Prišmantaitė

Lina Lekavičienė

Prieš ateinant į programą AMGF, mano situacija buvo visai prasta - emociškai jaučiausi labai blogai. 3 metai kaip tąsausi ir vaidinu, kad noriu dirbti sau, užsiimti asmeninėmis veidoskaitos ir aromatestavimo konsultacijomis, o iš tikrųjų beveik nieko nedarau, tik einu iš proto ir sėdžiu namuose atsiskyrusi nuo žmonių.

Buvau išlaikoma vyro ir užsidirbdavau pati tik po 50-100 Eurų į mėnesį.

Norėjau pradėti aktyviai veikti, uždirbti normalius ir stabilius pinigus kas mėnesį ir jaustis saugi, laiminga, mylinti ir mylima.

Nusprendžiau, kad man reikia programos AMGF, nes supratau, kad nebenoriu toliau taip gyventi ties egzistencijos riba ir vegetuoti. Kad noriu gyventi pilnavertišką gyvenimą, būti naudinga šios žemės žmonėms ir uždirbti pinigus išnaudojant pagrindinius savo talentus.

Apsisprendžiau i programą, nes daugiau nei 4 metus bandžiau tai pakeisti, baigiau begales saviugdos kursų, seminarų, perskaičiau krūvas psichologinių ir ezoterinių knygų, bet esama padėtis tiek emocinė, tiek finansinė netenkino - jaučiausi tarsi gyvendama kalėjime, į kurį pati save įkalinau ir nebegaliu ištrūkti iš savo proto pinklių. Esu tik namų šeimininkė, kuri kitiems šypsosi o viduje jaučiu tik pyktį ir nerimą.

Todėl apsisprendžiau i programą AMGF.

Abejojau ar tikrai padarysiu transformaciją, ar sugebėsiu pakeisti savo dabartinę situaciją.

Programoje AMGF viskas buvo labai vertinga ir gilu. Labiausiai tai suvokimas ir praktikos apie vidines būsenas ir kaip jos įtakoja mūsų pinigus. Apie giluminius įsitikinimus, apie pasaulį, apie konsultacinio verslo kūrimą, jo modelį ir pardavimus. Apie tai, kad turiu pirmiausia išmokti mylėti save ir rūpintis savo poreikiais, pamatyti kokį žaidimą aš žaidžiu pati su savimi. Kad viskas, ko mes norime yra mūsų viduje, apie tai kad kuklumas yra didžiausias ego. Kad norint uždirbti didelius pinigus turi mokėti gyventi be pinigų. Ir daug kitų dalykų.

Per 3mėn dalyvaujant programoje pasikeitė mano požiūris į Save, pinigus, veiklą, verslą.

Jaučiuosi atgavusi savo stuburą, pasitikinti ir vertinanti save ir savo turimas žinias, suprantanti savo norus ir poreikius. Vėl pradėjau matyti savo ateitį tokią, apie kurią visada svajojau. Matau save kuriančio žmogaus, o ne aukos rolėje.

Dabar pirmiausia klausausi savęs ir savo norų, pradėjau susigražinti sau atgal prieš daugel metų kitiems atiduotą atsakomybę už save ir savo gyvenimą. Tik aš pati esu atsakinga už savo būsenas, norus, jausmus bei pinigus. Kad veikla jei aš iš jos neuždirbu pinigų yra tik mano hobis o ne verslas. Kad norint uždirbti turiu į visą tai žiūrėti kaip į verslą. Kad pinigai sukuriami o ne uždirbami sunkiu darbu.

Dalyvaudama programoje pertvarkiau savo veiklos FB puslapį, nustodama slėpti save ir savo veiklą po gražių, bet klientams nieko nesakančių žodžių pavadinimais. Pradėjau rodyti iniciatyvą ir pati eiti į renginius, nelaukiant kol mane pakvies. Sudalyvavau vasarą 3 dideliuose viešuose renginiuose.

Pradėjau daryti Live transliacijas, pakėliau savo paslaugų kainą, apsirašinėju savo potencialų klientą ir pradedu bendrauti su žmonėmis, kurie galėtų būti mano klientais.

Nusprendžiau pati priiminėti sprendimus ir būti atsakinga už save ir savo pinigus. Nusprendžiau gyventi ir dirbti dabar vardan savo ateities. Nusprendžiau būti gyvenime mokine ir pasitikėti tuo, ko moko Asta. Nusprendžiau užsidirbti visa tai ko trokštu, o nebesitenkinti gyvenimo trupiniais. Nusprendžiau gyventi galvojant ne vien tik apie save ir savo emocinę būseną, bet gyventi ir dirbti galvojant apie savo ateitį.

Nusprendžiau eiti toliau su Astos vedimu bei išmokti dirbti pagal jos verslo modelį.

Asta yra labai stipri ir struktūruota mokytoja. Labai darbšti, be galo mylinti tai, ką daro ir visa 100 proc. atsiduodanti savo darbui. Kartu mokėdama mėgautis laisvalaikiu ir gyvenimo teikiamais malonumais.

Labai dėmesinga, energetiškai stipri, sugebanti visada ištraukti žmogų iš jo proto pinklių ir sugražinti į jam skirtą širdies kelią.

Esu labai labai dėkinga, Asta, tau už tavo vedimą, už tai, kad tu tokia esi.

Kad mes susipažinome ir kad turėjau galimybę patekti ir sudalyvauti tavo autoriniame kurse bei padaryti transformaciją.

Lina Lekavičienė

Daiva Bagvilaitė

Prieš ateidama į Asta Nowo programą "Auksinė Gausos Formulė" buvau situacijoje - turėjau prikaupusi daug įvairios informacijos, nes perskaityta daug knygų, dalyvauta daugelyje mokymų, seminaruose, stovyklose. Vykdžiau keletą veiklų-verslų, tačiau nesijaučiau pilnai apsirūpinusia finansiškai – viskas išeidavo kasdieninėms gyvenimo reikmėms ir saviugdai.

Aktyviai gyvenant ir vykdant savo veiklas rinkosi visakeriopos patirtys. Savyje tiek visko daug - tarytum daugybė karoliukų, bet suverti jų į gražų vėrinį nesigauna. Supratau, kad man reikia žmogaus, kuris padėtu su tuo susitvarkyti.

Finansai buvo aktuali tema, anksčiau esu dalyvavusi įvairiuose mokymuose, dirbusi su įvairiomis praktikomis, tačiau finansų temą tai palietė paviršutininiškai, neužteko gylio ir tęstinumo, todėl neturėjau norimo rezultato.

O Astos programoje “Auksinė Materialinės Gausos Formulė” viskas vyko tokiu kosminiu greičiu – vos spėju naujas žinias, praktikas įkvėpti ir jau akivaizdūs rezultatai. Per mėnesį pasikeitė kardinaliai absoliučiai viskas visose gyvenimo srityse – pinigai, santykiai, aš pati!

Ar buvo paprasta ateiti į programą? - Išryškėjo vidiniai blokai - nerimo mintys, įsijungė logika stabdydama: o kas jei tai ne tai, ko ieškau? Prieštaravimai sukosi galvoje, tačiau vidinis pajautimas ir rezonansas buvo toks stiprus, kad aiškiai pajutau – man čia, būtent į šią programą, būtent Dabar!

Labai džiaugiuosi, kad ryžtingai priemiau sprendimą, kad buvau priimta į programą ir ją nuosekliai vykdžiau, kas davė Superinius Žaibiskus Rezultatus

Teisingai integravus Astos žinias ir pasinaudojant įrankiais, įvyksta neapsakomi pokyčiai visame kame ir visuose lygmenyse – finansai ( kardinaliai pasikeitė, gausos srautas pasipylė nauju darbu, nauja veikla, asmeninio gyvenimo pokyčiais, visur dar gausesni, tiesiog nenutrūkstamai gausa liejasi, o aš palaimingai natūraliai priimu ir mėgaujuosi tais rezultatais, kartu su savo artimaisiais, draugais, kolegomis, klientais ir visu pasauliu.

Net sunku prisiminti savijautą, kuria gyvenau prieš programą, nes viskas taip pasikeitė – įvyko didžiulis pokytis manyje – nes susigražinau save perpratusi kas mano, o kas primesta ir įdiegta per gyvenimo nesuvokimus.

Taip, tai nelengvas darbas po save kapstytis, pertikrinant ir įvedinėjant sau tarnaujančias programas.

Bet tai Verta! Nes aš tapau pasitikinti, drąsi, išmokau ir leidžiu sau Priimti! Ko nemokėjau visą savo Gyvenimą.

Asta nuostabi asmenybė, džiaugiuosi, kad tarp mūsų atsirado ypatingai artimas ryšys. Geriuosi tokiu žmogaus atsidavimu kitiems ir sugebėjimu kartu laikyti save pirmoje vietoje, ko aš taip pat iš jos mokausi.

Programa tikrai ne kiekiekvienam smalsaujančiam, o nusiteikusiems tikriems pokyčiams ir rezultatų savo darbu siekiantiems žmonėms.

Su meile ir pagarba iš širdies į širdį dėkoju Asta už tavo tikėjimą ir pasitikėjimą manimi.

Daiva Bagvilaitė - Koučerė

Ingrida Kepalaitė

Iki programos Monetizavimo Kvadratas, Konsultacinė veikla man buvo kaip hobis.
Smagu buvo turėti pora klienčių ir užsidirbti papildomą 100 eu/mėn.

Tačiau dabartiniame darbe manęs jau nebemotyvuoja stengtis. Dirbu iš inercijos, įdirbio. Pradedu prarasti susidomėjimą įdomiu darbu.

Norėjau papildomo darbo su patenkinančiu atlyginimu prie dabartinio atlyginimo.
Buvo svarbu suprasti, kodėl mano finansinė situacija nestabili.
Kodėl sunku įgyvendinti kai kurias svajones. Pora metų keliavau tik darbo reikalais, o ne per atostogas.

Nusprendžiau, kad reikia programos MK, nes norėjau suprasti ar aš ir verslas suderinami. Perprasti finansinius blokus.
Supratau, kad nebenoriu tik išgyventi. Noriu patirti, keliauti, lepintis spa ir masažais, patogesnės buities.

Pokyčius buvo svarbu daryti, nes to pareikalavo siela. O gal aukštesnė jėga viską sudėliojo taip, kad nebenorėčiau tenkintis mažu ir nustočiau atidėlioti.
Be to, prieš 2 metus pagalvojau, kad nenoriu išeiti į pensiją 65 m., noriu 55 m.
Taigi turiu kažką daryti. Ir pradėjau ieškoti. Ši programa buvo tinkamoje vietoje tinkamu laiku. O gal aš buvau, kad į ją patekau.

Astos Programa susidomėjau iš karto. Tik buvo mintis tai daryti rudenį. Net paraiškos nepildžiau. Bet per paskutinį live kažkas apsivertė ir užpildžiau. Didžiausios abejonės ar užteks laiko ir pinigų.

Bet būtent dėl pinigų ir ryžausi dalyvauti. O pokalbio su Asta Nowo metu įvyko lūžis, kad turiu dalyvauti ne rudenį, o dabar. Juk man jau dabar reikia papildomo uždarbio. O gal net pagrindinio uždarbio. Juo labiau, kad nuo vasario kirba mintis, o gal visiškai pereiti į konsultacinę veiklą.

Vertingiausia Programoje Monetizavimo Kvadratas buvo Avataro ir istorijos radimas. Kuris mane labai nustebino. Marketingo aiškinimas. Kai ką iš to esu girdėjusi, bet labai abstrakčiai. O čia tarsi visai naujas dalykas.
Kai kurios antiturto programų kasinėjimo praktikos buvo tokios galingos, kad mane labai nustebino.

Jau galvojau, kad apie save žinau labai daug, bet šios programos metu sužinojau dar daugiau. Ir gerąja, ir nelabai prasme nustebinusių dalykų. Dar keletui mėnesių turėsiu, ką veikti.

Programai einant į pabaigą, labai pasikeitė požiūris į Save, pinigus, veiklą.
Pasidariau drąsesnė, ryžtingesnė, labiau pasitikinti savimi. Žinoma, kad dar išlenda seni įpročiai, bet greitai juos atpažįstu. Mano nuomonė apie pinigus ir verslą visada buvo gera. Bet apie kitų. Kad aš galėčiau kurti verslą susimąsčiau visai neseniai. Man toks įspūdis, kad mane Kai kas atvedė į šią programą. Kur jau dabar žinau, kad verslas yra suderinamas su visais, kurie patys nori susiderinti.

Labai patiko kažkieno frazė, kurią gal perskaičiau, gal išgirdau šių mėnesių laiku. Jei būčiau išgirdusi anksčiau, būčiau galvojusi, kad tik kvailys gali tai sugalvoti. „Pinigai auga ant medžių. Jų nemato tik tas, kuris neturi fantazijos“. Tai dabar jau įkvėpinėju į save fantaziją, kūrybiškumą.

Dar prieš 3 metus galvojau, kad verslas ne man. Dabar galvoju, kad gali būti ir man. Tik dar abu turime vienas kitą pabaigti prisijaukinti. O jaukinimo procesas labai intensyvus.

Dalyvavimo programoj metu Pradėjau planuoti laiką, dieną, susitikimus. Kartais reikia persiplanuot. Bet bent jau planuoju.
Priėmiau sprendimą dirbti parduodant paslaugų paketus.
Apsisprendžiau realizuoti save konsultacinėje veikloje profesionaliai, susidėliojau paslaugų paketo temas.
Fiksuoju naujas idėjas verslui, postų temoms, savarankiškai konsultacinei veiklai ir t.t.

Nusprendžiau atsisakyti samdomo darbo ir pradėti dirbti Sau.

Fiksuoju naujas idėjas verslui, postų temoms, savarankiškai konsultacinei veiklai ir t.t.

Šiandien buvom pas gimines kaime. Kilo daug idėjų, kaip įsirengti savo sodybą. Ir toks tvirtas žinojimas, kad pinigų man tam užteks. Tik dar nejutau laiko, kada tai bus.

Matau sekėjus. Nuolatines klientes, su kuriomis einame vis toliau, plačiau, giliau.

Buvau neteisingai apsiskaičiavusi, kiek ir kada gausiu pinigų, kad sumokėčiau už programą. Bet esamos klientės paprašė neplanuotų konsultacijų. Nors joms kainų nepakėliau, užteko trūkstamai sumai padengti. Dabar dar svarsčiau iš kur gauti nedidelę pinigų sumą, ir vėl kreipėsi esama klientė ir gavau net daugiau. Tai įkvepia.

Programos pabaigoje jau kuriu postus klientų pritraukimui. Dar kol kas per daug abstraktūs.
Dariau live. Sulaukiau komplimentų, nors ir ne iš potencialių klientų. Bet tai jau pradžia.

Programos MK metu priemiau sprendimą keistis. Keisti požiūrį, strategijas. Viską, ko nebereikia, keisti į tai, kas veda į norimus pokyčius.

MK programa man buvo kaip Dangaus dovana. Labai juokingai ir keistai tobulai klostėsi visos aplinkybės. Kai kas mane čia tarsi vedė.
Net kai jau protas sakė, dar ne dabar, kažkas man kuždėjo į ausį – dabar.

Ir štai programa baigiasi. Ėjau su intencija, kad pasimokau programoje, pradedu palengva įsukinėti verslą, dar metus dirbu. O tada jau saugiai ir ramiai išeinu.

Poryt jau būtinai turėčiau rašyti prašymą išeiti iš darbo. Juokinga. Savo darbą labai mėgau. O praeitą savaitę atsirado toks jausmas, kad nebenoriu į jį grįžti.

Yra toks pojūtis, kad aš galiu kurti savo veiklą. Aš žinau, ką darau. Dar reikia praktikos geresniam rezultatui. Bet atiduodama jėgas tik savo verslui, įsukčiau jį greičiau, negu derindama su darbu. Todėl išeinu. Apsispręsti buvo labai sunku. Bet kai kurios Astos praktikos yra tokios galingos ir transformuojančios, kad abejonių neliko.

Programa Monetizavimo Kvadratas sudaryta puikiai. Iš pradžių atrodė, kad savianalizei skirta pernelyg daug temų, o verslo pusei per mažai. Bet tos temos buvo tokios gilios, kad labai puikus balansas. Asta puikiai sugeba aiškiai, paprastai ir pakankamai trumpai išdėstyti sudėtingas temas. Kai kurias temas aš jau esu girdėjusi kituose kursuose. Bet tik po Astos paaiškinimų pagaliau tas temas supratau.

Asta, labai jums dėkui už tai, kad mus palydėjote ten, kur dabar esame. Tokios pasikeitusios ir nuostabios, ryžtingos ir pasitikinčios savimi.

Ingrida Kepalaitė

Eglė Bergner

Iki programos Gyvenau chaose. Darbo daug, bėgu, nespėju, klystu, neatlieku užduočių iki galo, atlieku netinkamai, vėluoju. Dirbu 14-16val.per parą. Aiškus trūkumas finansuose ir savęs vertinime. Jaučiu nerimą, kaltę, esu nepakankama. Jaučiu, kaip gyvenimas bėga pro šalį, o aš laukiu, kad kada nors ateis tas laikas, kai būsiu pakankama, laiminga, turėsiu pinigų, galėsiu leisti sau kiek daugiau. Pojūtis „dar ne dabar, dar ne laikas“. Viskas, apie ką svajoju, įvyks kažkada.

Norėjau jausti gyvenimo pilnatvę, būti finansiškai nepriklausoma, pasirinkti darbo laiką ir jį sutrumpinti, skirti laiko poilsiui, sau, tiesiog būti, džiaugtis savo pasiekimais, darbo rezultatu. Norėjau oriai pragyventi iš savo darbinės veiklos, būti užtikrinta, padėti vaikams, keliauti, turėti santaupų, investuoti, pirkti sau, ką noriu. Norėjau komfortiškai gyventi sutvarkytoje savo namų aplinkoje. Norėjau pradėti uždirbti taip, kad senatvėje niekam nereikėtų manimi rūpintis, kad savimi pasirūpinčiau pati.

Suvokiau, kad pati viso to, ko noriu, negaliu pasiekti viena pati. Šitiek metų dirbau daug, tačiau rezultatas manęs netenkino. Pasitenkinimas darbine veikla neteikė pilno pasitenkinimo nei emociškai, nei finansiškai. Radusi informaciją apie AMGF, supratau, kad ji tikrai apie mane. Ši mintis mane tiesiog įtraukė. Suvokiau, kad turiu potencialo ir jėgų siekti daugiau, bet jau nebuvo vidinio tikėjimo, kad galiu viena tai įveikti. Reikėjo vedimo, kad pamatyčiau KAIP galiu pasiekti savo svajonės.

Supratau, kad neturiu LAIKO klaidžioti ir ieškoti savo sėkmės formulės, persekiojo mintys, kad KAŽKĄ DARAU NE TAIP. Nebeturėjau jėgų dirbti tokiu tempu ir ritmu bei apimtimis, kokių reikalavo mano darbinė aplinka. Praktiškai neturėjau poilsio. Suvokiau, kad ILGIAU TAIP TĘSTI NEGALIU. Jaučiau, kad savęs nerealizuoju. Jaučiau, kad NEPAGAUNU ESMĖS. Jaučiau, kad mano gyvenimas yra tarsi ne mano, kad taip, kaip gyvenu, aš gyventi NENORIU, kad manęs tai niekur neveda.

Išbandžiau daug veiklų, mokiausi įvairiausių dalykų. Suskaičiavau, kad per savo gyvenimą pasimatavau dešimt specialybių ar savarankiškų veiklų. Kas kartą išbandžiusi veiklą nuspręsdavau, kad šioje srityje proveržio nebus, normalių pinigų neuždirbsiu ir ši veikla ne man. Todėl vieną veiklą keisdavau kita, mokydavausi vis naujų dalykų. O kiek dar turėjau planų pasimokyti!

Jaučiausi užstrigusi „voverės rate“. Bėgu, suku ratą, negaliu sustoti, negaliu ištrūkti, negaliu pasitraukti. Vilties , kad kada nors tai baigsis, nėra. Esu užsivėlusi kasdieniniuose darbuose ir rūpesčiuose, neturiu jėgų nei ką nors pakeisti, nei pasitraukti, nei pažvelgti į viską iš šalies. Mintys apie save: nepakankama, nevykusi, nesugebu susitvarkyti su savo gyvenimu.

Programoje AMGF Atradau, kad ESU. Mano veikla svarbi, esu pakankama ir unikali tokia, kokia esu. Su manimi viskas gerai. Su mano aplinkiniais žmonėmis irgi viskas gerai. Pinigai yra mano vidinis resursas. Jei neturiu jų viduje, neturėsiu ir išorėje. Jaučiu, kad mano savęs suvokimas ateina pamažu, bet su pagreičiu. Tarsi koks vėlavimo efektas, bet tolygiai stiprėjantis. Suprantu, kad negaliu sustoti eidama į savo gylį. Tik taip palaikysiu savo bent jau „nulinę“ būseną. Pinigus reikia sukurti, o ne uždirbti. Verslas ar darbas SAU yra privaloma sąlyga mano tikslams pasiekti. Negaliu šokinėti nuo vienos veiklos prie kitos. Negaliu sau leisti blaškytis, neprisiimti atsakomybės.

Ką apie tai dabar galvoji Kitaip nei anksčiau?

Sužinojau ir suvokiau, kad tokiam gyvenimui, kokio noriu, reikalinga pirmiausia būsena. Ir jei užtikrinsiu savo buvimą toje būsenoje, tai galėsiu gyventi ir be pinigų, ar galėsiu tų pinigų prasimanyti. Dėl to reikia nuolat gilintis į save ir su savimi dirbti.

PASITIKĖTI IR EITI. Programai baigiantis jau suvokiu pasitikėjimo svarbą. Pasitikiu savimi ir visata bei jos paruoštu planu man.

Gausybė atradimų ir suvokimų mane aplankė pirmą kartą. Atradau gausybę dalykų, kuriuos vertinti reikia kitaip nei iki šiol. Kuklumas, ištikimybė, sąžiningumas, infantilumas nušvito visai kita puse. Ir kaip galiu tai PRIIMTI, bet nebūtinai sutikti.

Dar vienas itin svarbus suvokimas apie save : mano istorija – tai ne aš. Aš galiu į savo istoriją pažvelgti iš šalies ir pamatyti mano gyvenimą reguliavusius šabloninius įtikėjimus ir strategijas. Ir GALIU tai PAKEISTI.

Pradėjau rašyti periodiškai postus ir to nesigėdyti, išdrįsau įrašyti pirmąjį savo live įrašą, nebesijaučiu nepatogiai prieš klientus savo senesnėje veikloje ir drąsiai kalbu apie savo patirtį, būseną su šalia esančiais žmonėmis, galimomis klientėmis. Pradėjau vesti konsultacijas, pardaviau pirmąjį paslaugų paketą. Dėlioju paslaugų paketo temas.Pradėjau atsirinkti klientus/es savo ankstesnėje veikloje. Nenuleidžiu kainos. Ieškau naujų galimybių ir jų randu. Tiesiog labai pasitikiu ir tikiu savimi visose veiklose ir drąsiai einu į priekį.

Po programos Jaučiuosi lengva, išsilaisvinusi, atsipalaidavusi ir tikiu puikia savo ateitimi. Tiesiog pasitikiu ir einu. Neturiu baimės gyventi be pinigų, tikrai ženkliai mažiau apie juos galvoju ir nestresuoju dėl to. Apskritai beveik nestresuoju. Daugelis situacijų, kuriose anksčiau blogai jausdavausi, manęs nebetrigerina. Neerzina žmonės, neužsiveliu situacijose, nesiginčiju, nepriekaištauju, neįsižeidžiu. Nesiekiu tobulumo . Tiesiog leidžiu viskam vykti, ir žinau, kad tai į gera. Jei kas nepavyksta, nekaltinu savęs ir nurašau tai tiems 30%, kurie ir turi būti neidealūs. Suvokiu, kad tam, kad mano ateitis būtų puiki, turiu daug ką nuveikti, taip pat ir su savimi. Bet dabar jau žinau, ką! Laimė suvokti, kad su manimi viskas gerai ir tokia, kokia esu, esu unikali. Tiesiog atkrinta daugybė abejonių ir baimių. Ačiū Astai, kad leido tai pamatyti!

Programa nepaprastai intensyvi, labai plačios aprėpties, giluminė, paremta patirtimi SISTEMA. Kartais būdavo visko tiek daug, kad tekdavo perklausyti įrašus tam, kad įsigilinčiau ir pasitikrinčiau, ar tikrai teisingai viską užfiksavau. Dalyvaudama susitikimuose kai ko net neužfiksuodavau, nesusikoncentruodavau. Ir ateityje tų įrašų tikrai klausysiu.

Suvokiu, kad Asta tikrai turi labai stiprią energetiką. Perklausai įrašą, sudalyvauji susitikime, ir tarsi koks propeleris užsikuria, tarsi adrenalino bomba sprogsta, ir gali veikti, daryti, galvoti, keisti.... Programos pabaigoje ir aš pati jaučiuosi tokia paturbinta gerokai.

Apie Astą kaip apie mentorę galiu atsiliepti kaip apie puikią vedlę, kuri savo viščiukų nepalieka ir neleidžia jiems nuklysti į šoną. Jos akis viską pastebi, net menką minties vingį. Man asmeniškai svarbu, kad Asta patyrusi ir pati išgyvenusi tokias būkles, kokiose esame mes, programos dalyvės. Kartais griežtesniu žodžiu mus paragina nenukrypti nuo tikslo ir pažado sau, bet taip ir reikia, nes protas taip ir pudruoja smegenis, kad sėdėtum po senovei ir neišeitumei iš komforto zonos.

Esu nepaprastai laiminga ir dėkinga Astai už naujas patirtis ir pokytį, prie kurio prisidedu ir pati.

Taip pat esu dėkinga programos moterims, kurių patirtys, klaidos ir pasiekimai leidžia džiaugtis ir tikėti galia, kurią turime. Kaip gera žinoti, kad yra moterų, kurios giliai tave supranta.

Ačiū visam kolektyvui su Asta priekyje, nepaprastai džiaugiuosi šiuo mūsų kartu nueitu gyvenimo kelio etapu!

Eglė Bergner

Evelina Buzelytė

Atėjau į programą Monetizavimo Kvadratas neturėdama veiklos, bet bandžiusi dirbti online su keliom kompanijom. Nusprendžiau, kad man tai nepatinka, per daug turi kišti savo produktus, įtikinėti, kokie jie geri.

Visada norėjau savo mėgstamos veiklos, turėjau idėją, bet vis nesiryždavau, atidėliodavau, turėjau daug baimių ir visišką nepasitikėjimą savimi . Senai norėjau eiti į konsultacinę veiklą, bet niekaip negalėjau nugalėti savo baimių. Kas aš tokia, kad pas mane kas nors eitu ir.t.t.

Kadangi jau esu dirbus su Asta, pamačiusi, kad ji kaip tik daro tokią programą, kurios man šiuo metu reikia, MK . Kaip pradėti savo veiklą, kuri neštų ne tik pasitenkinimą, bet ir atlygį.

Supratusi, kad jau nebegaliu daugiau ignoruoti skausmo, dėl nemėgstamo darbo ir jaustis tokia susimažinusia, nieko daugiau nesugebančia maža mergaite. Pasiryžau ir daviau sau sprendimą eiti į programą. Dvejojau dėl investicijos, dvejojau ar sužinosiu kažką naujo, kažką tokio, ko negalima rasti internete.
O gavau ir tai ko atėjau ir dar su kaupu.

Iki tol Nebandžiau nieko pakeisti, tiesiog laukiau, kol vieną dieną kas nors pasikeis.

Visada yra didelis vidinis pasipriešinimas darbui ir skauda, nes niekaip negaliu palikti komforto zonos.

MK padėjo man suprasti kaip buvau susimažinus ir save nuvertinus.
Įvyko didelė mano transformacija , Aš išlaisvėjau, supratau, kad visgi turiu ką duoti kitoms moterims. Nes Aš dabar pasitikiu savimi,ir Aš viską galiu.

Laimės kaip pas mažą vaiką, tiek išlaisvėjau, išėjau į stories ir parodžiau pagaliau save, padariau live video - kas man atrodė kosmosas, kad niekad neišdrįsiu.
Bet nerealiausia tai, kad Aš turiu savo paslaugų paketąąąą.

Dabar jau kaip turiu visas reikiamas žinias, kelio atgal nėra ir viskas priklauso tik nuo manęs.
Manau šie pokyčiai, atneš man tą gyvenimą, kokio visada norėjau.

Ačiū Astai, kad ji yra labai naturali, be jokių kaukių, sako viską kaip yra, man tai labai svarbu - tiesiai šviesiai, be jokių ten pagražinimų, ir aiškina tol, kol supranti, nes man visada užtrunka viskam daugiau laiko suprasti.

Kadangi turiu visus reikiamus įrankius ir žinias, kaip Asta sako, daviau sau ketinimą turėti savo verslą/veiklą ir dirbsiu tol kol pavyks.

Ačiū, Asta

Evelina Buzelytė

Erika Mikova

Iki ateidama į Asta Nowo programą “Auksinė Materialinės Gausos Formulė” jaučiau labai daug baimių, savivertės trūkumą, bėgimą nuo realių veiksmų darymo, finansinės atsakomybės nebuvimą.

Norėjosi daryti pokytį gyvenime, prisiimti atsakomybę sau už daug situacijų, kurias buvau perleidusi kitiems, daugiausia Savo vyrui, tačiau jaučiausi labai nesaugi, trūko ryžto, viduje buvo daug tuštumos.

Kamavo dviprasmiški jausmai – norėjosi Savirealizacijos, veiksmo, o pradėti naują buvo labai baisu – kas bus, jei nepavyks kaip noriu?

Tai tęsėsi apie 7 metus - turėjau daug minčių, idėjų, bet pasiduodavau kitų slopinimams, netikėjau savimi, vis laukdavau pritarimo iš aplinkos. Kai jo sulaukdavau, vistiek rasdavau priežasčių nieko nedaryti. Gyvenau tikėdamasi, kad kažkas ateis ir pasakys ką daryti paraidžiui, kad viską už mane padarys.

Didžiausia baimė eiti į programą buvo pinigai, nes jų neturėjau tiek, kiek buvo reikalinga susimokėti. Baisu buvo ką pasakys vyras, kad mane pasmerks, kad šito niekas nepriims ir nesupras. Tačiau radau ir pinigų, ir vyras priemė mane su šiuo sprendimu, nes man eiti į programą buvo svarbu.

O galiausiai pamačiau kaip nusprendus investuoti į programą, iš kažkur atsirado pinigų ir jų nepritrūko visiems kitiems mano gyvenimui reikalingiems dalykams.

Programos dėka supratau, kada ir kaip prisikuriu daug istorijų ir baimių. Susitikau su daug savo vaikystės nuoskaudų ir išgyvenimų, kas labai smarkiai įtakojo mano gyvenimą ir trukdė judėti pirmyn.

Supratau, kodėl įvykiai, kuriuos laikiau nesusijusiais, vis kartojosi, o dalykai, atrodę nelabai reikšmingais, didėdavo mano gyvenime ir kurė nesėkmes.

Pradejau matyti sėklas iš kurių išaugdavo didžiausi problemų medžiai. Radus nesėkmių sėklas - pavyko daug ką transformuoti.

Po programos pradėjau suprasti daug esminių dalykų. Pavyzdžiui, kad neįmanoma iš karto padaryti esminių permainų. Jos įvyksta veikiant po žingsnelį. Svarbu apgalvoti ir planuoti. Atsirado didelis noras daryti finansinį planą, skaičiuoti pajamas, išlaidas.

Į savo situacijas pradėjau žvelgti ne paviršutiniškai, o giliai - atrasti šaknis, priežastis kodėl taip gyvenu, dėl ko man patogu neturėti dalykų, kurių aš noriu.

Atėjo visai kitas požiūris, kad ne kažkas, o tik aš atsakinga už savo gyvenimą. Dabar žinau, kad viską susikūriu pati ir viską galiu keisti į taip, kaip noriu.

Atsirado daugiau saugumo jausmo. Nebelaukiu, kad kažkas kitas man tai sukurs. Tas saugumas jau yra manyje.

Atsirado drąsos veikti ir daryti pokyčius, daugiau suprantu, ko aš iš tikro noriu pati dėl savęs. Man nebereikia kitų patarimų ir pritarimo. Jaučiu, kad prisiimu atsakomybę už savo gyvenimą.

Pasikeitė mano pasaulio matymas, nes programos dėka suvokiau - nėra prasmės skirstyti nei į gerą, nei į blogą; kad gyvenimas yra ir jį reikia priimti be vertinimo.

Programos įtaka padarė pokytį. Buvau dideliuose savęs apribojimuose, lūkesčiuose kaip turi būti, kokia turiu būti kitiems, kaip mane vertins. Dabar žinau, kad galiu veikti pasikliaudama savo širdimi, ir priimdama save bet kokioje situacijoje. Kad pralaimėjimo nėra, yra tik patirtys ir kelionė.

Asta visuomet įkvėpė savo istorija, kuri stipriai rezonavo su manąja. Asta palaikė, priemė mane ir buvo atvira. Ji gilinosi ir išgyveno kartu mano istorijas vesdama mane vis gilyn, buvo labai atidi dalykams, kurių aš nemačiau, o dažnai ir nenorėjau matyti. Pastebėdavo mano klaidas, taisė, leido būti kaip esu, ir kreipė eiti į savo kelią, stabdydavo, kai matė, kad vėl einu atgal.

Buvo gera eiti kartu, jaučiu didelį pokytį. Esu labai dėkinga. Programa dar tęsiasi, bet jaučiu, kad pabaiga tai bus mano nauja pradžia. Ačiū Asta

Erika po programos "Auksinė Materialinės Gausos Formulė" pradėjo Savo Naują Verslą Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje

Erika Mikova - "Sielos Šventės" Organizatorė, Renginių vedėja

Rūta G.

Turėjau viduje pajautimą, kad sena veikla man jau baigta, kad nebegaliu jos tęsti. Nors viskas gerai tarsi, įsitvirtinus ten, tačiau viduj labai sunku prisiversti tą tęsti, vidinis pojūtis, kad turiu baigt tai,ką darau, nes ten jau viskas išsemta.

Esu pereinamajame laikotarpyje, kai keičiu veiklą ir viduje buvo didelė baimė ir nepasitikėjimas, kad nepragyvensiu iš naujos veiklos. Noras buvo, kad nauja veikla nežlugtų vien dėl to,kad negalėsiu iš to pragyventi.

Ėjau mažais žingsniais iš senos veiklos - įstojau mokytis naujos specialybės, prieš tai pabaigiau instruktorių kursus ir pradėjau vesti mankštas, susimažinau darbo laiką ir krūvį esamame darbe. Tačiau nauja veikla dar tik daigeliai ir jaučiu tarsi nebaigtas dar “produktas”, dar iki galo nesuformuota, neišdirbta, neapgalvota.

Ateit į programą tikrai buvo abejonių, nes daug saviugdos praktikų praėjau, nemažai įrankų turiu kaip dirbt su savimi, galvojau, kam dar vieni? Tačiau praeiti ankstesni mokymai visi nesispecializavo finansiniuose dalykuose. Tai proto burbėjimus padėjo “nulaužti” šita korta, kad gausių žinių kaip viską sujungti su finansiniais dalykais.

Vertingiausia, naudingiausia ką gavau – kad aiškiai sustatė logiką, kaip gyvenime atsiranda finansinė sėkmė. Ir kad pamačiau, suvokiau, kaip svarbu išlipti iš savęs susimažinimo “rėžimo”, eiti į globalumą – programai einant į pabaigą, suvokiu,kad man ir reikėjo šito atsakymo, tai mano pagrindinė tema.

Galų gale praktiškai suvokiau, kaip svarbu būti dėmesingai sau kasdien, nuo to priklauso, koks gyvenimas aplink mane bus ir kokią vertę duosiu pasauliui. Ir kad kasdieninis darbas turi būti bent 70 proc – vidinis.

Daugiau dėmesio skiriu sau, savo būsenoms, laikau tai dabar labai svarbiu, baziniu dalyku. Seniau irgi tą praktikavau, bet, kaip dabar atrodo, tarsi nerimtai, daugiau ‘žaisdama”.

O dabar suprantu visa to svorį ir savo atsakomybę už tai. Suvokiu dabar kad mano realybė kuriama tik per mano vidų, o išorė tik to atspindys ir be ryšio reikšti pretenzijas išoriniam pasauliui.

Keliauju kasdien į vis didesnį saves pajautimą, matymą, išgirdimą ir paisymą kiekvienoje dienoje. Praktiškai pradedu pajausti, ką reiškia būti sau prioritetu.

Tik labai norėčiau “nesusimauti” ir toliau praktikuoti. Ir padaryti tuos namų darbus, kurie liko neatlikti. Bet žinant savo užimtumą, man iš viso stebuklas atrodo,kad vis tiek sugebėjau praeiti programą praktiškai nepraleidusi nieko, Ir manau praktikuojant tikrai turėtų duoti milžinišką įtaką mano gyvenimo kokybei.

Ačiū už tai,ką perdavėt.

Rūta G.

Erika Kaminskaitė Liubertienė

Atėjau į programą nes norėjau pakeisti savo gyvenimą. Apie tai mąsčiau ir to troškau jau senai. Pamačiusi Astos Nowo pasidalinimą Facebooke, intuityviai pajutau, kad noriu praeiti programą AMGF. Nors Asta kvietė moteris užsiimancias konsultacine veikla ,o Aš šiuo metu to nepraktikuoju, visgi giliai viduje jaučiau, kad man reikia šios programos.

Tuo metu buvau ką tik praradusi darbą kuriame pradirbau labai daug metų ir pradėjusi dirbti sau, naujoje veikloje, jaučiausi įsitempusi, pastrigusi, turėjau visokių baimių.

Bijojau savo naujos veiklos, visiškai nauja sritis, pirmą kartą išdrįsau dirbti sau, nepasitikėjau savimi, nežinojau kaip tiksliai ją auginti ir plėtoti, pajamos buvo labai mažos, bijojau ar iš viso pavyks jas susikurti.

Norėjau sužinoti kas mane stabdo, iš kur tos baimės ir nepasitikėjimas, kodėl nėra klientų. Norėjau dirbti sau, drąsiai, sėkmingai ir su pasitikėjimu vystyti savo veiklą ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Pokyčius daryti buvo labai svarbu, nes niekas nejudėjo į priekį, o laikas ėjo. Tokiam sąstingyje išbuvau apie 9 mėnesius, vienu metu reikalai lyg ir pajudėjo į priekį, tačiau labai trumpam ir vėl viskas pastrigo. Jaučiausi finansiškai nesaugi, pergyvenau dėl ateities.

Jokių abejonių dėl programos AMGF nebuvo, nes visa esybė prašėsi pokyčio.

Praėjusi programą atsakiau sau į daugelį klausimų, supratau kad visos priežastys slypi manyje. Suvokiau, jog turiu keisti savo mąstymą ir transformuoti praeities patirtis ir įsitikinimus, gavau tam įrankius ir daug atgalinio ryšio iš Astos. Supratusi priežastis pradėjau dirbti su savimi.

Programoje atsipalaidavau, sumažėjo nerimas ir baimės, išaugo pasitikėjimas savimi, pradėjau labiau fokusuotis į teigiamus dalykus, į viską žiūrėti paprasčiau, labiau vadovautis savo intuicija. Pradėjau naršyti po savo vidų, kelti į viršų prieš daug metų ten susikaupusius ir giliai nusėdusius įsitikinimus, transformuoti tuos, kurie nebetarnauja man. Tarsi tapau lengvesne. Pavyko peržengti per save ir padaryti tokių dalykų, kokių prieš pradėdama programą tikrai nebūčiau išdrįsusi.

Jaučiu esu pasiruošusi toliau žengti daug lengviau ir tvirčiau, su pasitikėjimu, nes AŠ esu savo gyvenimo kūrėja.

Nuoširdžiai dėkoju Astai už labai naudingas pamokas, dėmesį ir skirtą laiką. Buvo intensyvu, bet labai naudinga. Sutikau nuostabių moterų, užmezgiau draugysčių. Aš norėjau pakeisti savo gyvenimą – Aš jau pradėjau jį keisti. Pasiilgsiu mūsų užsiėmimų.

Erika Kaminskaitė Liubertienė

Inga Baronaitė

Yra toks posakis : gyvenime niekas neatsitinka atsitiktinai, viskas turi vidinį ryšį, vidinius visatos dėsnius. Taigi matyt dėl šios priežasties aš ir sužinojau apie Astos programą AMGF , facebooke. Ji mane sudomino, kadangi kalbėjo apie man aktualius klausimus, kurių sprendimo ieškojau jau daug metų. Buvau priėjusi lūžio tašką, jaučiausi susipainiojusi, užsistovėjusi situacijose ir nežinojau kur ieškoti tų teisingų atsakymų. Naudojausi senomis strategijomis, ieškodama atsakymų kituose žmonėse, kitoje šalyje, galvodama kad jie man gali suteikti laimę, supratimą, meilę, padės man realizuoti save. Jaučiausi bejėgė, kai pakeitusi aplinkybes vėl iškilo tas pats scenarijus, t.y. vėl jaučiausi nelaiminga ir nerealizavusi savęs.

Tiesą sakant prieš pradedant programą turėjau šiek tiek abejonių: ar tai man bus pozityvu, ar rasiu atsakymus į man kylančius klausimus ir pan..
Dabar, kai ji jau eina į pabaigą, galiu drąsiai teigti, kad visi dalykai išgirsti programoje buvo ir bus labai naudingi: tai ir gausos praktikos, linzes pakeitimas, fokusai, paternų atradimai iš vaikystės, insaitai, vidiniai pinigai, vidinis balansas, vizijos išjautimas, magnetinės asmenybes sąvoka..

Pagrindinė ir svarbiausia mano transformacijos dalis: tai mano vidinės būsenos kitimas, supratau, kad, galima gyventi gausos būsenoje, nepriklausomai nuo pinigų kiekio, išėjau iš kaltintojos ir aukos pozicijos, stengiuosi pati priimti atskomybę už mano vidinę būseną ir veiksmus. Susidraugavau su savimi, man gera būti vienatvėje, tyloje su savimi, seniau tai mane traukdavo į nerimą, baimę. Džiaugiuosi, dėkoju ir priimu tai kas yra dabar, vėl pradėjau svajoti, įsijausti mano gyvenimo misiją, kelti tikslus ir sprendimus jų įgyvendinimui.

Šie pasikeitimai atsispindi ir santykiuose su aplinkiniais. Tą pasikeitima pastebėjo ir mano vyras, vel pradejo dovanoti dovanas, pradėjom kartu svajoti ir kurti projektus dėl ateities, atsiranda nuolaidos ,kai reikia įsigyti reikiamus daiktus pvz. Telefonas, skalbimo mašina, motociklas... Sugebu matyti save globaliau, kaip dalį visatos, nesijaučiu vieniša ir išskirtinė. Šioje grupėje teko pažinti be galo įdomių ir nuostabių asmenybių, kuriose radau daug panašumų. Programos dėka aš sugebejau išjausti mano vidinę jėgą, vidinį žinojimą, kuriais vadovaudamasi galiu priimti teisingus sprendimus, einančius iš širdies.

Asta sugebėjo labai giliai ir profesionaliai pateikti visus jos programoje pristatomus dalykus, kurie suteikė daug informacijos darbui su savimi. Programa tikrai labai intensyvi ir gili.

Tai didelė investicija į ateitį, kuri teisingai ja naudojantis, gali suteikti didelę vertę.

Nuoširdžiai dėkoju Astai Nowo ir mano bendrakursėms !

Inga Baronaitė

Irina Cliffe

Prieš ateinant į programą, žinojau jog turiu vidinių blokų, kurie man neleidžia atrasti savęs ir judėti į priekį. Vis ieškodavau savęs įvairiuose kursuose net nežinodama ar ta kryptis man patinka taip stipriai jog norėčiau joje dirbti. Nusibodo dirbti kitiems ir norėjosi pradėti dirbti sau, tačiau nežinojau kas tai galėtų būti.

Man buvo svarbu eiti į šią programą nes žinojau jog nebenoriu ilgiau laukti ir blaškytis. Jau dabar norėjau pokyčių ir buvau pasiruošusi keistis.

Prieš programą AMGF jaučiausi beviltiškai. Dirbau nemylimą darbą, vis atidėliojau pabaigti senus kursus, kurie vis tempėsi kurį laiką. Galvojau, kad kažkas su manimi negerai ir jog mane supa negeri žmonės, sunku atrasti bendraminčius ir vis dažniau atsisukdavau nuo žmonių.

Dabar jaučiuosi tvirtesnė, pasitikiu jog vedama savo jegų ateisiu į užsibrėžtą tikslą. Jaučiuosi drąsesnė, labiau pasitikiu savimi. Turiu vidinio ryžto atlikti neužbaigtus darbus, nebelaukti, ir toliau dirbti ties savimi.

Savo transformaciją vertinu labai pozityviai. Programa parodė tai, ko pati nemačiau savyje, padėjo rasti blokus, paternus ko pati niekada nebūčiau padariusi, ypač su dvasiniais susitarimais. Jaučiu daugiau drąsos ir ryžto savyje. Aš išmokau pažvelgti į savo vidų ir įsiklausyti savęs.

Supratau, jog tai ką apie save galvoju tėra mano senos istorijos. Aš išmokau jas pamatyti ir suprasti, kad keistis reikia viduje, tam, kad tos istorijos nebesikartotų. Anksčiau galvojau jog esu tiesiog uždara, kitokia. Dabar moku pamatyti savo teigiamas ir neigiamas puses per įvairias prizmes. Supratau jog tokios savybės kaip perfekcionizmas nebūtinai yra geros. Dabar jaučiuosi stipresnė kaip moteris, kuri nesitiki pagalbos iš kitų, bet leidžiu sau ją priimti.

Po programos jaučiuosi lyg būčiau išgėrusi stiprios espresso. Kitaip Save vertinu.

Norisi eiti ir daryti. Jaučiu, jog priimu save už tai kokia esu, bet tuo pačiu metu galiu pažvelgti į savo atidėliojimus, baimes ir uždraudimus sau daug drausmingiau, nesijaučiu tokia tingi, suprantu savo atsakomybę savo tikslams ir svajonėms.

Manau, jog ši programa davė daug praktikų, kurias labai lengva pritaikyti gyvenime, todel žinau jog jei jausiuosi ‘užstrigusi’ turėsiu įrankį ir žinosiu, kaip prasibrauti į priekį, kaip pasitempti energetiškai ir kaip išlikti ramiai.

Eiti į programą buvo teisingas pasirinkimas kadangi gavau begalę įvairios informacijos ir visa ji buvo naudinga, dažnai save pagaudavau ‘aha’ momentuose. Atrodo mano blokai visi atsivyniojo jyg siūlų kamuoliukas, leidosi būti pamatytais, suprastais, pradirbtais. Viskas atrodo daug aiškiau, pati viena niekada nebūčiau to pasiekusi.

Kaina tikrai atitinka naudą, informacija yra tokia, kokios nesu kitur girdėjusi. Investivcija į save yra neikainojama, ją pritaikyti dar reikia laiko.

Programa verta pinigų, ir tų žmonių, kurie sugeba pripažinti jog jie verti šitos investicijos.

Labai norėčiau padėkoti už tai, kad labai dažnai pralinksmindavote, tiesiog pakeldavote nuotaiką, už šypsenas ir juokus, už informacijos gerovę. Anglai čia essex rajone kartais sako ‘you give me life’ tai kartais taip norėdavosi pritaikyti ir jums, jūs tiesiog nuostabi stipri moteris, bet tuo pačiu ir labai švelni, draugiška, paprasta, bet nepaprasta.

Ačiū jums!

Irina Cliffe

Inga Verseckaitė

Iki programos sunkiai sekėsi pačiai susivokti gyvenime, kas vyksta, kodėl vyksta, kur gilesnės visų tų įvykių priežastys.

Situacija sudėtingiausia finansų srityje, jaučiausi tarsi gyvenčiau elgetos gyvenimą, nes atlyginimo vos užteko padengti įsipareigojimus, kreditai augo, jaučiau, kad rituosi žemyn ir nesuvokiau kaip sau padėti. Savirealizacijos tema taip buvo labai svarbi.

Norėjosi naujų suvokimų, norėjau išeiti iš to rato. Apie metus laiko sprendžiau ką daryti toliau. Ką keisti išorėje, net nežinodama, kad atsakymas yra viduje.

Pirmoji abejonė einant į programą buvo ar pajėgsiu už ją susimokėti , anksčiau dar niekad neesu tiek investavus į save.

Programos metu pasikeitė iš esmės požiūris į save, įgytos labai vertingos technikos, atrasti dalykai, kurie veikė automatiškai, kurių anksčiau nepastebėjau ir kuriuos žinant dabar lengviau gyventi.

Po programos jaučiuosi geriau, matau save ir pasaulį kitokiu žvilgsniu. Ėmiau daugiau laiko skirti būsenų išjautimui, be to savistabai. Pasikeitė požiūris į pinigus, į savo gyvenimą ir kitus žmones. Savijauta pagerėjo, sumažėjo "sunkių" būsenų.

Vertingiausia buvo aiškumas ir savęs gydymas nuo iškreipto pasaulio matymo.

Šie pasikeitimai padeda man rinktis tai kas iš tiesų svarbu.

Asta išsamiai išaiškino naujas žinias, kantriai pravedė per skaudžius prisiminimus, galiausiai išmokė atskirti proto ir širdies balsus.

Programa efktyvi, keičianti gyvenimo kokybę. Namų darbų užduočių atlikimas, nuolatinis dalyvavimas procese, ne tik kas savaitinio susitikimo online metu, davė nuostabius rezultatus šiame etape.

Inga Verseckaitė

Jomantė Umbrasaitė

Vertinant savo transformaciją, pirma pradėsiu nuo atėjimo į programą AMGF. Pasiklausiusi Astos, supratau, kad viskas, ką ji sako, mane liečia ir dar kaip liečia. Jos klausytis buvo "neskanu", nes tai lietė mano pačios visas posąmonines programas. Supratau, kad tai yra būtent tai, ko man reikia.

Po pirmo asmeninio pokalbio su Asta, suvokiau, kad ji absoliučiai teisi, o padariusi sprendimą, kad tikrai einu į programą, tuo, kad Asta teisi, įsitikinau dar kartą, nes pinigai tikrai ateina į sprendimą.

Pati programa nuostabi, ta bendrystė tarp visų, tas nuoširdumas, tas palaikymas yra didžiulė jėga. Vienu sakiniu apibūdinant Astos transformacinę programą, tai tiesiog ji parodo mums mūsų pačių vidų. Tas vidus tikrai ne visada džiugina, bet mūsų pačių pastangomis jis ima džiuginti.

Astos padedama suvokiau, ko noriu, kokia kryptimi eiti ir kaip susitvarkyti su tuo, kas trukdo eiti toliau. Patikėkite, kas ateisite į šią programą, norėsite šito ar ne, bet tikrai po programos Jūs nebebūsite tas, kas pradėjote ją!!!

Džiaugiuosi pažintimi su Asta ir savo sprendimu mokytis iš Jos! Asta Nowo, nuoširdžiai dėkoju.

Jomantė Umbrasaitė

Evelina Buzelytė

Atejau į programą Auksinė Materialinės Gausos Formulė, nes nežinojau kaip galiu pasiekti to, kas atrodė nepasiekiama.

Man aktualūs dalykai yra namai, šeima ir mylima veikla, i kuriuos man Asta padėjo pažvelgti kitaip. Ir Tada atėjo kitoks suvokimas, apie vertybes. Ir iš po audros atėjo ramybė.
Taigi ši programa, visų pirma padėjo man suprasti kas aš esu. Pažvelgti giliau į savo vidų ir atrasti tai, kas yra mūsų skausmo priežastys. Ir kaip su visu šitu tvarkytis. Supratau kad mano nemėgiamas darbas yra tik laikinai.

Asta padėjo atkapsyti seną troškimą padėti kitiems, keisti jų gyvenimus. Troškimą, kurio niekad taip ir neišdrįsau įgyvendinti, dėl baimės kad nesugebėsiu, ir baimės, kad esu nepakankamai gera. Dabar aš visiškai savimi pasitikiu, esu rami ir jaučiuosi kaip niekad išmintinga. Įgavau begalę žinių ir įrankių, atradau savo pašaukimą.

Drąsiai galiu teigti, jog gautomis žiniomis ir praktikomis galėsiu padėti ir kitoms moterimis, kurios jaučiasi atsidurusios beviltiškoje situacijoje. Taigi ši programa tikrai mane labai įkvėpė.Ir už visą šitą esu begalo dėkinga Astai ir Jos Auksinės materialinės gausos formulės programai.

Evelina Buzelytė

Simona Eivienė

Iki programos AMGF su Asta jaučiausi nepilnavertė, nereikšminga ir niekam nereikalinga nors atrodė, kad viską turiu: gerą vyrą, vaikus, laiką sau, finansinį stabilumą, bet viduj vis jaučiau, kad kažko trūksta, vis kankindavo įvairūs klausimai, jausdavau, kad kažkas iš vidaus mane blokavo, vis norėjosi kažkokių pokyčių, bet nesuprasdavau kokių. Kartais pati nežinodavau ko noriu.

Patekusi į programą AMGF su Astos pagalba supratau, kad viskas priklauso tik nuo manęs, kad aš esu vertinga, kad aš viską galiu, man nieko nėra neįmanoma, kad aš esu ypatinga ir unikali.

Astos dėka atsivėrė man akys, atradau daugybę suvokimų, pasitikiu savimi 100% procentų, paleidau visas nuoskaudas ir pasąmonės blokus. Kiekvieną nesėkmę išmokau priimti kaip dovaną.

Ši Astos programa pati didžiausia dovana ir vertybė, pati geriausia investicija į save, ji padėjo man išlaisvinti save iš vidaus. Taigi rekomenduoju, nes kiekviena moteris verta daugiau negu pati galvoja.

Simona Eivienė

Virginija Gailiunaitė

Savo transformaciją jau buvau pradėjus prieš keletą metų ir žiūrint atgal šiandien, tai nebuvo lengva, bet užteko stiprybės įveikti nuopolius, netekimus ir pradėti iš naujo.

Tačiau tai buvo tik veiksmai, kurie man nenešė vidinės laimės. Tai buvo egzistavimas be džiaugsmo. Taip įsisiūbavau jog tapau auka sau, ir aplinkinių atžvilgiu. Norėjos bėdavotis ir nieko nedaryt, norėjos, kad paguostų, bet visam tam yra ribos. Giliai, viduje jaučiau, jei sau nepadesiu dabar, tai tęsis ilgam.

Aš norėjau tapti vėl laiminga, vėl pasitikinčia ir veiklia, švytinčia mama. Tad pamažu pradėjau rinktis medžiagą, konspektuotis, tačiau iš atskirų vedlių. Po kiek laiko pasijutau išsekusi , nes daug išskaidytos informacijos, pasigedau konkretumo, sistemos, pagrindų, pasimečiau ir sustojau.

Bet vidinis pagalbos šauksmas , nerimas , plius tuometinė viruso padėtis kėlė dar didesnę baimę. Būtent tuo metu FB atsirado keletas Astos Nowo video, juos peržiūrėjus, pajutau, kad noriu sužinoti daugiau ir gal tai yra atspirtis tam, ko ieškojau. Ieškojau ne vien tik kelio į save, bet kaip susikurti savo materialinę gerovę, kas visa tai lemia.

Ilgai nelaukus susisiekiau su Asta. Pirmiausia įvyko individualus pokalbis, kurio metu , jutau pasitikėjimą. Iš karto padarėme gilų išjautimą, kad esu pasiruošus pasikeitimams, praktikos pagalba.

Taip užsirašiau į Astos Nowo autentišką programą AMGF. Jau nuo pirmos sesijos Įsijungiau su didžiuliu noru kuo daugiau sužinoti, išnagrinėti išbandyti. Ši programa apima labai stiprius aspektus, tokius kaip Gausos supratimą/išjautimą, mūsų blokus, paternus, įsitikinimus ( apie tai išgirdau pirmą kartą čia) , kiek daug įtakos turi mūsų vaikystės patyrimai, mūsų prisitaikymai, mintys, baimės. Pakeičiau savo požiūrį į Pinigus, kas yra turtinga globali asmenybė, kad be veiksmų nebus rezultatų. Šis kursas ypatingai sistemingas, intensyvus, su labai vertingom praktikom.

Asta mus visad nuoširdžiai prižiūrėjo, skatino ir dirbo su kiekviena. Po programos aš išmokau fokusuotis ne į išorę, bet transformaciją daryti savo viduje. Jos praktika Meilė ir Dėkingumas, man išliks visą Gyvenimą. Esu pakeliui į savo konkrečią veiklą ir misiją, tad žengiu mažais žingsniais, mėgaujuosi savo augimu ir sulaukta ramybe.

Klientai dabar sutinka mokėti daugiau, ir aš įgyjau drąsos pakelti kainą už savo kūrybinį kokybišką darbą.

Gavau pirmą kartą vertingą sumą pinigų nuo vaikų tėvo, kaip padėka už vaikus, įsigyjau su nuolaida keletą daiktų. Gavau malonų siurprizą nuo mamos - dovanų pinigais.

Programos metu, sūnus gavo aukščiausią įvertinimą už savo portfolio, taip pat pagerėjo mūsų santykiai ( seniau jie man kėlė nuoskaudą). Buto savininkas nepakėlė nuomos visiems ateinantiems metams.

Sutikau naujų nuostabių bendrakeleivių programos metu, pradėjau skirti laiko sau, sveikatai., Ir tai tik pradžia, nes aš nusprendžiau keistis, girdėti save ir nebijoti siekti savo svajonių - "eiti į žmones su Meile", kaip moko Asta.

Dabar tikiu, kad šioje būsenoje viskas įmanoma ir Visata džiaugias kartu su manim. Gyvenimas - tai nuolatinis pažinimas ir stebėjimas savęs ir pasaulio. Patyrimai kokie jie bebūtų yra neatsiejami. Laimė nėra galutinis taškas , visa tai yra procesas, kelionė.

Virginija Gailiunaitė

Rūta Velioniškienė

Prieš ateidama į Astos programą buvau tokia laukianti stebuklo, įsivaizdavau, kad aš neužkraunu atsakomybės už Save nei vyrui, nei valdžiai, nei dar kam nors.

Gyvenau tikėjimu, kad įvyks stebuklas ir mano gyvenimas pagerės.

Dabar atėjo supratimas, Kaip ištikro aš turiu būti atsakinga už savo gyvenimą, kad stebuklo nebus, turiu pati kažką daryti. O tas kažkas - tai pasidaryti tikslų sąrašą, jį suskaidyti užduotimis, kad ir smulkiausiomis ir jas vykdyti.

Daryti pinigų balansą - žiūrėti į faktus, o ne plaukti pasroviui.

Atsirado atsakomybė - nesiteisinti, nekritikuoti, mažiau gėdytis. Jaučiuosi tarsi mano stuburas išsitiesino, mano nosis aukščiau pakelta.

Atsirado pasitikėjimas Visata, kad visko visiems yra ...

Dirbau daug metų samdoma darbuotoja, programos metu pasiryžau paraleliai daryti masažus ir apie tai skelbtis Online.

Rūta Velioniškienė

Kristina Janušaitienė

Ateidama į programą "Auksinė Materialinės Gausos Formulė" jaučiausi labai nedrąsi, su daugybe baimių, pykau ant savęs už tingumą. Visi kiti buvo svarbesni nei aš pati.

Taip pat norėjosi pagerinti finansinę sritį, vedė smalsumas, noras, kad ir su baime, bet keistis. Taip pat jaučiau, kad negaliu valdyti pykčio.

Dabartinė aš statau save pirma, pyktį valdau technikų pagalba, taip pat žinau kaip su baimėmis tvarkytis. Pasikeitė mąstymas, reikia tik panorėti ir aš viską galiu.

Po 3 mėnesių programos esu žymiai ramesnė, labiau savimi pasitikiu, stengiuosi neužsiciklinti su pinigais, atsirado daugiau teigiamų minčių, Dabar aš labiau sau patinku nes jaučiuosi laisvesnė ir pasitikinti labiau, nesigėdiju - dabar yra taip, bet aš galiu tai pakeisti ir pasidaryti geriau.

Suradau draugę, su kuria nebijau kalbėtis bet kokia tema, Nereikia galvoti ar sakyti ar ne – atsirado vidinės laisvės jausmas.

Pradėjau rimtai galvoti apie naują veiklą, savarankiškai užsidirbti online – iki programos net negalėjau daleisti sau tokios minties.

Eiti į programą buvo teisingas pasirinkimas, nes Asta mane sukrėtė ir išjudino, nes anksčiau mačiau labai siaurai.

Jaučiu aiškius pasikeitimus, transformaciją įvertinčiau 8. Suprantu, kad tai neilgas laikas, kad tai pradžia, trūksta naujų įgūdžių, nes anksčiau nesu dirbusi su vidumi. Tai mano pirmieji žingsniai , dar noriu daugiau išmokti, sužinoti ir patirti.

Bet aš jau leidžiu sau norėti ir tikiu, kad tai įmanoma.

Atsivėre akys, kad mąsčiau labai siaurai. Dabar požiūris pasikeitė į labai daug dalykų – viskas priklauso nuo manęs. Dabar turiu naujas žinias, tinkamus įrankius, kuriais pasinaudodama ir praktikuodama galiu sėkmingai judėti pirmyn.

Kristina Janušaitienė

Lina Garkevičiūtė

Programa transformuojanti, gili, visuminė, padedanti pereiti į kitą lygį tiek jausenoje tiek finansuose. Programoje išmokau prisiimti atsakomybę už savo pinigus, būseną ir gyvenimą, kurį aš pati ir kuriu.

Programos metu pradėjau fiksuoti savo vidinę būseną, atėjo suvokimas, kodėl būtina fiksuoti transformaciją. Programa įgalino tikėti savo jėgomis, padidino savivertę, mokino užbrėžti ribas, statyti save į pirmą vietą.

Programos metu atsivėrė giluminės priežastys mano „nemoku, negaliu, nežinau kaip“ išmoktų strategijų ir išmokau jas transformuoti į „aš drąsi, aš žinau apie save geriausiai, aš stipri priimti Visatos tvarką, nepabėgsiu ir nepalūšiu padariusi klaidą ar susidūrusi su kritika“.

Programos dėka atsilaisvino varžtai, padedantys priimti savo „blogąsiais“ savybes, išlaisvino iš sau uždėtų taisyklių, vertinimų, tobulumo siekimo. Supratau ir pradėjau leisti sau būti visokia. Kitu kampu atsivėrė sąžiningumas, kuklumas ir ištikimybė. Programos metu išjaučiau savo viziją, supratau, kurias magnetiškos asmenybės savybes turiu stiprinti.

Programoje keitėsi suvokimas apie save ir pinigus. Suvokiau, jos pinigų visada yra, aš esu saugi ir globojama Visatos, mokinuosi gyventi gausos būsenoje. Sumažėjo baimė likti be pinigų, keisti darbą.

Programos metu rašiau video, išdrįsau padaryti pirmąjį savo livą, išsigryninau savo tikslus ir išmokau teisingai juos išsikelti. Suvokiau skirtumą tarp „norėti“ ir „ būti“.

Asta yra energetiškai stipri lektorė, sugebanti pamatyti kur mes pačios sau meluojame, gebanti išnarplioti vidinius konfliktus, koreguojanti klaidingus įsitikinimus, išsakanti tiesą su meile. Kadangi programa labai gili, nepakanka 3 mėn jai įsisavinti. Meditacijas, praktikas ir kai kurias užduotis pagal poreikį kartosiu.

Dėkoju Astai už vidinį pokytį, paramą ir visokeriopą pagalbą programos metu, tikėjimą manimi ir man skirtą laiką.

Dėkoju kitoms programos moterims už pasidalinimus, paramą ir palaikymą.

Lina Garkevičiūtė

Drąsutė Kurlavičienė

Ką man davė Programa?
Aš pradėjau daug labiau pasitikėti savimi. Daug drąsiau ir daugiau einu į life ir darau video savo grupėje, kur kalbu žmonėms apie savo produktų naudą.

Netridalioju jeigu kažkas einasi ne kaip aš suplanavau, žinau, kad tai procesas ir viskas bus kaip turi būti. Daug lengviau apdovanoju save netgi už mažus pasiekimus.

Pokyčiai reikalingi, kad galėtum augti, plėsti savo akiratį, pritraukti daug geresnius, pozityvesnius žmones į savo gyvenimą, peržengti tuos barjerus, kurių gal ir nebūtum išdrįsusi peržengti jeigu ne ši programa. Jeigu Vaska (Vidinas kritikas) užpuola, būna nusodintas ir einu nors gal ir per mažais žingsneliais, bet į priekį, nes tai ne 3 dienų darbas nugalėti savo tarakonus.

Programa davė daug naudos nes išlaisvejom, atsipalaidavom, paleidom daug nereikalingų pinklių kurios mus laikė apraizgiusios ir neleido judėti į priekį. Buvo daug sunkumų, bet vedamos Astos išrutuliojom daug painiavos ir šlamšto iš savo sąmonės ir proto gelmių. Tapo daug lengviau eiti ir daryti tai ką jaučiame, kad turime daryti ne tik dėl savęs brangiausios, bet ir dėl visų žmonių. Visos turime didžiulį norą padėti žmonėms turėti geresnį rytojų ir pačios to trokštame. Todėl, galiu drąsiai teigti eikite ir junkitės prie grupės, mums visiems reikia išlaisvėti iš pančių, kuriuos nešiojome visą gyvenimą, bet norint kažką didelio padaryti turime žinoti ką ir kur tobulinti ir kokią svirtelę paspausti.

Viso to moko Asta. Todėl sakau: Eikite, ir nedvejokite, bus sunku, bet verta. Mums reikia tapti savo gyvenimo šeimininkais. Ačiū, Astai ir visai mūsų konandai.

Ką galiu pasakyti apie Astą. Asta, kaip lektorė, labai griežta, bent jau man taip atrodo, bet juokauja ir šypsosi labai gražiai, todėl, aš labai esu patenkinta, kad mus suvedė keliai ir tai nebuvo atsitiktinumas nes tokių nebūna gyvenime. Čia buvo man atsiųstas pokytis ir transformacija tapti,tuo kuo turiu būti. Tai va, turiu pasakyti :- mūsų komandai AČIŪ ir mūsų Lektorei taip pat AČIŪ, kad yra ir bus mūsų širdyse.

Drąsutė Kurlavičienė

G.I.

Darbe su Asta Nowo mano transformacija labai ryški.
Iki susitikimo su Asta gyvenau vidiniame chaose, o norėjau būti laisva, kurti, jausti, kad prasmingai gyvenu. Norėjau naujo finansinio lygio, turėti pinigų tiek, kad jų užtektų gyventi gyvenimą, kokio noriu.

Gyventi laisvai man reiškia visų pirma gyventi savo ritmu, nepriklausyti nuo aplinkinių negatyvo, norų.

Problema buvo ta, kad aš negalėjau ilgiau tverti savo darbe. Situacija ėjo su metais vis prastyn, Manęs netenkino visa sistema, kurioje dirbau, jaučiau kad ji tampa kaip Prokrusto lova – turiu nusikirsti arba galvą arba kojas. Bet šitai žaloti savęs aš nenorėjau.
Valstybiniame darbe kuriame dirbau patyriau mobingą. Tik vėliau aš supratau, kad mobinguoju visų pirma aš save pačią. Kai pradėjau suprasti, kad svarbiausia šiame gyvenime esu aš pati sau – atsirado ir sprendimai, dingo visi mobingai.

Nuolatinis nepasitenkinimas, užslopintas pyktis, kančia, kaltės jausmas ir baimės – taip jaučiausi kasdien, nors išorėje dar kažkaip bandžiau atrodyti graži, veikli ir sakydavau, kad man “viskas gerai”.

Po 3 dienų Astos intesyvo supratau, jei nepriimu sprendimo keisti, tai taip ir liksiu užstrigusi savo situacijoje.
Pasiryžau į Astos programą. Ateidama į ją rizikavau – taip tada mano protas įsivaizdavo, galvoje sukėsi blogiausių tikimybių scenarijus, baimės, o kas bus, jei..

Į programą ateiti buvo tikrai nelengva, nes turėjau pakovoti su savimi, nes loginis protas sake, kad tai kvailystė, apgavystė, akių dūmimas, smegenų plovimas, pasipelninimas iš naivuolių ir pan. Dar man buvo barjeras ir mano religiniai įsitikinimai.

Jau po pirmosios konsultacijos, dar neprasidėjus programai aš išėjau iš darbo. Ir tai man jau buvo pasiektas rezultatas. Niekada negalvojau, kad tuomet, kai visi aplinkui kalba, kad bus antra krizė ir kokia aš atseit laiminga, kad dirbu valstybiniame darbe…, drąsiai pasakysiu – “išeinu iš darbo į niekur”. Leidžiu sau būti.

Programoje gavau daug vertingų savikoučingo praktikų, o svarbiausia – supratau, kad viskas ateina ne per išorinius veiksnius ir protą. Pasikeitė mano rakursas, ėmiau eiti į gylį, nors ir atip galvojau, kad jame esu. Deja, savo proto “gylyje”, o ne dvasiniame lygmenyje.

Naudinga buvo išgirsti apie tai, kaip veikia pinigų energija, koks turi tapti, kad galėtum tą energiją valdyti, joje gyventi. Tai, kas vyko programos metu galėčiau pavadinti mažais stebuklais – sąskaitoje pinigų, o aš su jachtomis plaukioju, manikiūrus darausi, į kelionę važiuoju, sukneles naujas gaunu, mokymus gaunu. Iš kur? Pati Visata ar Dievas pasirūpina per kitus žmones.

Čia trumpai – tapau pati sau svarbiausia, tai keičia viską. Atsirado kita energija, ėmiau pritraukti kitus žmones. Labiausiai pasikeitė santykis su vyru, atsirado daugiau tiesos ir tikrumo santykiuose.

Dabar jaučiuosi taip, lyg būčiau įgijusi kryptį, apsivaliusi nuo klaidinančių įsitikinimų ir įgalinta veikti. Matau save kaip turtingą ir išmintingą moterį, nes viskas ko man reikia jau yra. Esu motyvuota kryptingai ir toliau veikti, dirbti su savimi, man drąsu svajoti su įsitikinimu, kad šias svajones aš galiu įgyvendinti augindama save.

Šios programos metu supratau, kad imu mąstyti kitaip, imu matyti save ir kitus aiškiau ir ateityje matau save kaip moterį, kuri gyvena taip, kaip liepia širdis, pagal savo sielos planą.

O apie Astą pasakyti galiu tai, kad ji yra moteris, kuri per savo patyrimą ir gyvenimo praktiką sukūrė sistemą, kuri padeda kitoms moterims tapti savimi, atskliesti moteryse glūdinčią kuriančią energiją, turi įžvalgų, kartais būna ir griežtoka, nes žino, kur mus gali nuvesti senos programos.
Tai žmogus, kuris myli save ir pinigus gerąja to žodžio prasme, nes turi sveiką požiūrį į gyvenimą.

Programa intensyvi, nes jos metu tenka daug padirbėti su savimi. Be šio darbo niekas neveiks. Programoje duodamos žinios ir praktikos yra tarsi aiškios ir paprastos, bet jų poveikis viską keičiantis.”

P.S. Dirbdama su Asta Nowo individualiai, sukūrė savo autorinį praktinį metodą ir pagal jį sėkmingai dirba

G.I.

Girda Valiulytė
Asmenybės transformacijos mentorė, 
Sisteminės programos autorė

Taškas A  Prieš programą

Samdomas darbas ir pirmieji žingsniai konsultaciniame. Nėra produkto, marketingo plano,  gėda iš klientų imti daugiau, neįsivaizduoju, kaip užsidirbti, kad galėčiau pragyventi monetizuodama patirtį Online.  

Taškas B  Po programos

Po pirmo pokalbio  pakėlė paslaugų kainą 5 kartus
Programoje išmoko parodyti vertę, pasiėmė sisteminį modelį, pagal kurį pardavė  3mėn. tęstinumo programą pirmiesiems klientams, išėjo iš darbo visiems laikams.

 Taškas
Individualus darbas su Asta Nowo

Užaugo kaip ekspertė - darbas su grupėmis,  
Vip klientai pagal atranką. Pati užsidirba gyvenimui, apie kurį svajojo - prabangus laikas sau ir šeimai,   atostogauti ir keliauti kelis kartus metuose, atsidėti ateičiai.

Modesta Bu
MLM lyderė ir verslo mentorė/ trenerė

Taškas A  Prieš programą

Dirba internetu nuo 2020 metų, uždarbis reguliarus, kitų akimis atrodo labai sėkminga lyderė, bet Modesta nori naujo lygio, generuoti didesnes sumas.
Nuolat dalyvauja kompanijos mokymuose, metinėje mokomoje programoje, dirba su mentoriumi individualiai,  bet pajamos neauga.
Turi ambicijų pasiekti 100k eurų metinių, nori sąmoningesnių klientų ir stipresnių lyderių komandoje, dažniau keliauti kur širdis geidžia,  leisti daugiau prabangos, jaustis finansiškai laisviau.

Taškas B
Individualus darbas su Asta Nowo

Po 6 mėn individualaus darbo su Asta Nowo  padarė pirmąjį savo autorinės programos “Klientų generavimo mechanizmas” paleidimą,  pasiūliusi klientams darbą individualiai 3mėnesiams, uždirbo pirmuosius 12k eurų papildomai prie savo uždarbio iš mlm. Išsikėlė finansinį tikslą  100k eurų pasiekti jau  2023. Tai - realu su vedimu! 

Lina Lasi 
Vidinės transformacijos mentorė

Taškas A  Prieš programą

Iki programos 2 metus žaidė “verslą” - žinių ir asmeninės patirties daug, turi žmonių aplink save grupėje FB, youtube kanalą, Instagram paskyrą, bet nepažįsta kliento, nežino  veiklos nišos, mokių klientų mažai, uždarbis menkas ir retas - 50 - 170eur. už pusdienio renginius.
Finansinio proveržio nėra.  Jautėsi tarytum nematoma. 

Taškas B Po programos

Programoje išsigrynino  klientą, veiklos temą, susidėliojo paslaugų paketo turinį, pradėjo reguliariai daryti Live. Programos metu Išėjo iš samdomo darbo.  Įgyvendino svajonę - suorganizavo Moterų Stovyklą Ispanijoje. Pajuto savo vertę ir gyvybinę jėgą. 
Monetizavimo Kvadratas pabaigoje pardavė pirmąjį  paslaugų paketą už 300€. Vėliau sukūrė autorinę programą, paslaugų kainos auga,  1000€ x3  klientės,  1400€ už 2 mėn x 5 klientai. 
Kainą įvardina ramiai, sesijos - produktyvios, klientės patenkintos, nori tęstinumo. Išėjusi iš samdomo darbo sugeba sugeneruoti tas pačias pajamas dirbdama tik 3 dienas per savaitę,visą vasarą atostogavo.
"Ačiū, Asta, labai. Jūs davėte man gerą pendelį ir padirbėjote  su manimi tikrai labai rezultatyviai Ačiū. Tokio rezultato po jokių kursų aš dar neturėjau."

Aurelija Kacelavičiūtė
Probleminės odos ekspertė

Taškas A  Prieš programą

4-5metai griebiasi kelių projektų, naujų idėjų, mokslų. Uždarbis nekintantis, jaučiasi užstrigusi pradiniame taške. Kartojasi finansinių praradimų situacijos, lydi nepilnavertiškumo jausmas. Konsultacijos vienkartinės, kaina 20-30 eurų už sesiją. Apmokėjimas atlikus darbą. Daro daug marketinginių klaidų konsultacinėje veikloje 

Taškas B  Po programos

Stipriai pakilo savivertė ir drąsos lygis,  išlaisvėjo savyje. 
Drąsiai ir noriai dalijasi patirtimi, neliko vilkinimo.
Dirbdama jaučia malonumą, viskas  dėliojasi lengvai, veikla  darosi tarytum savaime. Sukūrė paslaugų paketą, ženkliai pakėlė  paslaugų kainą ir su tuo jaučiasi patogiai. Įpusėjus programai Monetizavimo Kvadratas, Aurelija pardavė  pirmąjį paslaugų paketą už 900eur! Po programos MK Aurelija pakėlė savo paslaugų paketo kainą iki 1500 eurų, yra klientai!

Indrė Globė
Savirealizacijos aktyvavimo sistemos autorė

Taškas A  Prieš programą

Vidinis chaosas, daugybė metų negali palikti samdomo darbo. Situacija ėjo su metais vis prastyn - nuolatinis nepasitenkinimas, užslopintas pyktis, kančia, kaltės jausmas ir baimės – taip jaučiausi kasdien, nors išorėje  stengiasi rodyti “man viskas gerai”.

Taškas B Po programos

 Jau po 1 konsultacijos, dar neprasidėjus programai išėjo iš darbo. Tai įvertino proveržiu.
“Darbe su Asta Nowo mano transformacija labai ryški. Programoje atsirado kita energija, ėmiau pritraukti naujus žmones. Labai pasikeitė santykis su vyru, atsirado daugiau tiesos ir tikrumo santykiuose.”
Įgavo aiškią veiklos kryptį ir matymą, motyvaciją veikti. Dirbdama su Asta Nowo individualiai sukūrė savo autorinį praktinį metodą Savirealizacijos aktyvavimo sistema ir pagal jį sėkmingai dirba.

Kristina Juknė

Mentorė, Grožio Konsultantė 

Mary Kay Direktorė

Taškas A  Prieš programą

Veikla intensyvi, mokosi įvairių dalykų, varo po maksimum, bet finansinio augimo nėra. Intuityviai jaučia - egzistuoja kažkas, ko nežinau apie Save ir Gyvenimą, neišnaudoju  finansinio potencialo.

Taškas B  Po programos

Dingo vidinė tuštuma ir jausmas “manęs tarytum nėra”.
Išmoko maksimaliai atsipalaiduoti ir eiti sau patogiu greičiu.
Sumažėjo “geros mergaitės” sindromas,

išmoko statyti ribas kitiems ir  vertinti Save!
Padarė žymų asmeninį finansinį proveržį ir kartu su komanda rekordinę apyvartą, nustebindama visą  UK Mary Kay departamentą.


>