fbpx

Kvantinio PROVERZIO Algoritmas

Finansine Sekme per Pasamones paslaptis

Jeigu turi vidini zinojima ir pasaukima padeti Kitiems, bet Rezultatai ir jausmas lyg trypciotum vietoje. Jei pradedi nujausti, kad yra kazkokia priezastis, kuri lyg nematoma siena skiria nuo to, ko Tu sieki - Gyvenimo, apie kuri Tu svajoji!

Esme tame, kad daugelis vertina neturta lyg gyvenimo norma.

Ir aš tai stebiu kiekvieną dieną – bendraudama su klientemis sesijose, konsultacijose.

*Suprantama, kad darbas neduoda nei pasitenkinimo nei normaliu pinigu, bet vistiek I ji einama.

*Matoma, kad koleges nuolat keliauja nesukdamos galvos del pinigu, nes jos sekmingai dirba Online, bet ta pati padaryti atrodo misija neimanoma.

*Zinoma, kad dirbama per pigiai, pusvelciui, tačiau vis tiek už paslaugas imama 30-50€ ir stebimasi, jauciama nusivylima, kodel Klientai nesusipranta moketi daugiau.

*Daugelio santykis su pinigais toks sudėtingas ir neaiškus – bet del ju nieko kito nedaroma, tik dirbama.

As, kaip Zmogus, kuris daugiau nei desimt metu domisi pinigu, verslo, Savirealizacijos ir Materialines Gausos tema ir dirbu profesionaliai, negaliu ignoruoti šios temos.

**Mano autorinis sisteminis metodas “Auksine Materialines Gauso Formule” atskleidzia Moteru finansini potenciala.

Kaip tik siuo metu 2020m. Geguzes pabaigoje imu nedidele grupe Moteru I si Kursa.

Kurse “Auksine Materialines Gauso Formule”

*** Pertvarkome finansini mastyma, kad pradeti Gyventi be trukumo jausmo ir nerimo del rytojaus, didziuojanti Savimi ir Gyvenimu

***Liaujamasi riboti savo pajamas panaikinant pasamonines antipinigu programas kad pasiekti stabilius finansinius rezultatus naudodamiesi savo Vidine jėga ir susitelkimu.

Kelias i stabilias ir augancias pajamas prasideda atsikračius neigiamu poziuriu kontroliuojančiu mastyma. Daugelis ju yra taip giliai isisaknije pasamoneje, kad neturtas laikomas gyvenimo norma.

***Pasikeliama Saviverte Jeigu zvelgiate I žvelgiate I pasauli per trukumo akinius – kodel kiti turi, o As ne?

Ir norite pagaliau tai pakeisti. Kursas “Auksine Materialines Gauso Formule” prasideda 2020m Geguzes 25d. Like tik kelios vietos!

Uzpildykite Paraiska ir pasikalbesime apie Jusu luksecius, siekius ir visas salygas.

3dienu Intensyvo “Kvantinio Proverzio Algoritmas” Irasai prieinami Nemokamai Perziurai dar keleta dienu!

Dalijausi Trukumo ir Gausos paradigmu skirtumais, parodziau Priezastis ir Algoritma, kuriuo sekdama As ir mano klientes iseina I Gausos mastysena ir tampa Sekmingomis.

2Paradigmos - Trukumo ir Gausos


Priezastys Kodel Gyvenama Trukume

(Apgailestauju del garso kokybes, bet ismokyme klausytis esme!)


Kvantinio Proverzio Algoritmas (Apibendrinimas)

Paraiska Kursui 

Spaudziant Mygtuka "Uzpildyti Paraiska" galite uzpildyti forma - Anketa  i Kursa

"Auksine Materialines Gausos Formule"

 Dalyves imu pagal Atranka!

 Uzpildyta atidziai anketa, informuosiu elektroniniu pastu 2-4dienu tarpe

Dalyviu Atsiliepimai ir Patirtys

Kristina Jukne Mary Kay Lydere

Kristina Jukne

Girda Valiulyte Transformacijos Eksperte

Autorines programos "Menas buti kartu" autore

Girda Valiulyte

Edita Gelaziene Projektas

"Tavo Galia"

Edita Gelaziene

profile-pic

Kristina Juknė

Mentorė, Mary Kay Direktorė,
Alijanso partneriai projekto dalyvė, Grožio Konsultantė

Prieš ateidama į Asta Nowo transformacinę programą “Auksinė Materialinės Gausos Formulė”

Jaučiau vidinį pasimetimą, ieškojimas paramos ir patvirtinimo, kad viską darau teisingai, nes aš norėjau Gyvenime daug patirti, tačiau jaučiau baimes ir abejones – ar tai normalu.

Jaučiau finansines lubas, tarytum užstrigimą finansuose, nežiūrint, kad mano veikla yra labai intensyvi.

Nemokėjau savęs priimti liūdnos, nekantrios, visad norėjau būti gera mergaite visiems, nors protu suvokiau, kad tai neįmanoma. Norėjau giliau pažinti save ir suvokti ir išsivalyti praeities įsitikinimus, kurie atgyveno ir man trukdė.

Jaučiausi pasimetusi ir kartu nesuvokiamu noru sužinoti daugiau apie save, apie gyvenimo galimybes. Intuityviai jaučiau - yra dar kažkas, ko nežinau apie Save, Gyvenimą, be galo norėjau tai paliesti ir naudoti.

Dėka darbo su Asta Nowo tai sužinojau ir pritaikiau savo gyvenime.

Kas pasikeitė po dalyvavimo programoje?

Išaugo dar labaiu pasitikėjimas savimi ir gyvenimu, Visata. Išmokau dar labiau klausytis intuicijos, girdėti Save, tikruosius norus, klausau savo pajutimu.

Beabejo patinku sau labiau, nes tvirčiau žinau, kad aš normali su visais savo norais ir ieškojimais.

Suvokiau, kad jeigu mane traukia kažkur, visai nesvarbu kaina, turiu ten eiti, nes ten atsiveria naujos žinios, suvokimai, pasitikėjimas savimi. Seniau visada tik maksimalizmu galvojau pasieksiu ko noriu, dabar suvokiu, kad tik sustojus ir įsiklausius į save surasiu greičiausią ir teisingiausią sekantį ėjimą.

Kaip vertinu savo pasikeitimus, transformaciją?

Man tai be galo patinka - pasitikėjimo savimi tiek, kad galiu drąsiai imtis naujų iššūkių, judėti toliau, ko neleidau sau iki programos AMGF. Džiaugiuosi, nes dabar be sąžinės griaužaties galiu patarti ir parodyti kelią kitiems.

Tai, ką pasiimu transformacinėje Programoje AMGF - tai žinios vertos milijono, nes čia labai aiškai suvokiau, kad netekus visko, ką turi, prasimanysi veiklos ir pinigų, nes visi turtai – manyje.

Tai suteikia ramybę, pasitikėjimą ir suvokimą, kad visur kur turiu būti, aš spėsiu. Išmokau maksimaliai atsipalaiduoti, pasitikiu Visata ir gyvenimu.

Ką dabar galvoju apie save, palyginus ką galvojau prieš AMGF - Programoje pas Astą Pažinau Save giliau, kas suteikia didžiulį pasitikėjimą savimi, O kai tiki savimi, nebelieka neįmanomų dalykų. Dingo vidinės tuštumos jausmas, kasdien mėgaujuosi savo pačios draugija. Jaučiuosi pilna ir turinti ką duoti kitiems, kam tikrai reikės mano pagalbos.

Savęs nebedalinu bet kam, renkuosi kur ir su kuo noriu būti. Tai įprasmina kiekvieną mano dieną. Pradedu save statyti į pirmą vietą šeimoje ir darbe. Viskas sukasi apie tai, kaip aš jaučiu ir noriu, tada sekasi ir mane supantiems žmonėms - tai fantastiškas jausmas!

Kaip pasikeitė Tavo Savęs vertinimas?

Daug labiau vertinu pati Save! Tai ramybė, suvokimas, kad aš valdau savo gyvenimą ir tik nuo manęs priklauso kaip gyvensiu toliau ir ko pasieksiu.

Kaip galvoji KAIP tai, ką Pradirbi programoje Įtakos Tavo Ateitį?

Manau, kad tai kardinaliai keičia mano suvokimus ir savivertę, kad dabar su esamom žiniom, praktikom aš galiu viską savo gyvenime įtakoti pagal save ir savo norus.

Atsipalaidavimas kasdieninis, tai man labiausiai patinka, savęs nebetesti už kažkokių rezultatų nebuvimą čia ir dabar, suvokiu, kad viskas nutinka tada kada teisingiausia ir palankiausia man. Aš laimės kūdikis ir esu verta visko, ko noriu.

Ar manai kad eiti į programą buvo teisingas pasirinkimas?

Be abejo, ėjau klausydama nuojautos, intuicijos ir eilinį kartą ji man nemelavo.

Kokia Tavo nuomone apie Kainos ir Vertės sau, naudos santykį? Ar programa verta tų pinigų?

Aš manau, kad dabar mokėčiau tiek ir dar daugiau be jokios baimės, nes tai keičia visą mano ateitį,

Turiu tvirtus pagrindus. Tai neįkainojama.

Kristina Juknė Mentorė, Mary Kay Direktorė, Alijanso partneriai projekto dalyvė, Grožio Konsultantė
profile-pic

Daiva Bagvilaitė

Prieš ateidama į Asta Nowo programą "Auksinė Gausos Formulė" buvau situacijoje - turėjau prikaupusi daug įvairios informacijos, nes perskaityta daug knygų, dalyvauta daugelyje mokymų, seminaruose, stovyklose. Vykdžiau keletą veiklų-verslų, tačiau nesijaučiau pilnai apsirūpinusia finansiškai – viskas išeidavo kasdieninėms gyvenimo reikmėms ir saviugdai.

Aktyviai gyvenant ir vykdant savo veiklas rinkosi visakeriopos patirtys. Savyje tiek visko daug - tarytum daugybė karoliukų, bet suverti jų į gražų vėrinį nesigauna. Supratau, kad man reikia žmogaus, kuris padėtu su tuo susitvarkyti.

Finansai buvo aktuali tema, anksčiau esu dalyvavusi įvairiuose mokymuose, dirbusi su įvairiomis praktikomis, tačiau finansų temą tai palietė paviršutininiškai, neužteko gylio ir tęstinumo, todėl neturėjau norimo rezultato.

O Astos programoje “Auksinė Materialinės Gausos Formulė” viskas vyko tokiu kosminiu greičiu – vos spėju naujas žinias, praktikas įkvėpti ir jau akivaizdūs rezultatai. Per mėnesį pasikeitė kardinaliai absoliučiai viskas visose gyvenimo srityse – pinigai, santykiai, aš pati!

Ar buvo paprasta ateiti į programą? - Išryškėjo vidiniai blokai - nerimo mintys, įsijungė logika stabdydama: o kas jei tai ne tai, ko ieškau? Prieštaravimai sukosi galvoje, tačiau vidinis pajautimas ir rezonansas buvo toks stiprus, kad aiškiai pajutau – man čia, būtent į šią programą, būtent Dabar!

Labai džiaugiuosi, kad ryžtingai priemiau sprendimą, kad buvau priimta į programą ir ją nuosekliai vykdžiau, kas davė Superinius Žaibiskus Rezultatus

Teisingai integravus Astos žinias ir pasinaudojant įrankiais, įvyksta neapsakomi pokyčiai visame kame ir visuose lygmenyse – finansai ( kardinaliai pasikeitė, gausos srautas pasipylė nauju darbu, nauja veikla, asmeninio gyvenimo pokyčiais, visur dar gausesni, tiesiog nenutrūkstamai gausa liejasi, o aš palaimingai natūraliai priimu ir mėgaujuosi tais rezultatais, kartu su savo artimaisiais, draugais, kolegomis, klientais ir visu pasauliu.

Net sunku prisiminti savijautą, kuria gyvenau prieš programą, nes viskas taip pasikeitė – įvyko didžiulis pokytis manyje – nes susigražinau save perpratusi kas mano, o kas primesta ir įdiegta per gyvenimo nesuvokimus.

Taip, tai nelengvas darbas po save kapstytis, pertikrinant ir įvedinėjant sau tarnaujančias programas.

Bet tai Verta! Nes aš tapau pasitikinti, drąsi, išmokau ir leidžiu sau Priimti! Ko nemokėjau visą savo Gyvenimą.

Asta nuostabi asmenybė, džiaugiuosi, kad tarp mūsų atsirado ypatingai artimas ryšys. Geriuosi tokiu žmogaus atsidavimu kitiems ir sugebėjimu kartu laikyti save pirmoje vietoje, ko aš taip pat iš jos mokausi.

Programa tikrai ne kiekiekvienam smalsaujančiam, o nusiteikusiems tikriems pokyčiams ir rezultatų savo darbu siekiantiems žmonėms.

Su meile ir pagarba iš širdies į širdį dėkoju Asta už tavo tikėjimą ir pasitikėjimą manimi.

Daiva Bagvilaitė Koučerė
profile-pic

Erika Mikova

Iki ateidama į Asta Nowo programą “Auksinė Materialinės Gausos Formulė” jaučiau labai daug baimių, savivertės trūkumą, bėgimą nuo realių veiksmų darymo, finansinės atsakomybės nebuvimą.

Norėjosi daryti pokytį gyvenime, prisiimti atsakomybę sau už daug situacijų, kurias buvau perleidusi kitiems, daugiausia Savo vyrui, tačiau jaučiausi labai nesaugi, trūko ryžto, viduje buvo daug tuštumos.

Kamavo dviprasmiški jausmai – norėjosi Savirealizacijos, veiksmo, o pradėti naują buvo labai baisu – kas bus, jei nepavyks kaip noriu?

Tai tęsėsi apie 7 metus - turėjau daug minčių, idėjų, bet pasiduodavau kitų slopinimams, netikėjau savimi, vis laukdavau pritarimo iš aplinkos. Kai jo sulaukdavau, vistiek rasdavau priežasčių nieko nedaryti. Gyvenau tikėdamasi, kad kažkas ateis ir pasakys ką daryti paraidžiui, kad viską už mane padarys.

Didžiausia baimė eiti į programą buvo pinigai, nes jų neturėjau tiek, kiek buvo reikalinga susimokėti. Baisu buvo ką pasakys vyras, kad mane pasmerks, kad šito niekas nepriims ir nesupras. Tačiau radau ir pinigų, ir vyras priemė mane su šiuo sprendimu, nes man eiti į programą buvo svarbu.

O galiausiai pamačiau kaip nusprendus investuoti į programą, iš kažkur atsirado pinigų ir jų nepritrūko visiems kitiems mano gyvenimui reikalingiems dalykams.

Programos dėka supratau, kada ir kaip prisikuriu daug istorijų ir baimių. Susitikau su daug savo vaikystės nuoskaudų ir išgyvenimų, kas labai smarkiai įtakojo mano gyvenimą ir trukdė judėti pirmyn.

Supratau, kodėl įvykiai, kuriuos laikiau nesusijusiais, vis kartojosi, o dalykai, atrodę nelabai reikšmingais, didėdavo mano gyvenime ir kurė nesėkmes.

Pradejau matyti sėklas iš kurių išaugdavo didžiausi problemų medžiai. Radus nesėkmių sėklas - pavyko daug ką transformuoti.

Po programos pradėjau suprasti daug esminių dalykų. Pavyzdžiui, kad neįmanoma iš karto padaryti esminių permainų. Jos įvyksta veikiant po žingsnelį. Svarbu apgalvoti ir planuoti. Atsirado didelis noras daryti finansinį planą, skaičiuoti pajamas, išlaidas.

Į savo situacijas pradėjau žvelgti ne paviršutiniškai, o giliai - atrasti šaknis, priežastis kodėl taip gyvenu, dėl ko man patogu neturėti dalykų, kurių aš noriu.

Atėjo visai kitas požiūris, kad ne kažkas, o tik aš atsakinga už savo gyvenimą. Dabar žinau, kad viską susikūriu pati ir viską galiu keisti į taip, kaip noriu.

Atsirado daugiau saugumo jausmo. Nebelaukiu, kad kažkas kitas man tai sukurs. Tas saugumas jau yra manyje.

Atsirado drąsos veikti ir daryti pokyčius, daugiau suprantu, ko aš iš tikro noriu pati dėl savęs. Man nebereikia kitų patarimų ir pritarimo. Jaučiu, kad prisiimu atsakomybę už savo gyvenimą.

Pasikeitė mano pasaulio matymas, nes programos dėka suvokiau - nėra prasmės skirstyti nei į gerą, nei į blogą; kad gyvenimas yra ir jį reikia priimti be vertinimo.

Programos įtaka padarė pokytį. Buvau dideliuose savęs apribojimuose, lūkesčiuose kaip turi būti, kokia turiu būti kitiems, kaip mane vertins. Dabar žinau, kad galiu veikti pasikliaudama savo širdimi, ir priimdama save bet kokioje situacijoje. Kad pralaimėjimo nėra, yra tik patirtys ir kelionė.

Asta visuomet įkvėpė savo istorija, kuri stipriai rezonavo su manąja. Asta palaikė, priemė mane ir buvo atvira. Ji gilinosi ir išgyveno kartu mano istorijas vesdama mane vis gilyn, buvo labai atidi dalykams, kurių aš nemačiau, o dažnai ir nenorėjau matyti. Pastebėdavo mano klaidas, taisė, leido būti kaip esu, ir kreipė eiti į savo kelią, stabdydavo, kai matė, kad vėl einu atgal.

Buvo gera eiti kartu, jaučiu didelį pokytį. Esu labai dėkinga. Programa dar tęsiasi, bet jaučiu, kad pabaiga tai bus mano nauja pradžia. Ačiū Asta

Erika po programos "Auksinė Materialinės Gausos Formulė" pradėjo Savo Naują Verslą Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje

Erika Mikova "Sielos Šventės" Organizatorė, Renginių vedėja
profile-pic

Irina Cliffe

Prieš ateinant į programą, žinojau jog turiu vidinių blokų, kurie man neleidžia atrasti savęs ir judėti į priekį. Vis ieškodavau savęs įvairiuose kursuose net nežinodama ar ta kryptis man patinka taip stipriai jog norėčiau joje dirbti. Nusibodo dirbti kitiems ir norėjosi pradėti dirbti sau, tačiau nežinojau kas tai galėtų būti.

Man buvo svarbu eiti į šią programą nes žinojau jog nebenoriu ilgiau laukti ir blaškytis. Jau dabar norėjau pokyčių ir buvau pasiruošusi keistis.

Prieš programą AMGF jaučiausi beviltiškai. Dirbau nemylimą darbą, vis atidėliojau pabaigti senus kursus, kurie vis tempėsi kurį laiką. Galvojau, kad kažkas su manimi negerai ir jog mane supa negeri žmonės, sunku atrasti bendraminčius ir vis dažniau atsisukdavau nuo žmonių.

Dabar jaučiuosi tvirtesnė, pasitikiu jog vedama savo jegų ateisiu į užsibrėžtą tikslą. Jaučiuosi drąsesnė, labiau pasitikiu savimi. Turiu vidinio ryžto atlikti neužbaigtus darbus, nebelaukti, ir toliau dirbti ties savimi.

Savo transformaciją vertinu labai pozityviai. Programa parodė tai, ko pati nemačiau savyje, padėjo rasti blokus, paternus ko pati niekada nebūčiau padariusi, ypač su dvasiniais susitarimais. Jaučiu daugiau drąsos ir ryžto savyje. Aš išmokau pažvelgti į savo vidų ir įsiklausyti savęs.

Supratau, jog tai ką apie save galvoju tėra mano senos istorijos. Aš išmokau jas pamatyti ir suprasti, kad keistis reikia viduje, tam, kad tos istorijos nebesikartotų. Anksčiau galvojau jog esu tiesiog uždara, kitokia. Dabar moku pamatyti savo teigiamas ir neigiamas puses per įvairias prizmes. Supratau jog tokios savybės kaip perfekcionizmas nebūtinai yra geros. Dabar jaučiuosi stipresnė kaip moteris, kuri nesitiki pagalbos iš kitų, bet leidžiu sau ją priimti.

Po programos jaučiuosi lyg būčiau išgėrusi stiprios espresso. Kitaip Save vertinu.

Norisi eiti ir daryti. Jaučiu, jog priimu save už tai kokia esu, bet tuo pačiu metu galiu pažvelgti į savo atidėliojimus, baimes ir uždraudimus sau daug drausmingiau, nesijaučiu tokia tingi, suprantu savo atsakomybę savo tikslams ir svajonėms.

Manau, jog ši programa davė daug praktikų, kurias labai lengva pritaikyti gyvenime, todel žinau jog jei jausiuosi ‘užstrigusi’ turėsiu įrankį ir žinosiu, kaip prasibrauti į priekį, kaip pasitempti energetiškai ir kaip išlikti ramiai.

Eiti į programą buvo teisingas pasirinkimas kadangi gavau begalę įvairios informacijos ir visa ji buvo naudinga, dažnai save pagaudavau ‘aha’ momentuose. Atrodo mano blokai visi atsivyniojo jyg siūlų kamuoliukas, leidosi būti pamatytais, suprastais, pradirbtais. Viskas atrodo daug aiškiau, pati viena niekada nebūčiau to pasiekusi.

Kaina tikrai atitinka naudą, informacija yra tokia, kokios nesu kitur girdėjusi. Investivcija į save yra neikainojama, ją pritaikyti dar reikia laiko.

Programa verta pinigų, ir tų žmonių, kurie sugeba pripažinti jog jie verti šitos investicijos.

Labai norėčiau padėkoti už tai, kad labai dažnai pralinksmindavote, tiesiog pakeldavote nuotaiką, už šypsenas ir juokus, už informacijos gerovę. Anglai čia essex rajone kartais sako ‘you give me life’ tai kartais taip norėdavosi pritaikyti ir jums, jūs tiesiog nuostabi stipri moteris, bet tuo pačiu ir labai švelni, draugiška, paprasta, bet nepaprasta.

Ačiū jums!

Irina Cliffe
profile-pic

Evelina Buzelytė

Atejau į programą Auksinė Materialinės Gausos Formulė, nes nežinojau kaip galiu pasiekti to, kas atrodė nepasiekiama.

Man aktualūs dalykai yra namai, šeima ir mylima veikla, i kuriuos man Asta padėjo pažvelgti kitaip. Ir Tada atėjo kitoks suvokimas, apie vertybes. Ir iš po audros atėjo ramybė.
Taigi ši programa, visų pirma padėjo man suprasti kas aš esu. Pažvelgti giliau į savo vidų ir atrasti tai, kas yra mūsų skausmo priežastys. Ir kaip su visu šitu tvarkytis. Supratau kad mano nemėgiamas darbas yra tik laikinai.

Asta padėjo atkapsyti seną troškimą padėti kitiems, keisti jų gyvenimus. Troškimą, kurio niekad taip ir neišdrįsau įgyvendinti, dėl baimės kad nesugebėsiu, ir baimės, kad esu nepakankamai gera. Dabar aš visiškai savimi pasitikiu, esu rami ir jaučiuosi kaip niekad išmintinga. Įgavau begalę žinių ir įrankių, atradau savo pašaukimą.

Drąsiai galiu teigti, jog gautomis žiniomis ir praktikomis galėsiu padėti ir kitoms moterimis, kurios jaučiasi atsidurusios beviltiškoje situacijoje. Taigi ši programa tikrai mane labai įkvėpė.Ir už visą šitą esu begalo dėkinga Astai ir Jos Auksinės materialinės gausos formulės programai.

Evelina Buzelytė
profile-pic

Inga Verseckaitė

Iki programos sunkiai sekėsi pačiai susivokti gyvenime, kas vyksta, kodėl vyksta, kur gilesnės visų tų įvykių priežastys.

Situacija sudėtingiausia finansų srityje, jaučiausi tarsi gyvenčiau elgetos gyvenimą, nes atlyginimo vos užteko padengti įsipareigojimus, kreditai augo, jaučiau, kad rituosi žemyn ir nesuvokiau kaip sau padėti. Savirealizacijos tema taip buvo labai svarbi.

Norėjosi naujų suvokimų, norėjau išeiti iš to rato. Apie metus laiko sprendžiau ką daryti toliau. Ką keisti išorėje, net nežinodama, kad atsakymas yra viduje.

Pirmoji abejonė einant į programą buvo ar pajėgsiu už ją susimokėti , anksčiau dar niekad neesu tiek investavus į save.

Programos metu pasikeitė iš esmės požiūris į save, įgytos labai vertingos technikos, atrasti dalykai, kurie veikė automatiškai, kurių anksčiau nepastebėjau ir kuriuos žinant dabar lengviau gyventi.

Po programos jaučiuosi geriau, matau save ir pasaulį kitokiu žvilgsniu. Ėmiau daugiau laiko skirti būsenų išjautimui, be to savistabai. Pasikeitė požiūris į pinigus, į savo gyvenimą ir kitus žmones. Savijauta pagerėjo, sumažėjo "sunkių" būsenų.

Vertingiausia buvo aiškumas ir savęs gydymas nuo iškreipto pasaulio matymo.

Šie pasikeitimai padeda man rinktis tai kas iš tiesų svarbu.

Asta išsamiai išaiškino naujas žinias, kantriai pravedė per skaudžius prisiminimus, galiausiai išmokė atskirti proto ir širdies balsus.

Programa efktyvi, keičianti gyvenimo kokybę. Namų darbų užduočių atlikimas, nuolatinis dalyvavimas procese, ne tik kas savaitinio susitikimo online metu, davė nuostabius rezultatus šiame etape.

Inga Verseckaitė
profile-pic

Kristina Janušaitienė

Ateidama į programą "Auksinė Materialinės Gausos Formulė" jaučiausi labai nedrąsi, su daugybe baimių, pykau ant savęs už tingumą. Visi kiti buvo svarbesni nei aš pati.

Taip pat norėjosi pagerinti finansinę sritį, vedė smalsumas, noras, kad ir su baime, bet keistis. Taip pat jaučiau, kad negaliu valdyti pykčio.

Dabartinė aš statau save pirma, pyktį valdau technikų pagalba, taip pat žinau kaip su baimėmis tvarkytis. Pasikeitė mąstymas, reikia tik panorėti ir aš viską galiu.

Po 3 mėnesių programos esu žymiai ramesnė, labiau savimi pasitikiu, stengiuosi neužsiciklinti su pinigais, atsirado daugiau teigiamų minčių, Dabar aš labiau sau patinku nes jaučiuosi laisvesnė ir pasitikinti labiau, nesigėdiju - dabar yra taip, bet aš galiu tai pakeisti ir pasidaryti geriau.

Suradau draugę, su kuria nebijau kalbėtis bet kokia tema, Nereikia galvoti ar sakyti ar ne – atsirado vidinės laisvės jausmas.

Pradėjau rimtai galvoti apie naują veiklą, savarankiškai užsidirbti online – iki programos net negalėjau daleisti sau tokios minties.

Eiti į programą buvo teisingas pasirinkimas, nes Asta mane sukrėtė ir išjudino, nes anksčiau mačiau labai siaurai.

Jaučiu aiškius pasikeitimus, transformaciją įvertinčiau 8. Suprantu, kad tai neilgas laikas, kad tai pradžia, trūksta naujų įgūdžių, nes anksčiau nesu dirbusi su vidumi. Tai mano pirmieji žingsniai , dar noriu daugiau išmokti, sužinoti ir patirti.

Bet aš jau leidžiu sau norėti ir tikiu, kad tai įmanoma.

Atsivėre akys, kad mąsčiau labai siaurai. Dabar požiūris pasikeitė į labai daug dalykų – viskas priklauso nuo manęs. Dabar turiu naujas žinias, tinkamus įrankius, kuriais pasinaudodama ir praktikuodama galiu sėkmingai judėti pirmyn.

Kristina Janušaitienė
profile-pic

Rūta Velioniškienė

Prieš ateidama į Astos programą buvau tokia laukianti stebuklo, įsivaizdavau, kad aš neužkraunu atsakomybės už Save nei vyrui, nei valdžiai, nei dar kam nors.

Gyvenau tikėjimu, kad įvyks stebuklas ir mano gyvenimas pagerės.

Dabar atėjo supratimas, Kaip ištikro aš turiu būti atsakinga už savo gyvenimą, kad stebuklo nebus, turiu pati kažką daryti. O tas kažkas - tai pasidaryti tikslų sąrašą, jį suskaidyti užduotimis, kad ir smulkiausiomis ir jas vykdyti.

Daryti pinigų balansą - žiūrėti į faktus, o ne plaukti pasroviui.

Atsirado atsakomybė - nesiteisinti, nekritikuoti, mažiau gėdytis. Jaučiuosi tarsi mano stuburas išsitiesino, mano nosis aukščiau pakelta.

Atsirado pasitikėjimas Visata, kad visko visiems yra ...

Dirbau daug metų samdoma darbuotoja, programos metu pasiryžau paraleliai daryti masažus ir apie tai skelbtis Online.

Rūta Velioniškienė
>