fbpx

Dabar Vyksta Atranka i Kursa Online

"Auksine Materialines Gausos Formule"

Informacija apie Kursa "Auksine Materialines Gausos Formule” 

ir Galimybe Pateikti Paraiska i Kursa

Zemiau ikeltuose Video galite perziureti Ivykusio 4d Intensyvo "Kvantinis Proverzis" irasus, suzinoti apie Kursa ir pasidaryti Isvadas, ar tai Jums tinkama.

Paraisku Priemimas i Kursa vyksta iki 23d. Balandzio 2020m. Puslapio Apacioje Rasite Forma Paraiskos i Kursa Uzpildymui.  

Dalinuosi Pirmuoju Kodu

Ismokti Save Padaryti Paciu Svarbiausiu Zmogumi Savo Gyvenime!

Mes prisiimame atsakomybe uz kitu gyvenimus, klientus, ju rezultatus, stengiames, aukojames del kitu, net nematydamos, kaip pacios nedavertiname Saves.

Nedavertiname savo laiko, pastangu, patirties. O po to stebimes Kodel klientai, vyras nevertina

Norint susidraugauti su pinigais, padaryti Finansini proverzi, turime Pradeti Gyventi del Saves, o ne del kitu! Apie tai siame video.

Dalinuosi Antruoju Kodu

Vidinis Konfliktas “Meile ar Pinigai”

Pastebekite ir atsekite, ar Jusu Gyvenime nevyksta “kalneliai” - yra santykiai, sumazeja pinigai. Yra pinigu, santykiuose prasideda nuosmukiai. Tai sugebu uzdirbti, tai pinigai visai neateina.

Kol sis Vidinis Konfliktas egzistuoja gyliame pasamoniniame lygmenyje, mes blaskomos tarp krastutinumu ir pacios nesuvokiame kodel. Apie tai siame video

Dalinuosi Treciuoju Kodu

Pinigai – Santykiai – Saugumas

Norime daugiau Pinigu, aiskindami Sau, kad norime Gyventi graziau, laimingiau. Siekiame harmonijos. Gylesne priezastis - tikimes, kad pinigai suteiks sauguma.

80-90% zmoniu gyvena su baziniu nesaugumo ir nerimo jausmu. Jo nepanaikinsi milijonais, nei prabangiais su apsauga namais. Tai vidinis nesaugumo jausmas.

Dideli pinigai nepasiruosusiems zmonems ta saugumo jausma tiktai sustiprina.

Tik panaikinus si nesaugumo ir trukumo jausma gali atsiverti didesniems pinigams. Apie tai siame video

Dalinuosi Ketvirtuoju Kodu

Siame Video Sudesime Kodus i mini Sistema, kad pamatytumete svarbiausius aspektus, i ka reikia ziureti norint iseiti i nauja pajamu lygi, pdaryti finansini proverzi.

Ziurint I kitu sekme is salies atrodo viskas lengva ir aisku. Deja, ne viskas taip paprasta.

Veiksmai, kuriais bandoma padidinti pajamas, yra neteisingi. Tiegiog  paziurekit  I Savo gyvenima ir paklauskit Saves saziningai – kodel neziurint visu mano grandioziniu pastangu negaliu nuimti finansiniu lubu, padaryti Finansinio proverzio?

Yra kazkas Svarbaus, ko dauguma zmoniu niekaip nesupranta – tai Neteisingi Veiksmai arba Neteisingu Laiku! Nera Sistemos.

Pvz. Ten, kur galime pacios, mes laikiame pagalbos is kitu. O ten, kur paciai neimanoma, tikime – As galiu Pati!

As labai daug metu braidziojau is vieno seminaro I kita, tonomis skaiciau knygas apie sekme, milijonieriu mastyma, ziurejau video. Bandziau 3 projektus Online, kuriau grupes, verslo puslapius, saitus. Bet nei klientu daugejo, nei pinigu.

Ir tai buvo paskutinis taskas, kai As aiskiai supratau – as pati Negaliu! Apie tai siame video

Video pabaigoje rasite paaiskinima ir salygas KAIP Galima Patekti Kursa pagal Sistemini Metoda “Auksine Materialines Gausos Formule”

Dalyviu ATSILIEPIMAI apie programa

"Auksine Materialines Gausos Formule" 

Kalbames su Programos dalyve Edita Gelaziene apie Rezultatus

Kalbames su Girda Valiulyte (Vilnius) apie dalyvavima Individualiame darbe su Asta Nowo.

Girdos veikla – Imoniu valdymas ir pardavimas. Konsultante, Koucere. Konsultuoja Moteris Asmeniniu santykiu pagerinimo temomis.

Kalbames su Kristina Jukne (Jungtine Karalyste) apie dalyvavima Individualiame darbe su Asta Nowo.

Kristina – kompanijos Mary Kay direktore, Konsultante, Mentore. Dalyvauja “Alijanso Pertneriai” veikloje. 

 Skaitykite Kitu Dalyviu ATSILIEPIMUS

profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic

Erika Mikova

Iki ateidama į Asta Nowo programą “Auksinė Materialinės Gausos Formulė” jaučiau labai daug baimių, savivertės trūkumą, bėgimą nuo realių veiksmų darymo, finansinės atsakomybės nebuvimą.

Norėjosi daryti pokytį gyvenime, prisiimti atsakomybę sau už daug situacijų, kurias buvau perleidusi kitiems, daugiausia Savo vyrui, tačiau jaučiausi labai nesaugi, trūko ryžto, viduje buvo daug tuštumos.

Kamavo dviprasmiški jausmai – norėjosi Savirealizacijos, veiksmo, o pradėti naują buvo labai baisu – kas bus, jei nepavyks kaip noriu?

Tai tęsėsi apie 7 metus - turėjau daug minčių, idėjų, bet pasiduodavau kitų slopinimams, netikėjau savimi, vis laukdavau pritarimo iš aplinkos. Kai jo sulaukdavau, vistiek rasdavau priežasčių nieko nedaryti. Gyvenau tikėdamasi, kad kažkas ateis ir pasakys ką daryti paraidžiui, kad viską už mane padarys.

Didžiausia baimė eiti į programą buvo pinigai, nes jų neturėjau tiek, kiek buvo reikalinga susimokėti. Baisu buvo ką pasakys vyras, kad mane pasmerks, kad šito niekas nepriims ir nesupras. Tačiau radau ir pinigų, ir vyras priemė mane su šiuo sprendimu, nes man eiti į programą buvo svarbu.

O galiausiai pamačiau kaip nusprendus investuoti į programą, iš kažkur atsirado pinigų ir jų nepritrūko visiems kitiems mano gyvenimui reikalingiems dalykams.

Programos dėka supratau, kada ir kaip prisikuriu daug istorijų ir baimių. Susitikau su daug savo vaikystės nuoskaudų ir išgyvenimų, kas labai smarkiai įtakojo mano gyvenimą ir trukdė judėti pirmyn.

Supratau, kodėl įvykiai, kuriuos laikiau nesusijusiais, vis kartojosi, o dalykai, atrodę nelabai reikšmingais, didėdavo mano gyvenime ir kurė nesėkmes.

Pradejau matyti sėklas iš kurių išaugdavo didžiausi problemų medžiai. Radus nesėkmių sėklas - pavyko daug ką transformuoti.

Po programos pradėjau suprasti daug esminių dalykų. Pavyzdžiui, kad neįmanoma iš karto padaryti esminių permainų. Jos įvyksta veikiant po žingsnelį. Svarbu apgalvoti ir planuoti. Atsirado didelis noras daryti finansinį planą, skaičiuoti pajamas, išlaidas.

Į savo situacijas pradėjau žvelgti ne paviršutiniškai, o giliai - atrasti šaknis, priežastis kodėl taip gyvenu, dėl ko man patogu neturėti dalykų, kurių aš noriu.

Atėjo visai kitas požiūris, kad ne kažkas, o tik aš atsakinga už savo gyvenimą. Dabar žinau, kad viską susikūriu pati ir viską galiu keisti į taip, kaip noriu.

Atsirado daugiau saugumo jausmo. Nebelaukiu, kad kažkas kitas man tai sukurs. Tas saugumas jau yra manyje.

Atsirado drąsos veikti ir daryti pokyčius, daugiau suprantu, ko aš iš tikro noriu pati dėl savęs. Man nebereikia kitų patarimų ir pritarimo. Jaučiu, kad prisiimu atsakomybę už savo gyvenimą.

Pasikeitė mano pasaulio matymas, nes programos dėka suvokiau - nėra prasmės skirstyti nei į gerą, nei į blogą; kad gyvenimas yra ir jį reikia priimti be vertinimo.

Programos įtaka padarė pokytį. Buvau dideliuose savęs apribojimuose, lūkesčiuose kaip turi būti, kokia turiu būti kitiems, kaip mane vertins. Dabar žinau, kad galiu veikti pasikliaudama savo širdimi, ir priimdama save bet kokioje situacijoje. Kad pralaimėjimo nėra, yra tik patirtys ir kelionė.

Asta visuomet įkvėpė savo istorija, kuri stipriai rezonavo su manąja. Asta palaikė, priemė mane ir buvo atvira. Ji gilinosi ir išgyveno kartu mano istorijas vesdama mane vis gilyn, buvo labai atidi dalykams, kurių aš nemačiau, o dažnai ir nenorėjau matyti. Pastebėdavo mano klaidas, taisė, leido būti kaip esu, ir kreipė eiti į savo kelią, stabdydavo, kai matė, kad vėl einu atgal.

Buvo gera eiti kartu, jaučiu didelį pokytį. Esu labai dėkinga. Programa dar tęsiasi, bet jaučiu, kad pabaiga tai bus mano nauja pradžia. Ačiū Asta

Erika po programos "Auksinė Materialinės Gausos Formulė" pradėjo Savo Naują Verslą Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje

Erika Mikova - "Sielos Šventės" Organizatorė, Renginių vedėja

Kristina Juknė

Mentorė, Mary Kay Direktorė,
Alijanso partneriai projekto dalyvė, Grožio Konsultantė

Prieš ateidama į Asta Nowo transformacinę programą “Auksinė Materialinės Gausos Formulė”

Jaučiau vidinį pasimetimą, ieškojimas paramos ir patvirtinimo, kad viską darau teisingai, nes aš norėjau Gyvenime daug patirti, tačiau jaučiau baimes ir abejones – ar tai normalu.

Jaučiau finansines lubas, tarytum užstrigimą finansuose, nežiūrint, kad mano veikla yra labai intensyvi.

Nemokėjau savęs priimti liūdnos, nekantrios, visad norėjau būti gera mergaite visiems, nors protu suvokiau, kad tai neįmanoma. Norėjau giliau pažinti save ir suvokti ir išsivalyti praeities įsitikinimus, kurie atgyveno ir man trukdė.

Jaučiausi pasimetusi ir kartu nesuvokiamu noru sužinoti daugiau apie save, apie gyvenimo galimybes. Intuityviai jaučiau - yra dar kažkas, ko nežinau apie Save, Gyvenimą, be galo norėjau tai paliesti ir naudoti.

Dėka darbo su Asta Nowo tai sužinojau ir pritaikiau savo gyvenime.

Kas pasikeitė po dalyvavimo programoje?

Išaugo dar labaiu pasitikėjimas savimi ir gyvenimu, Visata. Išmokau dar labiau klausytis intuicijos, girdėti Save, tikruosius norus, klausau savo pajutimu.

Beabejo patinku sau labiau, nes tvirčiau žinau, kad aš normali su visais savo norais ir ieškojimais.

Suvokiau, kad jeigu mane traukia kažkur, visai nesvarbu kaina, turiu ten eiti, nes ten atsiveria naujos žinios, suvokimai, pasitikėjimas savimi. Seniau visada tik maksimalizmu galvojau pasieksiu ko noriu, dabar suvokiu, kad tik sustojus ir įsiklausius į save surasiu greičiausią ir teisingiausią sekantį ėjimą.

Kaip vertinu savo pasikeitimus, transformaciją?

Man tai be galo patinka - pasitikėjimo savimi tiek, kad galiu drąsiai imtis naujų iššūkių, judėti toliau, ko neleidau sau iki programos AMGF. Džiaugiuosi, nes dabar be sąžinės griaužaties galiu patarti ir parodyti kelią kitiems.

Tai, ką pasiimu transformacinėje Programoje AMGF - tai žinios vertos milijono, nes čia labai aiškai suvokiau, kad netekus visko, ką turi, prasimanysi veiklos ir pinigų, nes visi turtai – manyje.

Tai suteikia ramybę, pasitikėjimą ir suvokimą, kad visur kur turiu būti, aš spėsiu. Išmokau maksimaliai atsipalaiduoti, pasitikiu Visata ir gyvenimu.

Ką dabar galvoju apie save, palyginus ką galvojau prieš AMGF - Programoje pas Astą Pažinau Save giliau, kas suteikia didžiulį pasitikėjimą savimi, O kai tiki savimi, nebelieka neįmanomų dalykų. Dingo vidinės tuštumos jausmas, kasdien mėgaujuosi savo pačios draugija. Jaučiuosi pilna ir turinti ką duoti kitiems, kam tikrai reikės mano pagalbos.

Savęs nebedalinu bet kam, renkuosi kur ir su kuo noriu būti. Tai įprasmina kiekvieną mano dieną. Pradedu save statyti į pirmą vietą šeimoje ir darbe. Viskas sukasi apie tai, kaip aš jaučiu ir noriu, tada sekasi ir mane supantiems žmonėms - tai fantastiškas jausmas!

Kaip pasikeitė Tavo Savęs vertinimas?

Daug labiau vertinu pati Save! Tai ramybė, suvokimas, kad aš valdau savo gyvenimą ir tik nuo manęs priklauso kaip gyvensiu toliau ir ko pasieksiu.

Kaip galvoji KAIP tai, ką Pradirbi programoje Įtakos Tavo Ateitį?

Manau, kad tai kardinaliai keičia mano suvokimus ir savivertę, kad dabar su esamom žiniom, praktikom aš galiu viską savo gyvenime įtakoti pagal save ir savo norus.

Atsipalaidavimas kasdieninis, tai man labiausiai patinka, savęs nebetesti už kažkokių rezultatų nebuvimą čia ir dabar, suvokiu, kad viskas nutinka tada kada teisingiausia ir palankiausia man. Aš laimės kūdikis ir esu verta visko, ko noriu.

Ar manai kad eiti į programą buvo teisingas pasirinkimas?

Be abejo, ėjau klausydama nuojautos, intuicijos ir eilinį kartą ji man nemelavo.

Kokia Tavo nuomone apie Kainos ir Vertės sau, naudos santykį? Ar programa verta tų pinigų?

Aš manau, kad dabar mokėčiau tiek ir dar daugiau be jokios baimės, nes tai keičia visą mano ateitį,

Turiu tvirtus pagrindus. Tai neįkainojama.

Kristina Juknė - Mentorė, Mary Kay Direktorė, Alijanso partneriai projekto dalyvė, Grožio Konsultantė

Daiva Bagvilaitė

Prieš ateidama į Asta Nowo programą "Auksinė Gausos Formulė" buvau situacijoje - turėjau prikaupusi daug įvairios informacijos, nes perskaityta daug knygų, dalyvauta daugelyje mokymų, seminaruose, stovyklose. Vykdžiau keletą veiklų-verslų, tačiau nesijaučiau pilnai apsirūpinusia finansiškai – viskas išeidavo kasdieninėms gyvenimo reikmėms ir saviugdai.

Aktyviai gyvenant ir vykdant savo veiklas rinkosi visakeriopos patirtys. Savyje tiek visko daug - tarytum daugybė karoliukų, bet suverti jų į gražų vėrinį nesigauna. Supratau, kad man reikia žmogaus, kuris padėtu su tuo susitvarkyti.

Finansai buvo aktuali tema, anksčiau esu dalyvavusi įvairiuose mokymuose, dirbusi su įvairiomis praktikomis, tačiau finansų temą tai palietė paviršutininiškai, neužteko gylio ir tęstinumo, todėl neturėjau norimo rezultato.

O Astos programoje “Auksinė Materialinės Gausos Formulė” viskas vyko tokiu kosminiu greičiu – vos spėju naujas žinias, praktikas įkvėpti ir jau akivaizdūs rezultatai. Per mėnesį pasikeitė kardinaliai absoliučiai viskas visose gyvenimo srityse – pinigai, santykiai, aš pati!

Ar buvo paprasta ateiti į programą? - Išryškėjo vidiniai blokai - nerimo mintys, įsijungė logika stabdydama: o kas jei tai ne tai, ko ieškau? Prieštaravimai sukosi galvoje, tačiau vidinis pajautimas ir rezonansas buvo toks stiprus, kad aiškiai pajutau – man čia, būtent į šią programą, būtent Dabar!

Labai džiaugiuosi, kad ryžtingai priemiau sprendimą, kad buvau priimta į programą ir ją nuosekliai vykdžiau, kas davė Superinius Žaibiskus Rezultatus

Teisingai integravus Astos žinias ir pasinaudojant įrankiais, įvyksta neapsakomi pokyčiai visame kame ir visuose lygmenyse – finansai ( kardinaliai pasikeitė, gausos srautas pasipylė nauju darbu, nauja veikla, asmeninio gyvenimo pokyčiais, visur dar gausesni, tiesiog nenutrūkstamai gausa liejasi, o aš palaimingai natūraliai priimu ir mėgaujuosi tais rezultatais, kartu su savo artimaisiais, draugais, kolegomis, klientais ir visu pasauliu.

Net sunku prisiminti savijautą, kuria gyvenau prieš programą, nes viskas taip pasikeitė – įvyko didžiulis pokytis manyje – nes susigražinau save perpratusi kas mano, o kas primesta ir įdiegta per gyvenimo nesuvokimus.

Taip, tai nelengvas darbas po save kapstytis, pertikrinant ir įvedinėjant sau tarnaujančias programas.

Bet tai Verta! Nes aš tapau pasitikinti, drąsi, išmokau ir leidžiu sau Priimti! Ko nemokėjau visą savo Gyvenimą.

Asta nuostabi asmenybė, džiaugiuosi, kad tarp mūsų atsirado ypatingai artimas ryšys. Geriuosi tokiu žmogaus atsidavimu kitiems ir sugebėjimu kartu laikyti save pirmoje vietoje, ko aš taip pat iš jos mokausi.

Programa tikrai ne kiekiekvienam smalsaujančiam, o nusiteikusiems tikriems pokyčiams ir rezultatų savo darbu siekiantiems žmonėms.

Su meile ir pagarba iš širdies į širdį dėkoju Asta už tavo tikėjimą ir pasitikėjimą manimi.

Daiva Bagvilaitė - Koučerė

Inga Verseckaitė

Iki programos sunkiai sekėsi pačiai susivokti gyvenime, kas vyksta, kodėl vyksta, kur gilesnės visų tų įvykių priežastys.

Situacija sudėtingiausia finansų srityje, jaučiausi tarsi gyvenčiau elgetos gyvenimą, nes atlyginimo vos užteko padengti įsipareigojimus, kreditai augo, jaučiau, kad rituosi žemyn ir nesuvokiau kaip sau padėti. Savirealizacijos tema taip buvo labai svarbi.

Norėjosi naujų suvokimų, norėjau išeiti iš to rato. Apie metus laiko sprendžiau ką daryti toliau. Ką keisti išorėje, net nežinodama, kad atsakymas yra viduje.

Pirmoji abejonė einant į programą buvo ar pajėgsiu už ją susimokėti , anksčiau dar niekad neesu tiek investavus į save.

Programos metu pasikeitė iš esmės požiūris į save, įgytos labai vertingos technikos, atrasti dalykai, kurie veikė automatiškai, kurių anksčiau nepastebėjau ir kuriuos žinant dabar lengviau gyventi.

Po programos jaučiuosi geriau, matau save ir pasaulį kitokiu žvilgsniu. Ėmiau daugiau laiko skirti būsenų išjautimui, be to savistabai. Pasikeitė požiūris į pinigus, į savo gyvenimą ir kitus žmones. Savijauta pagerėjo, sumažėjo "sunkių" būsenų.

Vertingiausia buvo aiškumas ir savęs gydymas nuo iškreipto pasaulio matymo.

Šie pasikeitimai padeda man rinktis tai kas iš tiesų svarbu.

Asta išsamiai išaiškino naujas žinias, kantriai pravedė per skaudžius prisiminimus, galiausiai išmokė atskirti proto ir širdies balsus.

Programa efktyvi, keičianti gyvenimo kokybę. Namų darbų užduočių atlikimas, nuolatinis dalyvavimas procese, ne tik kas savaitinio susitikimo online metu, davė nuostabius rezultatus šiame etape.

Inga Verseckaitė

Uzpildykite Paraiskos Forma

Spausdami Mygtuka 

DEMESIO! Uzpildykite Paraiska i Kursa "Auksine Materialines Gausos Formule" ypatingai atidziai ir gerai apgalvoje.  Nes nuo to, kaip uzpildysite, Spresiu, ar pakviesti butent Jus!

Sios Paraiskos uzpildymas reiskia nora isamiau Susipazinti su Programa ir Apsvarstyti Galimybe Dalyvauti Kurse

00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds
>