fbpx

MasterClass
Kvantinio Proveržio Formulė

Video įrašai

Intensyvūs mokymai Online

MasterClass
“Kvantinio Proveržio Formulė”  
norintiems finansinio augimo 3-5 kartus savo projektuose Online monetizuojant patirtį

[mokymai ir konsultacijos, transformacija ir pokyčiai - koučeriai, mentoriai, konsultantai,
psichologai, mokytojai, treneriai, instruktoriai, praktikai ir pan.]

3 dalių intensyvių mokymų metu duosiu susistemintas žinias, kuriomis pasinaudoję ir pritaikę praktiškai 
mano klientai daro proveržį ir išveda savo veiklą į naują finansinį ir profesionalumo  lygį  greitai.

Kam tiks MasterClass

Kurie norėtų be plėšymosi į keturias puses ir įtampos dirbant  sau patogiu ritmu ir sąlygomis projektuose uždirbti
nuo 50 000€ metinių pajamų, turėti normalias atostogas kelis kartus metuose ir draugauti  su Savimi.

Kurių netenkina praradinėti Gyvenimo laiką kiekvieną mėnesį nežinant kaip užsidirbti daugiau
ir atidėlioti  savo Svajonių Gyvenimą “geresniems” laikams.


Kam netiks MasterClass
Kuriems visą gyvenimą buvo gerai kaip yra ir nereikėjo daugiau.


1osios MasterClass "Kvantinio Proveržio Formulė" dalies įrašas

▪️Kodėl kopijavimas kitų, dirbančių Online neduoda rezultatų.

▪️Sistemiškumas, nuoseklumas, visi fundamentalūs elementai,

kurie jungiami į sistemą Ekologiškiems pardavimams.

▪️Paslaugos supakavimas į vertingą produktą.

▪️Avataras ir teisinga komunikacija soc. tinkluose

▪️Apie pardavimus.

▪️Soc. erdvė darbui ir klientų paieškai.

▪️Monetizuojančių patirtį Online tipinės klaidos


2osios MasterClass "Kvantinio Proveržio Formulė" dalies įrašas

▪️ Kodėl nemokame klientui parodyti vertės

▪️ Tiesioginė asmeninės vertės įtaka produkto kainai.

▪️ Kodėl negaliu pakelti savo paslaugų kainos. 
Kaip su tuo tvarkytis?

▪️ Išverstos savivertės mechanizmas

▪️ Ir kodėl Kvantinis Proveržis be to negalimas!

▪️ EQ = FQ

▪️ Schema - kaip paprastai per metus projekte uždirbama 50 000€
Ir kodėl tai įmanoma kiekvienam.


3osios MasterClass "Kvantinio Proveržio Formulė" dalies įrašas

▪️ Vidinio finansinės sėkmės mechanizmo įvaldymas, padėsiantis
Pagreitinti materialiuosius pinigus ir Naujos Realybės Kūrimą.

▪️Programos Monetizavimo Kvadratas pristatymas

Čia galite paduoti paraišką į programą
Monetizavimo Kvadratas


Interviu su Programos dalyve

Aurelija Kacelavičiūtė
Probleminės Odos Ekspertė

Nuo 30 eurų už vienkartines konsultacijas
iki 1550 eurų kainuojančių paslaugų paketų pardavimų jaučiantis patogiai.

Realus rezultatas per 3 mėnesius
dalyvaujant finansinės transformacijos programoje MONETIZAVIMO Kvadratas

Kas ir kodėl įmanoma su profesionaliu vedimu.

Atsiliepimas apie programą

Girda Valiulytė
Asmenybės transformacijos mentorė,
Sisteminės programos “Menas būti kartu” autorė.

"Pas Astą į programą pasiryžau todėl, kad jau kurį laiką konsultuodama mačiau, kad niekaip nepavyksta pasiekti tokio pajamų lygio, kad užtektų vienos veiklos, todėl blaškiaus tarp samdomo darbo ir konsultavimo laisvu laiku.

Negalėjau pragyventi iš veiklos, kurioje mačiau prasmę. Nemokėjau įvardinti savo paslaugų kainos, gėdijausi paprašyti daugiau, sutikdavau dirbti tokiom sąlygom, kurios pačiai buvo nepriimtinos, nemokėjau išsigryninti savo stiprybių. Ši veikla mane labai traukė, mačiau didelę prasmę ir vertę, bet tuo pačiu labai abejojau savim, nepasitikėjau, nemokėjau parodyti, ką vertingo galiu duoti klientui.

Jau kurį laiką jaučiau, kad nebenoriu lakstyti per seminarus, webinarus, grupinius mokymus, o noriu žmogaus, kuris padėtų man sistemiškai ir konkrečiai mano asmeninėjė situacijoje.

Absoliučiai viskas programose buvo labai naudinga ir vertinga, labiausiai matyt giluminių įsitikinimų keitimas, požiūrio kampo keitimas, ne problemų matymas, o galimybių. Pagalba išeinant į viešumą, išdrįstant pristatyti savo paslaugas, suvokimas kokią vertę duodu klientams ir visi žingsniai, ką konkrečiai ir kada reikia daryti konsultacinėje veikloje Online, kad judėti greitai ir užtikrintai.

Sunkiausia buvo pamatyti savo unikalumą, patikėti, kad tikrai galiu, išsigryninti savo stiprybes, sudėlioti savo programą geriausiu mano klientams būdu, pasirinkti man patogų marketinginų modelų, išmokti savo žinias perduoti kitiems suprantamu ir suvokiamu būdu.

Mano požiūris į tai, ką aš dariau įsivaizduodama, kad tai - teisinga ir ką daro Asta ir kiti tokio gylio mentoriai, pasikeitė kardinaliai. Pradėjau suvokti koks tai unikalus, ypatingas, sakralinis procesas. Kaip keičiasi Gyvenimas, Finansai kai eini palaikoma Visatos, Kūrėjo, kai išdrįsti sekti savo Misija, kalbėti savo tiesas.

Tam, kad galėčiau sukurti savo autorinę programą “Menas būti kartu”, padedančia atkurti santykiuose pilnatvę ir darną, išsaugoti šeimas nuo bereikalingo išsidrąskymo, aš turėjau ne tik sujungti savo daug metų kauptas žinias, susisteminti visas praktikas, savo kailiu išbandytas savo pačios santykiuose, bet sugebėti visa tai ir perteikti, pritaikyti kitoms moterims, vesti jas transformacijos keliu, kad ir jos galėtų mėgautis šiltais santykiais. Tam prireikė daug ir gilaus vidinio darbo, kuriame man padėjo Asta.

Pradėjau kitaip suvokti vidinio darbo prasmę, kai kurias praktikas taikyti sąmoningai, visai naujai žiūrėti į situacijas Gyvenime. Pradėjau gyventi visai kitokį gyvenimą - mėgautis, leisti sau viską, ką draudžiau ir neigiau daug metų. Pagaliau atsipalaidavau, supratau, ką iš tiesų reiškia gyventi pasitikint Visata.

Tai, ką darau, kaip padedu žmonėms man teikia visapusišką pasitenkinimą - aš pagaliau supratau, kodėl būtent gyvenau tokį gyvenimą, kodėl tiek daug žinių sukaupiau, kodėl tiek visko patyriau savo gyvenime. Astos programoje viskas susidėliojo kaip puzzle dėlionė, ir tai atnešė ramybę į širdį ir gyvenimą.

Dabar pragyvenu tik iš savo veiklos, ne tik užtenka sau ir 2 vaikams, bet galiu leisti sau veikloje pasisamdyti pagalbininkų.

Pagaliau gyvenu kaip visada svajojau - pati planuojuosi savo dieną, atostogas, pakankamai laiko šeimai ir sau, savo poreikiams. Galiu atostogauti kada noriu ir rinkis ka noriu, o ne ką išgaliu.

Džiaugiuosi, kad kažkada Asta pateko tarp mano FB draugų, kad joje radau tai, ko ieškojau, išdrįsau, pasitikėjau savimi, ja, Kūrėju. Asta sugebėjo manyje įžvelgti tai, ko pati apie save dar nemačiau ir nežinojau.

Džiaugiuosi, kad tada net nesvarsčiau varianto, kad gali būti brangu, kažkas man gali nepavykti, nepasisekti - tai ir vedė mane į priekį.


Atsiliepimas apie programą

Lina Lasi
Vidinės transformacijos mentorė

Iki programos - žaidžiau, o ne dariau veiklą/verslą.
Uždarbis menkas ir retas…50-170eur. už pusdienio renginius. O ir dariau juos retai.

Atėjau į programą su tikslu pradėti gauti pradžioje stabilias pajamas, ir artimoje ateityje - augančias. Siekiau jausenos - pilnas pasitikėjimas savo vertingumu,dovanomis ir gebėjimais.
Norėjosi proveržio ir išėjimo į savo verslą. Tai pasiekti bandžiau jau apie 2 metus.

Pradžioje kilo abejonių - už ką tokie pinigai? Ar čia patikima? O gal apgaus? 2/3 programos kainos sugrįžo iš neplanuotų šaltinių dar programos metu. Prasidėjus programai net kilo pasipriešinimas - aš jau visa tai žinau ir t.t. Bet žingsnelis po žingsnelio - atėjo suvokimas, kad žinoti neužtenka - reikia tai dar mokėti integruoti. Ir integruoti tinkamu momentu ir tinkamoje vietoje.

Naudingiausia buvo tai, kad buvau priversta dirbti. Žinių jau kaip ir turėjau, bet jos tik gulėjo manyje ir nebuvo naudojamos. Gavau tą trūkstamą info, be kurios šiame versle - nei iš vietos. Asta duoda schemas kaip eiti į klientą, kad jis tave išgirstų. Tai labai nuramina neramų protą. Ir pradedantiesiems tikrai neįkainojama parama. Po to jau galbūt gali kurti ir savo strategijas. Bet pradžioje ABC...duoda pasitikėjimo ir aiškumo. Ypač kai tai pradedi taikyti ir matai - kad tikrai veikia.

Per tuos 3 mėn. Iš 'lengvos', geros, paslaugios mergaitės perėjau į 'svorį' ir vertę savyje turinčią ir jaučiančią moterį. Pradėjau ne 'žaisti' veiklą, bet rimtai į tai žiūrėti ir kurti verslą. Pradėjau dar tiksliau ir globaliau planuoti pajamas ir išlaidas. Mano santykiai su vyru buvo geri.Bet dabar jie nuostabūs !

Nustojau blaškytis po visas gyvenimo sferas ieškodama savo nišos. Programos metu Asta man pasiūlė pabandyti konkrečias sritis, kurios, jos manymu, man tiktų. Jos akyla akis ir intuicija tikrai neapgavo. Dabar aš kaifuoju nuo to ką darau!

Dabar racionaliau planuoju laiką ir susitikimus. Pritraukiu ženkliai daugiau žmoniu į savo live. Moterys rašosi asmeninėms sesijoms. Pertvarkiau savo asmeninį FB profilį . Pradėjau atsirinkti klientes. Pardaviau sesijų paketą.

Besimokindama programoje - suplanavau ir įgyvendinau 4 d.moterų stovyklą Ispanijoje!

Ir iki programos man atrodė , kad daug ką sau leidau materialiame plane . Bet dabar mano norų kartelė ženkliai pakilo. Pvz.,anksčiau retkarčiais pasvajodavau,kad būtų visai neblogai įsigyti namą Lietuvos pajūryje...
Dabar jau galvoju ir net stebiu skelbimus apie parduodamus namus Ispanijoje. Nes dabar tvirtai žinau, kad man tai realu.

Esu dėkinga visiems mano kelyje atsiradusiems mokytojams. Ir lenkiu jiems galvą už suteiktas žinias. Tuo laiku man matyt reikėjo švelnių, atjaučiančių, suprantančių.

Bet atėjo Asta Nowo su savo 'tvirta' ranka ir davė tokį 'pendelį'... Kad kito pasirinkimo ir neturėjau - kaip tik 'šauti' į savo svajonę ir ją pradėti realizuoti.

Ačiū, Asta, jums labai už gebėjimą 'priversti/sumotyvuoti' daryti namų darbus ir ne tik siekti, bet ir pasiekti rezultatų!


Atsiliepimas apie programą

Kristina Juknė
Mentorė, Mary Kay Direktorė,
Alijanso partneriai projekto dalyvė,
Grožio Konsultantė

Prieš ateidama į Asta Nowo transformacinę programą jaučiau vidinį pasimetimą, ieškojimas paramos ir patvirtinimo, kad viską darau teisingai, nes aš norėjau Gyvenime daug patirti, tačiau jaučiau baimes ir abejones – ar tai normalu.

Jaučiau finansines lubas, tarytum užstrigimą finansuose, nežiūrint, kad mano veikla yra labai intensyvi.

Nemokėjau savęs priimti liūdnos, nekantrios, visad norėjau būti gera mergaite visiems, nors protu suvokiau, kad tai neįmanoma. Norėjau giliau pažinti save ir suvokti ir išsivalyti praeities įsitikinimus, kurie atgyveno ir man trukdė.

Jaučiausi pasimetusi ir kartu nesuvokiamu noru sužinoti daugiau apie save, apie gyvenimo galimybes. Intuityviai jaučiau - yra dar kažkas, ko nežinau apie Save, Gyvenimą, be galo norėjau tai paliesti ir naudoti.

Dėka darbo su Asta Nowo tai sužinojau ir pritaikiau savo gyvenime.

Kas pasikeitė po dalyvavimo programoje?
Išaugo dar labaiu pasitikėjimas savimi ir gyvenimu, Visata. Išmokau dar labiau klausytis intuicijos, girdėti Save, tikruosius norus, klausau savo pajutimu.

Beabejo patinku sau labiau, nes tvirčiau žinau, kad aš normali su visais savo norais ir ieškojimais.

Suvokiau, kad jeigu mane traukia kažkur, visai nesvarbu kaina, turiu ten eiti, nes ten atsiveria naujos žinios, suvokimai, pasitikėjimas savimi. Seniau visada tik maksimalizmu galvojau pasieksiu ko noriu, dabar suvokiu, kad tik sustojus ir įsiklausius į save surasiu greičiausią ir teisingiausią sekantį ėjimą.

Kaip vertinu savo pasikeitimus, transformaciją?
Man tai be galo patinka - pasitikėjimo savimi tiek, kad galiu drąsiai imtis naujų iššūkių, judėti toliau, ko neleidau sau iki programos AMGF. Džiaugiuosi, nes dabar be sąžinės griaužaties galiu patarti ir parodyti kelią kitiems.

Tai, ką pasiimu transformacinėje Programoje AMGF - tai žinios vertos milijono, nes čia labai aiškai suvokiau, kad netekus visko, ką turi, prasimanysi veiklos ir pinigų, nes visi turtai – manyje.

Tai suteikia ramybę, pasitikėjimą ir suvokimą, kad visur kur turiu būti, aš spėsiu. Išmokau maksimaliai atsipalaiduoti, pasitikiu Visata ir gyvenimu.

Ką dabar galvoju apie save, palyginus ką galvojau prieš AMGF - Programoje pas Astą Pažinau Save giliau, kas suteikia didžiulį pasitikėjimą savimi, O kai tiki savimi, nebelieka neįmanomų dalykų. Dingo vidinės tuštumos jausmas, kasdien mėgaujuosi savo pačios draugija. Jaučiuosi pilna ir turinti ką duoti kitiems, kam tikrai reikės mano pagalbos.

Savęs nebedalinu bet kam, renkuosi kur ir su kuo noriu būti. Tai įprasmina kiekvieną mano dieną. Pradedu save statyti į pirmą vietą šeimoje ir darbe. Viskas sukasi apie tai, kaip aš jaučiu ir noriu, tada sekasi ir mane supantiems žmonėms - tai fantastiškas jausmas!

Kaip pasikeitė Tavo Savęs vertinimas?
Daug labiau vertinu pati Save! Tai ramybė, suvokimas, kad aš valdau savo gyvenimą ir tik nuo manęs priklauso kaip gyvensiu toliau ir ko pasieksiu.

Kaip galvoji KAIP tai, ką Pradirbi programoje Įtakos Tavo Ateitį?
Manau, kad tai kardinaliai keičia mano suvokimus ir savivertę, kad dabar su esamom žiniom, praktikom aš galiu viską savo gyvenime įtakoti pagal save ir savo norus.

Atsipalaidavimas kasdieninis, tai man labiausiai patinka, savęs nebetesti už kažkokių rezultatų nebuvimą čia ir dabar, suvokiu, kad viskas nutinka tada kada teisingiausia ir palankiausia man. Aš laimės kūdikis ir esu verta visko, ko noriu.

Ar manai kad eiti į programą buvo teisingas pasirinkimas?
Be abejo, ėjau klausydama nuojautos, intuicijos ir eilinį kartą ji man nemelavo.

Kokia Tavo nuomone apie Kainos ir Vertės sau, naudos santykį? Ar programa verta tų pinigų?
Aš manau, kad dabar mokėčiau tiek ir dar daugiau be jokios baimės, nes tai keičia visą mano ateitį,

Turiu tvirtus pagrindus. Tai neįkainojama.

Ačiū, Asta, jums labai už gebėjimą 'priversti/sumotyvuoti' daryti namų darbus ir ne tik siekti, bet ir pasiekti rezultatų!


Atsiliepimas apie programą

Lina Čerkasova

Pagrindinė priežastis, dėl kurios atėjau į šią programą, buvo noras išsivaduoti nuo kompleksų, baimių, nepasitikėjimo, savęs nuvertinimo. Norėjau pakeisti nuomonę apie pinigus ir apie turtingus žmones, nes supratau, kad gyvenu tikroje anti turto programoje. Pati blokuoju, ir atstumiu pinigus, nes įsivaizduoju, kad tik taip, aš galiu būti geras ir doras žmogus, o pinigai mane tik sugadins.

Astą stebėjau kurį laiką, ir man iš pradžių atrodė, kad jos vertybės visiškai nesutampa su manosiomis, kad jai rūpi tik pinigai, nesvarbu kokia kaina jie gauti.

Tačiau klausydama ir stebėdama ją suvokiau, kad problema yra tikrai ne Asta Nowo, kad problema yra manyje, kad aš turiu be galo daug neteisingų nuostatų apie pačius pinigus, kurios, visiškai niekaip neįtakoja mano vertybių. Ir kad pinigai, bei žmogaus gerumas ir/ar blogumas, niekaip nėra tiesiogiai susiję.

Tai galiu drąsiai tvirtinti, kad mano lūkestis dėl dalyvavimo programoje pasiteisino. Šiandieną aš drąsiai žiūriu į pasaulį, nebijau pasakyti savo nuomonės, jau ženkliai mažiau sureikšminu tai, ką apie mane pagalvos ir pasakys kiti. Suprantu, kad šitas darbas dar nebaigtas, bet startas duotas 100 proc.

Jaučiu gana stiprų pokytį savo viduje, ir matau, kaip keičiasi visa aplinka apie mane. Darbe pradėjo labiau kreipti į mane dėmesį, klausti mano nuomonės, tapau svarbi ir matoma. Visiškai netikėtai, gavau pasiūlymą

Jaunimo linijoje, kur savanoriauju metus, tapti mentore, nors rodos kažkokių didelių pastangų ir nedėjau.

Pakeičiau požiūrį į pinigus, supratau, kad mūsų pinigų kiekis priklauso ne nuo jų skaičiaus banko sąskaitose ar piniginėje, o pirmiausia nuo to, kiek aš pati save vertinu. Sutvarkius šitą trigerį, galima judėti toliau, link pinigų auginimo.

Mokausi astrologijos-psichologijos. Pradėjau daryti individualias konsultacijas, ir kas svarbiausia, pradėjau imti už tai simbolinį mokestį. Nors prieš ateidama pas Astą, sakiau, kad tam, jog sukaupčiau patirties, turiu

pakonsultuoti 100 klientų nemokamai.

Programoje supratau, kad tai yra visiška netiesa ir kvailas požiūris. Nes jau šiai dienai esu pakankamai investavusi į save, ir sukaupusi žinių, ir man ta investicija turi pradėti atsipirkti.

Galiausiai pati energijų apsikeitimo praktika, aš duodu savo žinias - Tu man duoti atlygį pinigais, ji yra teisinga visomis prasmėmis. Nes priešingu atveju būtų visiškas disbalansas.

Tai ir čia jau pirmieji žingsniai padaryti, ir dėl to labai savimi didžiuojuosi.

Programoje gautos žinios apie konsultavimo verslą, apie tai, kaip galima kurti programas, kurioje gali dalyvauti grupė žmonių, visi patarimai ir daugumos daromų klaidų analizės, manau tikrai padės man ateity jų nekartoti.

Gavusi žinių iš Astos, supratau, ir tikrai panaudosiu gyvenime, kaip efektyviai planuoti savo pinigus, juos skaičiuoti, atidėti, ir po to auginti. Tai yra vertinga informacija, kuri tikrai pravers ateičiai.

Išmokau planuoti savo laiką, užsirašyti visas užduotis, tikslus. Pagaliau išdrįsau padaryti savo pirmąjį video. Išdrįsau konsultuoti, nors vis sau sakiau, kad dar per mažai žinau. Visi šitie maži žingsniai yra pati pradžia į mano ilgą kelionę, į darbą su savimi, į astrologijos pasaulį, į konsultavimą, ir į pagalbą žmonėms. Ir didžiulį suvokimą, kad dvi energijos turi keistis: žinios ir materialus atlygis.

Asta Nowo yra labai stipri, įdomi ir tikrai nemažai patirties turinti asmenybė. Tikrai nėra lengva ir paprasta atlaikyti jos galingą energetiką, juolab, kad ji nukreipta į darbą su savimi, su savo vidumi. O ten giliai, dažnai randame ne visai malonių dalykų. Tačiau tikrai verta ten pasikapstyti, nes tuomet mes tampame kur kas sąmoningesni, atlaisviname vietos savo talentų augimui ir vystymui.

Jokia kaina pinigaine išraiška negalima įvertinti savo vidinės transformacijos vertės, nes tai atsipirks 200 procentų ateityje.

Linkiu sėkmės Astai, jos būsimiems klientams, tas kelias, kuriuo ji eina, padeda ir kitiems atrasti save, išpakuoti save, pasiimti tai, kas yra svarbiausia, naudingiausia, vertingiausia ir keliauti toliau.

Ačiū už žinias, už pažintį, buvo tikrai įdomu į save pažvelgti iš kitos pusės. Tikiu, kad mūsų keliai dar susikirs ne kartą.


Atsiliepimas apie programą

Snieguolė Butrimė

“Į programą atėjau po to, kai keletą kartų paklausiau Astos Nowo įrašų Facebooke.Jau kuris laikas ieškojau, kaip iššokti iš " voverės rato". Dirbi, stengiesi, lyg turėtų būti gerai, bet pinigai, santykiai ir kitos gyvenimo sritys riedėjo žemyn. Problemų buvo daug, bet jų sprendimo - nei vieno. Norėjau laisvės. Buvau taip užstrigus, kad nebesinorėjo gyvent.

Pagalbos ieškojau pas psichologus, psichiatrus, pirkau saviugdos knygas, klausiausi įvairiausių programų. Tai truko apie 3 metus. Visko pradžia rodydavosi viltinga, bet tuo viskas ir baigdavosi. Jaučiausi lyg pati save įkalinus ir spynos raktą pametus.

Ateiti į programą abejonių nebuvo, bet buvo kiek nesmagu, lyg ir gėda.

Vertingiausia ir Naudingiausia programoje Įgytos žinios ir jų taikymo būdai.

Dabar Pasitikiu savimi labiau, moku išvesti save iš trūkumo būsenos, moku save stebėti, darau, bet nesijaudinu, mažiau atidėlioju, esu paslaugi, atsidavusi savo klientams, gerbiu savo darbuotojus, bet tai turi atitikti mano ramią savijautą. Jeigu man tinka, judame toliau, jei ne- atsisveikinam: give them roses and leave.

Pradėjau klausytis savęs ir pasitikėti savim. Suprantu, ką pasėsiu, tą ir pjausiu. Gal ir piktžolių mano derliuje bus, bet kur jų nebūna.Esu atsakinga už save ir savo sprendimus.Jaučiuosi puikiai, nebesmerkiu savęs, klystu, bet to nesureikšminu.

Tai - mano naujo gyvenimo pamatas. Mano atspirties taškas plėsti verslą, pasirinkti klientą ir darbuotoją, gyventi pagal Visatos dėsnius, juos pritaikius mano asmeniniam gerbūviui. Tai- pinigai, draugiška aplinka, vidinė ramybė, daug darbo ir daug įspūdžių.

Keičiasi viskas, nes keičiasi mano vidus. Ten atsiranda erdvė, energija. Jau nebėra būdo sustoti. Tik tęsti.

Siekis gyventi laisvai atnešė rezultatus: atsisakiau įdarbinimo, nes tai apribojo mano valymo įmonės veiklą, trukdė įmonei plėstis. Įvyko nepaaiškinami dalykai: mano įdarbinimas perėjo į mano įmonę, taigi liko stambus klientas. Ir ne tik tai. Dar gavome vieną klientą, kuris sutiko su įkainiais ir darbų atlikimo schema. Spėjome įrodyti, kaip dirbame ir jau sulaukėme dar vieno, jau trečio, stambaus projekto.
Aš visa tai darau su tokia meile ir džiaugsmu, kad kasryt vaikščioju aikštėje tarp tų restoranų ir vis netikiu, kad tai aš. Dovanų reikia, bet dabar kiekviena diena - lyg dovana. Pajūriu tame gerume :)

Dar yra labai svarbus momentas.

Susireguliavo miegas ir mityba. Tai didžiausias pasiekimas iš visų!!!”


Atsiliepimas apie programą

Vaida Lux

Buvo ilgas laikas, kad žinojau savo misiją, kad turiu padėti kitiems žmonėms savo daugiamete patirtimi ir įgytomis žiniomis, tačiau pati niekaip nedrįsau to pradėti, nežinojau net nuo ko pradėti, nuolat kamavo baimės ir nepasitikėjimas.

Iki susitikimo su Asta Nowo, mano verslas labai sunkiai ėjosi, nuolat bandžiau ieškoti kitų veiklų, tačiau mano finansinė padėtis negerėjo.

Astos programos metu, radau daug atsakymų ir gavau aiškų suvokimą ir priemones, kurių naudojimas, labai stipriai pakeitė mano gyvenimą – atsirado pirkėjai objektui, kurio niekaip negalėjau parduoti 3 metus, susitvarkė finansinė padėtis, padėjau planuotis net atostogas, ko iki šiol negalėjau sau leisti. Dabar jau laukia suplanuota kelionė į Afriką.

Pas Astą Nowo besibaigiant 3 mėnesių AMGF programai ir vos tik sužinojusi, kad Asta turi dar ir konsultacinio verslo 6 mėnesių programą, kurioje ji padeda išvystyti konsultacinę veiklą ir lydi visos programos kūrimo ir pasiruošimo metu, todėl net nemąstydama rezervavau sau vietą ir ten, nes puikiai žinojau, kad pati viena

neišsiversiu ir man reikia tikro profesionalo pagalbos.

Ir nei minutei nebuvau suabejojusi, kad būčiau padariusi netinkamą sprendimą. Mano investicija labai

pasiteisino!!! Nes visam kelyje buvo momentų, kai strigau, pradėjo lįsti baimės, nepasitikėjimas.

Ir jei tuo metu, būčiau buvusi viena, be Astos, manau, kad mano programa taip ir būtų likusi nepabaigta, neišdirbta, o rankos nuleistos ir ta misija būtų taip ir toliau nevykdoma.

Tikrai galvojau, kad bus lengviau.... Darbas prie savo autorinės programos yra nuolat reikalaujantis žvelgti į savo vidų, susidurti su savo vidinėmis baimėmis ir lipimu iš savo komforto zonos. Todėl be mentoriaus nuolatinės pagalbos, priežiūros ir paskatinimo, visa tai būtų buvę labai sudėtinga padaryti.

Bendravimas su Asta labai lengvas ir paprastas. Jaučiamas profesionalumas, užtikrintumas ir kiekvienas jos pasakytas žodis, yra visuomet svarus ir pagrįstas, todėl net nekyla minčių kažkuo abejoti.

Dabar esu be galo laiminga ir džiaugiuosi, kad mano autorinės programos sukūrimas įgyvendintas, jaučiuosi daug ramiau ir labiau savimi pasitikinti, nes matau, kaip mano patarimai kitoms moterims, leidžia joms atgauti balansą tarp jų verslo, santykių ir finansų. Esu tikra tuo, ką darau! Ir savo ateitį susieju būtent su šia veikla.

Labai rekomenduoju Astą Nowo ir jos autorines programas, kadangi jos iš tiesų keičia mūsų gyvenimus į gerąją pusę, prieš tai slėgę rūpesčiai, tarsi išnyksta, viskas vyksta lengviau, paprasčiau, be streso, kuris būdavo anksčiau, o pats darbas vyksta sklandžiau ir vienareikšmiškai greičiau.

Ačiū, Asta, kad esi, kad neleidi sustoti, padedi sparčiai siekti savo tikslų, padedi man augti ir tobulėti!


Atsiliepimas apie programą

Ramunė Žumbakienė
Psichologė Psichoterapeutė

Iki atėjimo į šią programą jau daug buvau nuveikusi savo asmeninių pokyčių kelyje, pabaigusi savo 5 metų asmeninę terapiją ir pakankamai sėkmingai dirbanti psichologo psichoterapeuto darbą. Tačiau santykis su pinigais ir su materialiom vertybėm ir toliau buvo sutrikęs. Tiksliau pasakius, aš buvau nuvertinusi materialų pasaulį ir be galo pavargusi ir išsekusi.

Buvau labai daug investavusi į mokymus, konsultacijas, supervizijas, tačiau reikiamo mokesčio iš klientų neimdavau, pagailėdavau. Mokiausi šių dalykų po truputį, kažkiek tobulėjau. Tačiau pabendravus su Asta Nowo savo vidinius resursus pati priimiau kaip begalinį turtą, kuris dykai ar už ačiū niekam kitam nepriklauso.

Aš patikėjau Astos mokymais vien iš jos laikysenos, puikiai suprasdama, apie ką ji kalba ir sutarėm dėl individualių konsultacijų. Jų metu pavyko perdirbti ne vieną savo įsitikinimą ir pradėti gyventi darnoje ir su dvasiniu pasauliu ir su materialiu. Dalyvaudama grupėje sėmiausi iš kitų dalyvių ir fokuso į pokyčius, ir palaikymo atliekant praktikas ir namų darbus. Pamilau tas moteris su jų begaliniu potencialu pažinti savo klodus ir jais naudotis.

Sustiprėjo mano meilė mano pačios lobynui, aš mokiausi išsakyti savo norus ir pasaulis mano nuostabai tai girdėjo: namuose prasidėjo remontas (kurio laukiau 10 metų), aš turėjau nuostabias atostogas, kai niekuo nereikia rūpintis, gali tik mėgautis ir daryti, ką nori.

Aš nustojau nerimauti dėl kitų ir drąsiai priimti gyvenimo įvykius. Jei anksčiau tik konsultacijų metu išgyvendavau "čia ir dabar" momentus, nes fokusuodavausi ties darbu, naudodama save, kaip instrumentą. Tai jau šios programos eigoje pradėjau gyventi "čia ir dabar" būsenoje. Ir supratau, kad taip ir veriasi gausa ir begalinis džiaugsmas išgyvenamo momento.

Man labai padėjo Astos mokymas laikyti fokusą ties teigiamais dalykais ir konkretizavimas savo norų, atsakomybės prisiėmimas už jų įgyvendinimą. Tam labai padėjo konkrečios praktikos, užduotys ir tos nuostabios moterys, kurios dalyvavo šioje transformacinėje programoje, dalinosi savo atradimais, įžvalgomis, patirtimis, svajonėmis. Begalo joms dėkinga už atvirumą ir pasitikėjimą.

Jaučiuosi tvirtai stovinti ant kojų ir priimdama gyvenimo dovaną su visais lobiais ir staigmenomis. Aš tikėjausi proveržio, man jo labai reikėjo, aš jį turiu, jį jaučiu, jį išgyvenu. Jau žinau, kad sekantis etapas yra savo produkto kūrimas, todėl su Asta neatsisveikinu, o tęsiu toliau. Tikiuosi draugystės tęstinumo ir su programos dalyvėmis.

“Tai, ką pasiimu Asta Nowo transformacinėje programoje - tai žinios vertos milijono” Kristina Juknė

 "Asta Novo tvirta ranka  davė pendelį, po kurio neliko kito pasirinkimo, kaip  “šauti į  savo svajonę ir ją pradėti realizuoti” Lina Lasi

 "Asta  turi labai stiprią energetiką. Perklausai įrašą, sudalyvauji susitikime, ir tarsi koks propeleris užsikuria, adrenalino bomba sprogsta, ir gali veikti, daryti, galvoti, keisti.... Programos pabaigoje ir aš pati jaučiuosi tokia paturbinta gerokai."  Eglė Bergner

 "Tai - mano naujo gyvenimo pamatas. Mano atspirties taškas plėsti verslą, pasirinkti teisingus klientus  ir darbuotojus, gyventi pagal Visatos dėsnius ir juos pritaikyti mano asmeninio gerbūvio kūrimui" Snieguolė Butrimė

"Po Jūsų programos, šoviau kaip raketa nugalėjus baimę ir išlindau iš po šluotos. Ačiū Jums, Jūsų dėka daug kas pajudėjo ir davė rezultatų" Lina Stackauskienė

 "AMGF – tikrai unikali programa, sudėliota nuo A iki Z.  Asta yra labai stipri asmenybė, gebanti pritraukti padėti joms moterims padaryti transformaciją" Irma Matulevičė

 "Asta Nowo puikiai išmano tai, ko moko. Pažintis su ja - vienas iš geriausių dalykų mano gyvenime. Programa intensyvi ir labai naudinga – keičianti požiūrį, savijautą, mąstymą, veiksmus ir gyvenseną." Laima Mickuvienė

 "Ši Astos programa pati didžiausia dovana ir vertybė, pati geriausia investicija į save, ji padėjo man išlaisvinti save iš vidaus."  Simona Eivienė


"Aš tikėjausi proveržio, man jo labai reikėjo, aš jį turiu, jį jaučiu, jį išgyvenu."  Ramunė Žumbakienė Šeibo

 "Astos programoje viskas vyko  kosminiu greičiu – vos spėju naujas žinias, praktikas įkvėpti ir jau akivaizdūs rezultatai. Per mėnesį pasikeitė kardinaliai absoliučiai viskas visose gyvenimo srityse – pinigai, santykiai, aš pati!" Daiva Bagvilaitė

 "Astos programos labai stipriai pakeitė mano gyvenimą. Mano investicija labai pasiteisino!!! Tikrai galvojau, kad bus lengviau sukurti autorinę programą ir ją parduoti. Be mentoriaus nuolatinės pagalbos tai būtų buvę labai sudėtinga" Vaida Lux

"Pas mane kyla pajamos, nes praėjau jūsų programą. Ir sparčiai kyla. Ačiū!" Lina Lasi

 "Absoliučiai viskas programose buvo labai naudinga ir vertinga. Pagalba išeinant į viešumą, išdrįstant pristatyti savo paslaugas, suvokimas kokią vertę duodu klientams ir konkretūs žingsniai, ką ir kada reikia daryti konsultacinėje veikloje Online, kad judėti greitai ir užtikrintai. Džiaugiuosi, kad   nesvarsčiau varianto, kad programa  gali būti brangi, kažkas nepasisekti. Pagaliau gyvenu kaip visada svajojau - pati planuojuosi savo dieną, atostogas, turiu pakankamai laiko sau ir šeimai, savo poreikiams. Galiu atostogauti kada noriu ir rinktis ką noriu, o ne ką išgaliu."  Girda Valiulytė

 "Po programos jaučiu gana stiprų pokytį savo viduje, ir matau, kaip keičiasi visa aplinka apie mane. Pagaliau išdrįsau paimti pinigus už savo paslaugas, jaučiu, kaip žmonės skaitosi su manimi."  Lina Čerkasova


>