profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic

Lina Garkevičiūtė

Programa transformuojanti, gili, visuminė, padedanti pereiti į kitą lygį tiek jausenoje tiek finansuose. Programoje išmokau prisiimti atsakomybę už savo pinigus, būseną ir gyvenimą, kurį aš pati ir kuriu.

Programos metu pradėjau fiksuoti savo vidinę būseną, atėjo suvokimas, kodėl būtina fiksuoti transformaciją. Programa įgalino tikėti savo jėgomis, padidino savivertę, mokino užbrėžti ribas, statyti save į pirmą vietą.

Programos metu atsivėrė giluminės priežastys mano „nemoku, negaliu, nežinau kaip“ išmoktų strategijų ir išmokau jas transformuoti į „aš drąsi, aš žinau apie save geriausiai, aš stipri priimti Visatos tvarką, nepabėgsiu ir nepalūšiu padariusi klaidą ar susidūrusi su kritika“.

Programos dėka atsilaisvino varžtai, padedantys priimti savo „blogąsiais“ savybes, išlaisvino iš sau uždėtų taisyklių, vertinimų, tobulumo siekimo. Supratau ir pradėjau leisti sau būti visokia. Kitu kampu atsivėrė sąžiningumas, kuklumas ir ištikimybė. Programos metu išjaučiau savo viziją, supratau, kurias magnetiškos asmenybės savybes turiu stiprinti.

Programoje keitėsi suvokimas apie save ir pinigus. Suvokiau, jos pinigų visada yra, aš esu saugi ir globojama Visatos, mokinuosi gyventi gausos būsenoje. Sumažėjo baimė likti be pinigų, keisti darbą.

Programos metu rašiau video, išdrįsau padaryti pirmąjį savo livą, išsigryninau savo tikslus ir išmokau teisingai juos išsikelti. Suvokiau skirtumą tarp „norėti“ ir „ būti“.

Asta yra energetiškai stipri lektorė, sugebanti pamatyti kur mes pačios sau meluojame, gebanti išnarplioti vidinius konfliktus, koreguojanti klaidingus įsitikinimus, išsakanti tiesą su meile. Kadangi programa labai gili, nepakanka 3 mėn jai įsisavinti. Meditacijas, praktikas ir kai kurias užduotis pagal poreikį kartosiu.

Dėkoju Astai už vidinį pokytį, paramą ir visokeriopą pagalbą programos metu, tikėjimą manimi ir man skirtą laiką.

Dėkoju kitoms programos moterims už pasidalinimus, paramą ir palaikymą.

Lina Garkevičiūtė

Eglė Bergner

Iki programos Gyvenau chaose. Darbo daug, bėgu, nespėju, klystu, neatlieku užduočių iki galo, atlieku netinkamai, vėluoju. Dirbu 14-16val.per parą. Aiškus trūkumas finansuose ir savęs vertinime. Jaučiu nerimą, kaltę, esu nepakankama. Jaučiu, kaip gyvenimas bėga pro šalį, o aš laukiu, kad kada nors ateis tas laikas, kai būsiu pakankama, laiminga, turėsiu pinigų, galėsiu leisti sau kiek daugiau. Pojūtis „dar ne dabar, dar ne laikas“. Viskas, apie ką svajoju, įvyks kažkada.

Norėjau jausti gyvenimo pilnatvę, būti finansiškai nepriklausoma, pasirinkti darbo laiką ir jį sutrumpinti, skirti laiko poilsiui, sau, tiesiog būti, džiaugtis savo pasiekimais, darbo rezultatu. Norėjau oriai pragyventi iš savo darbinės veiklos, būti užtikrinta, padėti vaikams, keliauti, turėti santaupų, investuoti, pirkti sau, ką noriu. Norėjau komfortiškai gyventi sutvarkytoje savo namų aplinkoje. Norėjau pradėti uždirbti taip, kad senatvėje niekam nereikėtų manimi rūpintis, kad savimi pasirūpinčiau pati.

Suvokiau, kad pati viso to, ko noriu, negaliu pasiekti viena pati. Šitiek metų dirbau daug, tačiau rezultatas manęs netenkino. Pasitenkinimas darbine veikla neteikė pilno pasitenkinimo nei emociškai, nei finansiškai. Radusi informaciją apie AMGF, supratau, kad ji tikrai apie mane. Ši mintis mane tiesiog įtraukė. Suvokiau, kad turiu potencialo ir jėgų siekti daugiau, bet jau nebuvo vidinio tikėjimo, kad galiu viena tai įveikti. Reikėjo vedimo, kad pamatyčiau KAIP galiu pasiekti savo svajonės.

Supratau, kad neturiu LAIKO klaidžioti ir ieškoti savo sėkmės formulės, persekiojo mintys, kad KAŽKĄ DARAU NE TAIP. Nebeturėjau jėgų dirbti tokiu tempu ir ritmu bei apimtimis, kokių reikalavo mano darbinė aplinka. Praktiškai neturėjau poilsio. Suvokiau, kad ILGIAU TAIP TĘSTI NEGALIU. Jaučiau, kad savęs nerealizuoju. Jaučiau, kad NEPAGAUNU ESMĖS. Jaučiau, kad mano gyvenimas yra tarsi ne mano, kad taip, kaip gyvenu, aš gyventi NENORIU, kad manęs tai niekur neveda.

Išbandžiau daug veiklų, mokiausi įvairiausių dalykų. Suskaičiavau, kad per savo gyvenimą pasimatavau dešimt specialybių ar savarankiškų veiklų. Kas kartą išbandžiusi veiklą nuspręsdavau, kad šioje srityje proveržio nebus, normalių pinigų neuždirbsiu ir ši veikla ne man. Todėl vieną veiklą keisdavau kita, mokydavausi vis naujų dalykų. O kiek dar turėjau planų pasimokyti!

Jaučiausi užstrigusi „voverės rate“. Bėgu, suku ratą, negaliu sustoti, negaliu ištrūkti, negaliu pasitraukti. Vilties , kad kada nors tai baigsis, nėra. Esu užsivėlusi kasdieniniuose darbuose ir rūpesčiuose, neturiu jėgų nei ką nors pakeisti, nei pasitraukti, nei pažvelgti į viską iš šalies. Mintys apie save: nepakankama, nevykusi, nesugebu susitvarkyti su savo gyvenimu.

Programoje AMGF Atradau, kad ESU. Mano veikla svarbi, esu pakankama ir unikali tokia, kokia esu. Su manimi viskas gerai. Su mano aplinkiniais žmonėmis irgi viskas gerai. Pinigai yra mano vidinis resursas. Jei neturiu jų viduje, neturėsiu ir išorėje. Jaučiu, kad mano savęs suvokimas ateina pamažu, bet su pagreičiu. Tarsi koks vėlavimo efektas, bet tolygiai stiprėjantis. Suprantu, kad negaliu sustoti eidama į savo gylį. Tik taip palaikysiu savo bent jau „nulinę“ būseną. Pinigus reikia sukurti, o ne uždirbti. Verslas ar darbas SAU yra privaloma sąlyga mano tikslams pasiekti. Negaliu šokinėti nuo vienos veiklos prie kitos. Negaliu sau leisti blaškytis, neprisiimti atsakomybės.

Ką apie tai dabar galvoji Kitaip nei anksčiau?

Sužinojau ir suvokiau, kad tokiam gyvenimui, kokio noriu, reikalinga pirmiausia būsena. Ir jei užtikrinsiu savo buvimą toje būsenoje, tai galėsiu gyventi ir be pinigų, ar galėsiu tų pinigų prasimanyti. Dėl to reikia nuolat gilintis į save ir su savimi dirbti.

PASITIKĖTI IR EITI. Programai baigiantis jau suvokiu pasitikėjimo svarbą. Pasitikiu savimi ir visata bei jos paruoštu planu man.

Gausybė atradimų ir suvokimų mane aplankė pirmą kartą. Atradau gausybę dalykų, kuriuos vertinti reikia kitaip nei iki šiol. Kuklumas, ištikimybė, sąžiningumas, infantilumas nušvito visai kita puse. Ir kaip galiu tai PRIIMTI, bet nebūtinai sutikti.

Dar vienas itin svarbus suvokimas apie save : mano istorija – tai ne aš. Aš galiu į savo istoriją pažvelgti iš šalies ir pamatyti mano gyvenimą reguliavusius šabloninius įtikėjimus ir strategijas. Ir GALIU tai PAKEISTI.

Pradėjau rašyti periodiškai postus ir to nesigėdyti, išdrįsau įrašyti pirmąjį savo live įrašą, nebesijaučiu nepatogiai prieš klientus savo senesnėje veikloje ir drąsiai kalbu apie savo patirtį, būseną su šalia esančiais žmonėmis, galimomis klientėmis. Pradėjau vesti konsultacijas, pardaviau pirmąjį paslaugų paketą. Dėlioju paslaugų paketo temas.Pradėjau atsirinkti klientus/es savo ankstesnėje veikloje. Nenuleidžiu kainos. Ieškau naujų galimybių ir jų randu. Tiesiog labai pasitikiu ir tikiu savimi visose veiklose ir drąsiai einu į priekį.

Po programos Jaučiuosi lengva, išsilaisvinusi, atsipalaidavusi ir tikiu puikia savo ateitimi. Tiesiog pasitikiu ir einu. Neturiu baimės gyventi be pinigų, tikrai ženkliai mažiau apie juos galvoju ir nestresuoju dėl to. Apskritai beveik nestresuoju. Daugelis situacijų, kuriose anksčiau blogai jausdavausi, manęs nebetrigerina. Neerzina žmonės, neužsiveliu situacijose, nesiginčiju, nepriekaištauju, neįsižeidžiu. Nesiekiu tobulumo . Tiesiog leidžiu viskam vykti, ir žinau, kad tai į gera. Jei kas nepavyksta, nekaltinu savęs ir nurašau tai tiems 30%, kurie ir turi būti neidealūs. Suvokiu, kad tam, kad mano ateitis būtų puiki, turiu daug ką nuveikti, taip pat ir su savimi. Bet dabar jau žinau, ką! Laimė suvokti, kad su manimi viskas gerai ir tokia, kokia esu, esu unikali. Tiesiog atkrinta daugybė abejonių ir baimių. Ačiū Astai, kad leido tai pamatyti!

Programa nepaprastai intensyvi, labai plačios aprėpties, giluminė, paremta patirtimi SISTEMA. Kartais būdavo visko tiek daug, kad tekdavo perklausyti įrašus tam, kad įsigilinčiau ir pasitikrinčiau, ar tikrai teisingai viską užfiksavau. Dalyvaudama susitikimuose kai ko net neužfiksuodavau, nesusikoncentruodavau. Ir ateityje tų įrašų tikrai klausysiu.

Suvokiu, kad Asta tikrai turi labai stiprią energetiką. Perklausai įrašą, sudalyvauji susitikime, ir tarsi koks propeleris užsikuria, tarsi adrenalino bomba sprogsta, ir gali veikti, daryti, galvoti, keisti.... Programos pabaigoje ir aš pati jaučiuosi tokia paturbinta gerokai.

Apie Astą kaip apie mentorę galiu atsiliepti kaip apie puikią vedlę, kuri savo viščiukų nepalieka ir neleidžia jiems nuklysti į šoną. Jos akis viską pastebi, net menką minties vingį. Man asmeniškai svarbu, kad Asta patyrusi ir pati išgyvenusi tokias būkles, kokiose esame mes, programos dalyvės. Kartais griežtesniu žodžiu mus paragina nenukrypti nuo tikslo ir pažado sau, bet taip ir reikia, nes protas taip ir pudruoja smegenis, kad sėdėtum po senovei ir neišeitumei iš komforto zonos.

Esu nepaprastai laiminga ir dėkinga Astai už naujas patirtis ir pokytį, prie kurio prisidedu ir pati.

Taip pat esu dėkinga programos moterims, kurių patirtys, klaidos ir pasiekimai leidžia džiaugtis ir tikėti galia, kurią turime. Kaip gera žinoti, kad yra moterų, kurios giliai tave supranta.

Ačiū visam kolektyvui su Asta priekyje, nepaprastai džiaugiuosi šiuo mūsų kartu nueitu gyvenimo kelio etapu!

Eglė Bergner

Irma Matulevičė

Dirbu tinklinės rinkodaros sistemoje jau treti metai ir neturėjau tokių rezultatų, kokių norėjosi. Kurį laiką veikla augo, bet paskutiniu metu jaučiausi tarsi įstrigusi, nes augimo nebuvo ir finansai iš veiklos visiškai netenkino.

Norėjau, kad veikla augtų, užtektų pinigų ne tik pragyvenimui, bet ir atidėjimui senatvei, investavimui, norėjau pati išlaisvėti, jaustis gerai, pasitikėti savimi, nes jausdavausi visur kalta, galvodavau, kad su manimi kažkas negerai, norėjau būti visiems gera.

Mano poreikiai būdavo paskutinėje vietoje, pirmiau viskas vaikams, o man kas liks.
Visiems viską padaryti, padėti, o mano veiklai – jau kiek liks laiko.

Pati net nelabai supratau, ko norėjau, tik jaučiau, kad kažkas ne taip ir darau turbūt ne taip.

Aš turiu suvokimą, kad atsitiktinumų nebūna ir kai pamačiau Astos skelbimą, dar iškart neprisijungiau, bet svarsčiau ir prisimenu, susitikusi su draugėmis pakalbėjome apie tai, kad jeigu man tai rūpi, vadinasi, man to reikia, ir aš suspėjau į programą papildomame etape. Jaučiau užstrigimą ir man tikrai reikėjo pagalbos.

Aš supratau, kad esu įstrigusi ir turiu kažką daryti. Atgal eiti nesinorėjo, o pirmyn – didelė baimė, nežinomybė ir nenorėjimas išeiti iš komforto zonos. Bet ir toj komforto zonoj buvo sunku būti, suvokiau, kad reikia daryti pokyčius.

Skaičiau knygas, klausiausi paskaitų, bet motyvacija būdavo trumpalaikė.
Jaučiausi beviltiškai, kaltinau save, smerkiau ir galvojau, kad su manimi kažkas negerai.

Labiausiai abejojau, ar turėsiu daugiau laiko sau, kad pilnai galėčiau dalyvauti programoje, nežinojau, ko iš programos tikėtis.

Taip pat supratau, kad daug turėsiu daryti pati, programa nekainuos pigiai, todėl buvo sunku priimti sprendimą į save daug investuoti, kai nesijaučiau to verta!

Pradžioje kol aktyviai veikė protas, galvojau, kad viską aš žinau. Bet kai pradėjau klausytis intuicijos, supratau, kad aš nieko nemoku ir man reikia daug dirbti su savo vidumi, o ne tik kažką žinoti.

Patiko visos praktikos, tikrai daugumos net ir nežinojau, patiko visa informacija ir kaip ji buvo pateikiama, visada jaučiau stiprų Astos energetinį palaikymą. Išmokau dalykų, kuriuos naudosiu visą gyvenimą ir galėsiu pasidalinti su kitais. Man turbūt naudingiausia buvo sužinoti, kad turtingi žmonės nebijo gyventi be pinigų. Man taip palengvėjo, kad aš neturiu būti ideali ir tobula. Kad galiu paleisti savo perfekcionizmą! Aš sužinojau, kad būsenas mes patys renkamės, būti nelaimingai, nusivylusiai ar būti laimingai ir viskuo patenkintai. Anksčiau galvojau, kad visa tai įtakoja tik aplinka.

Aš pagaliau supratau, kodėl su manimi viskas gerai! Pakilo mano savivertė, aš pradėjau statyti save į pirmą vietą, brėžti ribas kitiems. Aš išmokau susitvarkyti su savo baimėmis, išjausti savo jausmus, pakeisti savo elgesio strategijas.

Aš supratau, kiek manyje vidinių konfliktų ir kad turiu antiturto programą, bet ją tik savo darbu galiu pakeisti. Supratau, kad užtenka vienos veiklos, kad geri pinigai ateitų. Suvokiu, kad turiu visą gyvenimą skirti laiko mokytis, keistis ir augti, taip kaip ir gamta, kas neauga, numiršta.

Pradėjau drąsiai kalbinti žmones ir dalintis tuo, ką darau.

Live transliacijas seniai norėjau daryti, bet tik programoje man pavyko pradėti daryti! Pertvarkiau savo FB profilį. Pradėjau kasdien daryti story, anksčiau bijodavau, kad bus per dažnai ir žmonės pradės mane ignoruoti, bet dabar pati pakeičiau požiūrį, kad skelbdama informaciją noriu kuo daugiau suteikti žinių ir padėti žmonėms.

Pradėjau aktyviau dirbti instagram ir pas mane labai padaugėjo sekėjų. Apskritai atsirado naujų klientų. Pradėjau aktyviau bendrauti su klientais, kuriuos jau turiu, suteikiu jiems daugiau informacijos, daugiau jais domiuosi. Kasdien vis kyla naujų idėjų ir aš daugiau laiko skiriu savo veiklai. Susidėliojau reikalus su šeima taip, kad man niekas netrukdytų.

Dabar jaučiuosi savimi pasitikinti, nebijau būti matoma, nors dar reikia tvarkytis su žmonių kritika, bet aš juk tik pradėjau išreikšti save viešai. Suvokiu, kad negaliu visiems patikti. Ir šitas pokytis atėjo tik šios programos dėka. Dabar jau matau save ateityje lydere, padedančia kitiems žmonėms taip pat tapti lyderiais savo veikloje ir pasiekti finansinių tikslų. Matau save kuriančią vertę žmonėms ir Pasauliui, realizuojančią save ir išpildančią savo svajones. Kažkada anksčiau laukiau, kad už mane kažkas padarys, man duos.

Visų pirma, ateidama į programą, priėmiau sprendimą daryti pokyčius savo gyvenime. Man tai nėra lengva, galėčiau apibūdinti tai, kaip gimdymą. Kai žinai, kad negali pabėgti ir turi iškentėti tą skausmą, bet tada ateina nauja gyvybė. O iš tikrųjų, atrodo, kad viskas paprasta, tiesiog reikia keisti mąstymą. Nes turtingi žmonės mąsto visiškai kitaip negu vargšai, ir aišku, elgiasi kitaip, su savimi, su žmonėmis, su savo pinigais.

Labai džiaugiuosi, kad neliko manyje kaltės jausmo, gėdos, kas ką pasakys, pagalvos apie mane. Taip pat priėmiau sprendimą atsisakyti savęs nuvertinimo. Daug sprendimų priėmiau nubrėždama ribas kitiems žmonėms.

Manęs nebestabdys baimės eiti pirmyn, mokėsiu išanalizuoti savo jausmus, pasižiūrėti antrinę naudą, turėsiu daug daugiau pasitikėjimo savimi kurti ir išreikšti save.

Žinau, kad esu unikali ir man nebereikia su niekuo lygintis ar daryti, kaip kiti. Žinau, kad tik aš pati galiu aktyvuoti savo vidinę jėgą arba ją uždrausti.

Tai tikrai unikali programa, sudėliota nuo A iki Z.

Ir čia kalba eina ne tik apie pinigus, nes jie yra susieti su mumis. Reikia daug vidinio darbo ir išorinių veiksmų padaryti, kad pamatytum rezultatus.

Asta yra labai stipri asmenybė, gebanti pritraukti moteris ir padėti joms padaryti transformaciją. Ji remiasi savo praeitimi ir savo gyvenimo pamokomis. Ji – tiesus žmogus, niekada nieko nevynioja į vatą. Ir man tas labai patiko, nors kartais ir nelabai malonu būdavo, bet tiesa juk ne visada maloni ir aš visada bijodavau kritikos.

Tai šioje vietoje ji man irgi labai padėjo tos baimės atsikratyti!

Aš jai labai dėkinga, kad padėjo išeiti iš perfekcionizmo ir kartais pasielgti ar pasižiūrėti į situaciją šaltakraujiškai.

Dabar aš esu jau kitas žmogus Astos dėka!

Nuoširdžiai dėkoju, Asta, ir linkiu sėkmės!

Irma Matulevičė

Lina Lekavičienė

Prieš ateinant į programą AMGF, mano situacija buvo visai prasta - emociškai jaučiausi labai blogai. 3 metai kaip tąsausi ir vaidinu, kad noriu dirbti sau, užsiimti asmeninėmis veidoskaitos ir aromatestavimo konsultacijomis, o iš tikrųjų beveik nieko nedarau, tik einu iš proto ir sėdžiu namuose atsiskyrusi nuo žmonių.

Buvau išlaikoma vyro ir užsidirbdavau pati tik po 50-100 Eurų į mėnesį.

Norėjau pradėti aktyviai veikti, uždirbti normalius ir stabilius pinigus kas mėnesį ir jaustis saugi, laiminga, mylinti ir mylima.

Nusprendžiau, kad man reikia programos AMGF, nes supratau, kad nebenoriu toliau taip gyventi ties egzistencijos riba ir vegetuoti. Kad noriu gyventi pilnavertišką gyvenimą, būti naudinga šios žemės žmonėms ir uždirbti pinigus išnaudojant pagrindinius savo talentus.

Apsisprendžiau i programą, nes daugiau nei 4 metus bandžiau tai pakeisti, baigiau begales saviugdos kursų, seminarų, perskaičiau krūvas psichologinių ir ezoterinių knygų, bet esama padėtis tiek emocinė, tiek finansinė netenkino - jaučiausi tarsi gyvendama kalėjime, į kurį pati save įkalinau ir nebegaliu ištrūkti iš savo proto pinklių. Esu tik namų šeimininkė, kuri kitiems šypsosi o viduje jaučiu tik pyktį ir nerimą.

Todėl apsisprendžiau i programą AMGF.

Abejojau ar tikrai padarysiu transformaciją, ar sugebėsiu pakeisti savo dabartinę situaciją.

Programoje AMGF viskas buvo labai vertinga ir gilu. Labiausiai tai suvokimas ir praktikos apie vidines būsenas ir kaip jos įtakoja mūsų pinigus. Apie giluminius įsitikinimus, apie pasaulį, apie konsultacinio verslo kūrimą, jo modelį ir pardavimus. Apie tai, kad turiu pirmiausia išmokti mylėti save ir rūpintis savo poreikiais, pamatyti kokį žaidimą aš žaidžiu pati su savimi. Kad viskas, ko mes norime yra mūsų viduje, apie tai kad kuklumas yra didžiausias ego. Kad norint uždirbti didelius pinigus turi mokėti gyventi be pinigų. Ir daug kitų dalykų.

Per 3mėn dalyvaujant programoje pasikeitė mano požiūris į Save, pinigus, veiklą, verslą.

Jaučiuosi atgavusi savo stuburą, pasitikinti ir vertinanti save ir savo turimas žinias, suprantanti savo norus ir poreikius. Vėl pradėjau matyti savo ateitį tokią, apie kurią visada svajojau. Matau save kuriančio žmogaus, o ne aukos rolėje.

Dabar pirmiausia klausausi savęs ir savo norų, pradėjau susigražinti sau atgal prieš daugel metų kitiems atiduotą atsakomybę už save ir savo gyvenimą. Tik aš pati esu atsakinga už savo būsenas, norus, jausmus bei pinigus. Kad veikla jei aš iš jos neuždirbu pinigų yra tik mano hobis o ne verslas. Kad norint uždirbti turiu į visą tai žiūrėti kaip į verslą. Kad pinigai sukuriami o ne uždirbami sunkiu darbu.

Dalyvaudama programoje pertvarkiau savo veiklos FB puslapį, nustodama slėpti save ir savo veiklą po gražių, bet klientams nieko nesakančių žodžių pavadinimais. Pradėjau rodyti iniciatyvą ir pati eiti į renginius, nelaukiant kol mane pakvies. Sudalyvavau vasarą 3 dideliuose viešuose renginiuose.

Pradėjau daryti Live transliacijas, pakėliau savo paslaugų kainą, apsirašinėju savo potencialų klientą ir pradedu bendrauti su žmonėmis, kurie galėtų būti mano klientais.

Nusprendžiau pati priiminėti sprendimus ir būti atsakinga už save ir savo pinigus. Nusprendžiau gyventi ir dirbti dabar vardan savo ateities. Nusprendžiau būti gyvenime mokine ir pasitikėti tuo, ko moko Asta. Nusprendžiau užsidirbti visa tai ko trokštu, o nebesitenkinti gyvenimo trupiniais. Nusprendžiau gyventi galvojant ne vien tik apie save ir savo emocinę būseną, bet gyventi ir dirbti galvojant apie savo ateitį.

Nusprendžiau eiti toliau su Astos vedimu bei išmokti dirbti pagal jos verslo modelį.

Asta yra labai stipri ir struktūruota mokytoja. Labai darbšti, be galo mylinti tai, ką daro ir visa 100 proc. atsiduodanti savo darbui. Kartu mokėdama mėgautis laisvalaikiu ir gyvenimo teikiamais malonumais.

Labai dėmesinga, energetiškai stipri, sugebanti visada ištraukti žmogų iš jo proto pinklių ir sugražinti į jam skirtą širdies kelią.

Esu labai labai dėkinga, Asta, tau už tavo vedimą, už tai, kad tu tokia esi.

Kad mes susipažinome ir kad turėjau galimybę patekti ir sudalyvauti tavo autoriniame kurse bei padaryti transformaciją.

Lina Lekavičienė

Rūta G.

Turėjau viduje pajautimą, kad sena veikla man jau baigta, kad nebegaliu jos tęsti. Nors viskas gerai tarsi, įsitvirtinus ten, tačiau viduj labai sunku prisiversti tą tęsti, vidinis pojūtis, kad turiu baigt tai,ką darau, nes ten jau viskas išsemta.

Esu pereinamajame laikotarpyje, kai keičiu veiklą ir viduje buvo didelė baimė ir nepasitikėjimas, kad nepragyvensiu iš naujos veiklos. Noras buvo, kad nauja veikla nežlugtų vien dėl to,kad negalėsiu iš to pragyventi.

Ėjau mažais žingsniais iš senos veiklos - įstojau mokytis naujos specialybės, prieš tai pabaigiau instruktorių kursus ir pradėjau vesti mankštas, susimažinau darbo laiką ir krūvį esamame darbe. Tačiau nauja veikla dar tik daigeliai ir jaučiu tarsi nebaigtas dar “produktas”, dar iki galo nesuformuota, neišdirbta, neapgalvota.

Ateit į programą tikrai buvo abejonių, nes daug saviugdos praktikų praėjau, nemažai įrankų turiu kaip dirbt su savimi, galvojau, kam dar vieni? Tačiau praeiti ankstesni mokymai visi nesispecializavo finansiniuose dalykuose. Tai proto burbėjimus padėjo “nulaužti” šita korta, kad gausių žinių kaip viską sujungti su finansiniais dalykais.

Vertingiausia, naudingiausia ką gavau – kad aiškiai sustatė logiką, kaip gyvenime atsiranda finansinė sėkmė. Ir kad pamačiau, suvokiau, kaip svarbu išlipti iš savęs susimažinimo “rėžimo”, eiti į globalumą – programai einant į pabaigą, suvokiu,kad man ir reikėjo šito atsakymo, tai mano pagrindinė tema.

Galų gale praktiškai suvokiau, kaip svarbu būti dėmesingai sau kasdien, nuo to priklauso, koks gyvenimas aplink mane bus ir kokią vertę duosiu pasauliui. Ir kad kasdieninis darbas turi būti bent 70 proc – vidinis.

Daugiau dėmesio skiriu sau, savo būsenoms, laikau tai dabar labai svarbiu, baziniu dalyku. Seniau irgi tą praktikavau, bet, kaip dabar atrodo, tarsi nerimtai, daugiau ‘žaisdama”.

O dabar suprantu visa to svorį ir savo atsakomybę už tai. Suvokiu dabar kad mano realybė kuriama tik per mano vidų, o išorė tik to atspindys ir be ryšio reikšti pretenzijas išoriniam pasauliui.

Keliauju kasdien į vis didesnį saves pajautimą, matymą, išgirdimą ir paisymą kiekvienoje dienoje. Praktiškai pradedu pajausti, ką reiškia būti sau prioritetu.

Tik labai norėčiau “nesusimauti” ir toliau praktikuoti. Ir padaryti tuos namų darbus, kurie liko neatlikti. Bet žinant savo užimtumą, man iš viso stebuklas atrodo,kad vis tiek sugebėjau praeiti programą praktiškai nepraleidusi nieko, Ir manau praktikuojant tikrai turėtų duoti milžinišką įtaką mano gyvenimo kokybei.

Ačiū už tai,ką perdavėt.

Rūta G.

Erika Kaminskaitė Liubertienė

Atėjau į programą nes norėjau pakeisti savo gyvenimą. Apie tai mąsčiau ir to troškau jau senai. Pamačiusi Astos Nowo pasidalinimą Facebooke, intuityviai pajutau, kad noriu praeiti programą AMGF. Nors Asta kvietė moteris užsiimancias konsultacine veikla ,o Aš šiuo metu to nepraktikuoju, visgi giliai viduje jaučiau, kad man reikia šios programos.

Tuo metu buvau ką tik praradusi darbą kuriame pradirbau labai daug metų ir pradėjusi dirbti sau, naujoje veikloje, jaučiausi įsitempusi, pastrigusi, turėjau visokių baimių.

Bijojau savo naujos veiklos, visiškai nauja sritis, pirmą kartą išdrįsau dirbti sau, nepasitikėjau savimi, nežinojau kaip tiksliai ją auginti ir plėtoti, pajamos buvo labai mažos, bijojau ar iš viso pavyks jas susikurti.

Norėjau sužinoti kas mane stabdo, iš kur tos baimės ir nepasitikėjimas, kodėl nėra klientų. Norėjau dirbti sau, drąsiai, sėkmingai ir su pasitikėjimu vystyti savo veiklą ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Pokyčius daryti buvo labai svarbu, nes niekas nejudėjo į priekį, o laikas ėjo. Tokiam sąstingyje išbuvau apie 9 mėnesius, vienu metu reikalai lyg ir pajudėjo į priekį, tačiau labai trumpam ir vėl viskas pastrigo. Jaučiausi finansiškai nesaugi, pergyvenau dėl ateities.

Jokių abejonių dėl programos AMGF nebuvo, nes visa esybė prašėsi pokyčio.

Praėjusi programą atsakiau sau į daugelį klausimų, supratau kad visos priežastys slypi manyje. Suvokiau, jog turiu keisti savo mąstymą ir transformuoti praeities patirtis ir įsitikinimus, gavau tam įrankius ir daug atgalinio ryšio iš Astos. Supratusi priežastis pradėjau dirbti su savimi.

Programoje atsipalaidavau, sumažėjo nerimas ir baimės, išaugo pasitikėjimas savimi, pradėjau labiau fokusuotis į teigiamus dalykus, į viską žiūrėti paprasčiau, labiau vadovautis savo intuicija. Pradėjau naršyti po savo vidų, kelti į viršų prieš daug metų ten susikaupusius ir giliai nusėdusius įsitikinimus, transformuoti tuos, kurie nebetarnauja man. Tarsi tapau lengvesne. Pavyko peržengti per save ir padaryti tokių dalykų, kokių prieš pradėdama programą tikrai nebūčiau išdrįsusi.

Jaučiu esu pasiruošusi toliau žengti daug lengviau ir tvirčiau, su pasitikėjimu, nes AŠ esu savo gyvenimo kūrėja.

Nuoširdžiai dėkoju Astai už labai naudingas pamokas, dėmesį ir skirtą laiką. Buvo intensyvu, bet labai naudinga. Sutikau nuostabių moterų, užmezgiau draugysčių. Aš norėjau pakeisti savo gyvenimą – Aš jau pradėjau jį keisti. Pasiilgsiu mūsų užsiėmimų.

Erika Kaminskaitė Liubertienė

Snieguolė Butrimė

“Į programą atėjau po to, kai keletą kartų paklausiau Astos Nowo įrašų Facebooke.

Jau kuris laikas ieškojau, kaip iššokti iš " voverės rato". Dirbi, stengiesi, lyg turėtų būti gerai, bet pinigai, santykiai ir kitos gyvenimo sritys riedėjo žemyn. Problemų buvo daug, bet jų sprendimo - nei vieno. Norėjau laisvės. Buvau taip užstrigus, kad nebesinorėjo gyvent.

Pagalbos ieškojau pas psichologus, psichiatrus, pirkau saviugdos knygas, klausiausi įvairiausių programų. Tai truko apie 3 metus. Visko pradžia rodydavosi viltinga, bet tuo viskas ir baigdavosi. Jaučiausi lyg pati save įkalinus ir spynos raktą pametus.

Ateiti į programą abejonių nebuvo, bet buvo kiek nesmagu, lyg ir gėda.

Vertingiausia ir Naudingiausia programoje Įgytos žinios ir jų taikymo būdai.

Dabar Pasitikiu savimi labiau, moku išvesti save iš trūkumo būsenos, moku save stebėti, darau, bet nesijaudinu, mažiau atidėlioju, esu paslaugi, atsidavusi savo klientams, gerbiu savo darbuotojus, bet tai turi atitikti mano ramią savijautą. Jeigu man tinka, judame toliau, jei ne- atsisveikinam: give them roses and leave.

Pradėjau klausytis savęs ir pasitikėti savim. Suprantu, ką pasėsiu, tą ir pjausiu. Gal ir piktžolių mano derliuje bus, bet kur jų nebūna.Esu atsakinga už save ir savo sprendimus.
Jaučiuosi puikiai, nebesmerkiu savęs, klystu, bet to nesureikšminu.

Tai - mano naujo gyvenimo pamatas. Mano atspirties taškas plėsti verslą, pasirinkti klientą ir darbuotoją, gyventi pagal Visatos dėsnius, juos pritaikius mano asmeniniam gerbūviui. Tai- pinigai, draugiška aplinka, vidinė ramybė, daug darbo ir daug įspūdžių.

Keičiasi viskas, nes keičiasi mano vidus. Ten atsiranda erdvė, energija. Jau nebėra būdo sustoti. Tik tęsti.

Siekis gyventi laisvai atnešė rezultatus: atsisakiau įdarbinimo, nes tai apribojo mano valymo įmonės veiklą, trukdė įmonei plėstis. Įvyko nepaaiškinami dalykai: mano įdarbinimas perėjo į mano įmonę, taigi liko stambus klientas. Ir ne tik tai. Dar gavome vieną klientą, kuris sutiko su įkainiais ir darbų atlikimo schema. Spėjome įrodyti, kaip dirbame ir jau sulaukėme dar vieno, jau trečio, stambaus projekto.
Aš visa tai darau su tokia meile ir džiaugsmu, kad kasryt vaikščioju aikštėje tarp tų restoranų ir vis netikiu, kad tai aš. Dovanų reikia, bet dabar kiekviena diena - lyg dovana. Pajūriu tame gerume 🙂

Dar yra labai svarbus momentas. Susireguliavo miegas ir mityba. Tai didžiausias pasiekimas iš visų!!!”

Snieguolė Butrimė

Virginija Gailiunaitė

Savo transformaciją jau buvau pradėjus prieš keletą metų ir žiūrint atgal šiandien, tai nebuvo lengva, bet užteko stiprybės įveikti nuopolius, netekimus ir pradėti iš naujo.

Tačiau tai buvo tik veiksmai, kurie man nenešė vidinės laimės. Tai buvo egzistavimas be džiaugsmo. Taip įsisiūbavau jog tapau auka sau, ir aplinkinių atžvilgiu. Norėjos bėdavotis ir nieko nedaryt, norėjos, kad paguostų, bet visam tam yra ribos. Giliai, viduje jaučiau, jei sau nepadesiu dabar, tai tęsis ilgam.

Aš norėjau tapti vėl laiminga, vėl pasitikinčia ir veiklia, švytinčia mama. Tad pamažu pradėjau rinktis medžiagą, konspektuotis, tačiau iš atskirų vedlių. Po kiek laiko pasijutau išsekusi , nes daug išskaidytos informacijos, pasigedau konkretumo, sistemos, pagrindų, pasimečiau ir sustojau.

Bet vidinis pagalbos šauksmas , nerimas , plius tuometinė viruso padėtis kėlė dar didesnę baimę. Būtent tuo metu FB atsirado keletas Astos Nowo video, juos peržiūrėjus, pajutau, kad noriu sužinoti daugiau ir gal tai yra atspirtis tam, ko ieškojau. Ieškojau ne vien tik kelio į save, bet kaip susikurti savo materialinę gerovę, kas visa tai lemia.

Ilgai nelaukus susisiekiau su Asta. Pirmiausia įvyko individualus pokalbis, kurio metu , jutau pasitikėjimą. Iš karto padarėme gilų išjautimą, kad esu pasiruošus pasikeitimams, praktikos pagalba.

Taip užsirašiau į Astos Nowo autentišką programą AMGF. Jau nuo pirmos sesijos Įsijungiau su didžiuliu noru kuo daugiau sužinoti, išnagrinėti išbandyti. Ši programa apima labai stiprius aspektus, tokius kaip Gausos supratimą/išjautimą, mūsų blokus, paternus, įsitikinimus ( apie tai išgirdau pirmą kartą čia) , kiek daug įtakos turi mūsų vaikystės patyrimai, mūsų prisitaikymai, mintys, baimės. Pakeičiau savo požiūrį į Pinigus, kas yra turtinga globali asmenybė, kad be veiksmų nebus rezultatų. Šis kursas ypatingai sistemingas, intensyvus, su labai vertingom praktikom.

Asta mus visad nuoširdžiai prižiūrėjo, skatino ir dirbo su kiekviena. Po programos aš išmokau fokusuotis ne į išorę, bet transformaciją daryti savo viduje. Jos praktika Meilė ir Dėkingumas, man išliks visą Gyvenimą. Esu pakeliui į savo konkrečią veiklą ir misiją, tad žengiu mažais žingsniais, mėgaujuosi savo augimu ir sulaukta ramybe.

Klientai dabar sutinka mokėti daugiau, ir aš įgyjau drąsos pakelti kainą už savo kūrybinį kokybišką darbą.

Gavau pirmą kartą vertingą sumą pinigų nuo vaikų tėvo, kaip padėka už vaikus, įsigyjau su nuolaida keletą daiktų. Gavau malonų siurprizą nuo mamos - dovanų pinigais.

Programos metu, sūnus gavo aukščiausią įvertinimą už savo portfolio, taip pat pagerėjo mūsų santykiai ( seniau jie man kėlė nuoskaudą). Buto savininkas nepakėlė nuomos visiems ateinantiems metams.

Sutikau naujų nuostabių bendrakeleivių programos metu, pradėjau skirti laiko sau, sveikatai., Ir tai tik pradžia, nes aš nusprendžiau keistis, girdėti save ir nebijoti siekti savo svajonių - "eiti į žmones su Meile", kaip moko Asta.

Dabar tikiu, kad šioje būsenoje viskas įmanoma ir Visata džiaugias kartu su manim. Gyvenimas - tai nuolatinis pažinimas ir stebėjimas savęs ir pasaulio. Patyrimai kokie jie bebūtų yra neatsiejami. Laimė nėra galutinis taškas , visa tai yra procesas, kelionė.

Virginija Gailiunaitė

Laima Mickuvienė

Posakis: “Kai mokinys pasiruošęs, pasirodo mokytojas“ tinka mano situacijai. Sužinojusi apie galimybę į programą AMGF, nedvejodama supratau, kad tai – ko man būtent reikia ir ko ilgai ieškojau.

Programos reikalingumą jaučiau viduje, nes nuolat susidurdavau su finansiniu ir laiko trūkumu, net dirbdama dvejose darbovietėse.

Mano situacija buvo tokia, kad kiek besistengčiau, nei finansai, nei džiaugsmas nedidėjo, jaučiau tik nuovargį, vidinę įtampą. Matydavau, kad kitiems sekasi. . Norėjosi „nulaužti” savo nesėkmės kodą.

Norėjau pažadinti svajones ir sekti jas, norėjau įgauti drąsos, daugiau pasitikėti vidiniu balsu, kurį girdėjau, tačiau bijojau pasitikėti. Norėjau vidinės laisvės - būti ne samdine, o kūrėja savo gyvenime. Aiškiai suvokiau, kad “išaugau” gyvenimo, kurį gyvenau iki tol, marškinėlius, jie man buvo jau per maži, spaudė, buvo nepatogūs. Tai rodė mano nuolatinė savijauta.

Bandymai keisti situaciją užtruko ilgai, apie 10 metų - keičiau darbovietes, be pagrindinio darbo dar išbandžiau gal 6 tinklinio marketingo kompanijas. Nesuprasdavau, kodėl vieniems sekasi, o man - ne.

Abejonių dalyvauti programoje AMGF buvo mažiausiai, norėjau , kad būčiau priimta, nes mano susidomėjimas buvo didelis.

Vertingiausia programoje buvo suvokimas, kad gyvename pagal mums įkaltas gyvenimo programas, kurios netarnuja mūsų norams ir tai supranti, nuėjus nemažą gyvenimo kelią. Svarbus ir vertingas suvokimas, kad tik mes patys atsakingi už savo gyvenimą, kas jame vyksta, kokie žmonės, įvykiai pasirodo ir atsitinka.

Po 3 mėn. programos pasijaučiau savo gyvenimo šeimininke, kai iki tol buvau totali auka. Pradėjau mylėti save, draugauti su savimi, dingo kaltės ir gėdos jausmas, atsirado pasitikėjimas savimi, didelės svajonės, o kasdieninis palydovas – baimė, stresas – nulipo nuo pirmos vietos laiptelio. Pradėjau gauti įvairiausias pinigines, materialias bei nematerialias dovanas, keliones, sutikti įdomių žmonių, gauti įvairių pasiūlymų naujai veiklai. Taip, Finansine Sėkmė - tai ilgas procesas, bet gera pradžia padaryta, belieka eiti pirmyn.

Asta Nowo puikiai išmano tai, ko moko ir nuolat paremia konkrečiomis praktikomis, kurios veikia. Programa intensyvi ir labai naudinga – keičianti požiūrį, savijautą, mąstymą, veiksmus ir gyvenseną.

Laima Mickuvienė - Dirbo anglų kalbos mokytoja. Drąsiai keičia veiklos kryptį į Mentorystę ir Koučingą. Kuria savo autorinę transformacinę programą Moterims

Ramunė Žumbakienė

Psichologė Psichoterapeutė

Iki atėjimo į šią programą jau daug buvau nuveikusi savo asmeninių pokyčių kelyje, pabaigusi savo 5 metų asmeninę terapiją ir pakankamai sėkmingai dirbanti psichologo psichoterapeuto darbą. Tačiau santykis su pinigais ir su materialiom vertybėm ir toliau buvo sutrikęs. Tiksliau pasakius, aš buvau nuvertinusi materialų pasaulį ir be galo pavargusi ir išsekusi.

Buvau labai daug investavusi į mokymus, konsultacijas, supervizijas, tačiau reikiamo mokesčio iš klientų neimdavau, pagailėdavau. Mokiausi šių dalykų po truputį, kažkiek tobulėjau. Tačiau pabendravus su Asta Nowo savo vidinius resursus pati priimiau kaip begalinį turtą, kuris dykai ar už ačiū niekam kitam nepriklauso.

Aš patikėjau Astos mokymais vien iš jos laikysenos, puikiai suprasdama, apie ką ji kalba ir sutarėm dėl individualių konsultacijų. Jų metu pavyko perdirbti ne vieną savo įsitikinimą ir pradėti gyventi darnoje ir su dvasiniu pasauliu ir su materialiu. Dalyvaudama grupėje sėmiausi iš kitų dalyvių ir fokuso į pokyčius, ir palaikymo atliekant praktikas ir namų darbus. Pamilau tas moteris su jų begaliniu potencialu pažinti savo klodus ir jais naudotis.

Sustiprėjo mano meilė mano pačios lobynui, aš mokiausi išsakyti savo norus ir pasaulis mano nuostabai tai girdėjo: namuose prasidėjo remontas (kurio laukiau 10 metų), aš turėjau nuostabias atostogas, kai niekuo nereikia rūpintis, gali tik mėgautis ir daryti, ką nori.

Aš nustojau nerimauti dėl kitų ir drąsiai priimti gyvenimo įvykius. Jei anksčiau tik konsultacijų metu išgyvendavau "čia ir dabar" momentus, nes fokusuodavausi ties darbu, naudodama save, kaip instrumentą. Tai jau šios programos eigoje pradėjau gyventi "čia ir dabar" būsenoje. Ir supratau, kad taip ir veriasi gausa ir begalinis džiaugsmas išgyvenamo momento.

Man labai padėjo Astos mokymas laikyti fokusą ties teigiamais dalykais ir konkretizavimas savo norų, atsakomybės prisiėmimas už jų įgyvendinimą. Tam labai padėjo konkrečios praktikos, užduotys ir tos nuostabios moterys, kurios dalyvavo šioje transformacinėje programoje, dalinosi savo atradimais, įžvalgomis, patirtimis, svajonėmis. Begalo joms dėkinga už atvirumą ir pasitikėjimą.

Jaučiuosi tvirtai stovinti ant kojų ir priimdama gyvenimo dovaną su visais lobiais ir staigmenomis. Aš tikėjausi proveržio, man jo labai reikėjo, aš jį turiu, jį jaučiu, jį išgyvenu. Jau žinau, kad sekantis etapas yra savo produkto kūrimas, todėl su Asta neatsisveikinu, o tęsiu toliau. Tikiuosi draugystės tęstinumo ir su programos dalyvėmis.

Ramunė Žumbakienė - Psichologė Psichoterapeutė
>