fbpx

Trumpi apie Asta 

Eglė Bergner

Asta tikrai turi labai stiprią energetiką. Perklausai įrašą, sudalyvauji susitikime, ir tarsi koks propeleris užsikuria, tarsi adrenalino bomba sprogsta, ir gali veikti, daryti, galvoti, keisti....
Programos pabaigoje ir aš pati jaučiuosi tokia paturbinta gerokai.

Lina Lekavičienė

Asta yra labai stipri ir struktūruota mokytoja. Labai darbšti, be galo mylinti tai, ką daro ir visa 100 proc. atsiduodanti savo darbui. Kartu mokėdama mėgautis laisvalaikiu ir gyvenimo teikiamais malonumais.
Labai dėmesinga, energetiškai stipri, sugebanti visada ištraukti žmogų iš jo proto pinklių.

Irma Matulevičė

Asta yra labai stipri asmenybė, gebanti pritraukti moteris ir padėti joms padaryti transformaciją.
Dabar aš esu jau kitas žmogus Astos dėka!
Nuoširdžiai dėkoju, Asta, ir linkiu sėkmės!

Lina Lasi

Asta Nowo su savo 'tvirta' ranka davė tokį 'pendelį'... Kad kito pasirinkimo ir neturėjau - kaip tik 'šauti' į savo svajonę ir ją pradėti realizuoti.
Ačiū, Asta, jums labai už gebėjimą sumotyvuoti ne tik siekti, bet ir pasiekti rezultatų!

Vaida Lux

Bendravimas su Asta labai lengvas ir paprastas. Jaučiamas profesionalumas, užtikrintumas ir kiekvienas jos pasakytas žodis, yra visuomet svarus ir pagrįstas, todėl net nekyla minčių kažkuo abejoti.

Lina Čakienė

Asta Nowo pavyzdys, kaip nereikia pasiduoti jokioje gyvenimo situacijoje. Tai paprasta ir kartu nepaprasta moteris, nuoširdi, atvira, kurianti ir mokanti kitus kurti savo gyvenimą.

Kristina Juknė

"Profesionali savo darbo expertė. Kiekviena sesija su Asta davė rezultatus. Dėkinga už galimybę mokytis ir dirbti kartu. Nuoširdžiai rekomenduoju."

Trumpi apie Programas

Kristina Juknė

“Tai, ką pasiimu Asta Nowo transformacinėje programoje - tai žinios vertos milijono” 

Lina Stačkauskienė

Rekomenduoju visiems praeiti šią programą AMGF,  kad surastų save ir savo kelią į finansinę sėkmę.

Inga Baronaitė

"Programa tikrai labai intensyvi ir gili. Tai didelė investicija į ateitį"

Edita Gelažienė

"Dėkoju Astai už mano vedimą ir už šią nuostabią programą. Mano gyvenimas kardinaliai keičiasi"

Lina Čerkasova

Po programos jaučiu gana stiprų pokytį savo viduje, ir matau, kaip keičiasi visa aplinka apie mane. Pagaliau išdrįsau paimti pinigus už savo paslaugas, jaučiu, kaip žmonės skaitosi su manimi

Girda Valiulytė

Absoliučiai viskas programose buvo labai naudinga ir vertinga. Džiaugiuosi, kad   nesvarsčiau varianto, kad programa  gali būti brangi, kažkas nepasisekti. Pagaliau gyvenu kaip visada svajojau - pati planuojuosi savo dieną, atostogas, turiu pakankamai laiko sau ir šeimai, savo poreikiams. Galiu atostogauti kada noriu ir rinktis ką noriu, o ne ką išgaliu.

Vaida Lux

Astos programos labai stipriai pakeitė mano gyvenimą. Mano investicija labai pasiteisino!!!

Daiva Bagvilaitė

Astos programoje viskas vyko kosminiu greičiu – vos spėju naujas žinias, praktikas įkvėpti ir jau akivaizdūs rezultatai. Per mėnesį pasikeitė kardinaliai absoliučiai viskas visose gyvenimo srityse – pinigai, santykiai, aš pati!

Ramunė Žumbakienė Šeibo

"Aš tikėjausi proveržio, man jo labai reikėjo, aš jį turiu, jį jaučiu, jį išgyvenu!"

Simona Eivienė

"Ši Astos programa pati didžiausia dovana ir vertybė, pati geriausia investicija į save, ji padėjo man išlaisvinti save iš vidaus."

Aušra Way

Esu dėkinga Astai už programą AMGF, kurios dėka pamačiau kur esu užstrigusi. Gavau puikius įrankius, kurie padeda rasti ir susitvarkyti su savo vidiniais blokais, įsitikinimais, programomis, bei keisti mąstyseną iš esmės. Tai puiki transformacinė programa, kuri padeda pasiekti teigiamus pokyčius gyvenime ir rezultatus. Rekomenduoju!

Girda Valiulytė

"Kurios niekaip neapsisprendžiate ir vis kažko laukiate - Asta Nowo programa - UNIKALI galimybė!!! Aš dėkoju Sau, Astai, Kūrėjui, kad prieš keletą metų pasiryžau ir išdrįsau, nes gyvenimas pasikeitė 180 laipsnių kampu. Nustojau svajoti - nes jau dabar gyvenu svajonių gyvenimą 🙂 Gyvenu mėgaudamasi kiekviena diena ir toliau siekdama tikslų, o ne tuščiai svajodama ir kažko laukdama."

Lina Stačkauskienė

Programos AMGF dėka mano veikla pajudėjo kaip tirpstantis ledas pavasarį. Išdrįsau pakelti paslaugų kainą net du kartus, sumažėjo fizinis krūvis. Šeimoje reikalai pagerėjo ir nebėra žodžiu ,,nėra pinigų,.dabar negaliu sau to leisti”.

Rekomenduoju visiems praeiti šią programą AMGF, kad surastų save ir savo kelią į finansinę sėkmę. Ačiū Asta Nowo.”

Kristina Juknė

Ėjau į programą klausydama nuojautos, intuicijos ir ji man nemelavo.

“Tai, ką pasiimu Transformacinėje Programoje Auksinė Materialinės Gausos Formulė - tai žinios vertos milijono.
Dabar mokėčiau tiek ir dar daugiau be jokios baimės, nes tai keičia visą mano ateitį, turiu tvirtus pagrindus, tai neįkainojama.”

Lina Lasi

Po Astos mokymų patyriau realų proveržį.
Pradėjau ne 'žaisti' veiklą, bet rimtai į tai žiūrėti ir kurti verslą.
Nustojau blaškytis po visas gyvenimo sferas ieškodama savo nišos. Programos metu Asta man pasiūlė pabandyti konkrečias sritis, kurios, jos manymu, man tiktų. Jos akyla akis ir intuicija tikrai neapgavo. Dabar aš kaifuoju nuo to ką darau!

Lina Lekavičienė

Programoje viskas buvo labai vertinga ir gilu, per 3mėn.  pasikeitė mano požiūris į Save, pinigus, veiklą, verslą.

Jaučiuosi atgavusi savo stuburą, pasitikinti ir vertinanti save ir savo turimas žinias, suprantanti savo norus ir poreikius. Vėl pradėjau matyti savo ateitį tokią, apie kurią visada svajojau. 

Snieguolė Butrimė

Jau kuris laikas ieškojau, kaip iššokti iš "voverės rato". Dirbi, stengiesi, lyg turėtų būti gerai, bet pinigai, santykiai ir kitos gyvenimo sritys riedėjo žemyn. Buvau taip užstrigus, kad nebesinorėjo gyvent.

Pagalbos ieškojau pas psichologus, psichiatrus, pirkau saviugdos knygas, klausiausi įvairiausių programų. Visko pradžia rodydavosi viltinga, bet tuo viskas ir baigdavosi.

 

Programa AMGF - mano naujo gyvenimo pamatas. Mano atspirties taškas. Keičiasi viskas, nes keičiasi mano vidus. Ten atsiranda erdvė, energija. Jau nebėra būdo sustoti. Tik tęsti.

Lina Lasi

"Po Astos mokymų patyriau realų proveržį.

Dirbdama savarankiškai 3 dienas per savaitę, sugebu generuoti ir išlaikyti tas pačias pajamas, kokias gaudavau samdomame darbe."

Lina Stačkauskienė

"Mano veikla pajudėjo kaip tirpstantis ledas pavasarį. Išdrįsau pakelti paslaugų kainą net du kartus, sumažėjo fizinis krūvis. Nebėra žodžiu ,,nėra pinigų",  "dabar negaliu sau to leisti”.

Kelias į  finansinę sėkmę prasidėjo su Asta Nowo." 

Ramunė Žumbakienė Šeibo

"Po pirmo pokalbio su Asta pakėliau savo paslaugų kainas dvigubai.

Aš tikėjausi proveržio, man jo labai reikėjo, aš jį turiu, jį jaučiu, jį išgyvenu."

Kristina Juknė

"Jaučiau finansines lubas,  užstrigimą finansuose, nors mano veikla yra labai intensyvi.  

Tai, ką pasiimu Astos programoje - žinios vertos milijono, nes tai keičia visą mano ateitį, turiu tvirtus pagrindus, tai neįkainojama.”

Abejones

Snieguolė Butrimė

Jau kuris laikas ieškojau, kaip iššokti iš "voverės rato". Dirbi, stengiesi, lyg turėtų būti gerai, bet pinigai, santykiai ir kitos gyvenimo sritys riedėjo žemyn. Problemų buvo daug, bet jų sprendimo - nei vieno. Norėjau laisvės. Buvau taip užstrigus, kad nebesinorėjo gyvent.

 

Pagalbos ieškojau pas psichologus, psichiatrus, pirkau saviugdos knygas, klausiausi įvairiausių programų. Tai truko apie 3 metus. Visko pradžia rodydavosi viltinga, bet tuo viskas ir baigdavosi. Jaučiausi lyg pati save įkalinus ir spynos raktą pametus.

 

Vertingiausia ir Naudingiausia programoje Įgytos žinios ir jų taikymo būdai.

Tai - mano naujo gyvenimo pamatas. Mano atspirties taškas. Keičiasi viskas, nes keičiasi mano vidus. Ten atsiranda erdvė, energija. Jau nebėra būdo sustoti. Tik tęsti.

Lina Lekavičienė

Apsisprendžiau i programą, nes daugiau nei 4 metus bandžiau tai pakeisti, baigiau begales saviugdos kursų, seminarų, perskaičiau krūvas psichologinių ir ezoterinių knygų, bet esama padėtis tiek emocinė, tiek finansinė netenkino - jaučiausi tarsi gyvendama kalėjime, į kurį pati save įkalinau ir nebegaliu ištrūkti iš savo proto pinklių. Esu tik namų šeimininkė, kuri kitiems šypsosi o viduje jaučiu tik pyktį ir nerimą.

Abejojau ar tikrai padarysiu transformaciją, ar sugebėsiu pakeisti savo dabartinę situaciją.

Programoje viskas buvo labai vertinga ir gilu. Per 3mėn dalyvaujant programoje pasikeitė mano požiūris į Save, pinigus, veiklą, verslą.

Jaučiuosi atgavusi savo stuburą, pasitikinti ir vertinanti save ir savo turimas žinias, suprantanti savo norus ir poreikius. Vėl pradėjau matyti savo ateitį tokią, apie kurią visada svajojau. 

Aurelija Kacelavičiūtė

Baiminausi, kad nerasiu laiko programai ir ką apie mane artimieji pagalvos + programos kaina šiek tiek gąsdino, nes nebuvau niekada investavusi į save tokios sumos.

 

Programoje MK pamačiau, kiek daug klaidų dariau versle ir vis dar darau, tačiau dabar jau žinau, kur jos, kokios, kaip taisyti ir kodėl.

Svarbiausia, kad pakilo savivertė ir drąsos lygis, kad išlaisvėjau savyje, priimiau savo unikalumą.

 

Tai leidžia man aktyviau ir atviriau dalintis su klientais savo realybe ir matymu. Išdrįsau koncentruotis veikloje, kuri mane kviete jau daauuug metų. Ir darau tai su smalsumu, susidomėjimu ir 100 % atsidavimu. Neliko vilkinimo, viskas taip lengvai dėliojasi, veikla darosi tarytum savaime.

Kristina Juknė

Jaučiau finansines lubas, tarytum užstrigimą finansuose, nežiūrint, kad mano veikla yra labai intensyvi, vidinį pasimetimą. Nuolat ieškojau paramos ir patvirtinimo, kad viską darau teisingai, nes norėjau Gyvenime daug patirti, tačiau jaučiau baimes ir abejones – ar tai normalu.

Ėjau į programą klausydama nuojautos, intuicijos ir ji man nemelavo.

“Tai, ką pasiimu Transformacinėje Programoje - tai žinios vertos milijono.
Dabar mokėčiau tiek ir dar daugiau be jokios baimės, nes tai keičia visą mano ateitį, turiu tvirtus pagrindus, tai neįkainojama.”

Ramunė Žumbakienė Šeibo

Buvau labai daug investavusi į mokymus, konsultacijas, supervizijas, tačiau reikiamo mokesčio iš klientų neimdavau.
Po pirmo pokalbio su Asta pakėliau savo paslaugų kainas dvigubai.

Programoje pradėjau gyventi "čia ir dabar" būsenoje. Ir supratau, kad taip ir veriasi gausa ir begalinis džiaugsmas išgyvenamo momento.

Aš tikėjausi proveržio, man jo labai reikėjo, aš jį turiu, jį jaučiu, jį išgyvenu.

 Irma Matulevičė  

Labiausiai abejojau, ar turėsiu daugiau laiko sau, kad pilnai galėčiau dalyvauti programoje. Taip pat supratau, kad  daug turėsiu daryti pati, programa nekainuos pigiai, todėl buvo sunku priimti sprendimą į save daug investuoti, kai nesijaučiau to verta

AMGF – tikrai unikali programa, sudėliota nuo A iki Z.

Dabar aš esu jau kitas žmogus Astos dėka!

 

Lina Stačkauskienė

Anksčiau į tokius siūlomus kursus ar mokymo programas aš žiūrėdavau skeptiškai. Bet pasitikėdama Asta ir savo vidinio balso vedama atėjau į šią programą AMGF.

Nė truputėlio nesigailiu sudalyvavusi, nes man ji parodė daug daugiau negu maniau žinanti. Man tai atvėrė duris ir parodė kad jokio rakto nereikia norint atrakinti duris į savo sėkmę. Šioje programoje aš Supratau kad tas raktas esu aš pati, tik nemokėjau juo naudotis.

Mano veikla pajudėjo kaip tirpstantis ledas pavasarį. Išdrįsau pakelti paslaugų kainą net du kartus, sumažėjo fizinis krūvis. Pradėjus praktikuoti ir dirbti su savo vidiniu gyliu. Šeimoje reikalai pagerėjo ir nebėra žodžiu ,,nėra pinigų,.dabar negaliu sau to leisti”.

Rekomenduoju visiems praeiti šią programą AMGF, kad surastų save ir savo kelią į finansinę sėkmę. Ačiū Asta Nowo.”

Erika Mikova

Didžiausia baimė eiti į programą buvo pinigai, nes jų neturėjau tiek, kiek buvo reikalinga susimokėti. Baisu buvo ką pasakys vyras, kad mane pasmerks, kad šito niekas nepriims ir nesupras. Tačiau radau ir pinigų, ir vyras priėmė mane su šiuo sprendimu, nes man eiti į programą buvo svarbu.

O galiausiai pamačiau kaip nusprendus investuoti į programą, iš kažkur atsirado pinigų ir jų visai nepritrūko visiems kitiems mano gyvenimui reikalingiems dalykams.

Po programos pradėjau suprasti daug esminių dalykų. Į savo situacijas pradėjau žvelgti ne paviršutiniškai, o giliai - atrasti šaknis, priežastis kodėl taip gyvenu, atėjo visai kitas požiūris, kad ne kažkas, o tik aš atsakinga už savo gyvenimą. Dabar žinau, kad viską susikūriu pati ir viską galiu keisti į taip, kaip noriu.Atsirado daugiau saugumo jausmo, drąsos veikti ir daryti pokyčius. Man nebereikia kitų patarimų ir pritarimo. Jaučiu, kad prisiimu atsakomybę už savo gyvenimą.

Inga Baronaitė

Prieš pradedant programą turėjau šiek tiek abejonių: ar tai man bus pozityvu, ar rasiu atsakymus į man kylančius klausimus ir pan..

Dabar, kai ji jau eina į pabaigą, galiu drąsiai teigti, kad visi dalykai išgirsti programoje buvo ir bus labai naudingi.

Asta sugebėjo labai giliai ir profesionaliai pateikti visus jos programoje pristatomus dalykus.
Programa tikrai labai intensyvi ir gili.

Tai didelė investicija į ateitį.

Lina Lasi

Pradžioje kilo abejonių - už ką tokie pinigai? Ar čia patikima? O gal apgaus?

2/3 programos kainos sugrįžo iš neplanuotų šaltinių dar programos metu.

O po Astos mokymų patyriau realų proveržį.
Pradėjau ne 'žaisti' veiklą, bet rimtai į tai žiūrėti ir kurti verslą.
Nustojau blaškytis po visas gyvenimo sferas ieškodama savo nišos. Programos metu Asta man pasiūlė pabandyti konkrečias sritis, kurios, jos manymu, man tiktų. Jos akyla akis ir intuicija tikrai neapgavo. Dabar aš kaifuoju nuo to ką darau!

“Asta, man kaip ir mano klientėms... tikrai negaila nei vieno euro cento, kuriuos investavau į jūsų mokymus.”

Indrė Globė

Iš pradžių tikrai viskas atrodė neįtikėtina,  ką Asta siūlo. Bet kai padedi loginį mąstymą į vietą ir pasitiki, atsiveria tokios gelmės ir galimybės, kad nesupranti, kaip iki šiol to nesuvokei ir nematei.

Man pažintis su Asta ir jos metodais yra gyvenimo įvykis, kurį verta pažymėti Facebooke.

Display Testimonials
>