fbpx

"Finansinio AUGIMO Algoritmas”

konsultacinei veiklai

 

Moterims, siekiančioms Sėkmingai Realizuotis savarankiškoje 

Konsultacinėje Veikloje, kad gyventi laisvai  ir prabangiai

Turbūt visos mes Moterys, svajojame: egzotinės šalys, galimybė dirbti keliaujant, laimingi klientai, pinigų kalnas, Misija.

Ir besvajodamos bijome padaryti net pirmąjį žingsnį.

Is taško kur esame I tašką kur norime būti – laukia nepažinta, todėl bauginanti kelionė.

O jei nepavyks? Ar verta? O gal tai ne man?

Vyksta tai ne todėl, kad tai ne Tau! Ir ne todėl, kad per mažai stengiesi ir darai.

Vyksta todėl, kad KAŽKO NEŽINAI!

Daug metų analizuodama finansiškai sėkmingų ekspertų veiklą ir mokydamasi iš jų, išgryninau 4 esminius elementus, kuriuos pritaikiusi, dabar Aš Gyvenu laisvai, kaip kadaise svajojau:

Gyvenimui renkuosi šilto klimato šalis prie jūros. Kartu su vyru keliauju, dirbu su klientėmis iš bet kurios pasaulio šalies man patogiu laiku ir sąlygomis.
Šiuo metu keliems mėnesiams mes su vyru apsistoję Meksikoje – dirbame keliaudami – viskas – suderinama.

Naudodamos 4 elementų algoritmą, mano klientės - pradedančios ir esamos konsultantės, koučerės, mentorės, psichologės išpakuoja finansinį potencialą ir įgyvendina savo drąsiausias svajones.

3juose Video dalinuosi 4 elementais, kurie yra esminiai, norint užprogramuoti pasąmonę Finansiniam Augimui, kad sukurti laisvą ir prabangų Gyvenimą iš konsultacinės veiklos.


Klausykis Video Įrašų ir sužinok “Finansinio Augimo Algoritmą” konsultacinei veiklai.


1 Elementas AntiPinigų programos dekodavimas

2 ir 3 Elementai Sugebėjimas kurti Materiją ir  Vidinės Jėgos naudojimas

4 Elementas Finansinių Failų Perkrovimas

Informacija Paraiškos Užpildymui i Transformacinę Programą

"Auksinė Materialinės Gausos Formulė" 

Dalyves I Programą "Auksinė Materialinės Gausos Formulė"

 Imu  po Individualaus Pokalbio!

Spaudžiant Mygtuką “Paraiška I Programą" Užpildykite Atidziai ją, kad galėčiau sužinoti kokia Jūsų padėtis, kodel svarbu i programą

Susisieksiu su Jumis paraiškoje nurodytu elektoniniu paštu per 1-2dienas, kad aptartumėme galimybę dalyvauti programoje AMGF, laiką, investicijos dydį jei visa anksčiau išvardinta tiek Jums, tiek Man tiks.

Dalyvių Atsiliepimai ir Patirtys

Indrė Globė

Indrė Globė

Ramunė Žumbakienė, Psichologė Psichoterapeutė Lietuva, Kaunas.

Kristina Juknė, Mary Kay Lyderė, Grožio Konsultantė, Mentorė

Kristina Juknė

Girda Valiulytė,

Transformacijos Ekspertė, Mentorė, Autorinės programos "Menas būti kartu" autorė

Girda Valiulytė

Edita Gelažienė, Projektas “Tavo Galia"

Edita Gelažienė

Laima Mickuvienė, Autorinės Transformacinės programos “Gausos Kodeksas” autorė

Austė Uselytė Karpovienė

Laima Mickuvienė

profile-pic

Kristina Juknė

Mentorė, Mary Kay Direktorė,
Alijanso partneriai projekto dalyvė, Grožio Konsultantė

Prieš ateidama į Asta Nowo transformacinę programą “Auksinė Materialinės Gausos Formulė”

Jaučiau vidinį pasimetimą, ieškojimas paramos ir patvirtinimo, kad viską darau teisingai, nes aš norėjau Gyvenime daug patirti, tačiau jaučiau baimes ir abejones – ar tai normalu.

Jaučiau finansines lubas, tarytum užstrigimą finansuose, nežiūrint, kad mano veikla yra labai intensyvi.

Nemokėjau savęs priimti liūdnos, nekantrios, visad norėjau būti gera mergaite visiems, nors protu suvokiau, kad tai neįmanoma. Norėjau giliau pažinti save ir suvokti ir išsivalyti praeities įsitikinimus, kurie atgyveno ir man trukdė.

Jaučiausi pasimetusi ir kartu nesuvokiamu noru sužinoti daugiau apie save, apie gyvenimo galimybes. Intuityviai jaučiau - yra dar kažkas, ko nežinau apie Save, Gyvenimą, be galo norėjau tai paliesti ir naudoti.

Dėka darbo su Asta Nowo tai sužinojau ir pritaikiau savo gyvenime.

Kas pasikeitė po dalyvavimo programoje?

Išaugo dar labaiu pasitikėjimas savimi ir gyvenimu, Visata. Išmokau dar labiau klausytis intuicijos, girdėti Save, tikruosius norus, klausau savo pajutimu.

Beabejo patinku sau labiau, nes tvirčiau žinau, kad aš normali su visais savo norais ir ieškojimais.

Suvokiau, kad jeigu mane traukia kažkur, visai nesvarbu kaina, turiu ten eiti, nes ten atsiveria naujos žinios, suvokimai, pasitikėjimas savimi. Seniau visada tik maksimalizmu galvojau pasieksiu ko noriu, dabar suvokiu, kad tik sustojus ir įsiklausius į save surasiu greičiausią ir teisingiausią sekantį ėjimą.

Kaip vertinu savo pasikeitimus, transformaciją?

Man tai be galo patinka - pasitikėjimo savimi tiek, kad galiu drąsiai imtis naujų iššūkių, judėti toliau, ko neleidau sau iki programos AMGF. Džiaugiuosi, nes dabar be sąžinės griaužaties galiu patarti ir parodyti kelią kitiems.

Tai, ką pasiimu transformacinėje Programoje AMGF - tai žinios vertos milijono, nes čia labai aiškai suvokiau, kad netekus visko, ką turi, prasimanysi veiklos ir pinigų, nes visi turtai – manyje.

Tai suteikia ramybę, pasitikėjimą ir suvokimą, kad visur kur turiu būti, aš spėsiu. Išmokau maksimaliai atsipalaiduoti, pasitikiu Visata ir gyvenimu.

Ką dabar galvoju apie save, palyginus ką galvojau prieš AMGF - Programoje pas Astą Pažinau Save giliau, kas suteikia didžiulį pasitikėjimą savimi, O kai tiki savimi, nebelieka neįmanomų dalykų. Dingo vidinės tuštumos jausmas, kasdien mėgaujuosi savo pačios draugija. Jaučiuosi pilna ir turinti ką duoti kitiems, kam tikrai reikės mano pagalbos.

Savęs nebedalinu bet kam, renkuosi kur ir su kuo noriu būti. Tai įprasmina kiekvieną mano dieną. Pradedu save statyti į pirmą vietą šeimoje ir darbe. Viskas sukasi apie tai, kaip aš jaučiu ir noriu, tada sekasi ir mane supantiems žmonėms - tai fantastiškas jausmas!

Kaip pasikeitė Tavo Savęs vertinimas?

Daug labiau vertinu pati Save! Tai ramybė, suvokimas, kad aš valdau savo gyvenimą ir tik nuo manęs priklauso kaip gyvensiu toliau ir ko pasieksiu.

Kaip galvoji KAIP tai, ką Pradirbi programoje Įtakos Tavo Ateitį?

Manau, kad tai kardinaliai keičia mano suvokimus ir savivertę, kad dabar su esamom žiniom, praktikom aš galiu viską savo gyvenime įtakoti pagal save ir savo norus.

Atsipalaidavimas kasdieninis, tai man labiausiai patinka, savęs nebetesti už kažkokių rezultatų nebuvimą čia ir dabar, suvokiu, kad viskas nutinka tada kada teisingiausia ir palankiausia man. Aš laimės kūdikis ir esu verta visko, ko noriu.

Ar manai kad eiti į programą buvo teisingas pasirinkimas?

Be abejo, ėjau klausydama nuojautos, intuicijos ir eilinį kartą ji man nemelavo.

Kokia Tavo nuomone apie Kainos ir Vertės sau, naudos santykį? Ar programa verta tų pinigų?

Aš manau, kad dabar mokėčiau tiek ir dar daugiau be jokios baimės, nes tai keičia visą mano ateitį,

Turiu tvirtus pagrindus. Tai neįkainojama.

Kristina Juknė Mentorė, Mary Kay Direktorė, Alijanso partneriai projekto dalyvė, Grožio Konsultantė
profile-pic

Daiva Bagvilaitė

Prieš ateidama į Asta Nowo programą "Auksinė Gausos Formulė" buvau situacijoje - turėjau prikaupusi daug įvairios informacijos, nes perskaityta daug knygų, dalyvauta daugelyje mokymų, seminaruose, stovyklose. Vykdžiau keletą veiklų-verslų, tačiau nesijaučiau pilnai apsirūpinusia finansiškai – viskas išeidavo kasdieninėms gyvenimo reikmėms ir saviugdai.

Aktyviai gyvenant ir vykdant savo veiklas rinkosi visakeriopos patirtys. Savyje tiek visko daug - tarytum daugybė karoliukų, bet suverti jų į gražų vėrinį nesigauna. Supratau, kad man reikia žmogaus, kuris padėtu su tuo susitvarkyti.

Finansai buvo aktuali tema, anksčiau esu dalyvavusi įvairiuose mokymuose, dirbusi su įvairiomis praktikomis, tačiau finansų temą tai palietė paviršutininiškai, neužteko gylio ir tęstinumo, todėl neturėjau norimo rezultato.

O Astos programoje “Auksinė Materialinės Gausos Formulė” viskas vyko tokiu kosminiu greičiu – vos spėju naujas žinias, praktikas įkvėpti ir jau akivaizdūs rezultatai. Per mėnesį pasikeitė kardinaliai absoliučiai viskas visose gyvenimo srityse – pinigai, santykiai, aš pati!

Ar buvo paprasta ateiti į programą? - Išryškėjo vidiniai blokai - nerimo mintys, įsijungė logika stabdydama: o kas jei tai ne tai, ko ieškau? Prieštaravimai sukosi galvoje, tačiau vidinis pajautimas ir rezonansas buvo toks stiprus, kad aiškiai pajutau – man čia, būtent į šią programą, būtent Dabar!

Labai džiaugiuosi, kad ryžtingai priemiau sprendimą, kad buvau priimta į programą ir ją nuosekliai vykdžiau, kas davė Superinius Žaibiskus Rezultatus

Teisingai integravus Astos žinias ir pasinaudojant įrankiais, įvyksta neapsakomi pokyčiai visame kame ir visuose lygmenyse – finansai ( kardinaliai pasikeitė, gausos srautas pasipylė nauju darbu, nauja veikla, asmeninio gyvenimo pokyčiais, visur dar gausesni, tiesiog nenutrūkstamai gausa liejasi, o aš palaimingai natūraliai priimu ir mėgaujuosi tais rezultatais, kartu su savo artimaisiais, draugais, kolegomis, klientais ir visu pasauliu.

Net sunku prisiminti savijautą, kuria gyvenau prieš programą, nes viskas taip pasikeitė – įvyko didžiulis pokytis manyje – nes susigražinau save perpratusi kas mano, o kas primesta ir įdiegta per gyvenimo nesuvokimus.

Taip, tai nelengvas darbas po save kapstytis, pertikrinant ir įvedinėjant sau tarnaujančias programas.

Bet tai Verta! Nes aš tapau pasitikinti, drąsi, išmokau ir leidžiu sau Priimti! Ko nemokėjau visą savo Gyvenimą.

Asta nuostabi asmenybė, džiaugiuosi, kad tarp mūsų atsirado ypatingai artimas ryšys. Geriuosi tokiu žmogaus atsidavimu kitiems ir sugebėjimu kartu laikyti save pirmoje vietoje, ko aš taip pat iš jos mokausi.

Programa tikrai ne kiekiekvienam smalsaujančiam, o nusiteikusiems tikriems pokyčiams ir rezultatų savo darbu siekiantiems žmonėms.

Su meile ir pagarba iš širdies į širdį dėkoju Asta už tavo tikėjimą ir pasitikėjimą manimi.

Daiva Bagvilaitė Koučerė
profile-pic

Erika Mikova

Iki ateidama į Asta Nowo programą “Auksinė Materialinės Gausos Formulė” jaučiau labai daug baimių, savivertės trūkumą, bėgimą nuo realių veiksmų darymo, finansinės atsakomybės nebuvimą.

Norėjosi daryti pokytį gyvenime, prisiimti atsakomybę sau už daug situacijų, kurias buvau perleidusi kitiems, daugiausia Savo vyrui, tačiau jaučiausi labai nesaugi, trūko ryžto, viduje buvo daug tuštumos.

Kamavo dviprasmiški jausmai – norėjosi Savirealizacijos, veiksmo, o pradėti naują buvo labai baisu – kas bus, jei nepavyks kaip noriu?

Tai tęsėsi apie 7 metus - turėjau daug minčių, idėjų, bet pasiduodavau kitų slopinimams, netikėjau savimi, vis laukdavau pritarimo iš aplinkos. Kai jo sulaukdavau, vistiek rasdavau priežasčių nieko nedaryti. Gyvenau tikėdamasi, kad kažkas ateis ir pasakys ką daryti paraidžiui, kad viską už mane padarys.

Didžiausia baimė eiti į programą buvo pinigai, nes jų neturėjau tiek, kiek buvo reikalinga susimokėti. Baisu buvo ką pasakys vyras, kad mane pasmerks, kad šito niekas nepriims ir nesupras. Tačiau radau ir pinigų, ir vyras priemė mane su šiuo sprendimu, nes man eiti į programą buvo svarbu.

O galiausiai pamačiau kaip nusprendus investuoti į programą, iš kažkur atsirado pinigų ir jų nepritrūko visiems kitiems mano gyvenimui reikalingiems dalykams.

Programos dėka supratau, kada ir kaip prisikuriu daug istorijų ir baimių. Susitikau su daug savo vaikystės nuoskaudų ir išgyvenimų, kas labai smarkiai įtakojo mano gyvenimą ir trukdė judėti pirmyn.

Supratau, kodėl įvykiai, kuriuos laikiau nesusijusiais, vis kartojosi, o dalykai, atrodę nelabai reikšmingais, didėdavo mano gyvenime ir kurė nesėkmes.

Pradejau matyti sėklas iš kurių išaugdavo didžiausi problemų medžiai. Radus nesėkmių sėklas - pavyko daug ką transformuoti.

Po programos pradėjau suprasti daug esminių dalykų. Pavyzdžiui, kad neįmanoma iš karto padaryti esminių permainų. Jos įvyksta veikiant po žingsnelį. Svarbu apgalvoti ir planuoti. Atsirado didelis noras daryti finansinį planą, skaičiuoti pajamas, išlaidas.

Į savo situacijas pradėjau žvelgti ne paviršutiniškai, o giliai - atrasti šaknis, priežastis kodėl taip gyvenu, dėl ko man patogu neturėti dalykų, kurių aš noriu.

Atėjo visai kitas požiūris, kad ne kažkas, o tik aš atsakinga už savo gyvenimą. Dabar žinau, kad viską susikūriu pati ir viską galiu keisti į taip, kaip noriu.

Atsirado daugiau saugumo jausmo. Nebelaukiu, kad kažkas kitas man tai sukurs. Tas saugumas jau yra manyje.

Atsirado drąsos veikti ir daryti pokyčius, daugiau suprantu, ko aš iš tikro noriu pati dėl savęs. Man nebereikia kitų patarimų ir pritarimo. Jaučiu, kad prisiimu atsakomybę už savo gyvenimą.

Pasikeitė mano pasaulio matymas, nes programos dėka suvokiau - nėra prasmės skirstyti nei į gerą, nei į blogą; kad gyvenimas yra ir jį reikia priimti be vertinimo.

Programos įtaka padarė pokytį. Buvau dideliuose savęs apribojimuose, lūkesčiuose kaip turi būti, kokia turiu būti kitiems, kaip mane vertins. Dabar žinau, kad galiu veikti pasikliaudama savo širdimi, ir priimdama save bet kokioje situacijoje. Kad pralaimėjimo nėra, yra tik patirtys ir kelionė.

Asta visuomet įkvėpė savo istorija, kuri stipriai rezonavo su manąja. Asta palaikė, priemė mane ir buvo atvira. Ji gilinosi ir išgyveno kartu mano istorijas vesdama mane vis gilyn, buvo labai atidi dalykams, kurių aš nemačiau, o dažnai ir nenorėjau matyti. Pastebėdavo mano klaidas, taisė, leido būti kaip esu, ir kreipė eiti į savo kelią, stabdydavo, kai matė, kad vėl einu atgal.

Buvo gera eiti kartu, jaučiu didelį pokytį. Esu labai dėkinga. Programa dar tęsiasi, bet jaučiu, kad pabaiga tai bus mano nauja pradžia. Ačiū Asta

Erika po programos "Auksinė Materialinės Gausos Formulė" pradėjo Savo Naują Verslą Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje

Erika Mikova "Sielos Šventės" Organizatorė, Renginių vedėja
profile-pic

Irina Cliffe

Prieš ateinant į programą, žinojau jog turiu vidinių blokų, kurie man neleidžia atrasti savęs ir judėti į priekį. Vis ieškodavau savęs įvairiuose kursuose net nežinodama ar ta kryptis man patinka taip stipriai jog norėčiau joje dirbti. Nusibodo dirbti kitiems ir norėjosi pradėti dirbti sau, tačiau nežinojau kas tai galėtų būti.

Man buvo svarbu eiti į šią programą nes žinojau jog nebenoriu ilgiau laukti ir blaškytis. Jau dabar norėjau pokyčių ir buvau pasiruošusi keistis.

Prieš programą AMGF jaučiausi beviltiškai. Dirbau nemylimą darbą, vis atidėliojau pabaigti senus kursus, kurie vis tempėsi kurį laiką. Galvojau, kad kažkas su manimi negerai ir jog mane supa negeri žmonės, sunku atrasti bendraminčius ir vis dažniau atsisukdavau nuo žmonių.

Dabar jaučiuosi tvirtesnė, pasitikiu jog vedama savo jegų ateisiu į užsibrėžtą tikslą. Jaučiuosi drąsesnė, labiau pasitikiu savimi. Turiu vidinio ryžto atlikti neužbaigtus darbus, nebelaukti, ir toliau dirbti ties savimi.

Savo transformaciją vertinu labai pozityviai. Programa parodė tai, ko pati nemačiau savyje, padėjo rasti blokus, paternus ko pati niekada nebūčiau padariusi, ypač su dvasiniais susitarimais. Jaučiu daugiau drąsos ir ryžto savyje. Aš išmokau pažvelgti į savo vidų ir įsiklausyti savęs.

Supratau, jog tai ką apie save galvoju tėra mano senos istorijos. Aš išmokau jas pamatyti ir suprasti, kad keistis reikia viduje, tam, kad tos istorijos nebesikartotų. Anksčiau galvojau jog esu tiesiog uždara, kitokia. Dabar moku pamatyti savo teigiamas ir neigiamas puses per įvairias prizmes. Supratau jog tokios savybės kaip perfekcionizmas nebūtinai yra geros. Dabar jaučiuosi stipresnė kaip moteris, kuri nesitiki pagalbos iš kitų, bet leidžiu sau ją priimti.

Po programos jaučiuosi lyg būčiau išgėrusi stiprios espresso. Kitaip Save vertinu.

Norisi eiti ir daryti. Jaučiu, jog priimu save už tai kokia esu, bet tuo pačiu metu galiu pažvelgti į savo atidėliojimus, baimes ir uždraudimus sau daug drausmingiau, nesijaučiu tokia tingi, suprantu savo atsakomybę savo tikslams ir svajonėms.

Manau, jog ši programa davė daug praktikų, kurias labai lengva pritaikyti gyvenime, todel žinau jog jei jausiuosi ‘užstrigusi’ turėsiu įrankį ir žinosiu, kaip prasibrauti į priekį, kaip pasitempti energetiškai ir kaip išlikti ramiai.

Eiti į programą buvo teisingas pasirinkimas kadangi gavau begalę įvairios informacijos ir visa ji buvo naudinga, dažnai save pagaudavau ‘aha’ momentuose. Atrodo mano blokai visi atsivyniojo jyg siūlų kamuoliukas, leidosi būti pamatytais, suprastais, pradirbtais. Viskas atrodo daug aiškiau, pati viena niekada nebūčiau to pasiekusi.

Kaina tikrai atitinka naudą, informacija yra tokia, kokios nesu kitur girdėjusi. Investivcija į save yra neikainojama, ją pritaikyti dar reikia laiko.

Programa verta pinigų, ir tų žmonių, kurie sugeba pripažinti jog jie verti šitos investicijos.

Labai norėčiau padėkoti už tai, kad labai dažnai pralinksmindavote, tiesiog pakeldavote nuotaiką, už šypsenas ir juokus, už informacijos gerovę. Anglai čia essex rajone kartais sako ‘you give me life’ tai kartais taip norėdavosi pritaikyti ir jums, jūs tiesiog nuostabi stipri moteris, bet tuo pačiu ir labai švelni, draugiška, paprasta, bet nepaprasta.

Ačiū jums!

Irina Cliffe
profile-pic

Inga Baronaitė

Yra toks posakis : gyvenime niekas neatsitinka atsitiktinai, viskas turi vidinį ryšį, vidinius visatos dėsnius. Taigi matyt dėl šios priežasties aš ir sužinojau apie Astos programą AMGF , facebooke. Ji mane sudomino, kadangi kalbėjo apie man aktualius klausimus, kurių sprendimo ieškojau jau daug metų. Buvau priėjusi lūžio tašką, jaučiausi susipainiojusi, užsistovėjusi situacijose ir nežinojau kur ieškoti tų teisingų atsakymų. Naudojausi senomis strategijomis, ieškodama atsakymų kituose žmonėse, kitoje šalyje, galvodama kad jie man gali suteikti laimę, supratimą, meilę, padės man realizuoti save. Jaučiausi bejėgė, kai pakeitusi aplinkybes vėl iškilo tas pats scenarijus, t.y. vėl jaučiausi nelaiminga ir nerealizavusi savęs.

Tiesą sakant prieš pradedant programą turėjau šiek tiek abejonių: ar tai man bus pozityvu, ar rasiu atsakymus į man kylančius klausimus ir pan..
Dabar, kai ji jau eina į pabaigą, galiu drąsiai teigti, kad visi dalykai išgirsti programoje buvo ir bus labai naudingi: tai ir gausos praktikos, linzes pakeitimas, fokusai, paternų atradimai iš vaikystės, insaitai, vidiniai pinigai, vidinis balansas, vizijos išjautimas, magnetinės asmenybes sąvoka..

Pagrindinė ir svarbiausia mano transformacijos dalis: tai mano vidinės būsenos kitimas, supratau, kad, galima gyventi gausos būsenoje, nepriklausomai nuo pinigų kiekio, išėjau iš kaltintojos ir aukos pozicijos, stengiuosi pati priimti atskomybę už mano vidinę būseną ir veiksmus. Susidraugavau su savimi, man gera būti vienatvėje, tyloje su savimi, seniau tai mane traukdavo į nerimą, baimę. Džiaugiuosi, dėkoju ir priimu tai kas yra dabar, vėl pradėjau svajoti, įsijausti mano gyvenimo misiją, kelti tikslus ir sprendimus jų įgyvendinimui.

Šie pasikeitimai atsispindi ir santykiuose su aplinkiniais. Tą pasikeitima pastebėjo ir mano vyras, vel pradejo dovanoti dovanas, pradėjom kartu svajoti ir kurti projektus dėl ateities, atsiranda nuolaidos ,kai reikia įsigyti reikiamus daiktus pvz. Telefonas, skalbimo mašina, motociklas... Sugebu matyti save globaliau, kaip dalį visatos, nesijaučiu vieniša ir išskirtinė. Šioje grupėje teko pažinti be galo įdomių ir nuostabių asmenybių, kuriose radau daug panašumų. Programos dėka aš sugebejau išjausti mano vidinę jėgą, vidinį žinojimą, kuriais vadovaudamasi galiu priimti teisingus sprendimus, einančius iš širdies.

Asta sugebėjo labai giliai ir profesionaliai pateikti visus jos programoje pristatomus dalykus, kurie suteikė daug informacijos darbui su savimi. Programa tikrai labai intensyvi ir gili.

Tai didelė investicija į ateitį, kuri teisingai ja naudojantis, gali suteikti didelę vertę.

Nuoširdžiai dėkoju Astai Nowo ir mano bendrakursėms !

Inga Baronaitė
profile-pic

Evelina Buzelytė

Atejau į programą Auksinė Materialinės Gausos Formulė, nes nežinojau kaip galiu pasiekti to, kas atrodė nepasiekiama.

Man aktualūs dalykai yra namai, šeima ir mylima veikla, i kuriuos man Asta padėjo pažvelgti kitaip. Ir Tada atėjo kitoks suvokimas, apie vertybes. Ir iš po audros atėjo ramybė.
Taigi ši programa, visų pirma padėjo man suprasti kas aš esu. Pažvelgti giliau į savo vidų ir atrasti tai, kas yra mūsų skausmo priežastys. Ir kaip su visu šitu tvarkytis. Supratau kad mano nemėgiamas darbas yra tik laikinai.

Asta padėjo atkapsyti seną troškimą padėti kitiems, keisti jų gyvenimus. Troškimą, kurio niekad taip ir neišdrįsau įgyvendinti, dėl baimės kad nesugebėsiu, ir baimės, kad esu nepakankamai gera. Dabar aš visiškai savimi pasitikiu, esu rami ir jaučiuosi kaip niekad išmintinga. Įgavau begalę žinių ir įrankių, atradau savo pašaukimą.

Drąsiai galiu teigti, jog gautomis žiniomis ir praktikomis galėsiu padėti ir kitoms moterimis, kurios jaučiasi atsidurusios beviltiškoje situacijoje. Taigi ši programa tikrai mane labai įkvėpė.Ir už visą šitą esu begalo dėkinga Astai ir Jos Auksinės materialinės gausos formulės programai.

Evelina Buzelytė
profile-pic

Inga Verseckaitė

Iki programos sunkiai sekėsi pačiai susivokti gyvenime, kas vyksta, kodėl vyksta, kur gilesnės visų tų įvykių priežastys.

Situacija sudėtingiausia finansų srityje, jaučiausi tarsi gyvenčiau elgetos gyvenimą, nes atlyginimo vos užteko padengti įsipareigojimus, kreditai augo, jaučiau, kad rituosi žemyn ir nesuvokiau kaip sau padėti. Savirealizacijos tema taip buvo labai svarbi.

Norėjosi naujų suvokimų, norėjau išeiti iš to rato. Apie metus laiko sprendžiau ką daryti toliau. Ką keisti išorėje, net nežinodama, kad atsakymas yra viduje.

Pirmoji abejonė einant į programą buvo ar pajėgsiu už ją susimokėti , anksčiau dar niekad neesu tiek investavus į save.

Programos metu pasikeitė iš esmės požiūris į save, įgytos labai vertingos technikos, atrasti dalykai, kurie veikė automatiškai, kurių anksčiau nepastebėjau ir kuriuos žinant dabar lengviau gyventi.

Po programos jaučiuosi geriau, matau save ir pasaulį kitokiu žvilgsniu. Ėmiau daugiau laiko skirti būsenų išjautimui, be to savistabai. Pasikeitė požiūris į pinigus, į savo gyvenimą ir kitus žmones. Savijauta pagerėjo, sumažėjo "sunkių" būsenų.

Vertingiausia buvo aiškumas ir savęs gydymas nuo iškreipto pasaulio matymo.

Šie pasikeitimai padeda man rinktis tai kas iš tiesų svarbu.

Asta išsamiai išaiškino naujas žinias, kantriai pravedė per skaudžius prisiminimus, galiausiai išmokė atskirti proto ir širdies balsus.

Programa efktyvi, keičianti gyvenimo kokybę. Namų darbų užduočių atlikimas, nuolatinis dalyvavimas procese, ne tik kas savaitinio susitikimo online metu, davė nuostabius rezultatus šiame etape.

Inga Verseckaitė
profile-pic

Kristina Janušaitienė

Ateidama į programą "Auksinė Materialinės Gausos Formulė" jaučiausi labai nedrąsi, su daugybe baimių, pykau ant savęs už tingumą. Visi kiti buvo svarbesni nei aš pati.

Taip pat norėjosi pagerinti finansinę sritį, vedė smalsumas, noras, kad ir su baime, bet keistis. Taip pat jaučiau, kad negaliu valdyti pykčio.

Dabartinė aš statau save pirma, pyktį valdau technikų pagalba, taip pat žinau kaip su baimėmis tvarkytis. Pasikeitė mąstymas, reikia tik panorėti ir aš viską galiu.

Po 3 mėnesių programos esu žymiai ramesnė, labiau savimi pasitikiu, stengiuosi neužsiciklinti su pinigais, atsirado daugiau teigiamų minčių, Dabar aš labiau sau patinku nes jaučiuosi laisvesnė ir pasitikinti labiau, nesigėdiju - dabar yra taip, bet aš galiu tai pakeisti ir pasidaryti geriau.

Suradau draugę, su kuria nebijau kalbėtis bet kokia tema, Nereikia galvoti ar sakyti ar ne – atsirado vidinės laisvės jausmas.

Pradėjau rimtai galvoti apie naują veiklą, savarankiškai užsidirbti online – iki programos net negalėjau daleisti sau tokios minties.

Eiti į programą buvo teisingas pasirinkimas, nes Asta mane sukrėtė ir išjudino, nes anksčiau mačiau labai siaurai.

Jaučiu aiškius pasikeitimus, transformaciją įvertinčiau 8. Suprantu, kad tai neilgas laikas, kad tai pradžia, trūksta naujų įgūdžių, nes anksčiau nesu dirbusi su vidumi. Tai mano pirmieji žingsniai , dar noriu daugiau išmokti, sužinoti ir patirti.

Bet aš jau leidžiu sau norėti ir tikiu, kad tai įmanoma.

Atsivėre akys, kad mąsčiau labai siaurai. Dabar požiūris pasikeitė į labai daug dalykų – viskas priklauso nuo manęs. Dabar turiu naujas žinias, tinkamus įrankius, kuriais pasinaudodama ir praktikuodama galiu sėkmingai judėti pirmyn.

Kristina Janušaitienė
profile-pic

Rūta Velioniškienė

Prieš ateidama į Astos programą buvau tokia laukianti stebuklo, įsivaizdavau, kad aš neužkraunu atsakomybės už Save nei vyrui, nei valdžiai, nei dar kam nors.

Gyvenau tikėjimu, kad įvyks stebuklas ir mano gyvenimas pagerės.

Dabar atėjo supratimas, Kaip ištikro aš turiu būti atsakinga už savo gyvenimą, kad stebuklo nebus, turiu pati kažką daryti. O tas kažkas - tai pasidaryti tikslų sąrašą, jį suskaidyti užduotimis, kad ir smulkiausiomis ir jas vykdyti.

Daryti pinigų balansą - žiūrėti į faktus, o ne plaukti pasroviui.

Atsirado atsakomybė - nesiteisinti, nekritikuoti, mažiau gėdytis. Jaučiuosi tarsi mano stuburas išsitiesino, mano nosis aukščiau pakelta.

Atsirado pasitikėjimas Visata, kad visko visiems yra ...

Dirbau daug metų samdoma darbuotoja, programos metu pasiryžau paraleliai daryti masažus ir apie tai skelbtis Online.

Rūta Velioniškienė
profile-pic

G.I.

Darbe su Asta Nowo mano transformacija labai ryški.
Iki susitikimo su Asta gyvenau vidiniame chaose, o norėjau būti laisva, kurti, jausti, kad prasmingai gyvenu. Norėjau naujo finansinio lygio, turėti pinigų tiek, kad jų užtektų gyventi gyvenimą, kokio noriu.

Gyventi laisvai man reiškia visų pirma gyventi savo ritmu, nepriklausyti nuo aplinkinių negatyvo, norų.

Problema buvo ta, kad aš negalėjau ilgiau tverti savo darbe. Situacija ėjo su metais vis prastyn, Manęs netenkino visa sistema, kurioje dirbau, jaučiau kad ji tampa kaip Prokrusto lova – turiu nusikirsti arba galvą arba kojas. Bet šitai žaloti savęs aš nenorėjau.
Valstybiniame darbe kuriame dirbau patyriau mobingą. Tik vėliau aš supratau, kad mobinguoju visų pirma aš save pačią. Kai pradėjau suprasti, kad svarbiausia šiame gyvenime esu aš pati sau – atsirado ir sprendimai, dingo visi mobingai.

Nuolatinis nepasitenkinimas, užslopintas pyktis, kančia, kaltės jausmas ir baimės – taip jaučiausi kasdien, nors išorėje dar kažkaip bandžiau atrodyti graži, veikli ir sakydavau, kad man “viskas gerai”.

Po 3 dienų Astos intesyvo supratau, jei nepriimu sprendimo keisti, tai taip ir liksiu užstrigusi savo situacijoje.
Pasiryžau į Astos programą. Ateidama į ją rizikavau – taip tada mano protas įsivaizdavo, galvoje sukėsi blogiausių tikimybių scenarijus, baimės, o kas bus, jei..

Į programą ateiti buvo tikrai nelengva, nes turėjau pakovoti su savimi, nes loginis protas sake, kad tai kvailystė, apgavystė, akių dūmimas, smegenų plovimas, pasipelninimas iš naivuolių ir pan. Dar man buvo barjeras ir mano religiniai įsitikinimai.

Jau po pirmosios konsultacijos, dar neprasidėjus programai aš išėjau iš darbo. Ir tai man jau buvo pasiektas rezultatas. Niekada negalvojau, kad tuomet, kai visi aplinkui kalba, kad bus antra krizė ir kokia aš atseit laiminga, kad dirbu valstybiniame darbe…, drąsiai pasakysiu – “išeinu iš darbo į niekur”. Leidžiu sau būti.

Programoje gavau daug vertingų savikoučingo praktikų, o svarbiausia – supratau, kad viskas ateina ne per išorinius veiksnius ir protą. Pasikeitė mano rakursas, ėmiau eiti į gylį, nors ir atip galvojau, kad jame esu. Deja, savo proto “gylyje”, o ne dvasiniame lygmenyje.

Naudinga buvo išgirsti apie tai, kaip veikia pinigų energija, koks turi tapti, kad galėtum tą energiją valdyti, joje gyventi. Tai, kas vyko programos metu galėčiau pavadinti mažais stebuklais – sąskaitoje pinigų, o aš su jachtomis plaukioju, manikiūrus darausi, į kelionę važiuoju, sukneles naujas gaunu, mokymus gaunu. Iš kur? Pati Visata ar Dievas pasirūpina per kitus žmones.

Čia trumpai – tapau pati sau svarbiausia, tai keičia viską. Atsirado kita energija, ėmiau pritraukti kitus žmones. Labiausiai pasikeitė santykis su vyru, atsirado daugiau tiesos ir tikrumo santykiuose.

Dabar jaučiuosi taip, lyg būčiau įgijusi kryptį, apsivaliusi nuo klaidinančių įsitikinimų ir įgalinta veikti. Matau save kaip turtingą ir išmintingą moterį, nes viskas ko man reikia jau yra. Esu motyvuota kryptingai ir toliau veikti, dirbti su savimi, man drąsu svajoti su įsitikinimu, kad šias svajones aš galiu įgyvendinti augindama save.

Šios programos metu supratau, kad imu mąstyti kitaip, imu matyti save ir kitus aiškiau ir ateityje matau save kaip moterį, kuri gyvena taip, kaip liepia širdis, pagal savo sielos planą.

O apie Astą pasakyti galiu tai, kad ji yra moteris, kuri per savo patyrimą ir gyvenimo praktiką sukūrė sistemą, kuri padeda kitoms moterims tapti savimi, atskliesti moteryse glūdinčią kuriančią energiją, turi įžvalgų, kartais būna ir griežtoka, nes žino, kur mus gali nuvesti senos programos.
Tai žmogus, kuris myli save ir pinigus gerąja to žodžio prasme, nes turi sveiką požiūrį į gyvenimą.

Programa intensyvi, nes jos metu tenka daug padirbėti su savimi. Be šio darbo niekas neveiks. Programoje duodamos žinios ir praktikos yra tarsi aiškios ir paprastos, bet jų poveikis viską keičiantis.”

P.S. Dirbdama su Asta Nowo individualiai, sukūrė savo autorinį praktinį metodą ir pagal jį sėkmingai dirba

G.I.
profile-pic

Jomantė Umbrasaitė

Vertinant savo transformaciją, pirma pradėsiu nuo atėjimo į programą AMGF. Pasiklausiusi Astos, supratau, kad viskas, ką ji sako, mane liečia ir dar kaip liečia. Jos klausytis buvo "neskanu", nes tai lietė mano pačios visas posąmonines programas. Supratau, kad tai yra būtent tai, ko man reikia.

Po pirmo asmeninio pokalbio su Asta, suvokiau, kad ji absoliučiai teisi, o padariusi sprendimą, kad tikrai einu į programą, tuo, kad Asta teisi, įsitikinau dar kartą, nes pinigai tikrai ateina į sprendimą.

Pati programa nuostabi, ta bendrystė tarp visų, tas nuoširdumas, tas palaikymas yra didžiulė jėga. Vienu sakiniu apibūdinant Astos transformacinę programą, tai tiesiog ji parodo mums mūsų pačių vidų. Tas vidus tikrai ne visada džiugina, bet mūsų pačių pastangomis jis ima džiuginti.

Astos padedama suvokiau, ko noriu, kokia kryptimi eiti ir kaip susitvarkyti su tuo, kas trukdo eiti toliau. Patikėkite, kas ateisite į šią programą, norėsite šito ar ne, bet tikrai po programos Jūs nebebūsite tas, kas pradėjote ją!!!

Džiaugiuosi pažintimi su Asta ir savo sprendimu mokytis iš Jos! Asta Nowo, nuoširdžiai dėkoju.

Jomantė Umbrasaitė
profile-pic

Ramunė Žumbakienė

Psichologė Psichoterapeutė

Iki atėjimo į šią programą jau daug buvau nuveikusi savo asmeninių pokyčių kelyje, pabaigusi savo 5 metų asmeninę terapiją ir pakankamai sėkmingai dirbanti psichologo psichoterapeuto darbą. Tačiau santykis su pinigais ir su materialiom vertybėm ir toliau buvo sutrikęs. Tiksliau pasakius, aš buvau nuvertinusi materialų pasaulį ir be galo pavargusi ir išsekusi.

Buvau labai daug investavusi į mokymus, konsultacijas, supervizijas, tačiau reikiamo mokesčio iš klientų neimdavau, pagailėdavau. Mokiausi šių dalykų po truputį, kažkiek tobulėjau. Tačiau pabendravus su Asta Nowo savo vidinius resursus pati priimiau kaip begalinį turtą, kuris dykai ar už ačiū niekam kitam nepriklauso.

Aš patikėjau Astos mokymais vien iš jos laikysenos, puikiai suprasdama, apie ką ji kalba ir sutarėm dėl individualių konsultacijų. Jų metu pavyko perdirbti ne vieną savo įsitikinimą ir pradėti gyventi darnoje ir su dvasiniu pasauliu ir su materialiu. Dalyvaudama grupėje sėmiausi iš kitų dalyvių ir fokuso į pokyčius, ir palaikymo atliekant praktikas ir namų darbus. Pamilau tas moteris su jų begaliniu potencialu pažinti savo klodus ir jais naudotis.

Sustiprėjo mano meilė mano pačios lobynui, aš mokiausi išsakyti savo norus ir pasaulis mano nuostabai tai girdėjo: namuose prasidėjo remontas (kurio laukiau 10 metų), aš turėjau nuostabias atostogas, kai niekuo nereikia rūpintis, gali tik mėgautis ir daryti, ką nori.

Aš nustojau nerimauti dėl kitų ir drąsiai priimti gyvenimo įvykius. Jei anksčiau tik konsultacijų metu išgyvendavau "čia ir dabar" momentus, nes fokusuodavausi ties darbu, naudodama save, kaip instrumentą. Tai jau šios programos eigoje pradėjau gyventi "čia ir dabar" būsenoje. Ir supratau, kad taip ir veriasi gausa ir begalinis džiaugsmas išgyvenamo momento.

Man labai padėjo Astos mokymas laikyti fokusą ties teigiamais dalykais ir konkretizavimas savo norų, atsakomybės prisiėmimas už jų įgyvendinimą. Tam labai padėjo konkrečios praktikos, užduotys ir tos nuostabios moterys, kurios dalyvavo šioje transformacinėje programoje, dalinosi savo atradimais, įžvalgomis, patirtimis, svajonėmis. Begalo joms dėkinga už atvirumą ir pasitikėjimą.

Jaučiuosi tvirtai stovinti ant kojų ir priimdama gyvenimo dovaną su visais lobiais ir staigmenomis. Aš tikėjausi proveržio, man jo labai reikėjo, aš jį turiu, jį jaučiu, jį išgyvenu. Jau žinau, kad sekantis etapas yra savo produkto kūrimas, todėl su Asta neatsisveikinu, o tęsiu toliau. Tikiuosi draugystės tęstinumo ir su programos dalyvėmis.

Ramunė Žumbakienė Psichologė Psichoterapeutė
>